DserCom

DserCom

okres okres Praha

0 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

  Ross, Rachel, Monica, Joey, Chandler a Pheobe, naprosto dokonalý. Je to prostě fenomenální serial, který můžu sledovat pořád, kultovní seriál, co nemá chyby, DOPORUČUJI! Zkrátka bezkonkurenční komediální seriál své doby! :) OBYČEJNĚ NEOBYČEJNÝ!

 • poster

  Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

  Tehle seriál jsem sledovala vždy hrozně ráda. Geniální, vtipný a zkrátka legen.... wait for it...dary! Neotřelé vtipy, vždy překvapivá zápletka a nejvíce mě baví, když se vždy stane nějaká událost, která se objasní až o několik epizod dál. Líbí se mi všelijaké easter eggy, které se objevuji po celé trvaní seriáli. Jedná se o klasické životní problémy pojaté s nadsázkou! Seriál, na který se dá koukat pořád! 93%!

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

  Seriál jsem začla sledovat, kvůli tomuto mistru režie seriálu, jako jsou např. Přatelé - James Burrows. A nezklamal, libí se mi námět na hlavmí postavy - dva poněkud zvláštni fyzici, neskutečně vtipný seriál, který nikdy nezklame, navíc se toho člověk spoustu dozví! 93%!

 • poster

  Monty Pythonův létající cirkus (TV seriál) (1969)

  Miluju Terryho Gilliama! A Monthy Pythony pochopitelně také! Člověk zkrátka musí mít smysl pro humor. Je v tom určitý způsob geniality a obrovsky silná kreativita! :D Tyhle pány člověk nemůže nemilovat, osobitý humor, který se jen tak neokouká a co víc, moc lidí ho nemá a to ho dělá vyjímečný! :D Britský humor jak se patří! 95%!

 • poster

  TY (TV seriál) (2018)

  Ten seriál mě fascinuje důvtipností hlavního antihrdiny. Myslím, že to rozhodně patří k nejpovedenějším seriálům za poslední rok, né-li dva. Opravdu hodně silný dramatický seriál o posedlosti, určitém majetnictví, potrěbou a nezdravou závislostí na člověku, která se nebojí zajít až do největšího extrému. Kamerově je to hodně pěkně koukatelné, příběh do sebe zapadá, vše dává perfektní smysl. Rozhodně to stojí za shlédnutí! Jen doufám, že druhá série nebude zklamaní. A abych nezapomněla - fenomenální herecké výkony!

 • poster

  Dexter (TV seriál) (2006)

 • poster

  Euforie (TV seriál) (2019)