• Thriller

Odposlech (2006)

Dobrý film o odpočúvaní telefonátov a sledovaní emailov. Žiaľ, i toto sa dá využiť na vytvorenie umelého nepriateľa.

Echelon: Utajená velmoc (2002)

Je možné, že sa odpočúvanie telefonátov tajnými službami pod pláštikom „boja proti zločinu či terorizmu“, môže ľahko zneužiť k zaisteniu a likvidácii bežných občanov. Ktorých? Takých, ktorí nesúhlasia s politickou korektnosťou  a s totalitnými praktikami globálnej nadvlády.

Kongo (2018)

„Myslím si, že vojna je zdravá, že vojna je prirodzenou súčasťou ľudskej identity. Mať rozbroje.“ Nezdieľam tento postoj. Opak tohto názora z filmu je pravdivý, alebo snáď len v prípade obrannej vojny.

Pohřešovaná: Případ Lucie Blackman (2023)

Mladé dievky zo západu by sa mali poučiť a zbytočne nechodiť na dobrodružstvo do Japonska. Nemuselo by sa im to vyplatiť, ako hovorí i tento príbeh.

Globální kolaps (2017) (TV film)

Film so zaujímavou myšlienkou, že „oni“ (globálne elity) plánujú skazu sveta. Im však o dobro a záchranu všetkých ľudí v žiadnom prípade nepôjde.

Uloupené Kosovo (2008) (TV film)

Pohľad na situáciu v Kosove z druhej strany,  a to srbskej, ktorý vám korporátne média nedajú. Odporúčam.

Hon na Josefa Mengeleho (2017) (TV film)

Solídne spracované. No je tragédiou, že niektorí lekári sa v súčasnosti správajú podobne, ako tzv. vedci a lekári počas tretej ríše.

À la source de la tyrannie (2021) (TV film)

Kľudne by ten zoznam politických systémov s ich vodcami a demagógiou mohol pokračovať aj ďalej, no o niektorých z nich sa dnes nesmie hovoriť negatívne.

Ovládací panel
6 bodů