• Krátkometrážní

Alenka v říši divů (2010)

Nádherná pestrobarevná grafika Wonderlandu je v podstatě tím nejlepším na celém filmu. Dějově je Alice na nule a tak jsem se alespoň kochal všemi těmi efekty a maskami. Našlo se sice i pár lepších scén, které film trochu pozvednou, ale určitě nezachrání katastrofický začátek a hlavně konec, který film silně degradoval. 60%

Amelia (2009)

Zpracováním to nebylo vůbec špatné, ale příběh je trochu nemastný neslaný a moc mě nevtáhl do sebe. 60%

Apollo 13 (1995)

Do detailů promyšlený film s úžasnou atmosférou mi dává pocit, že byl natočen opravdu profesionálně, jak by měly být všechny filmy. I s délkou skoro dvě a půl hodiny jsem se ani chvíli nenudil a to kosmonautika rozhodně nepatří mezi mé zájmy. Skvělý zážitek. 85%

Arka (2007)

Bohužel docela nuda, která ve mě žádné pocity jako u ostatních nevyvolala. 30%

Atentát (1997)

Průměrný thriller s dobrou zápletkou, který vás bude celou dobu držet napnuté, shazují poměrně špatné herecké výkony. 60%

Avatar (2009)

I přesto, že sci-fi ani fantasy nejsou můj šálek kávy, tak mě Avatar díky mému (ne)očekávání nadchl a jsem za to jen rád. Opravdu nádherná grafika, originální nápad a taky to, že film vlastně poukazuje na nenažranost a bezohlednost kapitalismu a imperialismu. 80%

Bavorák (2003)

Film ruské produkce, který vynikne především netradičním prostředím a já jako fanda BMW musím dát plus i za toho bavoráka. Herci nejsou špatní, ale filmu by jistě prospěl větší rozpočet. 60%

Bite Me (2010) (seriál)

Poměrně slušný seriál, který by s větším rozpočtem mohl být vynikajícím seriálem. 70%

Ovládací panel
10 bodů