Lucik80

Lucik80

okres Praha-západ

1 bod

• 15.3.2019  13:45

Díky hodnocení filmů na čsfd jsem si uvědomila, jaké filmy mě momentálně nejvíc baví a na které vlastně chodím již několik posledních let do kina. Tato romantická komedie je jejich pravým čistokrevným zástupcem. 5*

• 15.2.2020  21:52

Mně se vždycky líbí tady Ti odpadi, jak se strašně pohoršují nad absolutním dnem a peklem. Já jsem tedy z ukázek, názvu a popisu filmu úplně jasně věděla, do čeho jdu a to jsem také přesně dostala. A další jistotou pak je Mirka Spáčilová, ta když dá 0%, tak to vím, že se mi bude líbit. Takže 4* komedie, na kterou se ráda někdy kouknu znova.

• 27.12.2019  09:47
    Le Mans '66 (2019)

Na tento film jsem šla jen jako doprovod, sama bych si ho nevybrala. Každopádně jsem byla rychle vtažená do děje a 2,5 hodiny uteklo minimálně o hodinu rychleji. No a pak mě film ještě donutil se historicky v této oblasti vzdělat, protože mě zajímalo, zda se to takto opravdu stalo nebo je to "jen" scénář. A hle stačilo drobné přikrášlení historických faktů a jaký je z toho příběh. 4*

• 24.11.2019  19:10

Z komentářů už jsem tušila, že to bude pěkná vizuální podívaná a že děti budou spokojené. Naštěstí jsem byla velmi spokojená i já jako dospělá. Podívaná je to parádní, hodná kina, zároveň jsem si připadala jako na muzikálu a naštěstí ani příběh to nekazí. Naopak podle mě zajímavý, dobře promyšlený a nijak si neodporuje s dějem v 1. dílu. Nějaký děj z 1. dílu více poodhalí a rozvine, ale zároveň si jde úplně novou vlastní cestou. Riskla jsem vzít s sebou do kina kromě šestileté, také tříletou dceru a dobře to dopadlo. Byla stržena dějem natolik, že v pohodě vydržela celé představení a to je asi ta nejlepší recenze na pohádku. 5*

• 11.3.2019  19:25

Film bohužel patří mezi slabší. Naštěstí tam byla aspoň jedna nečekaná pointa. Největší problém mám s obsazením filmu a to téměř kompletně. Vztah Antalová, Bareš, svůdce Hanzlík a další, postavy pro mne nejsou uvěřitelné. Myslím si, že třeba za dvacet let film ocením lépe a nebudu třeba ani to herecké obsazení už vnímat tak kriticky. 3*

• 21.2.2020  22:44
    Modelář (2020)

Viděla jsem ukázku v kině, zaujala a víc jsem nepátrala, takže mi bohužel uniklo, že se ve filmu hodně řeší politika. Tak to není můj šálek. Zbylé linie filmu mě ale bavily, Jiří Mádl i v rámci možností pobavil a Kryštof Hádek je čím dál víc podobnější bráchovi. 3*

• 23.2.2020  23:18
    Moje místa (TV pořad) (2017)

Díl: Martin a Martina Preissovi

• 3.11.2019  19:56

V kině při koukání na film obvykle lituji, že jsem si četla předem komentáře, protože to ovlivňuje moje očekávání a potom i hodnocení filmu. Takže na tuto komedii jsem se navnadila až moc kladně, čehož asi nebylo plně dosaženo. Nicméně je to lehce pohádkový příběh pro dospělé s komediálními prvky, na který se líbivě kouká (zámecké interiéry a zasněžené exteriéry), to vše doplněné příjemnou hudbou. Připadá mi, že natáčení si herci museli užít a úplně jsem si představovala, jak si tam společně na zámku všichni žijí a hospodaří. Ale nutno dodat, že dějově je to poněkud chudší, že toho děje/příběhu se tam moc neudálo. 4*

• 8.10.2019  22:10
    Přes prsty (2019)

Tak už si asi 5 dní lámu hlavu, kolik přidělím hvězdiček. Zdá se mi, že ty holky (duo volejbalistek) se chovaly dost divně a vůbec si nedovedu představit, že by se tenhle příběh mohl takto odehrát ve skutečnosti. U Jiřího Langmajera, který je tu opravdu výborný, mi moc k jeho roli, neodolatelného svůdce žen, neseděl ten rumcajsovský plnovous. Ale přes všechny své výhrady, musím uznat, že ono se na ten film koukalo docela příjemně. Takže nakonec po vnitřním boji přiděluji 4 hvězdičky.

• 19.1.2020  18:16
    Příběhy předmětů (TV pořad) (2011)

13.-Globus Antonína Dvořáka - 4*

• 31.1.2020  22:36

Proč bylo nutné kazit docela pěkný film angažováním cizích mužských herců a příšerným dabingem? Fakt mě to celou dobu filmu příšerně rušilo a otravovalo. Snažila jsem se je ignorovat. Velká škoda, jinak by film ode mě určitě dostal minimálně 4*, protože nebyl špatný. Oproti ukázce byla výborná Táňa Dyková a také Eliška Balzerová, které filmu zase hodnocení zdvihají. Sexuální scény Dykové fakt vtipné, Petry Hřebíčkové celkem trapné. Malá Valentýna Bečková prima. Suma sumárum 3*.

• 18.1.2020  17:47

Přiznávám, že na americkou parodii bych ani nekoukala. Ale česká parodie, to je jiná liga, tomu rozumím a ráda se pobavím. A proč nedávám plný počet hvězdiček? Prostě ty komedie si za to můžou samy, většinou mě diváka hned namlsají velkou legrací, ale já se pak chci smát celých 97 minut, což prostě není ani teoreticky možné, to uznávám. Hercům nemám co vytknout, povedená parodie. 4*

• 13.4.2019  23:22
    Teroristka (2019)

Mých 5* si film pojistil z více stran. V prvé řadě mě bavil a uteklo to jako voda. Do kina přišli film osobně představit páni režisér a kameraman. Natáčení proběhlo za mými humny (v Mokropsích) a v neposlední řadě se mi také líbilo herecké obsazení. Zvláště bych vyzdvihla Ivu Janžurovou, Martina Hofmanna, Tatianu Vilhelmovou, Evu Holubovou a Pavla Lišku. Také znám ono idylické místo, o které v ději běží, takže jsem si dobře dovedla představit "konání" hlavní hrdinky, ale zároveň jsem její řešení nebrala vážně, ale jako filmovou nadsázku. Já jsem se tedy pobavila a díky za prima večer.

• 21.5.2019  17:19

Co se mi na filmu opravdu líbilo, byla výtvarná stránka, namalované je to hezky. Tím to ale pro mě bohužel končí. Hudba mi nijak zásadně nevadila ani nenadchla, ale děj byl otřesný. Neváhám říct, že mi k sobě neseděly ani krátké dějové sekvence. Snažila jsem se zaposlouchat do příběhu, ale ono mi to nějak nešlo. Ty jednotlivé obrazy jakoby by byly oddělené a k sobě nepasovaly. A tím mám namysli obrazy v rámci jednoho příběhu, o celku raději ani nemluvě. Za mě by to byla 1*. Ještě jednu hvězdičku přidám za dceru, které se to líbilo. Nutno dodat, že je v krásném věku a líbí se jí skoro všechno. Určitě bych film neoznačila jako rodinný, je vyloženě pro děti, odhadem pro předškoláky. Obsah filmu končí otázkou: Čí příběh bude nejkrásnější? Na to jsem se musela zeptat dcery, podle mě byly všechny děsné, ale prý ten poslední Fifinčin. 2*

• 30.11.2019  11:25
    Vlastníci (2019)

Část filmu je až geniální: skrutátor, bílé zuby ve tmě a žluté zuby ve tmě, to vážně nemělo chybu. Ale tahle komediální část nastavila filmu hodně vysokou laťku, kterou si nedokázal udržet po celou dobu. Závěr nechává prostor pro vlastní fantazii, jak to s Vlastníky v budoucnu dopadne. (Já ale myslím, že po tom podpisu, asi hodně špatně). Je to herecký koncert a už se těším, až film někdy uvidím znova. 4*

• 12.3.2019  14:05

Jsem ráda, že jsem se před rokem, kvůli hodnocení na čsfd, nenechala odradit jít na tento film do kina. Ba co víc, po návratu z kina jsem si kvůli němu na čsfd založila profil. Přišlo mi to nespravedlivé, že má tak špatné hodnocení. Rok se s rokem sešel a konečně byly mnou udělené hvězdičky započítány do celkového hodnocení filmu, i když mu to "chudákovi" stejně moc nepomohlo. Přemýšlím čím to je, že tolik lidí film ohodnotilo jako odpad? Možná dokážu pochopit, že chlapi z něho nemuseli být úplně vodvařený, každopádně pro mě to je povedená lehce bláznivá komedie. Něco jako moje oblíbená Bridget Jones. 5*

• 11.3.2019  19:22

Film je sympatický a dobře se na něj kouká. Kino bylo plné jako málokdy a několikrát jsem vůbec neslyšela, přes hlasitý smích diváků, pokračování. Jasně, že děj byl předvídatelný, ale zábavný od začátku až do konce. Příjemné obsazení, zvlášť bych vyzdvihla Ondru Vetchého. Pro cílovou skupinu (a do té se hlásím) povedená záležitost. 5*