Sašenka165

Sašenka165

Míša M.

okres Tábor
archivářka

69 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 2.12.2007
  Fran Drescher
  (herečka)

  Fran Joy Drescher je americká filmová a televizní herečka a komička. Narodila se 30. září 1957 ve Flushingu, v Queens, v New Yorku. Je známá pro svůj „nosový“ hlas, smích a Newyorský akcent. Narodila se do židovské rodiny východoevropského původu. Vyrůstala v Queens se svými rodiči Sylvií a Mortym Drescherovými a jako… (více)

  • 13.8.2007
  Jorge Garcia
  (herec)

  Jorge Garcia je americký komik a herec. Jeho rodiče jsou Chilan a Kubánka. Vyrůstal v jižní Kalifornii a navštěvoval San Clemente High School. Jako starší student fakulty získal titul "Triton of the Year", což je nejvyšší možné ocenění, jaké mohl na škole získat.

  Poprvé se ukázal na veřejnosti se svým představením jako Hector… (více)

  • 13.8.2007
  Georgie Henley
  (herečka)

  „Georgie“, celým jménem Georgia Laura Henley, se narodila 9. července 1995. Začala hrát už jako velmi malá, když se přidala k obecnímu dramatickému klubu Ilkley Upstager's Theatre Group.

  Georgie na sebe poprvé upozornila, když hrála na několika menších jevištích. Poté vyhrála konkurz na roli Lucy Pevensieové a zahrála si tedy… (více)

  • 13.8.2007
  Yoon-jin Kim
  (herečka)

  Yoon-jin Kim je korejsko-americká filmová a divadelní herečka. Narodila se 7. listopadu 1973 v hlavním městě Jižní Koreje - Seolu. V deseti letech se Kim se svou rodinou přestěhovala do USA. Dodnes žijí v New Yorku. Přidala se do školního dramatického kroužku, kde hrála v muzikálu My Fair Lady. Poté navštěvovala prestižní… (více)

  • 13.8.2007
  Henry Ian Cusick
  (herec)

  Henry Ian Cusick je televizní a především divadelní herec. Narodil se jako Henry Ian Cusick Chavez 17. dubna 1967 v peruánském Trujillo. Jeho matka je Peruánka a otec Skot. Mluví plynule anglicky i španělsky a je katolického vyznání. Vyrůstal ve státě Trinidad a Tobago, kde navštěvoval Presentation College. Do Skotska se… (více)

  • 13.8.2007
  Adrian Lester
  (herec)

  Adrian Lester je britský herec, který se narodil 14. srpna 1968 v Birminghamu. Narodil se Jamajským rodičům. Jako desetiletý začal vystupovat v pěveckém sboru. Poté začal hrát v divadle Birmingham Youth Theatre. Učil se na Royal Academy of Dramatic Arts v Londýně. Je ženatý. Vzal si herečku Lolitu Chakrabarti. Žijí v… (více)

  • 13.8.2007
  Marc Warren
  (herec)

  Marc Warren je anglický seriálový a televizní herec, který se narodil 20. března 1967 v Northamptonu. Jeho první televizní role byla v seriálu GRANGE HILL.

  Je známý především díky rolím Edwarda Leeforda v seriálové adaptaci OLIVERA TWISTA televize ITV, Dougieho Raymonda v britském seriálu THE VICE, Alberta Blithea v minisérii… (více)

  • 13.8.2007
  Adewale Akinnuoye-Agbaje
  (herec)

  Adewale Akinnuoye-Agbaje je britský herec, advokát a módní návrhář mužského oblečení. Je buddhista. Narodil se 22.8. 1967 v Islingtonu v Londýně. Jeho rodiče jsou z Nigérie, ale přestěhovali se do Vellké Británie. Jeho jméno je složeno z Ade (= koruna), wale (= přichází domů), Akin (= bojovník), nuoye (= náčelnictví), Agbaje… (více)