Fibonacci

Slovensko

Instagram: mates_lakatos

<< předchozí 1 2 3
    • 11.10.2019  11:06
    Premiér (TV seriál) (2019)

Sú ľudia, ktorí posúvajú laďku stále vyššie, a potom tu sú ludia ako soukokot a normálne to vedia zajebať ešte nižšie. úbohé. to je tak odporná kokotina, že ten slepec to musel mať premyslené, až nahromadil 3718 hodnotení a 370 komentárov (11.10.2019). neuveriteľný počin na českú vec. obdivujem, že sa dnes vedia presadiť aj retardovaní ľudia. ale tiež treba uznať, a to s džejnuľkou sme sa na tom zhodli, že andrej danko je oproti nemu génius s vyznamenaním. takto nepripravené diálogy a monológy som v živote nevidzeu do televizora. ono to je tak mimo, že sa to zjebe z rebríčka. to je nehodnotiteľné..práve to hodnotím, fokof. kristovo slepé črevo, to je taka jebovina, že som normalne stratil na ten čas radosť zo života.

• 7.8.2019  18:16
    Contratiempo (2016)

Dokonalý (1+3:9)= toho, ako sa má pracovať s divákom. de puta vám hovorim, od začiatku som bol prilepený na obrazovke a ani som sa nepohol. mega🔥. tá 🇪🇸španielčina na tom celom tomu ešte pridáva. zvraty, zvratky a jasných5️⃣⭐️

• 5.8.2019  10:04
    Slunovrat (2019)

Kategória: nič podobné som nevidel a ani som nič také nečakal. a práve preto ma to ohúrilo. ok, má to svoje "vecičky" ako napríklad, ako je možné, že raz za 90 rokov sa organizuje festival a rodičia toho švéda boli hlavnými postavami v minulosti? skrátka časovo to nijako nevychádza. ňi. ale májové kráľovné su každy rok? ..ale _ebať to. vtiahlo ma to celého, ma to emociu a horor to nie je zdaleka, je to skor lektvar sužovaných pocitov pri ktorych mi pride plano. ma to grády a plne chrápem, že ostatní to hejťia. ...čooooooo. može byť take hodnotenie. dá sa.

• 20.7.2019  14:49

❤️🗣Poviem vám, Leute, priamočiara komédia má vyzerať presne takto. som východniar (Vranov and Topľou), a preto mi prišla každá scénka vo filme vtipná alebo aspoň úsmevná. smejeme sa na sebe, lebo takí sme. nebudeme si štekliť ušká a neklamme si. kľúčové v loli 🍅 boli postavy v ich autentičnosti. nikto netlačil príliš, a preto mi to bolo velmi sympático. uplne ale pochopím ak západu🇸🇰 sa toto veľmi pozdávať nebude. nevadí. kino mladosť sa večer smialo a myslím si, že to je podstatné. ja som sa splakal. dakujem! 🖤🔥

• 23.6.2019  12:52
    Kancl (TV seriál) (2005)

Z hľadiska komédie neexistuje lepší seriál.

• 21.6.2019  21:11

Nebyť posledných dvacať minut, dvaaaadsaaaať naaaaooozaaaaaaj natiiiiiiiiaaaaaahnuuuuuttttyyyyych minuuuuuuuuut, tak je to ppč 4* komedia, ktora s prehľadom rieši zombikov a ufonov. nuž. ale takto.. to bolo uplne pretiahnute, celkom zbytočne, a v zavere som zivkal😞 perfecto obsadenie, dialogy😅ale zaver prestrelený. videné na Art Film Fest Košice 20.06.2019✌️❤️🖤

• 9.6.2019  00:23
    Bony a klid (1987)

Inými slovami, jedná sa o 90-minútovú verziu pesničky Relax a na ňu napojený film. je to kool, treba kuk. bazmeg

• 6.6.2019  23:39
    Trhlina (2019)

Keď už ja zaspinkam😴pri filme, tak to sa už musí jednať o riadnu nudu😩a žiaľ, tu sa mi to stalo, aj keď som sa na trh Hlinku veľmi tesil🙌🏿. oceňujem celkovo takýto projekt pustiť sa konečne do žanerikov, ktoré sa na 🇸🇰 veľmi netočia. je to o rozprávaní a to veľmi nezafungovalo. asi by si každý mal zažiť svoj Tribeč, aby to malo grády⚠️‼️takto to ale dopadlo len ako priemerný horúrek bez známky strašenia.

• 30.5.2019  17:37

Mňa to skrátka bavilo. 🍈 Neeson si ide svoje tempo. 🆗, napriklad charakter ženy nebol vymakany, policajtka takisto atd, ale.... who cares? taká hitmanovská pochúťka lomítko chľipka 😅

• 24.5.2019  22:42
    Found (2012)

SPOJLER na aute je dobrá vec. bol to taký skôr tvrdohlavý horor😵nevadí, dáme hlavu hore🙄...použi hlavu👉😅ale hlavou múr neprerazíš👊😂hlavou proti sajfovi🤩hlava alebo orol? 🦅hlava rodiny👨‍👩‍👧‍👦 už ma to nebaví, konec komentara. proste si to kuknite. je to dobré. nečitajte tieto yebnute komenty.

• 12.5.2019  09:27

Film ako taký je v poriadku. má svoje fajn postavy, ktore držia sceny, má svoje vtipné reči, má svoje motivačné reči, má svoje klasicke klišé, má svoju dramaticku stranku, má svoju šporotvú stránku, atd. jediné, čomu nerozumiem je celý ten cirkus kolo toho wrestlingu 😂😂😂 👀nerozumiem tomu a asi nepochopim. je to asi "šport" len pre vyVOLených amíkov. jedine oni to vedia pochopiť🤩prisambohu, to sme na tom fakt tak zle, že mame jasať nad wrestlingom⁉️každopádne film je ok, rock zase sympoš, takže nevidím🚧.

• 26.4.2019  22:12
    Climax (2018)

Bolo to riadne dzignuté. najhoršie je, že to stále bolo v rámci reálií. preto by som to označkoval ako psycho súčasných dní. mladí nech sa zabávajú a starší možu spať, akoby povedal kandidát na primatora namestova jan feja 👉 https://www.youtube.com/watch?v=ltmdS4kX8AY 👈 BOMBY 🔥neje to na horora, pri ktorom sa vyslovene bojíte, ale je to taký ten neprijemný fíling pozerať sa na tie stratené duše a čakať, komu viacejky preskoči. stojí určite za pozretie. skvelí herci💙✌️

• 23.4.2019  18:15

Hm, ok.

• 23.4.2019  10:00

Ak práve čítate tento komentár, tak to znamená, že vás naučili čítať. gratulujem. a teraz k hororu. miestočkami chybala malička logika - napr., ked malá škrečka musela isť pre babiku (WHAAAT).. miestočkami boli fajne ľakačky. bolo ich dosť. finále obstojne uhrané. len škoda, že sa robia horory, čo sa končia dobre. tomu som stale neprišiel na chuť. inak to stojí za pozretie. tiež nerozumiem dosť nízkemu hodnoteniu. teraz to má len 63 %. 👀 Videné v CINEMAX Optima, Košice

• 23.4.2019  09:52
    Devadesátky (2018)

Bomby. silná skateboardová kultúra mladych amíkov v 90tkach odkazuje na ťažký prechod chalanov z ulice cez pobertu. pišačiky im rastú a hormóny pracují. hlavný hero - stíviboy je perfektný. objavuje v sebe rebela (s dobrou dušou). ja som si seba sa predstavoval na jeho mieste. vystrájať s velkými chalanmi, flákať sa, nerobiť plechy, robiť neplechy, taká klasika života adolescenta v LA v 90tych. jonah pekne vystrelil. len tak dalej. 😎👊🛹

• 23.4.2019  09:45

Twist and shout, presne ako spieva beatles. lahký filmik, dobre sa na to pozeralo. na hororik veľmi v pohodičke prevedenie. smelo do toho.

• 31.3.2019  01:10
    My (2019)

Problém toho filmu je v tom, že nič podobné sme predtým nevideli. a teraz si povecme, čo to je – geniálne namiešaný humor s trilerom slash hororom. vybombená muzika k hororu, aká ešte nebola. priebeh je taky otvorený, že neviete, čo čakať. Rozdáva karty, skáče z jednej originalnej scenky na ešte originalnejšiu. skrátka, baví vás to, pretože nemate ani šajn, kde sa vo filme budete nachádzať o minútu. nevypočitalné. a to ma presne na tom tak bavilo. publikum asi nie je zvyknuté na takú priamočiarosť vo filme. my si ide svoje. nič tam nie je prvoplánové. garantujem. preto ma prekvapuje smiešne percento ohodnotenia (67%). je to vysmech nového diela, hororu, čo nie je natočený podla pravitka. videné v cinemax košice 28.03.2019. buenočko s džejnuľkou

• 23.3.2019  09:45
    Složka 64 (2018)

Ideálne namíchaný lektvar - drama, akčny, trilerik, mystery + téma velmi velmi skutočná. dvojzáprah detektivov a dánska atmoška, nuž, inak ako 5 sa nedá. opaäť kvalitka po dlhšom čase.

• 11.3.2019  15:46
    Suspiria (2018)

Raz som robil na stavbe v Košiciach, staval som počas jedného leta sídlisko Panoráma, a pán inžimir Fercaľ ma nevyplatil. no, skrátka, nedal mi za kalendárny termeň maja, teda výplatný termeň junový, teda, júlový, mm, júnový, no nedal mi výplatu za celé leto. mrzelo ma to. ale aj tak to bol lepšie strávený čas ako pozerať tento unikakát. experiment hodný počouraných gatí. to čo bolo? hanbil som sa za to, že to pozerám. samozvaný horor s efektami z roku 1990 na windovse 1970. cieľ a posolstvo? ostalo v inotaji abo za tým berlínskym múrom. hlavne, že teroristi sa postrácali počas filmu. čerešničkou na torte je finále s hlavnou postavou Domestos baktérie v slnečných shadesoch. ale aj tak mám rád také filmy, lebo viem oceniť tie lepšie. toto dielo je zmätok samo o sebe a iróniou je, že je ešte rozdelené do dejistiev 😂😂😂 PLAČEM. v prvom rade to je nepodarená komédia😅😎 Velký Špatný

• 26.2.2019  12:37

Asi po hodine filmu som zistil, že to nie životopisny film o pani gaga. nuž. + bol natoľko nezáživný, že som bol rád, že ho sledujem v rýchlosti 2x. a teda miestami vtipné, svieže. ale na oscara? dafaque? a čo si akadémia myslí, že ja dutá hlava alebo seborea? 👊♻️

• 26.2.2019  12:33

Netradičny priestor na filmovanie (kedže som nevidel ešte takto v parku vyvrždovačky), super nápad, nie až tak uletený čo sa týka reálií. Deň ako Braven.

• 18.1.2019  12:20
    Skleněný (2019)

Tým, že z filmov je trilógia (osobne si myslím, že neplánovane), tento tretí diel uberá na nesmrtelnosti "Vyvolenému" aj "Rozpotenému", čo boli pecky, ktoré mali šťavu. toto je snaživý pokus o zakončenie (aj ked je už teraz jasné, že to bude mať pokračovanie), ale mna to veľmi nebavilo. bolo to prekombinované, a aj ked si spolu zahrali total fatal brutal charaktery eliaš a kevin, je to krok fedla.

• 14.1.2019  00:00

Ďoďu, ber pirko a piš...a tak som sa tešil. nebol to síce prepadák a v rámci sk filmov je ešte znesiteľný, ale je to galiba. zlý kásting, otrasný nevkusný dom, nelogické konanie (taká klasika), jediné, čo môžem vyzdvihnúť je nezameniteľný hlas roba rotha a podarená scéna vo vaňi. už od začiatku ma vytáčal taký ten amaterizmus 🇸🇰hercov, naopak 🇨🇿 veľmi fajn. pozrite si to, ale chlieb od džejnuľky lacnejší nebude.😂

• 5.1.2019  14:36
    Demonic (2015)

Kto tam bude? mladá partia pokušiteľov zahrávajúca sa s duchovnom, párik vyšetrovateľov, ktorí mali byť na rande, miesto toho sú na mieste činu, nadprirodzeno, kamery... proste úplne v pohode thrilerovský horor s trochou duchov. Záver tvorcom aj mne ušiel, niečo nedávalo zmysel...

• 4.1.2019  22:15

V prvom rade, neviem prečo je uvedených 89min. pozeral som verziu 1h49min. a verte, bavil som sa celý dokument. áno, som najväčší fanúšik barcy od 8 rokov v okrese, druhý v meste, ale to nemení nič na tom, že to je povinnosť. nielen pre blaugranas, ale všetkých, čo milujú futbal. preto mi imponovala účasť michaela carricka alebo fabia capella v tomto dokumente. neutrálny pohľad, a predsa niečo viac. guardiola je veľký pán, ale johan cruyff je veľká legenda. visca el barca, visca el catalunya.❤️💙

• 4.1.2019  12:27
    Zypa Cupak (TV film) (1976)

Molim lepo, toto pozná len staršia generácia. chyba, veľká chyba, je to svojrázna, legendárna, skutočne komédia. ten jazyk na dedine, postava ďura, eva križiková, ten film sa nezastavil a šľape scenka za scénkou. jasných 5. klenot našej kinematografie.

• 3.1.2019  18:55
    Terrifier (2017)

Zvláštne, akú dvojsečnú zbraň predstavujú komentáre k filmom alebo proste k čomukoľvek. každý má iný fkus, dakto má nefkus... o čo ale ide? jeden komentár je 5* a hned vedľa neho je 🚽🧻. preto je dvoležité dať šancu aj týmto 56% filmom. mňa tento kúsok prekvapil. drží si to 80-tkový feeling - grafikou tituliek, krvou, jasným dejom, ide o jedno, vraždu. to mi bolo veľmi sympático. čo ale je viac kool, to je klaun. z "art'a" ide strach a hnus. pínivajsa strčil do vrecka. jednoduchý thriller, skutočný krvák. vrelo odporúčam

• 1.1.2019  14:29

celkom fajn piesne

• 1.1.2019  14:23

Nechcel by som, aby došlo k nedorozumeniu, ale KU_VA, toto je ukážkový thriller. koniec oznamu.

• 29.12.2018  19:25

Priznám sa, podceňoval som to. a bola to chiba. dedkov obľúbeny film a ja som ho odkladal až kým neprišli vianoce 2018 a televízie sekali jednu rozprávku za druhou. a túto som ešte nevidel, tak som samého seba prinútil. PEFEKTNÉ. nebola to nuda, má to vtip, múdrosť, trocha lepšia hudba k filmu by nezaškodila, ale záverečná spoločná pesnička to vynahradila. J.W. = 💛🙏

<< předchozí 1 2 3