Divoká príroda Slovenska s Nigelom Marvenom (2023) (TV film)

nadherne obrazky, animálie o ktorých som ani v zmätku mysle netušil že žijú na Slovensku, dokument, ktorý skutočne chytí za srdce a testikálie

Po životě (2019) (seriál)

ani Luuk Holms sa na toto nechytá.

The Last of Us (2023) (seriál)

Imposante, hlavne ked na obraze boli besné Džurgito Bohemia Vampireli.. skvelé počinanie pribehu obohatené o svižné akcie v stratenej dobe. ludia sú dočurkaní, v gatiach majú polotovar, majetok im prepadol jak hrudník, segíň vaňok pekne napiču vyhliadky. Strukoviny v Prahe zapáchajú ako smradľavá ryba. ale nie „robim si piču“ ako hovorí Ellie :)

Invalida (2023)

Moji milí Slováci, s hrdosťou vám oznamujem, že som dopozeral najlepší slovenský film od samostatnosti republiky. cásting genialny jak magnus carlsen, hudba našľapaná jak plynový pedal na bembečku trojkovom, scenário predumany ako windows profesional a hlašky idú jak na pase vo folkswageňe. 💣Bol som svedkom predpremiéry 28.1.2023 v Kine Úsmev v Košiciach🔆 tlieskam❤️🍀

Podvodník z Tinderu (2022)

ľudská troska. dýchajúca žumpa. sekrét chodiacej schránky vyplienenej človečiny bezcharakternej. toto by džemalko nespravil. takto nepodrazi. ja sa pytam, prosim? Na tu značku sa postav!

Ojmjakon - příběh nejchladnějšího lidského sídla (2018) (studentský film)

Nezabudnuteľné! užasný zážitok, pretože mal som tú česť a premietanie filmu som videl ako prvý na celoslovenskej premiére v Košiciach v ikonickom kine úsmev :) ..a vidieť a počuť v diskusii (po filme) kolko a čim si museli prejsť, je proste kalap dolu. WAU! ❄️❄️❄️

Présumé coupable (2011)

ODporný hnus, výsmech súdom a spravodlivosti cez slzy. človek, aby sa dneska bál, že ho obvinia z kokotiny na druhú a bráńte sa teraz. vždy ked bol ten mličnak sudca na obrazovke mal som chuť mu priyebať. perfektný film. najsilnejsi moment bol ten, ked sa to skoncilo, zistil som, ze to bolo real. je mi veľmi smutno zo života, že to neje vymslené...

Zátoka (2009)

hnusná osoba, zablokoval by som to.