Martinmt29

Martinmt29

Martin Malát

okres Litoměřice

• 10.10.2019  16:56
    Premiér (TV seriál) (2019)

Vydržel jsem 4 minuty i se znělkou. Umění je, kde ten člověk bere čas na 14 pořadů a ještě tento skvost.

• 30.9.2019  12:33

Velice zajímavý dokument s ještě zajímavějším koncem - proroctví, že pan Zeman do politiky možná vrátí.

• 30.9.2019  10:12

Velice milé překvapení, čekal jsem nudu a víděl jsem pomalu plynoucí, ale velice zajímavý film. Pouze mě mrzí, že paní Hlaváčová dostala v tomto filmu velice málo prostoru - cca 3 minuty z celého filmu. Za mě tak dobrých 75%.

• 27.9.2019  23:52
    Komando (1985)

Kdyby byl natočen film v dnešní době, byla by to hodně velká slabota, ale díky nostalgii si film vždy rád pustím - vtipné, vtipně vtipné - trapné až usměvné (pamatuješ jak jsme ti slíbil, že tě zabiju jako posledního?...........Lhal jsem :-)) Svižný příběh, stopy nastakují jak indice v pevnosti Boyard....Prostě paráda!!! U mě v top 20.

• 27.9.2019  23:45

Nadčasová hudba

• 15.9.2019  08:42

Dlouhý lepší průměr

• 15.9.2019  08:40
    Pianista (2002)

Pět hvezdiček dávám pouze v přípradě, kdy po filmu stále přemýšlím o ději i druhý den. Tady se to stalo. Opravdu dobrý film!

• 13.9.2019  09:39

Jeden z mála filmů, který si občas pustím znovu a neomrzí.

• 12.9.2019  08:25

Film Kostka je na 5 hvězdiček, SAW první díl na 4, a tohle je tak na 3 hvězdičky. Někdy nuda a nelogičnost, ale není to uplná béčková kravina, hlavně konec trochu zvedne úroveň.

• 15.8.2019  10:05
    Hospoda - Reklama (S01E16) (epizoda) (1996)

Pohodový český seriál k pivu - když nemůžete jít do hospody, muže hospoda přijít k vám....za mě tento díl 100% a vůbec nejlepší díl. Jak říká pan Přeučil : "Pivo musí mít průtok...Průtok!!!!" Jen by mě zajímalo jestli by se tento seriál, kde se hlavně pije alkohol a kouří, dal natočit i dnes

• 7.8.2019  10:33

20% a jednu hvězdu za Dádu

• 7.8.2019  10:15
    Kluci z hor (2018)

Nejlepší film od pana Magnuska, perfektní výkon pana Lábuse. 60%

• 7.8.2019  10:07
    Pamětnice (2009)

Příběh katastofa - 10%, Herecké obsazení - 90% (Zita Kabátová, Libuše Havelková, Miloš Nesvadba, Jiří Krejčík). Takže se to celkem dalo - 50% :)

• 7.8.2019  09:58
    Stopy života (TV seriál) (2013)

Slabé příběhy s hereckými legendami - u mnoha to byla poslední možnost - Ladislav Chudík, Jiří Krytinář, Luba Skořepová, Vladimír Čech atd..a jedna z mála posledních rolí pro - Jan Štěpánková , Vladimír Brabec, Věra Kubánková, Jan Tříska, Jiří Pecha, Marián Labuda... Opravdu smekám před panem Magnůskem ( v dobrém slova smyslu), že dokáže dostat takové herecké a divadelní špičky jako např.Jiří Suchý, Josef Zíma, Jan Tříska, Milan Kňažko, Luděk Sobota, Josef Abrhám, Petr Nárožný, Libuše Šafránková, Jan Kačer, Oldřich Kaiser atd. do tohoto bohužel průměrného projektu. Jednou větou - z hereckého obsazení mi padala brada, z příběhů zvedalo obočí. 55%

• 2.8.2019  09:52

Jeden z nejlepších českých filmů za posledních 20 let

• 26.7.2019  12:51

Perfektní originální příbeh, černý humor, neuvěřitelné nečekané situace, které jsem si občas musel pustit ještě jednou, abych si je ještě více užil..... a závěr v kině naprosto famózní. Nejlepší film roku 2009 a v top 10 mých oblíbených.

• 26.7.2019  12:32

Trapné trapné trapné, ale i tak koukatelné a občas i velmi zábavné. Na některé scény jsme koukali s otevřenou pusou, kam ještě lze klesnout, ale když se na to člověk povznese a dá si možná i nějakéj drink, tak dobře pobaví. Humor ve stylu Kameňák 4. Jako komické číslo do varieté doporučuji!