Dejavu_UH

Dejavu_UH

Pa Su

Česko
ajťák - Flaška Pálavy je lepší jak Paralén ;)

Twitter: dejavu_uh

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 17.1.2020  22:09

T6 je jiný. Jiný než T1, T2. Je současný. Už dávno jsem přestal srovnávat, řešit a polemizovat. Prostě je to tak. Teď se točí jinak. Pocházím z dob, kdy ještě neexistovaly mobily, digitální foťáky a nejrychlejší PC na střední škole byla PP 06ka ze Slušovic. Hi-tech doba je znát všude kolem nás. Generace "zlomených krků" se nad filmy "pro pamětníky" (T1 a T2) pouze pousměje (blbá grafika), ale pro nás to byla modla. Fakt se to může stát? Kdo kolem nás je Terminátor? Byla to taková doba. Efekty slabé, ale příběh byl Silný (velké S je záměrně). Tak jsem si zavzpomínal a příjemně si užil čas u T6. Carl pobavil a nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo. Tak už se pomalu těším na T7.

• 25.12.2019  08:55

Ať si kdo chce co chce říká, sice nedosahuje kvalit jedničky (zas ty chybějící půlhvězdičky - 3,5) tak je to prostě pořád Zombieland :) Spousta gagů, narážek a všemožných mrtváků je dokonalý koktejl zábavy. Pro zombie fanoušky povinnost :)

• 21.12.2019  07:37
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Dělat filmy nebo dokonce seriály na základě úspěšných PC her je vždy sázkou do loterie. Někdy to vyjde (Resident Evil) a někdy ne (DOOM). Zaklínač je striktně fantasy téma a pokud člověk není 100% oddaný, cestu si bude hledat těžce. Navíc se nemůžu zbavit dojmu, že výběrem co nejautentičnějších podob trošku utrpěla herecká kvalita. Prostě jsem čekal trochu víc, ale první vlaštovka jaro nedělá a třeba se to časem zlepší.

• 6.10.2019  20:42

To jsem nevěděl že volný překlad International je Globální hrozba. Ale už jsem to pochopil! :)

• 6.10.2019  20:34
    Slunovrat (2019)

Zajímavý kočkopes vznikl spojením americké a švédské produkce. Asi jak když do rozžhaveného olova hodíte kostku ledu. Zasyčí to, vyletí obláček páry a hotovson. Možná i Larson a Klakson. Ale ani Anisyn, Animáma a Anitáta se zástupem holek od Bobří řeky mě nepřesvědčili o vyšším hodnocení. Mýtické jevy severských národů mám rád, ale tohle spíš zavánělo sektářstvím Svědků Jebalových. Takže jako jednou a dost.

• 6.10.2019  20:26
    John Wick 3 (2019)

Stárnem - všichni stejně a každej jinak... Tohle zpívá Aleš Brichta v jedné ze svých písniček. Nikdo tomu neutečeme, ani celebrity, ofukované a opečovávané týmem estetiků a podobných šarlatánů. Keanu s tím ale úspěšně bojuje nejen vizáží, ale i tvrdým tréninkem. A buďme mu za to vděční, pořád je na co koukat. Jinak co k americké verzi Jámese Bonda říct? Vzhledem k tomu, jaké je internet otevřené médium budu raději držet jazyk za zuby. Likvidační techniky dané skupiny jsou nekompromisní ;)

• 6.10.2019  20:19
    Ad Astra (2019)

Filmů s vesmírnou tématikou je jako šafránu a tak bereme za vděk každou hvězdičkou, která se rozsvítí na filmovém nebi. Ale není hvězda jako hvězda. Po supernově s názvem Interštelár jsem v koutku duše očekával podobný nářez. Jenže wow efekt se nekonal. Na druhou stranu ale nemůžu říct, že by to bylo nekoukatelné. Vztahové scifárny buď prosviští kolem jako Hályjofka a ani pes po ní neštěkne, nebo se do vás zavrtá a zakousne jako americký staff a vy víte, že už ve vás zůstane - jako prvně zmiňovaný Interštelár.

• 6.10.2019  20:11

Tak jsme se konečně dočkali :) Ale s velkým očekáváním přišlo i zklamání. Asi jak když čekáte na své oblíbené jídlo a kuchař má po opici a přesolí ho. S křivou hubou ho sice sníte, ale trpký pocit tak trošku zůstane. "Ideální" lávstory se kupředu řítilo jako pendolíno po předem daných kolejích a tím pádem už vás nic nepřekvapí. Věřím, že pro něžnou polovičku to byla nírvána a chlapi určitě zase soucítili s pánským osazenstvem; a přesně tak to má být. Asi. Teda jako né asi, ale jako určitě :)

• 12.9.2019  20:20
    Teroristka (2019)

Si říkám, že mi to stylem něco připomíná :) Rukopis Teorie tygra je tu znát. Pokus rozesmát čeké publikum tu je, i když je lacinější, než u prve zmiňovaného. Dívatelná jednohubka na víkendový večer nebo nějaký letňák.

• 12.9.2019  20:15

Jój, východňári, to je iný svet...

• 12.9.2019  20:13

Velké zklamání. Gódžu mám rád, ale co to tady dostala za roli? Kouknul jsem, co už má Majk za sebou a popravdě se nedivím. Japonský vliv na emerické můví je tu cítit jak ponožky mariňáka po měsíčním cvičení, tak jestli tu rychnu chcete risknout, pusťte si to...

• 17.7.2019  13:35
    Hellboy (2019)

Pro vyznavače komiksů povinnost, pro nás staromilce jednohubka. Drsné hlášky, hromady zničených jáFounů... Potrava pro teenagery, ale jak říkám, oldskůl je prostě COOL :D

• 20.6.2019  06:10
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Pokud vás tématika zajímá, doporučuju dokument Bitva o Černobyl (https://www.youtube.com/watch?v=MWGpXotLFVQ) Jediné, co mi na seriálu nešlo pod nos, byla angličtina. Ubíralo to autentičnosti.

• 4.4.2019  19:44
    Aquaman (2018)

Barviček jak v Avatáru, no vlastně skoro to byl takový Aquatár, takže jako že jo, bylo to vtipné, mělo to drajv, takže proč ne. Hlavně pořádně nahulit domácí kina, ten sound je prostě uchvancancující!

• 1.4.2019  14:04

Dokud se na scéně neobjevily PRINCEZNY, bylo to na 4*. Ale prostě nejde dát míň než 5 :D Je to po všech stránkách mazané, až se pomalu člověk diví, že je někdo schopný něco takového upéct :D Asi tam maj kvalitní MATROŠ! :D

• 9.2.2019  07:03

Vzestup, pád a znovuzrození. To byl, ku*va, Freddie Mercury!

• 7.2.2019  07:01

Po delší době koukatelný film z naší produkce. Aničce role sedla jak prdel na hrnec a je vidět, že se prostě potatila. Jak svým hereckým uměním, tak i projevy, grimasami a celkovým projevem. Zápletka je v podstatě jednoduchá. Život žen z pohledu mužů. Občas to sice bylo z mého chlapského pohledu na hraně, ale Ruda je zkušený provazochodec a vždy to uměl s grácií vybalancovat. Takže resumé - příjemná komedoška stylu "Až po uši", u které se zasmějí obě pohlaví.

• 21.12.2018  23:08
    Venom (2018)

Když už nevíš co by, nenajdeš to v OBI! Tenhle styl tu chyběl. Už mám plné zuby těch SUPERANTIKONTRAMULTIEXTRAUNIKÁTNÍCH ochránců. Venom je prostě drsoň a hotovo. Jak ho naser*š, sežere ti hlavu. V tom lepším případě. Jinak si tě bude dávat kousek po kousíčku, prstík po prstíčku. Povedlo se!

• 17.11.2018  08:51

To, že Kurýr střídá auta jak laciné děvy, už jsem si zvykl. To, že už jsou mu naše silnice a dálnice malé, bych asi taky přežvýkl, ale že se rozhodl zaútočit i pod mořskou hladinou? Tak to je síla :) Námět je super. Přenesl jsem se do minulosti, kdy se po mořském dně převalovala KOULE a chvilku si zažil takový ten pionýrský pocit, co že to tam pod tou kupou bílé citoplazmy asi bude... A že tam toho bylo! Já osobně skončil u Latimérie, ale tady to bylo hotové prazoo :) No a to, že tam bude takový BUBÁK, jsem opravdu nečekal. Co jsem ale čekal je, že to dobře dopadne. A dopadlo? No dopadlo :D

• 17.11.2018  08:45

Už tam toho bylo moc. Máte chuť na vanilkovou zmrzku a oni vám ji popatlají šlehačkou, čokoládou, posypou těma sladkýma nesmyslama a aby toho nebylo málo, přidají kandované ovoce a nadrcené oříšky. Takže už ani nevíte, co to vlastně jíte. A A-MW je dle mého přesně tento případ. Ale to bude asi tím, že nejsem notorickým vyznavačem komixů. To bych dal asi za 4 :D

• 24.9.2018  21:07

Get tu du čopááááá :D Památná věta. Je to rýmejk, není to rýmejk? Není to remake. Je to čistočistá šílená zběsilost. Alespoň teda do okamžiku, než sa objeví ON - třímetrový SHAMPION. 200kg surovosti v té nejčistší podobě. Jeho revírem je Země (TAKOVÁ DÍRA! :D) Pak už zas začal pések s emerickou kóušiškou vauřit dourt. Film s neskutečným potenciálem (samo jen pro nás predomilce) dokáže na dno stáhnout proud nesmyslných nesmyslů. Ale bylo fajn Predíka po dlouhé době vidět, tak proto dávám za tři ;)

• 28.8.2018  12:11

Příjemná oddechovka s příchutí čoríza a čerstvě rozmotané mumie.

• 28.8.2018  12:07

Povinnost pro každého správného mamrda sedlající ocelovou mrchu. Mě to sice pár roků a desítky vyjetých nádrží trvalo, ale už konečně sednul prach na našich neudržovaných okreskách a je čas napsat verdikt. Brajen je sice idolem všech šamponů, homíků a "láskychtivých" svlečen, ale na toho správného gangmana byl až moc naleščený. Nicméně to patřilo k té době a na rozdíl od našich luhů a hájů se za velkou louží, kde není blembák povinností, trvalá na mášu prostě hodila. Jinak nelze nic vytknout. Android Bišop jako ten největší záporák v kontrastu s Kenem působí sice trošku křečovitě, ale nikdo se tam s níkým nemazlil a tím nejlepším robertkem byl ocelový kartáč. Takže jestli máte pracky od oleje, na věšáku vám visí kožená vesta a hubu máte plnou mušek z včerejšího tripu, osvěžte si paměť tou správnou motoklasikou. Nebudete litovat.

• 28.8.2018  11:52

Je vidět, kolik je mezi náma příznivců komixů :) Přiznám se, že třeba Strážci Galaxie mě bavili víc. Tady byla snaha nacpat strašně moc věcí na plátno v jednu chvilku a tak nebyl čas selektovat a bavit se nad všudypřítomnými frky. Tak spousta věcí vyšuměla a "haha" efekt se nedostavil. Opravdu zajímavý byl hlavní záporák, který vlastně ani tak záporákem nebyl. Snažil se jen udržet základní pravidlo všehomíra a tou je rovnováha. Trošku vtíravě působila snaha aplikovat tmavé hrdiny - zřejmě v kontextu s událostmi posledních let. Nejsem si ale jist, jestli je to úplně správně. Ale co je nad slunce jasnější je Avengers: Infinity War II. Ten "konec" to jasně naznačil.

• 25.8.2018  18:39
    Akční park (2018)

Pokud máte rádi tento druh humoru, budete se bavit. Pokud ne, tak se bavit nebudete :D Johnny do toho jde naplno a tak to má být! Doufám, že už chystá něco dalšího :D

• 14.8.2018  17:44
    Máš ji! (2018)

A máš ji! :D

• 11.8.2018  20:56
    Extinction (2018)

Mě, jako vášnivého čtenáře sci-fi, Ex potěšil. Dynamikou je to jako přečíst povídku, jenže tady si nemusíte nic představovat, ale máte to hezky naservírováno na stříbrném podnose. A tak to má být. Doufám, že to není poslední takový počin.

• 9.8.2018  22:08
    Siberia (2018)

Slabé jak kafé v krčmě čtvrté cenové skupiny. Nevím, jestli si Keanu něco šlehnul, že do toho vůbec šel. On je přece Neo, John Wick a Constantine... Ne nějaký přiblblý obchodníček. Je to asi jako by šel Thor hrát do Létajícího šarkonáda. Za mě teda jako ee...

• 9.8.2018  22:04
    Jsem božská (2018)

Paní "VAMYGÍNA" v roli, která jí sedí jak hrnec na prdel. Zařadil bych to do rubrik sci-fi a horror. Tohle je totiž Made in USA - for USA viewers only...

• 9.8.2018  21:59
    Deadpool 2 (2018)

Jednička byla naprostá PECKA! Dvojka mi přišla taková nucená. Ne, že by tam nebyly vtipné okamžiky, například nožičky byly naprosto epesní, ale už tomu chyběl ten WOW efekt. Tak bylo to dobrý, vo tom žádná, ale pokud se budu hrabat v archívu, šáhnu raději po jedničce.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20