teddinka1

teddinka1

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 8.1.2016  10:07
    Sněhová královna (TV film) (2007)

A tak dopoledne, když člověk leží s rýmou a nechá původní dabing, tak se ta moderní adaptace dá .))

• 24.12.2015  10:43
    Borgiové (TV seriál) (2011)

A mně to příjde lepí než Game of Thrones! nenudilo mě to narozdíl od GoT (možná to bude ale tím, že jsem četla knihy a následovalo zklamání ze seriálu...)

• 9.11.2015  08:40
    Perfect Blue (1998)

Animace je slabší, ale mě zas až tak nerušila. Spletitý příběh... trochu alá Black Swan

• 9.11.2015  08:37
    V hlavě (2015)

Nápad zajímavý, ale patří to pro mě mezi ty slabší animáky.

• 9.11.2015  08:36

Možná si to 4* nezaslouží, ale zrovna mi to sedlo. není to unylé, hezky se prolíná současnost s minulostí, není to takový cajdák, poměrně neokoukané tváře (byť Chloe všichni známe). No a to čelo... to je prostě nádherný nástroj.

• 12.10.2015  10:25

Po nějaké době, co v Koreji žiji, mi už nepříjde korejština divná a dokážu se dívat i na romantický film a vnímat i ty emoce skrzeva intonaci jazyka a citoslovce... Docela obyčejný příběh ze života, leč velmi smutný. Nicméně by mohl být asi o dost kratší. Ale to je prostě korejská produkce... dlouhé záběry kamsi do prázdna (ale vlastně mají docela velký význam a dotvářejí atmosféru), krátké věty plny myšlenek...

• 28.5.2015  12:27
    Vrána (1994)

Neskutečně temné.

• 28.5.2015  12:25

Postavy mi, a nejen mně, připadaly tak, že se do výtvarné stránky zapojil Tim Burton. Příběh relativně hezký, ale ne příliš originální. Nepochopila jsem ty děti v muzeu. Výtvarně propracované.

• 16.5.2015  21:47
    Městečko Záhad (TV seriál) (2012)

První řada má český dabing, který je naprosto bezkonkurenční :) A rozhodně to není pro děti. Na Disney bych to nečekala.

• 16.5.2015  21:45
    Sex 100+1 (2007)

Kdyby ten konec nebyl aspoň tak tupej...

• 16.5.2015  21:44

Francouzský film je vždy o lásce. Skvělý herecký výkon.

• 16.5.2015  21:43

Kdybych neviděla Mad Maxe Fury Road, dala bych 4*, ale jelikož zápletka je poměrně podobná a nejsem narozena v 80. letech, kdy postapo svět byla, dá se říct, úplná novinka, ale z 90., kdy jsme hráli už Fallout....

• 16.5.2015  21:42

První díl byl jen úvod, kterého Miller pak využil naplno v dalším díle.

• 16.5.2015  21:41

Moje očekávání to splnilo. Naprosto šílená jízda, která nenudí (i když jisté motivy se opakují z Mad Maxe 2)

• 18.3.2015  20:14

Povedená zábava, která má vtáhnout děti do světa techniky (i když erealisticky :))

• 18.3.2015  20:13
    Interstellar (2014)

Sakra, ten film měl náoad a potenciál a zabijí to takovými klišé jako je záporák (o kterém to víte dopředu), nelogičtnostmi a city. To zajímavé je úplně na konci a je toho málo a epropracované.

• 12.2.2015  17:29
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

Tak tohle je naprosto skvělej animák - NE PRO DĚTI! Mix South Parku, Happy Tree Friend, Futuramy a Simsnovejch, Beavis and Butthead, ... a vůbec asi všeho. Ne, nebojte, není to žádná kopie (aspoň ne ničeho, co jsem viděla teď), jen je to prostě skvěle cáklý a hlášky jsou neskutečný. A je to sprostý :)

• 12.2.2015  17:25
    Mystérium sexu (TV seriál) (2013)

No, první řada byla super. Ale ta druhá? Mám pocit, že tam lítají měsíce, roky... měla jsem mnohokráté pocit, že sem snad něco musela vynechat, nějaké díly chybí? Cože co? ... Nehledě na to, že tak nějak teda zapomínají lidi stárnout kolem a tak. +1 Libby narostly koule

• 12.2.2015  17:24

Je to milé, roztomilé. Asi by se z toho dalo vytěžit více. Není to typická romantická komedie nebo drama. Akorát teda, jak se oblíkala Leighton, to byl děs. No ale asi to měli kostyméři nastudovaný :D

• 21.1.2015  12:20

Pohádkové zpracování biblického příběhu. Lesk, intriky, lži, nenávisti, ale hlavně láska a víra.

• 21.1.2015  12:17

Pohádka je pěkně zpracovaná. Super kostýmy a výprava. Dokonce je tam pár momentů, co chytnou i dospěláka za srdce. Nicméně něco tomu chybí, nebo naopak přebývá?... Možná že Angelina Jolie vypadá jako hodná mrcha, ale soucitnou roli jsem jí moc nevěřila. Možná až na to mrknu za pár s děckama :))

• 21.1.2015  12:14
    Kód Enigmy (2014)

FIlm je to líbivý, uhlazený, neprovokující, ladně plyne a ladně skončí. Samozřejmě že Turing byl "jen" algoritmik a matematik a teoretik, ale nelze mu upřít přínos do vědy (kdo z Vás zá centrální limitní větu? A kdo věděl, že je Turingova?)... Dobře natočený, super výprava. Osobně mi chybělo trochu toho válečného dramatu (dalo by se využít a trochu diváky mistifikovat, ne? :))

• 2.1.2015  13:56

Povedená komedie a jak bývá zvkem, plná kaskadérských kousků, zajímavého prostředí a osobitých postav.

• 2.1.2015  13:48
    Kameňák 2 (2004)

• 2.1.2015  13:47
    Kameňák 3 (2005)

• 2.1.2015  13:47
    Kameňák (2003)

• 2.1.2015  13:44

Tak tak. Dalo se na to koukat. Neokoukané tváře, žádní Karlové Gottové apod.

• 2.1.2015  13:37
    Propast (1989)

Tenhle film, bohužel, má dvě části. (pokud mluvíme o directors cut)... První část (ta delší) je o psychoze, napětí, stresu, překonávání lidských možností a mysticitě nezámých osob pod hladinou. Druhá část, závěr, má nést poselství o zkaaženosti lidstva a zjevení mimozemských bytostí, které nás chtěly potrestat... Možná, kdyby to byly dva filmy zvlášť, nemělo to tak megalomansky sladký konec... Občas je lepší vidět prostříhané verze.

• 2.1.2015  13:32

Panebože, každým coulem špatný film. Kulisy jak z plastu, herci obsazení příšerné... 1* dávám na schwarcika... Přeci jen, to mě rozesmálo :D

• 2.1.2015  13:30

2* proto, že to není úplná sr... na tu si počkejte v díle Batman a Robin.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12