teddinka1

• 28.5.2015  12:27
    Vrána (1994)

Neskutečně temné.

• 31.10.2014  15:04

Tenhle styl českých filmů můžu. Neherci, opravdové situace, komické a trapné hlody, maminky... :-)

• 21.10.2014  21:58
    Fargo (TV seriál) (2014)

Fakt nejsem na detektivky alá Kriminálka Las vegas, Sběratelé kostí atp., ale tohle je prostě dobré. Vlastně to není ani možná tak detektivka. A Martin Freeman je prostě okouzlující. B. B. Thornton je naprosto skvělej. jediný, kdomi trochu vadil, byla Allison - měla furt takový umučený a utrápený výraz.

• 9.9.2014  13:28
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Nemám ráda seriálové detektivky. O to víc mě překvapilo, jak je tohle dobrý. Rozhodně za to může i dobré herecké obsazení. Dobrá kamera a střih (místy mi to připomínalo Twin Peaks)... A taky, jak sakra udělali z Woodyho takovýho mladíka? :)) Líbilo se mi to, protože to nebylo utahaná, myšlenkové pochody byly vesměs jasné, i když ne všechny pokládané na zlatém tácu. Nějaké to životní a vztahové drama. Rozhodně velké plus za to, že nenatahovali poslední díly (umím si představit, že by to šlo udělat ještě na pár dílů, abychom byli napjatí, kdo že je ten vrah, přežijí-li zranění atd).

• 19.1.2014  14:03

Je to krásná pohádka, hlavně po visuální stránce. Příběh není nijak nabitý, ale jeden dějový zvrat tam rozhodně je. Možná dva :-)

• 29.11.2013  16:53
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

S tímto námětem jsem neviděla doposud žádný seriál. Na mě to působí místy velmi realisticky, jindy zase trochu přitažené za vlasy. Ale to vůbec nevadí, protože fandíte hlavní hrdince a "hrdinovi" a seriál má spád, zvraty a dobrý děj celé dvě serie. Čeká mě třetí a jsem zvědavá, jak to bude dál.

• 5.11.2013  11:25
    Rivalové (2013)

Plakát je tak hrozný, že sem si říkala, že to nemůže bejt dobrý. No a bylo. Velice mě to překvapilo.

• 13.10.2013  14:38

Já vím, není to geniální, místy to pokulhává, ale ty hlášky sou nesmrtelný.

• 29.4.2013  20:17
    Pád (2006)

Asi to není nejlepší film, který kdy uvidíte, ale pokud máte rádi maličkosti, jste plni fantasie a máte slabost pro lidský příběh, pak je to film přesně pro vás :-)

• 3.3.2013  15:49
    Candy (2006)

Sladká Abbie a Heath... Naprosto se mi to trefilo fo vkusu.

• 17.12.2012  23:19
    Looper (2012)

Parádní sci-fi. Dobře zakomponovaný příběh.

• 17.12.2012  23:18

Neočekávala jsem příliš. Knihu jsem četla a odcházela jsem s úsměvem na tváři a nadšením.

• 22.11.2012  20:07
    Skyfall (2012)

Nejlepší Bond, jakého jsem zatím viděla. hned zatím je v závěsu Casino. Moc se mi líbily Mendesův styl...

• 14.10.2012  13:12

Temné a vůbec ne pro děti... 5*

• 14.10.2012  13:11

Jsem fanda Batmana a po zklamání posledního Nolanovského Knighta jsem unešena. Doporučuji ještě http://www.csfd.cz/film/319514-batman-the-dark-knight-returns-part-1/ Obojímu sloužila předloha F. Millera.

• 14.10.2012  13:07

Jo, tak takovýhle styl já velmi můžu. Zamotané a až v posledních okamžicích vlastně zjistíte, o co jde a kdo by to mohl být :-)

• 28.9.2012  02:55
    Steins;Gate (TV seriál) (2011)

Mě to bavilo už od začátku. Je vidět, že je to dost nové a má to hlavu a patu. Navíc se mi strašně líbila postava Marise :-)

• 14.9.2012  00:24

Teda musím uznat že po dvojce mě to mile překvapilo. Trochu jiná zápletka, jiný humor (který vyžadoval trochu rešerši v minulosti - pobavil velice padající finančník z Empire state building v době krachu na Wall Street atd.:-) ), dobře zvolená doba a tak trochu objasnění, kde že se vlastně vzal ten J a K :-)

• 29.6.2012  18:28
    Chaplin (1992)

Nevím, proč R.Downey Jr. za tuhle roli nedostal Oscara... V jeho věku takové úžasně ztvárnění Ch. Chaplina, že ani člověk chvílemi si nebyl jist, zda v záběrech není skutečně on. Škoda, že pro lidi biografické filmy, které se netýkají sexu, drog a násilní nejsou zajímavé - a přitom Chaplin několik desítek let tvořil filmový průmysl.

• 29.6.2012  18:25
    Tron: Povstání (TV seriál) (2012)

Pro fanoušky animáků (spíše ve stylu animé), pro fanoušky sci-fi (trochu pohádkového), pro fanoušky Trona (nebo jeho nástupce) ... Doporučuji - konečně něco, co se u Disneyho opravdu povedlo!

• 1.6.2012  14:33
    Ali (2001)

na imdb.com to má jen 6.6 - holt to není patriotická postava, ale rozhodně tento film je o zajímavé osobnosti, kterou ztvárnil charismatický Will Smith. Film nenudí, přestože se tam poměrně často bojuje. Zajímavý pohled na tehdejší válku ve Vietnamu apod. Rozhodně žádné klišé a rádoby dojemný příběh jako ve Fightetovi nebo ve Wrestlerovi.

• 8.5.2012  11:19
    Kancl (TV seriál) (2005)

když tomu příjdete na chuť, tak vás to nepustí. Opravdu se sžijete s hrdiny v kanclu a nachytáte se při tom, jak si budete říkat, ten Dwight je idiot, pane bože, tak už jí to, Jime, konečně řekni :-))

• 30.3.2012  13:09
    Frasier (TV seriál) (1993)

Miluju ten snobský humor :-)

• 5.3.2012  19:56
    Hra (1997)

Tak to je opravdu povedený film. Několikrát jsem si myslela, že už přesně vím, kdo po kom jde, ale ono houby. Až do samého konce. Místy to působí hororově, vypjatě.

• 3.2.2012  12:54
    Drive (2011)

Nejprve jsem viděla intro k filmu, kde hraje skvělá retro hudba (která provází celý film!). Zajímavý styl kamery, příběh v podstatě není nijak originální, ale prvky romantiky a tajuplnosti (díky hlavnímu hrdinovi, který skoro nemluví) tomu dodaly zajímavý nádech, až nostalgický místy...

• 10.1.2012  20:09

Mám ráda filmy tohoto typu. Ačkoliv zde občas ano, jelikož se jedná o Paříž, město lásky. Pro milovníky Paříže a nostalgie.

• 21.12.2011  21:31
    V Bruggách (2008)

Úžasnej film!

• 16.11.2011  16:48

Možná se mi to jen zdá, ale film měl dost podobnou myšlenku jako kniha 1984... Akorát zde v tomto snímku je myšlenka, že jedinec může něco změnit, dovedena do konce. A ačkoliv to není žádná filmová adaptace této knihy, tak zdaleka nejlépe zpracovaný film, který se na ni (alespoň dle mě) odkazuje.

• 10.11.2011  10:25
    Akira (1988)

Úžasná animace! Silný příběh, který ovšem se dá vyložit více způsoby, a proto si jdu přečíst mangu :)

• 26.8.2011  03:29

Co dodat? Takhle jsem se za břicho nepopadala již dlouho... některé scénky jsou naprosto brilantní!

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12