teddinka1

teddinka1

• 16.5.2015  21:43

Kdybych neviděla Mad Maxe Fury Road, dala bych 4*, ale jelikož zápletka je poměrně podobná a nejsem narozena v 80. letech, kdy postapo svět byla, dá se říct, úplná novinka, ale z 90., kdy jsme hráli už Fallout....

• 16.5.2015  21:42

První díl byl jen úvod, kterého Miller pak využil naplno v dalším díle.

• 18.3.2015  20:13
    Interstellar (2014)

Sakra, ten film měl náoad a potenciál a zabijí to takovými klišé jako je záporák (o kterém to víte dopředu), nelogičtnostmi a city. To zajímavé je úplně na konci a je toho málo a epropracované.

• 12.2.2015  17:24

Je to milé, roztomilé. Asi by se z toho dalo vytěžit více. Není to typická romantická komedie nebo drama. Akorát teda, jak se oblíkala Leighton, to byl děs. No ale asi to měli kostyméři nastudovaný :D

• 21.1.2015  12:20

Pohádkové zpracování biblického příběhu. Lesk, intriky, lži, nenávisti, ale hlavně láska a víra.

• 21.1.2015  12:17

Pohádka je pěkně zpracovaná. Super kostýmy a výprava. Dokonce je tam pár momentů, co chytnou i dospěláka za srdce. Nicméně něco tomu chybí, nebo naopak přebývá?... Možná že Angelina Jolie vypadá jako hodná mrcha, ale soucitnou roli jsem jí moc nevěřila. Možná až na to mrknu za pár s děckama :))

• 2.1.2015  13:44

Tak tak. Dalo se na to koukat. Neokoukané tváře, žádní Karlové Gottové apod.

• 2.1.2015  13:37
    Propast (1989)

Tenhle film, bohužel, má dvě části. (pokud mluvíme o directors cut)... První část (ta delší) je o psychoze, napětí, stresu, překonávání lidských možností a mysticitě nezámých osob pod hladinou. Druhá část, závěr, má nést poselství o zkaaženosti lidstva a zjevení mimozemských bytostí, které nás chtěly potrestat... Možná, kdyby to byly dva filmy zvlášť, nemělo to tak megalomansky sladký konec... Občas je lepší vidět prostříhané verze.

• 31.10.2014  15:08
    Nešika (TV seriál) (2011)

Docela milé překvapení. Místy je to přitažené za vlasy, ale vesměs krátké díly nenudí. Ačkoliv je to několikátý seriály z prostředí střední školy v USA, zůstávájí mi místní zvyklosti stále tajem... zkrátka a řečeno - nevím, jak je tomu dnes u nás na středních školách, ale za mě to takovéto nebylo (A to je to méně než 10 let). Ale i přes tu zvláštní kultůru high school je to chytlavé a nebojí se otevírat "tabu" témata jako marihuana, sex v 15 (v USA stále nezletilí), protože vědí, že to tak chodí...

• 21.10.2014  22:00

Scénář má hodně děr, určitě by se dalo spoustu věcí dovysvětlit lépe než jen letmými záběry. Digitalizace je velmi poznat. Ale chápu, že rozpočet je napjatý. Nicméně pár věcí je padlých na hlavu, ale celkově je to takové oddechové, napínavé a konec jsem tušila maličko jiný, než nakonec byl (SPOILER: myslela jsem, že s dětmi dělá jiné věci vzhledem k tomu, co říkal Curtis před posledními dveřmi)

• 28.9.2014  10:18

Když víte, co vás čeká a nic neočekáváte, tak se pobavíte. Pár hlášek je nezapomenutelných :D Doufám, ze se moc nevrtis, protože ti strcim pastičku mezi nohy. Je mi, jako by mi spicku penisu osvitil blesk. // to je tak debilni, az je to vtipný

• 10.9.2014  17:14

Pěkný matovaný lak auta. Nicméně příběh je děravý, takhle by to nikdo nezařídil (aby bylo kradení času tak jednoduché, ne u těch bohatých)... a Amandiny velké oči mě prostě deptají. Ale Justin gogo!

• 9.9.2014  13:32

Justin je lepší herec než zpěvák.

• 9.9.2014  13:21

V kině super podívaná. Dokonce jsem zapomněla, že to má první díl, který jsem též viděla v kině.

• 16.3.2014  12:37

Pohodová komedie s dobrým hereckým obsazením. Akorát zápletka chybí.

• 16.3.2014  12:36

Chybí tomu tempo a ostrovtip, jinak by to mohl bejt trhák.

• 23.12.2013  17:06
    Hunger Games (2012)

Upřímně jsem čekala, že to bude mnohem horší! Ale takhle je to oddychovka, která není přeplněná až tak kýčovitými scénami. Vlastně je to celkem milé, ale nic Vás nepřekvapí a ani nenadchne.

• 5.11.2013  11:24
    Spisovatelé (2012)

Utrápená rodina spisovatelů... Příběh žádný.

• 5.11.2013  11:24

V dokumentu jsou hvězdy již zralejšího věku, takže lze soudit, že se jejich sláva byla v době 80. - 90. let, kdy těch lidí opravdu nebylo moc a opravdu byli "star". Dneska je to už dávno jinak, ale dřív, podle všeho, ste musíla být svobodná matka, nebo vyhnán/a rodiči z domu a z toho kolotoče pornograf. průmyslu Vás dostalo jen dítě nebo manžela/manželka...

• 19.7.2013  14:00
    Panství Downton (TV seriál) (2010)

Zatím rozkoukávám druhou řadu, kde je téma první světové války alfou a omegou. První řada mě příliš nezaujala, příliš ideální a slazené, vše dobře dopadlo vždy. Tak doufám, že se tam začne odehrávat nějaké to drama. Musím však pochválit dobovou výpravu, v jistých případech i reálné vyobrazení šlechty a poddaných.

• 10.7.2013  21:14
    Shameless (TV seriál) (2011)

Viděla sem první řadu a zatím mě to nijak neoslovilo. Ale o zkouškovém je to príma. 12.2.2015 Tak jsem se dostala do třetí řady a docela mě to vtáhlo. Je to seriál "Shit happens" ... Dobře pojaté, divoké, roztržité, akční, super. A dnes jsem zjitila, že to má i bristkou berzi, to by mohlo bejt taky prima.

• 28.4.2013  11:05

Líbily se mi postavy, ale bylo to zbytečně roztahaná a nabubřelé.

• 10.4.2013  08:36
    Iron Man 2 (2010)

Bohužel slabší pokračování... Ale některé ty vtipné hlášky stojí za to :)

• 19.10.2012  20:42

Já se těšila na SCI-FI KOMEDII... a ve výsledku obojího bylo velmi pomálu. Ale milé herecké obsazení, nenásilné dialogy. Jako odpočinkový film doporučuji :-)

• 14.10.2012  13:07
    Projekt X (2012)

Typický americký klišé, ale má to své světlé okamžiky :-)

• 20.9.2012  11:41
    Sunshine (2007)

Vizuální poívaná...

• 17.8.2012  23:27

Klidnej film s příjemnými protagonisty. Ale ačkoliv jsem věděla, že je to dle pravdivých událostí, něco mi říkalo - bože, to je tak otřepaný. Ona ztratí paměť a ona ho nechce a pak ho zase chce. Ale vesměs se mi to líbilo a jako romantický film bez přehnaných hloupostí a extrémních klišé. Mně osobně by se to líbilo nějak více agresivně sestříhané a více vyprávěné (jak začíná Leo na začátku, že člověk je definovám vzpomínkami).

• 15.8.2012  11:29
    Městečko Twin Peaks (TV seriál) (1990)

Postava agenta Coopera je super. Jinak sem se s tímto seriálem více nesžila a koukám na to spíše ze setrvačnosti. Na mě je tam až moc přehnaných scén a dialogů. Ale Duchovny je sexy baba :-D

• 7.8.2012  12:54

Nepatří to mezi žádné top, je to, řekla bych, čistě "girlie movie", ale přesto to nebyla trapné, utahané, až tak očividné. Maryl Streepová se nebojí ukázat bez make-upu, stejně tak jako Anne Hathaway. Atraktivní prostředí, minimum hloupých dialogů a vlastně je tam happy-end už během 2/3 filmu (klasický happy-end, kdy holka dostane práci snů a je v ní dobrá a šéfka ji uznává a najde pohádkového prince), ale hlavní hrdinka to vidí trochu jinak.

• 29.7.2012  20:07
    50/50 (2011)

Nebylo to špatný, ale podle mě to dost stálo na místě - nebýt vtipných hlášek.