teddinka1

teddinka1

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 9.11.2015  08:37
    V hlavě (2015)

Nápad zajímavý, ale patří to pro mě mezi ty slabší animáky.

• 16.5.2015  21:41

Moje očekávání to splnilo. Naprosto šílená jízda, která nenudí (i když jisté motivy se opakují z Mad Maxe 2)

• 21.10.2014  21:58
    Fargo (TV seriál) (2014)

Fakt nejsem na detektivky alá Kriminálka Las vegas, Sběratelé kostí atp., ale tohle je prostě dobré. Vlastně to není ani možná tak detektivka. A Martin Freeman je prostě okouzlující. B. B. Thornton je naprosto skvělej. jediný, kdomi trochu vadil, byla Allison - měla furt takový umučený a utrápený výraz.

• 9.9.2014  13:15

Je to doják. Ale docela jim to člověk i věřil a vžil se do toho.

• 18.3.2015  20:13
    Interstellar (2014)

Sakra, ten film měl náoad a potenciál a zabijí to takovými klišé jako je záporák (o kterém to víte dopředu), nelogičtnostmi a city. To zajímavé je úplně na konci a je toho málo a epropracované.

• 28.5.2015  12:25

Postavy mi, a nejen mně, připadaly tak, že se do výtvarné stránky zapojil Tim Burton. Příběh relativně hezký, ale ne příliš originální. Nepochopila jsem ty děti v muzeu. Výtvarně propracované.

• 21.1.2015  12:14
    Kód Enigmy (2014)

FIlm je to líbivý, uhlazený, neprovokující, ladně plyne a ladně skončí. Samozřejmě že Turing byl "jen" algoritmik a matematik a teoretik, ale nelze mu upřít přínos do vědy (kdo z Vás zá centrální limitní větu? A kdo věděl, že je Turingova?)... Dobře natočený, super výprava. Osobně mi chybělo trochu toho válečného dramatu (dalo by se využít a trochu diváky mistifikovat, ne? :))

• 16.3.2014  12:38

Viděla jsem to v čeština a stejně si myslím, že je to super (ale rozhodně ne hit roku 2014, jak někteří tvrdí). Opět se s tím fakt vyblbnuli.

• 12.2.2015  17:24

Je to milé, roztomilé. Asi by se z toho dalo vytěžit více. Není to typická romantická komedie nebo drama. Akorát teda, jak se oblíkala Leighton, to byl děs. No ale asi to měli kostyméři nastudovaný :D

• 9.9.2014  13:23

Jestli nás někdy napadnou mimozemšťané, zavolejte Tomovi Cruisovi... Né, vážně. Originální mimozemšťané, poměrně originální pojetí příběhu a konec umožňuje poměrně hladce navázat na další díl (pokud je Cruise nyní Omega).

• 9.9.2014  13:29
    Pečený sněhulák (TV pořad) (2014)

Já chápu, o co se snaží. Jenže nemluví anglicky a neumí to "zahrát"... 1* za snahu a 1 dobrý vtip, který se povedl. Ale rozhodně nelámejte hůl, snaha se cení!

• 9.9.2014  13:28
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Nemám ráda seriálové detektivky. O to víc mě překvapilo, jak je tohle dobrý. Rozhodně za to může i dobré herecké obsazení. Dobrá kamera a střih (místy mi to připomínalo Twin Peaks)... A taky, jak sakra udělali z Woodyho takovýho mladíka? :)) Líbilo se mi to, protože to nebylo utahaná, myšlenkové pochody byly vesměs jasné, i když ne všechny pokládané na zlatém tácu. Nějaké to životní a vztahové drama. Rozhodně velké plus za to, že nenatahovali poslední díly (umím si představit, že by to šlo udělat ještě na pár dílů, abychom byli napjatí, kdo že je ten vrah, přežijí-li zranění atd).

• 18.3.2015  20:14

Povedená zábava, která má vtáhnout děti do světa techniky (i když erealisticky :))

• 21.1.2015  12:17

Pohádka je pěkně zpracovaná. Super kostýmy a výprava. Dokonce je tam pár momentů, co chytnou i dospěláka za srdce. Nicméně něco tomu chybí, nebo naopak přebývá?... Možná že Angelina Jolie vypadá jako hodná mrcha, ale soucitnou roli jsem jí moc nevěřila. Možná až na to mrknu za pár s děckama :))

• 9.11.2015  08:36

Možná si to 4* nezaslouží, ale zrovna mi to sedlo. není to unylé, hezky se prolíná současnost s minulostí, není to takový cajdák, poměrně neokoukané tváře (byť Chloe všichni známe). No a to čelo... to je prostě nádherný nástroj.

• 9.9.2014  13:21

V kině super podívaná. Dokonce jsem zapomněla, že to má první díl, který jsem též viděla v kině.

• 8.9.2013  19:10
    Elysium (2013)

Pláče-li Vaše srdéčko po sci-fi, které končí dobře i špatně a není přeplněné všelikými velkolepými 3D efekty... i pro milovníky francouzštiny a neandrtálské angličtiny se vyžití najde ;-D Čekejte klasickou zápletku :)

• 16.3.2014  12:37

Pohodová komedie s dobrým hereckým obsazením. Akorát zápletka chybí.

• 30.12.2013  15:02

Chytře vymyšlené. Většina animáků by si nápad se "zaláskováním" vyčerpal již v prvním díle.

• 10.9.2014  17:12

Příběh není až tak originální, ale jak tu někdo psal níže: nomakeup přístup z toho dělá o něco lepší a příjemnější a uvěřitelnější příběh.

• 21.10.2014  22:00

Scénář má hodně děr, určitě by se dalo spoustu věcí dovysvětlit lépe než jen letmými záběry. Digitalizace je velmi poznat. Ale chápu, že rozpočet je napjatý. Nicméně pár věcí je padlých na hlavu, ale celkově je to takové oddechové, napínavé a konec jsem tušila maličko jiný, než nakonec byl (SPOILER: myslela jsem, že s dětmi dělá jiné věci vzhledem k tomu, co říkal Curtis před posledními dveřmi)

• 19.1.2014  14:03

Je to krásná pohádka, hlavně po visuální stránce. Příběh není nijak nabitý, ale jeden dějový zvrat tam rozhodně je. Možná dva :-)

• 12.2.2015  17:25
    Mystérium sexu (TV seriál) (2013)

No, první řada byla super. Ale ta druhá? Mám pocit, že tam lítají měsíce, roky... měla jsem mnohokráté pocit, že sem snad něco musela vynechat, nějaké díly chybí? Cože co? ... Nehledě na to, že tak nějak teda zapomínají lidi stárnout kolem a tak. +1 Libby narostly koule

• 10.9.2014  12:37

Najednou ten film skončil... Čekala jsem fakt víc. Něco. A taky mohli vybrat hezčí herce, když už sme se měli dívat na jejich soulož.

• 24.9.2013  22:45
    Omar (2013)

Má to spád, zápletku poměrně komplikovanou, nádech nebezpečí, lásky, zklamání, vysílení...

• 12.2.2015  17:29
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

Tak tohle je naprosto skvělej animák - NE PRO DĚTI! Mix South Parku, Happy Tree Friend, Futuramy a Simsnovejch, Beavis and Butthead, ... a vůbec asi všeho. Ne, nebojte, není to žádná kopie (aspoň ne ničeho, co jsem viděla teď), jen je to prostě skvěle cáklý a hlášky jsou neskutečný. A je to sprostý :)

• 5.11.2013  11:25
    Rivalové (2013)

Plakát je tak hrozný, že sem si říkala, že to nemůže bejt dobrý. No a bylo. Velice mě to překvapilo.

• 12.8.2013  22:28
    Sound City (2013)

Hudební fanoušci jistě od srdce zaplesají... :))

• 12.8.2013  22:26

Jo, tak takhle nějak si myslím, že to Nick viděl, velkolepé, přehnané, oslňující, podmanivé.

• 26.1.2014  10:58

Uvítala bych to v němčině, mělo by to naturálnější šmrnc, ale chápu, že film by se tolik "neprodával". Dobře obsazené, neokoukané tváře, silný příběh dle knižní předlohy.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12