teddinka1

teddinka1

• 2.3.2010  14:17
    Death Note - Zápisník smrti (TV seriál) (2006)

Skvělá zápletka, originální zařazení mytologie do moderního světa.

• 10.5.2011  10:57

Neoslovilo mě to. Jinak krásná fantazie děvčete, ...

• 16.11.2011  16:50

Zrovna jsem byla ve Francii a skutečně viděla Goyovy kresby a malby. A zároveň jsem četla knihu týkající se španělské inkvizice. Možná proto mě to tak uchvátilo.

• 26.8.2011  03:29
    Grandhotel (2006)

Viděla jsem to několikrát a vždy mě to pobaví.

• 25.7.2008  11:27
    Muzikál ze střední (TV film) (2006)

Tohle žerou fakt jen průměrný puberťačky :D BYla jsemna tonucena koukat mladší sestrou a od té doby, když řekne, že viděla dobrý film, dělám, že ji neslyším a myslím si své o "dobrém" filmu podle jejího mínění. Ale tenhle film má výhody, můžete u něj vypnout a stejně budete vědět, o čem je:D

• 11.12.2010  13:04

Tady mě Josh Hurnett velice překvapil, mile překvapil.

• 21.1.2015  12:20

Pohádkové zpracování biblického příběhu. Lesk, intriky, lži, nenávisti, ale hlavně láska a víra.

• 19.2.2009  11:35

Film uchvátil nejen díky námětu (,bohužel knižní předlohu jsem nečetla), ale i díky atmosféře roamantické a tajuplné a zároveň zvrácené až horové. Opravdu jsem měla pocit, že Jean-Baptista je u mne v obýváku a vyčuchává ty nejskvostnější vůně. Prvek vůně jako takové, si myslím, byl skvěle proveden.

• 29.4.2013  20:17
    Pád (2006)

Asi to není nejlepší film, který kdy uvidíte, ale pokud máte rádi maličkosti, jste plni fantasie a máte slabost pro lidský příběh, pak je to film přesně pro vás :-)

• 11.12.2010  13:00

Hah, tak tohle bylo excelentní.

• 1.2.2009  18:18
    Spolužáci (TV seriál) (2006)

Chvílemi jsou tam opravdu velmi vtipné scénky, jindy zas vůbec. Celkový dojem je takový, že se na to ráda podívám, když je volná hodina ve škole ;-)

• 2.3.2010  14:20
    Studio 30 Rock (TV seriál) (2006)

Velmi svérázný humor, který ne každý pochopí a to je plus, který z toho seriálu nedělá průměr.

• 6.7.2008  19:28
    Světák (2006)

Dlouhý a nezáživný děj, ale některé momenty dobré.

• 22.7.2010  22:45
    Za plotem (2006)

Peknej animak s poucenim nakonec >]]

• 7.8.2012  12:54

Nepatří to mezi žádné top, je to, řekla bych, čistě "girlie movie", ale přesto to nebyla trapné, utahané, až tak očividné. Maryl Streepová se nebojí ukázat bez make-upu, stejně tak jako Anne Hathaway. Atraktivní prostředí, minimum hloupých dialogů a vlastně je tam happy-end už během 2/3 filmu (klasický happy-end, kdy holka dostane práci snů a je v ní dobrá a šéfka ji uznává a najde pohádkového prince), ale hlavní hrdinka to vidí trochu jinak.

• 19.2.2009  11:25

Netypická pohádka, nebo aspoň pro mne, jelikož jsem ji nidky předtím neslyšela. Jemné a zasněné zpracování, narušené občasném vpádem zlých sil, jež chtějí tajemné dívce zabránit v cestě na její svět. Někomu z mých známých se tento příběh zdal zmateným, bez logiky, či přehnaně citlivým. Ale zaspomněli, že koukali na mysteriozní pohádku vnořenou do přítomného světa.

• 28.6.2010  20:33
    Constantine (2005)

Ten ďábel bl na konci perfektní :-)

• 26.10.2008  02:08

Rozhodně sem se nenudila, i když pár scénbylo předvídatelných, ale tak to prostě být muselo :-) Zajímalo by mne, jestli si fakt někdo dokáže takhle změnit život? Z mafiána na příkladného manžera ideální amrické rodiny? :-D

• 10.9.2008  11:04

Největším vodítkem tohotu filmu jsou hlášky Aarona, když obhajuje cigarety, a celková atmosféra příběhu. Večeře tří kamarádů (alkohol, zbraně, cigarety - kdo víc zabije?? :-D), trošku toho rodičovského cítění, nějakej ta intrika spojená se sexem atd.

• 7.11.2012  20:18

Líbilo se mi, že to nebylo pouze o Einsteinovi, ale i objevech, které patřily jeho předchůdcům. Velmi jsem se divila, že zmínili ženy, které byly v tehdejší době dost opovrhovány a prakticky se o jejich objevech neví. Dokument nezachází do přílišných detailů fyziky, a proto je vhodné i pro lidi, kterým toto téma není až tak blízké.

• 17.4.2009  20:33
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Nečekala jsem to, jelikož romantický serál nebývá dobrý, ale opravdu mě to dostalo. Je to svým způsobem dost jiný, ale zároveň charakteristické rysy některých postav jsou podobné jako jinde.

• 2.1.2015  13:47
    Kameňák 3 (2005)

Pár dobrých vtipů film neudělá.

• 8.5.2012  11:19
    Kancl (TV seriál) (2005)

když tomu příjdete na chuť, tak vás to nepustí. Opravdu se sžijete s hrdiny v kanclu a nachytáte se při tom, jak si budete říkat, ten Dwight je idiot, pane bože, tak už jí to, Jime, konečně řekni :-))

• 8.10.2008  16:19
    King Kong (2005)

Bohužel jsem se u tootu filmu náramně nudila... a já se tak těšila na nové a lepší zpracování a zajímavé grafické efekty...

• 25.9.2010  00:49

Mě to dostalo.

• 14.10.2008  16:23

Ale tak nebyl to špatný film. Jen možná hodně předvídatelný... Jasně, je podle knihy, ale nějak to chvílemi nemělo náboj.

• 22.7.2010  22:40
    Serenity (2005)

Oproti seriali poamerictene vic, ale i tak to ma porad riz >] A konecne taky vidime River v akci >]]

• 26.1.2009  07:10

Dobře rozvinutá myšlenka (dalo by se ještě více), přesvědčivé herecké výkony. Film na mě zapůsobil.

• 16.11.2011  16:48

Možná se mi to jen zdá, ale film měl dost podobnou myšlenku jako kniha 1984... Akorát zde v tomto snímku je myšlenka, že jedinec může něco změnit, dovedena do konce. A ačkoliv to není žádná filmová adaptace této knihy, tak zdaleka nejlépe zpracovaný film, který se na ni (alespoň dle mě) odkazuje.

• 9.9.2007  23:15

Film mě nudil. Nebylo v něm nic, co by mě zaujalo a nebyla chvíle, kdy bych nepřemýšela, kdy už to konečně šťastně skončí? Možná to podle některých je fnomén, dokonalý remake, ... ale mě neuchvátil ani na poprvý, ani naporduhý.