Já, padouch (2010)

Příjemně originální zápletka, roztomilé děti, nerdovský nepřítel, který vypadá jako Bill Gates.

Láska a jiné závislosti (2010)

Mně se to líbilo. Koukali jsme na to spolu s přítelem. Čekali jsme, že to bude nějaká pitomá americká komedie. Ale nakonec to bylo celkem něžný film. Pravda, americké prvky tam trochu byly. Navíc jsem nedávno četla knihu od pana Virapena, proto mi téma okolo farmace přišlo trefné, i když čekala jsem, že ho rozvedou trochu více. I tak to působilo velmi příjemným dojmem.

Na vlásku (2010)

Místy vtipné poznámky, docela rychlý dějový spád, sympatické postavy i jejich hlasy. Děj předvídatelný - ovšem, vždyť je to pohádka!

Panství Downton (2010) (seriál)

Zatím rozkoukávám druhou řadu, kde je téma první světové války alfou a omegou. První řada mě příliš nezaujala, příliš ideální a slazené, vše dobře dopadlo vždy. Tak doufám, že se tam začne odehrávat nějaké to drama. Musím však pochválit dobovou výpravu, v jistých případech i reálné vyobrazení šlechty a poddaných.

Počátek (2010)

Skvele promyslene, ale na druhé zhlédnutí to ve mě zanechalo dojem, že je tam dost mezer.

Poldové (2010)

Ja se pobavila :) Vtipne momenty, rychly dej, melo to spad. Popravde receno, od K. Smithe bych takovyto zanr necekala, ale za posledni roky me uz tolikrat prekvapil, ze je to jen dobre :)

Prokletý ostrov (2010)

Sice jsem už v půlce věděla, že DiCaprio je sám blázen, ale i tak to bylo velmi dobré. Atmosféra, herci, nápad. Zahrála bych si takovou hru!!

Rozvedený se závazky (2010) (seriál)

Zatím jsem viděla jen pár dílů, ale je to zajímavě pojaté. Pokud máte rádi suchý a sebeponižující humor ukazující, jak žalostný váš život je, tak si to zamilujete ;-)

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Skvělé vtipy, nadsázka, ironie, trochu romantika, komedie pro mladou generaci, která se dokáže odprostit od těch vzletných a filosofických filmů a názorů :-)