teddinka1

teddinka1

• 31.10.2014  15:08
    Nešika (TV seriál) (2011)

Docela milé překvapení. Místy je to přitažené za vlasy, ale vesměs krátké díly nenudí. Ačkoliv je to několikátý seriály z prostředí střední školy v USA, zůstávájí mi místní zvyklosti stále tajem... zkrátka a řečeno - nevím, jak je tomu dnes u nás na středních školách, ale za mě to takovéto nebylo (A to je to méně než 10 let). Ale i přes tu zvláštní kultůru high school je to chytlavé a nebojí se otevírat "tabu" témata jako marihuana, sex v 15 (v USA stále nezletilí), protože vědí, že to tak chodí...

• 31.10.2014  15:04

Tenhle styl českých filmů můžu. Neherci, opravdové situace, komické a trapné hlody, maminky... :-)

• 21.10.2014  22:00

Scénář má hodně děr, určitě by se dalo spoustu věcí dovysvětlit lépe než jen letmými záběry. Digitalizace je velmi poznat. Ale chápu, že rozpočet je napjatý. Nicméně pár věcí je padlých na hlavu, ale celkově je to takové oddechové, napínavé a konec jsem tušila maličko jiný, než nakonec byl (SPOILER: myslela jsem, že s dětmi dělá jiné věci vzhledem k tomu, co říkal Curtis před posledními dveřmi)

• 21.10.2014  21:58
    Fargo (TV seriál) (2014)

Fakt nejsem na detektivky alá Kriminálka Las vegas, Sběratelé kostí atp., ale tohle je prostě dobré. Vlastně to není ani možná tak detektivka. A Martin Freeman je prostě okouzlující. B. B. Thornton je naprosto skvělej. jediný, kdomi trochu vadil, byla Allison - měla furt takový umučený a utrápený výraz.

• 28.9.2014  10:18

Když víte, co vás čeká a nic neočekáváte, tak se pobavíte. Pár hlášek je nezapomenutelných :D Doufám, ze se moc nevrtis, protože ti strcim pastičku mezi nohy. Je mi, jako by mi spicku penisu osvitil blesk. // to je tak debilni, az je to vtipný

• 10.9.2014  17:14

Pěkný matovaný lak auta. Nicméně příběh je děravý, takhle by to nikdo nezařídil (aby bylo kradení času tak jednoduché, ne u těch bohatých)... a Amandiny velké oči mě prostě deptají. Ale Justin gogo!

• 10.9.2014  17:12

Příběh není až tak originální, ale jak tu někdo psal níže: nomakeup přístup z toho dělá o něco lepší a příjemnější a uvěřitelnější příběh.

• 10.9.2014  12:37

Najednou ten film skončil... Čekala jsem fakt víc. Něco. A taky mohli vybrat hezčí herce, když už sme se měli dívat na jejich soulož.

• 9.9.2014  13:32

Justin je lepší herec než zpěvák.

• 9.9.2014  13:29
    Pečený sněhulák (TV pořad) (2014)

Já chápu, o co se snaží. Jenže nemluví anglicky a neumí to "zahrát"... 1* za snahu a 1 dobrý vtip, který se povedl. Ale rozhodně nelámejte hůl, snaha se cení!

• 9.9.2014  13:28
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Nemám ráda seriálové detektivky. O to víc mě překvapilo, jak je tohle dobrý. Rozhodně za to může i dobré herecké obsazení. Dobrá kamera a střih (místy mi to připomínalo Twin Peaks)... A taky, jak sakra udělali z Woodyho takovýho mladíka? :)) Líbilo se mi to, protože to nebylo utahaná, myšlenkové pochody byly vesměs jasné, i když ne všechny pokládané na zlatém tácu. Nějaké to životní a vztahové drama. Rozhodně velké plus za to, že nenatahovali poslední díly (umím si představit, že by to šlo udělat ještě na pár dílů, abychom byli napjatí, kdo že je ten vrah, přežijí-li zranění atd).

• 9.9.2014  13:23

Jestli nás někdy napadnou mimozemšťané, zavolejte Tomovi Cruisovi... Né, vážně. Originální mimozemšťané, poměrně originální pojetí příběhu a konec umožňuje poměrně hladce navázat na další díl (pokud je Cruise nyní Omega).

• 9.9.2014  13:21

V kině super podívaná. Dokonce jsem zapomněla, že to má první díl, který jsem též viděla v kině.

• 9.9.2014  13:15

Je to doják. Ale docela jim to člověk i věřil a vžil se do toho.

• 30.5.2014  13:09
    Pianistka (2001)

Musím se přiznat - tohle jsem vážně nečekala. A nevím, co si o tom myslet. Spousta nejednoznačných náznaků ohledně sexuálních úchylek profesorky a i jejího studenta... vlastně všech.

• 29.5.2014  16:19

Po zhlednutí jsem si říkala, aha a kde že je teda ten film?

• 16.3.2014  12:39
    Rozvedený se závazky (TV seriál) (2010)

Zatím jsem viděla jen pár dílů, ale je to zajímavě pojaté. Pokud máte rádi suchý a sebeponižující humor ukazující, jak žalostný váš život je, tak si to zamilujete ;-)

• 16.3.2014  12:38

Viděla jsem to v čeština a stejně si myslím, že je to super (ale rozhodně ne hit roku 2014, jak někteří tvrdí). Opět se s tím fakt vyblbnuli.

• 16.3.2014  12:37

Pohodová komedie s dobrým hereckým obsazením. Akorát zápletka chybí.

• 16.3.2014  12:36

Chybí tomu tempo a ostrovtip, jinak by to mohl bejt trhák.

• 16.3.2014  12:35

Dojemný příběh, krásná animace, nádherná francouzština.

• 26.1.2014  10:58

Uvítala bych to v němčině, mělo by to naturálnější šmrnc, ale chápu, že film by se tolik "neprodával". Dobře obsazené, neokoukané tváře, silný příběh dle knižní předlohy.

• 19.1.2014  14:08
    Mr. Johnson (2008)

Jediný plus je ta angličtina :-)

• 19.1.2014  14:04

Totálně mimo. Jeden z nejhorších amerických romanťáků.

• 19.1.2014  14:03

Je to krásná pohádka, hlavně po visuální stránce. Příběh není nijak nabitý, ale jeden dějový zvrat tam rozhodně je. Možná dva :-)

• 5.1.2014  20:20

Nadčasová filmová komedie.

• 30.12.2013  15:03
    Já, padouch (2010)

Příjemně originální zápletka, roztomilé děti, nerdovský nepřítel, který vypadá jako Bill Gates.

• 30.12.2013  15:02

Chytře vymyšlené. Většina animáků by si nápad se "zaláskováním" vyčerpal již v prvním díle.

• 30.12.2013  15:01
    Věc (1982)

Místy dost nepochopitelné chování hrdinů.

• 30.12.2013  15:00
    THX 1138 (1971)

Tísnivá atmosféra, pocit, že sou všichni blázni, že vy sám jste blázen... Spoustu otázek. Námětem mi to trochu připomíná Předposlední pravdu od Ph. K. Dicka.