teddinka1

teddinka1

• 17.12.2012  23:19
    Looper (2012)

Parádní sci-fi. Dobře zakomponovaný příběh.

• 17.12.2012  23:18

Neočekávala jsem příliš. Knihu jsem četla a odcházela jsem s úsměvem na tváři a nadšením.

• 22.11.2012  20:10
    Sinister (2012)

Prosím? Jdete do kina na horor a dostanete divnou detektivku? ... Dle mého, mohli použít trochu jiné zabijáky než děti posedlé nějakou nadpřirozenou bytostí a hned by to za něco stálo. Začátek však vypadal celkem slibně - nahrané smrti...

• 22.11.2012  20:07
    Skyfall (2012)

Nejlepší Bond, jakého jsem zatím viděla. hned zatím je v závěsu Casino. Moc se mi líbily Mendesův styl...

• 7.11.2012  20:18

Líbilo se mi, že to nebylo pouze o Einsteinovi, ale i objevech, které patřily jeho předchůdcům. Velmi jsem se divila, že zmínili ženy, které byly v tehdejší době dost opovrhovány a prakticky se o jejich objevech neví. Dokument nezachází do přílišných detailů fyziky, a proto je vhodné i pro lidi, kterým toto téma není až tak blízké.

• 19.10.2012  20:48
    The Artist (2011)

Příběhově to není žádné terno, víceméně standardní dějová linka, ale provedení a dobové zachycené úchvatné. Navíc to není ani trochu ukecaný film - doslova, takže posloucháte hudbu, bavíte se a dokonale víte, co se děje. Velmi dobrý a odvážný experiment na dnešní dobu.

• 19.10.2012  20:44

Tak tenhle film vě mě zanechal strašně pozitivní, vřelý a idylický pocit. Po výtvarné scéně to dokonale odpovídá příběhu, herecké postavy skvělé!, i další obsazení. Místy dost absurdní a ironické (schválně). Musím vidět znova.

• 19.10.2012  20:42

Já se těšila na SCI-FI KOMEDII... a ve výsledku obojího bylo velmi pomálu. Ale milé herecké obsazení, nenásilné dialogy. Jako odpočinkový film doporučuji :-)

• 14.10.2012  13:12

Temné a vůbec ne pro děti... 5*

• 14.10.2012  13:11

Jsem fanda Batmana a po zklamání posledního Nolanovského Knighta jsem unešena. Doporučuji ještě http://www.csfd.cz/film/319514-batman-the-dark-knight-returns-part-1/ Obojímu sloužila předloha F. Millera.

• 14.10.2012  13:07

Jo, tak takovýhle styl já velmi můžu. Zamotané a až v posledních okamžicích vlastně zjistíte, o co jde a kdo by to mohl být :-)

• 14.10.2012  13:07
    Projekt X (2012)

Typický americký klišé, ale má to své světlé okamžiky :-)

• 8.10.2012  13:25

Líbí se mi, že nechává mluvit lidi, nebojí se zeptat a poukázat na množem vážnější problémy, než které jsou podsouvány. K tomuto dokumentu mě napadá, že je dobré shlétnou: Thank You for smoking... Krásně vidět, k čemu jsou lobbisti (jak za cigarety, alkohol a zbraně)

• 28.9.2012  02:55
    Steins;Gate (TV seriál) (2011)

Mě to bavilo už od začátku. Je vidět, že je to dost nové a má to hlavu a patu. Navíc se mi strašně líbila postava Marise :-)

• 20.9.2012  11:42

Líbí se mi, že to "vzali" za trochu jiný konec.

• 20.9.2012  11:41
    Sunshine (2007)

Vizuální poívaná...

• 14.9.2012  00:24

Teda musím uznat že po dvojce mě to mile překvapilo. Trochu jiná zápletka, jiný humor (který vyžadoval trochu rešerši v minulosti - pobavil velice padající finančník z Empire state building v době krachu na Wall Street atd.:-) ), dobře zvolená doba a tak trochu objasnění, kde že se vlastně vzal ten J a K :-)

• 31.8.2012  13:19
    Elfen Lied (TV seriál) (2004)

To bylo tak roztomilý :-)

• 17.8.2012  23:27

Klidnej film s příjemnými protagonisty. Ale ačkoliv jsem věděla, že je to dle pravdivých událostí, něco mi říkalo - bože, to je tak otřepaný. Ona ztratí paměť a ona ho nechce a pak ho zase chce. Ale vesměs se mi to líbilo a jako romantický film bez přehnaných hloupostí a extrémních klišé. Mně osobně by se to líbilo nějak více agresivně sestříhané a více vyprávěné (jak začíná Leo na začátku, že člověk je definovám vzpomínkami).

• 15.8.2012  11:29
    Městečko Twin Peaks (TV seriál) (1990)

Postava agenta Coopera je super. Jinak sem se s tímto seriálem více nesžila a koukám na to spíše ze setrvačnosti. Na mě je tam až moc přehnaných scén a dialogů. Ale Duchovny je sexy baba :-D

• 7.8.2012  12:54

Nepatří to mezi žádné top, je to, řekla bych, čistě "girlie movie", ale přesto to nebyla trapné, utahané, až tak očividné. Maryl Streepová se nebojí ukázat bez make-upu, stejně tak jako Anne Hathaway. Atraktivní prostředí, minimum hloupých dialogů a vlastně je tam happy-end už během 2/3 filmu (klasický happy-end, kdy holka dostane práci snů a je v ní dobrá a šéfka ji uznává a najde pohádkového prince), ale hlavní hrdinka to vidí trochu jinak.

• 7.8.2012  12:50

Samozřejmě takováhle idylka, bohužel, nepotká každého. Ale aspoň z toho neudělali tak ukňouranou a žalostivou story, Je to celkem svižné, vtipné. Rozhodně od toho nečekejte komedii, u které se napláčete smíchy, nečekejte ani žalostivý příběh, po kterém budete chtít poslat příspěvek do nadace pro postižené.

• 5.8.2012  13:56
    Warrior (2011)

To byla tak absurdní storka, že jsem hledala na netu, zda to náhodou není podle skutečnosti, protože jinak nevím, proč by si někdo něco tak hloupého vymýšlel. Příběh Hardyho, jakožto válečného dezertéra, byl docela dobrý... NECHÁPU fyzikáře - proč zrovna fyzikáře a ne tělocvikáře? :-D Strašný výběr hudby, Nick Nolte strašný výkon, absurdní rádobydojemná storky, která vlastně je o ničem. Hrozný. Souhlasím s @Lima

• 29.7.2012  20:07
    50/50 (2011)

Nebylo to špatný, ale podle mě to dost stálo na místě - nebýt vtipných hlášek.

• 29.7.2012  19:40

Zatím nevím, jaké hodnocení tomu dát. Záporák Bane v podání Hardyho je naprosto skvělý, to Batmanovi chybělo - někdo, kdo se umí pěstně porvat (dokonce to vypadalo dobře a přesvědčivě), navíc jeho postavu Nolan, dle mého, pořádně promyslel. CatWoman se docela povedla, Anne umí hrát a její kočičí obrovské oči se na to hodí. Film má pár nečekaných, ale řekla bych trapných zvratů a některé jsou očividné už od začátku (viz happy end). Na můj vkus až moc srdceryvných dialogů a "amerických" klišé. Když ale odpustíme od toho, tak film samotný se vrátil spíše ke komixu ("logické chyby" které můžeme zapomenout, jelikož je to komix), ačkoliv v Gothmanu nastane skutečně anarchie (a nikdo v zimě nenosí zimní bundu kromě Bana :-D). V tomto případě si myslím, že se u postavy Batmana měl držet více původního komixu.

• 15.7.2012  18:44
    Stud (2011)

Takže vlastně chlápek za 30+ let nikdy skoro nikoho neměl rád, nemluví a skončí u něj každá? No, nevím, asi to není můj typ. Nehledě na to, že je to děsně depresívní, se mu konečně někdo začne líbit, tak aby to diváka dojalo a soucítil s hlavním hrdinou, tak to dopadne špatně... Tohle není ani trochu odraz života ani trochu. Možná nějakého jedince, což z toho nedělá vůbec žádný filosofický film, ten chlap prostě nikomu nevěří, neumí se nikomu otevřít, tak by si měl zajít k psychologovi.

• 29.6.2012  18:28
    Chaplin (1992)

Nevím, proč R.Downey Jr. za tuhle roli nedostal Oscara... V jeho věku takové úžasně ztvárnění Ch. Chaplina, že ani člověk chvílemi si nebyl jist, zda v záběrech není skutečně on. Škoda, že pro lidi biografické filmy, které se netýkají sexu, drog a násilní nejsou zajímavé - a přitom Chaplin několik desítek let tvořil filmový průmysl.

• 29.6.2012  18:25
    Tron: Povstání (TV seriál) (2012)

Pro fanoušky animáků (spíše ve stylu animé), pro fanoušky sci-fi (trochu pohádkového), pro fanoušky Trona (nebo jeho nástupce) ... Doporučuji - konečně něco, co se u Disneyho opravdu povedlo!

• 29.6.2012  18:24

Teda vizuální vyhrávka, dokonce ani digitální úpravou Clua jsem si nebyla jistá... Příběh i dialogy jsou slabší, ale co si budeme povídat - na tenhle film nikdo nejde kvůli příběhu - protože je to prostě neonová show, živá a svižná zábava.

• 9.6.2012  15:37
    Prometheus (2012)

Vykradenej Alien, přesto to nebylo vůbec jako Alien, naprosto stupidní dialogy (klasický americký hlášky a věty), nesmyslné jednání hlavních hrdinů a občas tam jsou scény, co tam fakt nemají být. Doufám, že v dalších dílech to Scotty vymyslí, jinak je už vážně starej... Čekala jsem víc... Nedávalo to smysl, možná se to objasní v dalších dílech, nebo v director´s cut...