Absolvent (1967)

Skvěle zvrácenej film, navíc pozdvižen úžasným Simonem, Garfunkelem a Dustinem Hoffmanem.

Bohemian Rhapsody (2018)

Možná dokonale neodpovídá skutečnosti, ale je to poutavý a živý film. Když jsem zjistila, že je delší než dvě hodiny, trochu mne to odradilo, ale ve finále jsem prožívala každou minutu tohoto snímku (i celé titulky jsem zamyšleně seděla :-D). Že byl Freddie legenda, všichni bez pohyb vědí, ale že to byla i tak zvrácená osobnost, jsem třeba já, laik, netušila. Už chápu i tu neuvěřitelnou tvorbu Queenů - všehochuť, která všem opravdu chutnala. Pár scén mne ve filmu i příjemně pobavilo. Myslím, že ten pocit, který Freddie prožíval na finálním koncertě, jen tak někdo nepozná.

Největší světové loupeže (2015) (seriál)

Docela poutavé a zajímavé.. Nevěděla jsem, že jsou někteří lupiči až tak vychytralí.

Paní Bovaryová (1991)

Kniha byla velmi čtivá a zábavná, ale těm hercům jsem vůbec žádnou vášeň ani touhu nevěřila. Byla to vyloženě nuda.. tahle kniha se, dle mého názoru, na filmové zpracování nehodí :(

Sestra (2018)

Začátek filmu mne zaujal, zbytek poměrně zklamal. Očekávala jsem trošku větší návaznost na film V zajetí démonů 2. V této "strašidelné" slátanině se občas nedalo pochopit, zda jde o skutečnost či nějakou noční můru. Duchařiny mám ráda, ale tady je, dle mého názoru, vše stupidně přehnané. Jedinou scénou, která mě bavila, byl odjezd z kláštera. Připomnělo mi to konec filmu Život, kde mne též nejvíce zaujala a pobavila závěrečná scéna.

Věc (1982)

Napínavej a pro mě dost děsivej horor. Nečekala jsem takový nechutnosti. Navíc, díky panující nejistotě jsem nedokázala odhadnout konec a byla dost napnutá, jak to všechno dopadne. Čekala jsem nejhorší, ale zase nastalo překvapení.. :D