Enšpígl

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 34 68 101 134
    • 13.12.2018  11:41
    Aquaman (2018)

Já mám strašnou výhodu, že od podobných filmů fakt nic nečekám, prostě náročnej den, urá do kina na odrfknutí a tohle je přesně ono. Já dostal nádhernou pohádku, plnou fantazie, nápadů, lásky, akce, dobra, zla. A že je to digitální ? No tak, když jdu do jabloňový aléje, tak se taky nebudu divit, že tam jsou jabka. Jaký to mělo bejt ? Loutkový ? Trošku mírná výhrada k hlavnímu hrdonovi, resp. herci. Jasně vlasatej vysokej svalouš, takže holky si užijou, to jo, ale jestli se říká, že máme v mozku 80% kapaliny, tak Jason má brzdovou. Hrozně rád jsem viděl Dolpha s růžovoučkým přelivem a sexy Amber super i když tak křehká holčina tam nakopne frajera, tak, že ho ani google nenajde. Z kina jsem odcházel jako spokojenej chlapeček a to je hlavní.

• 8.12.2018  21:15
    Polski film (2012)

Film o filmu filmu o filmu, jako filmový punk chvalím, ale prostě trošku nuda v Brně, jak taky jinak.

• 8.12.2018  18:58
    Jack a obři (2013)

Joo, beru, takhle má vypadat moderní pohádka pro dospěljší. Zlo-dobro, kladas-hajzl, hodně kvalitního digitálu a především napínavý a dynamický děj. Ewan je tady opravdu výraznější než hlavní mužská postava.

• 8.12.2018  01:04

Hned na začátku musím říct své pochyby o autenictě dokumentu, protože tam všichni mluví na kameru, tak jak tvůrci potřebujou dokonce naprosto dokonale konfrontačně v rámci střihu. Ale ok, přistoupím na hru, že je to relistický a v tom případě musím říct, že tolik debilů jako v tomhle dokumentu není ani v Bulharsku. Já rozumím tomu, že si starý evropanky jezděj do Egypta kupovat city, krásný slova, lichotky a zájem, ale že tomu ve finále ještě věřej, to už je docela nářez. Pak přicházej na řadu dvě mladý Polky, což jsou mimořádný krávy od začátku do konce. Celou dobu tam nadávaj na Poláky jak stojej ve všech ohledech za hovno a jaký jsou Egypťani bozi. Obzvláště mě rozesmáli, když řekli jak jsou Egypťani v balení nenápadní, něžní a originální a Poláci jsou trapní a šovinističtí a pak tam jde Polka na ulici a tihle dokonalí Egyptani na ní pokřikujou že je kus, že má hezký nohy a hezký prsa. Taky mě fascinovalo, že ty dvě doroty tam vystupovali jako nějaký bohyně a přitom stáli všeobecně za hovno. K smíchu byl i jejich úsudek jak všichni Poláci jsou v posteli neschopný, tohle když ženská řekne a prosím, může to být klidně pravda, stojíme za hovno, ale já mám pak chuť říct, tak se předved frajerko, protože nejen my chlapi stojíme za hovno, tedy jasně až na Egyptany :) ale některý ženský jsou v posteli dobrý leda tak na převlíknutí povlečení a pravděpodobně přesně tenhle typ mluví o nás. Další kreteni co tam byli k vidění, byli tentokrát chlapi- Poláci, co tam chodili a fňukali, že si u Polek nevrznou, přitom jsou stejný národ a jediný na co se zmohli, že jedný řekli, že má hezkou prdel. Jinak tam byli spolu jak dva teplí bratři a fňukali, místo aby se buď na to vysrali a prostě si užili jinak a nebo prostou matematikou došli k závěru, že když mladí Egyptani balí jejich Polky, tak někde tam musí být osamocený mladý Egypťanky, přece ne ? Poslední skupinou tam byli egyptani, kteří tam machrovali, jak je lehký oprcat evropanku a jak maj Evropanky jako kasičky. No zkrátka v Hurghadě musí být s takovejma kretenama na všech frotnách velká prdel .

• 7.12.2018  23:03
    Flashdance (1983)

Konečně došlo v mém hodnocení i na tento osmdesátkovej kulťák a srším spokojeností. Jasně příběh je naivní, ale hlavní hrdinka je hrozně milounká, hudba z filmu ja tak výrazná, že žije dodnes a mě ten pohádkový příběh o svařející tanečnici Alex vždy krásně zromantizuje.

• 7.12.2018  21:07
    Thelma (2017)

Ze začátku se mě líbilo jak film pracuje s naznáky, ale když jsem zjistil, že celý film bude o naznácích mé nadšení opadlo, naštěstí se do toho všeho vesralo to podstatný, lidská osamělost v kombinaci s tím co Thelma nafasovala do sudiček to vyznělo hodně originálně, ale zase mě tady s těma pěti hvězdama neblbněte hlavu.

• 7.12.2018  20:54
    Creed II (2018)

Neskutečně utahaný a i na Slye ukecaný. Poměrně dlouho dobu jsem si připadal jako když jsem na nějakým rodinným melodramatu a ne boxerským filmu od Slye. Navíc zcela upřimně, už mě stále stejný boxerský scénář začíná nudit o pokud jde o zpomalovačky v ringu ...Slyi nevěřím, že tohle byl tvůj nápad, proboha kde je ta živočinost Rockyho, kterou si sebou vždycky bral do ringu. Větší zklamání mě Sly snad ještě nikdy nepřipravil, začínám se děsit patýho Ramba

• 5.12.2018  22:03
    Den, kdy nevyšlo slunce (TV film) (2001)

V podstatě to ani nebyla kriminálka jako spíš vztahovka oblečená do krimikabátku. Jsou věci, které mě tedy silně nesedli, kličová se týká záverečné pointy, ale to nemůžu spoilerovat. Petra kočka a Vladimír jako vždy trefil postavu dokonale.

• 5.12.2018  17:45

Musím říct, že seriál se mě líbil víc. Může to mít několik důvodů. Za ten nejzásadnější považuji fakt, že strážmistr Topinka dostává víc prostoru než Doktor Martin (asi příprava na další sérii, kterou bude mít tentorát Topinka). Problém je totiž v tom, že Topinkova postava je přepalená, ostatní postavy v seriálu jsou sice svébytný, ale realitivně civilní, na rozdíl do Topinky, který působí jak kdyby přiběh spíše ze seriálu Policejní akademie. Mirek Donutil je prostě jen jeden a právě trable kolem jeho postavy mě na seriálu bavili nejvíc . Kriminální zápletka je naštěstí v komedii, takže nebudu řešit spousta otazníků i vykřičníku co mě připluli do palice během dění na plátně. Dá se to ukoukat v pohodě i když tipuju, že tady to nebude mít valné hodnocení, já osobně to rozhodně nespláchnu, výtky už jsem vypísmenkoval, tak ještě hodím do placu pozitiva. Určitě když dostane prostor Martin třeba u vztahovýho psychologa, tak co slovo, to perla. Působí to odhlehčeně a během oslav konzumu (vánočních svátků) si u podobnýho bijáku prostě odfrkneš. Zaujala mě i Elizaveta Maximová jednak to bylo jako kdybych koukal na Elizabeth Hurley a jednak má skvělý hlasový projev, určitě bych si na ní chtěl v příštím roce zajít do divadla a tady si projedu její filmošku.

• 2.12.2018  23:53
    Území strachu (TV film) (1986)

Hned při vraždě jsem si vzpoměl, že už jsem to kdysi viděl, bohužel nebo spíše bohudík už jsem si nevzpoměl, kdo je vrahem, jen si pamatuji, že bych do tý lesní cestičky nešel večer ani za milion. Docela dobrý na jeden pokuk a škoda, že se Zuzana Schulzová z našeho filmu po revoluci vytratila. Není první hezká ženská co takhle po anglicku zmizela a jednoho to sere.

• 2.12.2018  22:07
    Rédl (TV seriál) (2018)

Tak při posledním díle se jasně ukázalo, že jedinou chybou Ondra Sokol, protože v tom díle neměl příliš prostoru a i slabší složka seriálu, tedy lidský faktor začal fungovat dobře. Správná atmosféra, je prácí především Ivana Achera, ale i zpracování zajímavého námětu přidává na atmošce. Trošku úletové vyústění celé situace na chatě mě sice do celku příliš nehraje, ale to bych i klidně prominul, protože seriál mě jako celek bavil. Ovšem když si pustím dokonale přesnýho Romana Poláka třeba ve scéně s Martinem Pechlátem nebo Péťou Hřebíčkovou (ta ženská je mě čím dal tím víc sympatičtější ) a porovnám to se scénama v niž je Poláka x Sokol, mám dojem, že sem byl vinou castingu zbytečně ochuzen o ještě silnější zážitek.

• 1.12.2018  22:18
    Rukojmí (2017)

Občas mě zůstává nad zdejším hodnocením rozum stát. První část byla natahovaná jak těsto štrůdlu, absolutně nezáživný, pak přišla posraná akce z únosem letadla, ale posraná nejen v podání únosců, ale i filmařů, tam naprosto chyběl napětí, beznaděj, nebo cokoli. No a závěr, který měl i v takto zpackovaném filmu našláplo na kvalitku, byl udělán tak zbrkle, že se jednomu chce jít ven na zimu, aby se z té amatérštiny probral.

• 28.11.2018  22:09

Naprosto bez okecávek přiznávám, že Sam mě totálně uzemnil a aby toho nebylo málo direkt jsem dostal i od Marcellovy kamery a ta hudba, olala. Skvělá facka týhle "sociálně mediální době" . V tý první fázi v podstatě už jsme a je jen otázkou, kdy přejdeme i do té druhé násilnější části, protože to, co v poslední době sleduji v oblasti mediálně-politické v naší zemi, tak už fakt moc nechybí, aby jsme se k radosti mocných obou stran vzájemně začali žrát. Koukal jsem na film jak na zjevení, možná je škoda, že tvůrci tu feministickou finálovku pojali až příliš přepáleně, protože se mě v akčních rejdech ztrácela ta kráso jízda o síle sociálních mediích a přesnadné manipulovatelnosti každého z nás. Ale jak jsem psal na začátku, kluci z toho udělali fakt sexy biják, který není ani za mák povrchní jako chování a myšlení obyvatel Salemu.

• 28.11.2018  21:57

Na tenhle film jsem šel v podstatě jen díky tomu, že mezi filmy na které jsem chtěl jít, bylo tak velké okno, že se mě v tomhle mrazu nechtělo bloumat ani po ulicích, ani po knajpách, takže jsem zaparkoval prdel i na tenhle biják a světe div se, byl jsem velmi příjemně překvapen. Nebylo to žádná křečovitá legranda za každou cenu, ale dobře napsaný vedlejší postavy, skvěle přihrávaly Karlovi i Karle, aby celá zápletka mohla vyniknout, nenuceně a uvolněně. Sara Sandeva docela kočka, Langoš má na podobný postavy patent, mluvím o té první části no a Anna na mě sice působí sympaticky, ale hrozně mě vadí její hlasový projev, na něm by měla zapracovat. Kéž bych se u všech našich komedií cítil tak v pohodě jako tady.

• 28.11.2018  21:44

Pokud od filmů očekáváš intektuální přednášku, tak se tomuhle vyhni velkým obloukem, protože počet píčovin na metr čtvereční je tady vskutku masovou záležitostí. Na druhou stranu, koho to u filmu tohoto typu sere, že ? Daleko podstatnější, že film po celou dobu stopáže neztrací tempo a pořád se v něm akční. Gerard je charismaťák až na půdu a ty rusko-americké akční hrátky v dnešní době baví dvojnásobně.

• 21.11.2018  23:54

Moc se mě líbilo, že příběh je postaven na dospělých chlapech. Paradoxně se mě víc než klíčový spojovací prvek mužského akvabelství líbily více scény jednotlivých mužských akvabel v soukromém životě, tam jsem cítil skutečný život mnoha mužů a akvabelství jsem bral hlavně jako klíčovou záminku k humoru, ale taky ukázku toho, že i loseři potřebují sdílet své pocity s někým dalším (sauna/šatna). Na můj vkus zbytečně protahované a některé scény vyhrocené, těžko bych dokázal nacvičit nějakou sestavu, kdyby mě trenérka neustále jenom nadávala, že jsem sračka, ale jasně vtipný to občas bylo. Příjemný bylo i obsazení mužských postav, hlavní role velké hvězdy fr. kinematografie. Nedivím se, že to ve Francii láme divácké rekordy, ja se v kině na zahajováku FFF cítil fajn, ale znovu není potřeba.

• 17.11.2018  00:54
    Neznámý Alain Delon (TV film) (2015)

Přidávám se ke kolegům co viděli zkrácenou verzi a jsem zklamanej. Tato verze má sice výborný dobový záběry i fotografie, ale takhle povrchně zpracovaná verze je vysloveně urážkou takové ikony jakou je AD. Zkrácené verzi dávám dvě a budu doufat, že se potkám s dlouhou verzí, protože Alainův život ,kariéra, profesní i osobní vztahy, to je jeden velkej zajímavej mazec.

• 15.11.2018  09:04

Z toho nedění v první části jsem byl zmatený jak chameleon mezi lentilkama, ale naštěstí jsem si alespoň užíval vizuálního mistrovství mistra Philippe Rousselota. Ovšem od chvíle kdy Grindelwald v Paříží máchne hůlkou se začnou dít velkolepé věci, film dostane tempo a originální kouzla podpoří dynamické vyprávění příběhu, svižný akční scény. Díky tomu všemu, zádla v mé divácké dušičce spokojenost a musím říct, že sestava Eddie Redmayne, Johnny Depp a Jude Law se mě více než zamlouvá a hlavně kvůli nim se těším na další díl.

• 11.11.2018  20:20
    Milost (2018)

Pohled na stíny vlastní historie zakomponovaná do silného příběhu dvou manželů.

• 6.11.2018  23:08
    Vztek (2017)

V hlavě se mě honí hodně myšlenek, které ovlinila i následná diskuze po filmu, kde zazněly různé názory. Osobně to vidím tak, že klobouk dolů za originální náměť , silně emotivní prvky, které dokáží udeřit pouze přes telefon, líbila se mě i kamera pokud nebyl v záběru obličej hlavního hrdiny, možná spíš než herce se jednalo o běžce, 20km na 4 záběry podle režiséra, 20km na více záběrů podle DaViDi82 to je skvělý sportovní výkon. Postavy jsou pro mě vyprofilovaný dost jasně a to , že na to stačí vlastně jen telefon je vlastně geniální. Hvězdičku srazila jiná věc, dvě nasilný scény, jednu jsem schopen ještě uvěřit, ale dvě? To fakt bylo zbytečný, ta druhá mě tam vysloveně vadila. Jinak ovšem vynikajicí počin a moc se těším na další film Michał Węgrzyna o kterým mluvil.

• 4.11.2018  23:52
    Chvilky (2018)

Každý kdo od filmu očekává pouze příběh a vedení z bodu A do bodu B, může být zklámán a podle hodnocení to i tak vypadá. Já ovšem jsem fanoušek absolutní tvůrčí svobody a přístupu k filmu a čím víc přemýšlím o tomto dílku od Beaty, tím víc jdu z hodnocením nahoru. Vše je soutředěno na hlavní hrdinku a kličem k silnýmu filmovýmu zažítku jsou dialogy a osoby, které se kolem Anežky vyskytují, to celý jsem pak zpátky dal do Anežky a vyšel mě scéristicky velmi silný film ve kterém herecký zcela vládne Jenovéfa a vládne na jedničku. Další milé setkání s rámci festivalu 3kino s režisérkou a Jénovéfou. Přesně to mě v ČR chybí interakce s tvůrci, je to zvláštní vzájemně od sebe chceme slyšet názory, ale krom VIP projekcí pro sponzory je strašně málo možností ( i v USA je jích x krát víc ) se s tvůrci potkat a dát řeč, proto si velmi vážím, že přesně tohle mě 3 kino umožňuje, protože člověku to umožní vidět film z tvůrčího úhlu pohledu a formulovat si vlastní pocity z filmu. Beata s Jenovéfou jsou neskutečně sympatický, milý a zábavný ženský a moc jim přeju, aby měli s filmem úspěch.

• 4.11.2018  23:14

Já bych nejdřív chtěl poděkovat klukům co dělají 3 kino, nejde mě ani tak o to, že k nám přivezou velmi kvalitní snímky s Polska nebo Maďarska, to určitě dělají i jiný podzimní festiválky. Jde mě o to, že sem přivezou i skutečné hvězdy polské kinematografie jako třeba dneska Urszulu Grabowskou ( u nás známá jako hlavní představitelka z filmu Joanna) a díky kamarádskému prostředí festivalu jsem mohl dát českou-polsko-anglickou řeč s touto herečkou a musím říct , že když mě o ní Mulosz říkal, že je v pohodě, nečekal jsem, že až v takový, že se oba s Ursulou budeme smát jak leča třeba kvůli její divadelní roli prostituky v Přeletu nad kukaččím hnízdem, zkrátka fámozní polská bohyně !! Samotný film je silný především pokud člověk dokáže sdílet pocity hlavního hrdiny Petra, bylo mě toho kluka hrozně moc líto, přál jsem mu lásku mateřskou i dívčí, víc radosti a závěrečná "oční" scéna a katarze obou představitelů je mistrovsky zahraná. V Polsku se snad filmařský a herecký talent rozdává v supermarketu, protože jím disponuje tolik lidí, že to je až nenormální.

• 3.11.2018  10:19

Velmi sympaticky působící životnní pár Anna Wieczur-Bluszcz (režie) a Marcin Korcz (havní herec) se s námi podělili na festivalu 3 kino o své názory a informace o filmu a tak trošku i svět kolem nás. Opravdu z polských umělců co jezdí do Prahy mám hrozně příjemný pocit, že to neberou jako PR povinnost, ale že o setkání s námi, s diváky skutečně stojí. Rád bych víc hvězdiček, ale přece jen tam mám výtky. Na to, že Anna Wieczur-Bluszcz na plátně debutuje se jedná skutečně o vyzrálou filmařinu, která má v sobě skvělou dobovou atmosféru, kterou známe i my češi. Jenže ona to vlastně Anna řekla v diskuzi, že se jí líbilo jaký film má tempo. No, ano Anno to měl, ale já chtěl právě trošku zpomalit, víc se dostat pod kůži hlavních hrdinů a více prokreslit vztahy mezi členy rodiny. Syn - otec to bylo ok, ale táta-máma to právě nic moc a i ve směru k mě velmi sympatické postavy dědy to chtělo víc, sestra téměř neviditelná, přitom ta rodina byla charakterově neskutečně pestrá. Pokud jde o dobu, dobrý, ale taky to ještě chtělo nějakou tu minutku navíc. Nicméně jedná se o sympatický film, na který se příjemně kouká.

• 3.11.2018  10:01

Dalo by se říci, že Lukasz Grzegorzek je zahajovací režisér, protože stejně jako dva roky zpátky otvíral jeho debut festival 3 Kino i jeho druhý film se stal letošním zahajovákem 3Kina. Jsem velice rád, že Lukasz si čte moje komentáře a poučil se z mé výtky, že do filmu neuměl dát odlehčený prvek. V Trenérově dceři, totiž nejeden dialog nebo scéna vedou k úsměvu na tváři. Kolega Rimsy tady napsal velmi dobrý komentář na který navážu, protože ja to tenisový prostředí nevnímal jako zhoubný vliv na rodinné či generační ztahy. Tohle celý bylo zakomponovaný v postavě otce, jeho vnitřní osamělosti a až nezdravé fixaci na vlastní dceru v ekteré hledal sebe, své ambice a především kompenzaci své osamělosti, to vše pak působilo jako rozbuška k mnoha emotivním momentům. Rozhodně však nemůžu říct, že by Maciej byl zlý, naopak pral se s tím vším jak jen mohl. Vnitřně silný film a zřetelný Lukaszův filmařský posun.

• 1.11.2018  17:22

Takhle intezivní sounáležitost s hlavním hrdinou jsem snad ještě v kině nikdy nezažil. Jestli máš v sobě alespoň trošku filmovýho srdce a můžeš, vem Imax útokem, protože přesně pro tenhle film je Imax na světě. Energie a emoce jdou z každýho filmovýho políčka v takový síle, že není možný aby tě film nedostal do sebe a jestli se ti daří odolávat, tak pak přijde Wembley a Radio Ga-ga a dostane tě do takovýho tranzu, že jsi schopen filmu upsat i svou vlastní duši. Neuvěřitelně reálný, poctivý, filmařský a šéfa castingu tohoto filmu, pozlatit a vytesat. Rami Malekovi chci pogratulovat k Oscarovi, protože tady nepomůže ani pokrytecká politická korektnost, kdo viděl v životě alespoň dva filmy v kině, tak mu musí být jasný, kdo je letos hereckým králem. Něco takovýho, co předvedl Rami, to se prostě nevidí každý týden ani měsíc, ale ani rok, jsi jeho a stačí mu na to jedna jediná scéna. Říká se, že husí kůží dělá zima, ale zima se od Newton Thomas Sigela má hodně co učit, jeho horní kamerový nálet na vyprodanou Wembley a nasnímaní koncertu, to už ze sebe nikdy nedostanu. A 24.2.2019 se Freddie dívej v nebi na Oscary, protože ten večer bude patřit i tobě, jako dodatečné velké díky, za to, že si tu byl s námi a vytvořil pro nás tak nádhernou muziku. Nejlepší hudební film mého života.

• 29.10.2018  19:58

Teda klobouk dolů, udělat film a vůbec přitom nepřemýšlet a to i přesto, že se jedná o komedii. Fajn, beru že jsem se nejednou zasmál, hlavně, když JE machruje a pak příjde fiasko, to jsem měl rád už na Clusovi i ta jeho old school póza byla fajn, nakonec ty tři dám, ale teda hrnečku vař i když jsi prázdnej.

• 28.10.2018  22:13

Bylo to takové nekonfrontační plkání adekvátní svátečnímu dni ve kterém na ČT běžel. Taky bych si k výročí naší země něco přál a to, aby jsme už nebyli tak rozděleni, nehrozili si vzájemně pěstičkama, podle svých volebních preferencí, podle toho kde žijeme a jaký názory zastáváme. Trošku respektu vůči sobě by nám všem rozhodně prospělo. Jinak souhlasím s Andrejem v tom, že žijeme v nádherný zemi a já se tady citím mimořádně spokojeně, i přes mé obří výhrady vůči našim politikům, ale to je všude, ale všude už není takový bezpečí, skvělý zdravotnictví (zkuste někdy England a poserete se ), prostě važím si svý malý stoletý země a neměnil bych, zejména když tady máme tak krásný moderátorky jako je Světlanka Witovská.

• 27.10.2018  12:20
    Rašín (TV film) (2018)

Vůbec nerozumím tomu, proč seriál neměl tři díly, s tím že ten poslední by ukázala činnost Rašína v první vládě. V tomto případě to mělo skončit vznikem republiky a ne tím epilogem neb to působí zmatečně. První díl mě moc nevzal, nebyla tam divácka přísada dramatičnosti událostí, takový bezkrvený dokumentík, ovšem druhej díl to je jiná káva, hodně se mě líbilo to zaměřená na chování spolustraníků když byl K+R v kriminále, možná by tam chybělo i víc dialogů mezi Rašínem a Kramářem, protože Mirek Donutil i Ondra Vetchý byli hodně dobrý. U Ondry při jeho vztahu k naší zemi nepochybuji, že tuto roli studoval velmi pečlivě a Mirek Donutil se mě líbí víc a víc. Hrozně se těším jak zahraje Gustava Husáka.

• 26.10.2018  23:28

V první části mě fascinovalo, jak si tam Mary dělá s chlapama co chce. Jasně, my muži, jako slabší pohlaví nemáme obrany, leč já drazí kluci najednu obranu přišel a podělím si se s Váma, takovej já jsem dobrák. Když se ti do života namotá podobná číča jako tady Mary a ty samozřejmě nezklameš a podlehneš, neva nic se neděje, najdi si ještě jednu takovou a co nejdřív jí podlehni, pak už je to takový inferno, že ti to je ve finále všechno u prdele, protože tam je to femme proti femme a ty se dostáváš mimo šachovnici. No a zpátky k filmu, druhá část je tak trošku krimi, ale fakt jen tak trošku. Příběh je totiž vyprávěn tak, že je to uplně jedno jak to dopadne, protože k postavám jsem necítil žádné empatie, jen tam existovali a chovali se jako kreteni, to je celý, ale hotýlek u moře pěknej, to uznávám.

• 25.10.2018  22:58

Já bych strašně rád dal filmu víc, protože je to další nádherný český příběh, tentokrát o našich basketbalistech, o kterým jsem neměl ani šajnu a rozumím tomu, že tvůrci chtěli ukázat, jak těžký to měli obecně naši sportovci v dobách, kdy tady vládli hnědý nebo rudý svině. Problém je však ve scénáři, především naprosto tragicky napsaný postavy, já po skončená filmu vůbec nevěděl s kým mám tu čest. Vždyt když už bylo něco co začalo najíždět na charktery postav, dialogy, scény..střih a byl jsem úplně jinde. Jako takhle se to přece nedá dělat, spolehát se na tradičně skvělou kameru Vládi Smutnýho a nechat film ovonět retrem v každým záběru. Chtělo silnější dialogy a hlavně scénarisickýho profíka, protože jak je velký časový úsek na příběh není to prdel ani pro Steven Zailliana natož pro Kubu Bažanta.

<< předchozí 1 2 3 4 34 68 101 134