Monicina

Monicina

okres Bratislava

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 16.2.2019  12:52

Mám rada komédie z tohto obdobia, ale toto sa im nevydarilo. Jediní, na čo sa dalo pozerať bol fešný Novotný a jeho herecké prevedenie. Dej nudný a hlúpy, ostatní herci včetne inokedy skvelej Ferbasovej boli slabí.

• 16.2.2019  12:50
    Případ dvou manželek (TV film) (2019)

Herecké prevedenia dobré, prostredie pekné, ale dej nezáživný a málo uveriteľný. Záver uponáhlaný.

• 7.2.2019  21:21

Velká nuda.Herecké prevedenie slabé.

• 5.2.2019  07:44
    Případ dvou básníků (TV film) (2019)

Tento film bol o čosi slabší ako Prípad dvou sester,. Hlavné postavy Vašátko-Horác boli zahrané dobre, páčila sa mi aj Jungmanová, ale zbytok nič moc. Ani pani Vašáryová ma nezaujala, bolo to celé umelé, tak ako exteriéry a interiéry. Samotný príbeh a zápletka boli hlúpe.

• 28.1.2019  18:51
    Případ dvou sester (TV film) (2019)

Herecké prevedenia boli dobré. Ale zápletka bola dosť banálna a nezaujímavá, motív taktiež. A scéna prenasledovania v aute bola ukončená veľmi povrchne, mali sa s tým viac vyhrať.

• 27.1.2019  10:35

Nudný príbeh a príliš unáhlený záver odhalenia vraha. Ani herecké prevedenia neboli nič moc. Raz mi stačilo vidieť.

• 24.1.2019  08:21

V 80 rokoch ma to bavilo. Dve streštené baby a dvaja čudáci.

• 24.1.2019  08:11

Tento ma bavil o čosi viac ako prvý diel.

• 24.1.2019  08:08
    The Gourmet Detective (TV film) (2015)

Nový a zase niečím netypický seriál, ktorý sa im podľa mňa vydaril. Zaujímavé prostredie, netypické zápletky a sympatické a dobre zahrané postavy, na ktoré sa dobre pozerá. Škoda, že nenatočili viac ako štyri diely.

• 14.1.2019  17:59

Jedna z mála dobrých komédii za posledných 15 rokov, na ktoré sa dalo pozerať. Herecké prevedie bolo dobré, páčili sa mi obaja hlavní predstavitelia. A hlavne, nebolo tam toľko vulgárnosti, koľko dnes vidíme v našich filmoch a seriáloch.

• 5.1.2019  09:18
    Barrandovský Silvestr 2017 (TV pořad) (2017)

Nudný moderátor, nudný hostia, umelé dialógy. Jedený, ktorý ma bavil bol M.David a trochu aj pán Uzel.

• 5.1.2019  09:16

Otrasné prevedenie. A tie fúzy vyzerali na prvý pohľad ako umelé a absolútne tomu hercovi nepasovali. Vznikla z toho taká nudná fraška.

• 4.1.2019  21:44

Jedna hviezdička a to za pekné prostredie, v ktorom sa to odohrávalo. Dej nudný, zápletka nezaujímavá, herecké prevedenie mizerné. Ani som to nedopozerala.

• 2.1.2019  21:58

To je naozaj scénar od tej istej Poledňákovej??? Nechcem tomu uveriť. A to herecké prevedenie väčšiny postáv, škoda rečí....

• 2.1.2019  21:55

Stále baví aj po toľkých rokoch. Dej, herecké prevedenie všetkých postáv a ľudský príbeh. Prečo sa dnes už netočia takéto filmy?

• 2.1.2019  21:55

• 2.1.2019  21:48

Veľmi smutný príbeh, výborná hudba, ktorá sa hodila k danej atmosfére a veľmi dobre zahraté úlohy a zaujímavé prostredie s vykopávkami. Táto verzia sa mi dokonca páčila viac ako tá s Ustinovom.

• 23.12.2018  21:55

Slabý diel.

• 23.12.2018  21:54

Jeden z najlepších dielov. Niet čo vytknúť.

• 17.12.2018  13:23
    Poldové (1972)

Mal to byť aj komédia a napínavá krimi, ale vtipných momentov tam moc nebolo. Milujem Ed Mcbain-ovky knihy, a s týmto príbehom obzvlášť. Asi preto som bola sklamaná filmom. Prostredie Bostonu ma zaujala atmosféra tej doby taktiež, ale tie herecké prevedenia, nič moc. Reynolds sa na Carellu vôbec nehodil, Skerritt ako Kling a Dan Frazer ako šéf celkom ušli. Krásavica Welch ako Eileen tam bola ozaj len na okrasu, Ostatné postavy boli len do počtu. A ten herec ktorá hral Hluchého sa tiež na tú úlohu nehodil. Nuda, nuda, ledva som to dopozerala. Scéna Eileen s Klingom v spacáku, nuda, narozdiel od knižnej verzii. &vysielané české verzie Ed McBaina tiež neboli zrovna nejaké terno, ale v porovnaní s týmto ušli.

• 12.12.2018  08:09
    Zmizení herce Bendy (TV film) (1979)

Také trochu archaické prevedenie, ale ide o Čapkovu poviedku z dávnych čias. Dobré herecké prevedenie Haničinca a Řandu, Filipovského, ostatní herci ma nezaujali. Dej a zápletka ma moc nenadchli ale ten smutný záver bol výborne prevedený.

• 12.12.2018  08:04
    Špindl (2017)

Pre mňa najlepšia česká komédia za posledných 10 rokov. Pekné prostredie a celkom dobré herecké prevedenie nielen hlavných ale aj vedľajších postáv. Napr. s otrasným a trápnym Kameňákom sa to ani nedá porovnať. Škoda, že herec Vašut tam mal iba krátku scénu.

• 8.12.2018  20:30

Celkom dobrý príbeh a výborné herecké prevedenie.

• 8.11.2018  18:58

Jediná epizóda z 11 série, ktorá stála za niečo. Konečne som sa dočkala príbehu ako za éry starých dobrých Aktov X.

• 28.10.2018  11:18

Hlupučké, arogantné a zhýčkané babenky z fitka sa nechali dobre napáliť. Dobrá a vtipná zápletka.

• 28.10.2018  10:57
    Naši (TV seriál) (2015)

Nepozerateľné. Nuda, nuda, nuda. Jeden dieľ mi stačil. Ja nechápem, kde sa stratili scénaristi a režiséri z tých skvelých filmov a seriálov z minulosti. Dnešná "zábava" posledných 10 rokov je o ničom. A najviac ma štvú tie nudné, neprirodzené a umelé dialógy. Kde sú všetci tí skvelí herci z minulosti? Čo nakrúca JOJ a Markíza je absolútne nudné a akí herci (až na pár výnimiek ) vychádzajú z našej dnešnej VŠ, o tom si každý každý môže urobiť názor..

• 28.10.2018  10:51
    Vraždy v Oxfordu (TV seriál) (2006)

Prostredie Oxfordu, kde sa to odohráva je nádherné, s týmiúžasnými budovami, kanálom s loďkami, parkami, interiérmi budov aj zápletkami z univerzitného prostredia. Ale odkedy sa stal Hathaway hlavným inšpektorom, je to slabšie, akoby obaja herci do toho dávali menej.

• 28.10.2018  10:48
    Stíny nad Stockholmem (TV seriál) (1997)

Slabota. Pár dielov za niečo stálo. Beck aj Larsson sú úplne ináč vykreslení ako v skvelých knihách od autorov a bohužiaľ vo filme im nesiahajú ani po päty.

• 28.10.2018  10:45

Nie je to zlá krimi. Ale zapáčila sa mi až keď som to videla druhýkrát. Odvtedy som to videla viackrát a rada si to zase pozriem.

• 28.10.2018  10:39
    Columbo (TV seriál) (1971)

Podarené a vtipné. Pár nezaujímavých dielov ako napr. Skladačka, ale ináč dobré. Pre mňa najlepší diel: Ako vytočiť vraždu.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9