Monicina

okres Bratislava

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 18.1.2020  13:43
    Trhlina (2019)

Slabý priemer. Herecké prevedenie celkom ušlo, páčil sa mi výkon predovšetkým hercov Bartalosovej a Loja, naopak Maštalír hral akoby sa mu nechcelo. K čomu mám vážne výhrady je, že dej bol vtlačený do krátkeho filmu bez toho, aby niektoré scény boli vysvetlené a pokiaľ divák predtým nečítal knihu, nepochopil tie určité scény. Celé to bolo také urýchlené. Ďalej mi tam chýbalo lepšie znázornenie tajomnej atmosféry Tribeča, s tým sa mohli fantasticky vyhrať, toto dávam za vinu veľmi slabej réžii. Škoda totálne nevyužitého deja, ktorý mohol na filmovom plátne priniesť svieži vietor do trápnych lacných béčkových seriálov a gýčových filmov, ktoré sa u nás posledné roky točia.

• 3.12.2019  08:07

Umelý dej, afektované prejavy a typická americká vojenská agitka z dielne pána Bellisaria.

• 3.12.2019  08:03
    Delukse (TV seriál) (2019)

Už som si myslela, že kvalita seriálov za posledné roky prerazila svoje dno, ale mýlila som sa. Toto je ešte väčšia stoka.

• 3.12.2019  07:53
    Princip slasti (TV seriál) (2019)

Takže stručne: hudba skvelá, prostredie zaujímavé, ani som nevedela, že v Odese sú tak krásne budovy, avšak dej a zápletka otrasné, herecké prevedenia u niekoho ujde, u niekoho otrasné. Prekvapuje ma hlavne pán Roden, ktorý bol vždy výborný herec ale tu hrá slabo, ten jeho kašeľ je trápny a úplne zbytočný, herečka z Polska hrá tiež nepresvedčivo. Čo mi vadí je obrovský počet rôznorodých postáv, z ktorých mnohí sú využití iba minimálne a kľudne sme sa mohli bez nich zaobísť. Dej stále skáče z témy do témy, celý dej je jeden chaos a celé to vyznieva veľmi nepresvedčivo. A čo mi vadí najviac, aj po zhliadnutí 8 dielov sme stále na začiatku, mŕtvol pribúda a nikde sme sa neposunuli. Mal vôbec scénarista predstavu, čo píše??? Začínam sa obávať, že celý seriál skončí bez záveru tak nejak abstraktne. Už ma v seriáli asi nič neprekvapí, jedine že by sa na konci dali Márie a Viktor dokopy ako milenecký pár - to by bola ozaj zlatá tečka hodná úrovne tohto seriálu.

• 5.9.2019  10:27
    Ztracená brána (TV seriál) (2012)

Pre mňa jedna z najlepších krimi za posledné roky. Téma, dej, zápletky, spracovanie deja a herecké prevedenie, všetko bolo výborné.

• 5.9.2019  10:23

Dej a zápletka ma až tak nepobavili.

• 5.9.2019  10:20

Niet tu čo vytknúť. Dobrý príbeh a zápletka, výborne zahrané postavy. Dôstojné uzavretie celej série.

• 5.9.2019  10:18

Na úspechu tejto časti malo vplyv predovšetkým herecké prevedenie všetkých postáv, ktoré spolu dobre ladili. Škoda, že bláznivá Kvasničková nehrala vo viacerých filmoch, dalo to tomuto dielu taký "šmrnc"..

• 5.9.2019  10:16

Taký slabý priemer a dosť umelo pôsobiaci dej. Zápletka bola naprosto nepresvedčivá a nezachránil to ani môj obľúbený V. Preiss.

• 5.9.2019  10:10

Totálne nezaujímavý dej, nudné a nedôveryhodné spracovanie a záver o ničom. Film nezachránili ani špičkový herci.

• 5.9.2019  10:06
    Země: Území záhad (TV seriál) (2014)

Témy sú zaujímavé, ale nepáči sa mi spracovanie. A najviac na všetkom mi prekáža ten rýchly komentár, ten to celé úplne poškodzuje.

• 5.9.2019  09:58
    Záhady přistání na Měsíci (TV seriál) (2019)

Slabý scénar a spracovanie, nepresvedčivé umelé dialógy. Také typické americké prevedenie. A aj tak sa tam nič poriadne nedozvieme, iba samé kecy a výsledok, neistý a nepresvedčivý pre tých, ktorý tej teórii o nepristátii veria aj pre tých, čo tomu neveria. Záver: strata času.

• 22.8.2019  13:15
    Nikdo neměl diabetes (TV film) (2001)

Videla som to dvakrát, raz dávnejšie a teraz znova a stále sa mi to páči. Zaujímavé prostredie, dobre zahraté úlohy dobrými hercami a netradičná zápletka. Malo to všetko, čo má dobrá krimi mať.

• 22.8.2019  13:13
    Hit storočia (TV pořad) (2007)

Pani Hargašová je pani Moderátorka! A mnohé pesničky boli výborne zaspievané. Škoda, že na tento štýl nenaviazali Legendy Popu, čo bol prepadák.

• 22.8.2019  13:09
    Legendy popu (TV pořad) (2011)

Príšerná réžia a tiež príšerná Farkašová ako moderátorka, ktorá sa na moderovanie (nielen tejto relácie) absolútne nehodí. To STV nikoho iného nemohla zohnať? A zaujímalo by ma, kto vyberal interpretov, ktorý mali naspievať staré hity. Napr. v prípade Patejdla bol Robo Opatovský skvelý, ale tí ostatní tzv. "speváci" Patejdlove pesničky totálne sprznili. To isté v prípade hitov pani Gombitovej, nedalo sa to vôbec počúvať a pílilo to uši. Určite sa nájdu iní speváci, ktorí by to vedeli dobre naspievať a iná moderátorka. Taký Hit storočia z roku 2007 sa pani Hargašovou bol úplne iná kategória, aj speváci tam vedeli poväčšine slušne naspievať tie staré hity.

• 29.5.2019  17:27
    Úsmev diabla (1987)

Niečo tak otrasné, umelé a trápne a hlavne nudné som ešte asi ani nevidela. Ani herecké prevedenia nestáli za nič.

• 13.5.2019  17:51
    Živé terče (TV seriál) (2019)

Konečne dobrá krimi v posledných rokoch. Dej, herecké prevedenia, všetko bolo dobré, len ten záver trochu odflákli.

• 22.4.2019  19:31
    Mrtvý bod (TV seriál) (2015)

V posledných rokoch konečne nejaký americký film/seriál, ktorý za niečo stojí.

• 15.4.2019  21:54

Slabé a trápne. Ešte začiatok bol dobrý, ale potom...nudné a odhalenie ma nijak neprekvapilo. Asi jedna z najslabších epizód.

• 15.4.2019  21:48

Výborný dej a do toho sa hodiaca hudba. Ukázala sa tu bezútešnosť zamoreného Duisburgu, plného chemických a iných závodov a ľudí, ktorí potrebujú prácu a riskujú svoje zdravie a život. A mocní si napakovali vrecká. Realita 80 rokoch a nielen v Nemecku. Práve toto sa mi páči na celej sérii Miesto činu Duisburg, že všetky príbehy pôsobia tak reálne a tak depresívne, čomu napomohlo točenie príbehov priamo v meste a skvelé herecké výkony a dobre napísaný dej.

• 9.4.2019  22:06
    Místo činu - Miriam (TV film) (1983)

Vtipné dialógy medzi Tannerom a Schimim, zaujímavý dej a naozaj nečakané odhalenie na záver. Schimiho chlastanie mi tu vôbec nechýbalo, aspoň sa tu ukázala jeho starostlivá stránka.

• 26.2.2019  21:04

Prvý príbeh ma bavil, druhý nie. Mládež aj dospelí to hrali dobre.

• 26.2.2019  20:49

Z celej série od Lettricha bol tento diel najmenej zaujímavý, ba až nudný. Čo stálo za to boli skvelé výkony všetkých hercov.

• 16.2.2019  12:52

Mám rada komédie z tohto obdobia, ale toto sa im nevydarilo. Jediní, na čo sa dalo pozerať bol fešný Novotný a jeho herecké prevedenie. Dej nudný a hlúpy, ostatní herci včetne inokedy skvelej Ferbasovej boli slabí.

• 16.2.2019  12:50
    Případ dvou manželek (TV film) (2019)

Herecké prevedenia dobré, prostredie pekné, ale dej nezáživný a málo uveriteľný. Záver uponáhlaný.

• 7.2.2019  21:21

Velká nuda.Herecké prevedenie slabé.

• 5.2.2019  07:44
    Případ dvou básníků (TV film) (2019)

Tento film bol o čosi slabší ako Prípad dvou sester,. Hlavné postavy Vašátko-Horác boli zahrané dobre, páčila sa mi aj Jungmanová, ale zbytok nič moc. Ani pani Vašáryová ma nezaujala, bolo to celé umelé, tak ako exteriéry a interiéry. Samotný príbeh a zápletka boli hlúpe.

• 28.1.2019  18:51
    Případ dvou sester (TV film) (2019)

Herecké prevedenia boli dobré. Ale zápletka bola dosť banálna a nezaujímavá, motív taktiež. A scéna prenasledovania v aute bola ukončená veľmi povrchne, mali sa s tým viac vyhrať.

• 27.1.2019  10:35

Nudný príbeh a príliš unáhlený záver odhalenia vraha. Ani herecké prevedenia neboli nič moc. Raz mi stačilo vidieť.

• 24.1.2019  08:21

V 80 rokoch ma to bavilo. Dve streštené baby a dvaja čudáci.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10