Hříchy pro pátera Knoxe - Mezi námi děvčaty (1992) (epizoda)

Na úspechu tejto časti malo vplyv predovšetkým herecké prevedenie všetkých postáv, ktoré spolu dobre ladili. Škoda, že bláznivá Kvasničková nehrala vo viacerých filmoch, dalo to tomuto dielu taký "šmrnc"..

Hříchy pro pátera Knoxe - Otázka alibi (1992) (epizoda)

Taký slabý priemer a dosť umelo pôsobiaci dej. Zápletka bola naprosto nepresvedčivá a nezachránil to ani môj obľúbený V. Preiss.

Smrt na černo (1976)

Totálne nezaujímavý dej, nudné a nedôveryhodné spracovanie a záver o ničom. Film nezachránili ani špičkový herci.

Země: Území záhad (2014) (seriál)

Témy sú zaujímavé, ale nepáči sa mi spracovanie. A najviac na všetkom mi prekáža ten rýchly komentár, ten to celé úplne poškodzuje.

Záhady přistání na Měsíci (2019) (seriál)

Slabý scénar a spracovanie, nepresvedčivé umelé dialógy. Také typické americké prevedenie. A aj tak sa tam nič poriadne nedozvieme, iba samé kecy a výsledok, neistý a nepresvedčivý pre tých, ktorý tej teórii o nepristátii veria aj pre tých, čo tomu neveria. Záver: strata času.

Nikdo neměl diabetes (2001) (TV film)

Videla som to dvakrát, raz dávnejšie a teraz znova a stále sa mi to páči. Zaujímavé prostredie, dobre zahraté úlohy dobrými hercami a netradičná zápletka. Malo to všetko, čo má dobrá krimi mať.

Hit storočia (2007) (pořad)

Pani Hargašová je pani Moderátorka! A mnohé pesničky boli výborne zaspievané. Škoda, že na tento štýl nenaviazali Legendy Popu, čo bol prepadák.

Legendy popu (2011) (pořad)

Príšerná réžia a tiež príšerná Farkašová ako moderátorka, ktorá sa na moderovanie (nielen tejto relácie) absolútne nehodí. To STV nikoho iného nemohla zohnať? A zaujímalo by ma, kto vyberal interpretov, ktorý mali naspievať staré hity. Napr. v prípade Patejdla bol Robo Opatovský skvelý, ale tí ostatní tzv. "speváci" Patejdlove pesničky totálne sprznili. To isté v prípade hitov pani Gombitovej, nedalo sa to vôbec počúvať a pílilo to uši. Určite sa nájdu iní speváci, ktorí by to vedeli dobre naspievať a iná moderátorka. Taký Hit storočia z roku 2007 s moderátorkou pani Hargašovou bol úplne iná kategória, aj speváci tam vedeli poväčšine slušne naspievať tie staré hity, to malo úroveň.