Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Akční
  • Dokumentární

Rhytmick (1990) (pořad)

Vtedy výborná relácia, bola som pravidelnou diváčkou.

Triangel (1983) (pořad)

Bola som pravidelnou diváčkou. Výborná relácia, hudobné hity, moderátor. Vtedy sme na tom všetci frčali a kto to nepozeral, nebol "in". A všetkých to bavilo.

plakát

Nové bydlení (2007) (pořad)

Baví ma to aj po rokoch. Voštinár je skvelý moderátor a na túto úlohu sa hodí. Menej ma však baví Nové bývanie -dizajn.

plakát

Zlaté časy (2016) (pořad)

Milujem retro. Niektoré diely lepšie, iné slabšie (väčšinou), podľa pozvaných hostí. Pán Lasica celkom pobaví, má taký zvláštny svojrázny humor a diely s ním sú lepšie ako boli s Heribanom, ktorý tam vôbec nepasoval. Najviac ma bavil diel, kde boli Soňa Mullerová a Malachovská a duo Lasica-Fialová, tým to spolu ladilo a bolo to vtipné.A rozhodne chýbajú retro záberu na tú dobu, nemali ich nahradiť retrom o pozvaných hosťoch.

1890 (2017) (seriál)

Slabota a veľká nuda. Herecké prevedenie veľmi slabé a nevierohodné, umelé dialógy. Jediný, kto tam vynikal bol Stanislav Majer. Z toho dôvodu som po prvom diely zabudla, že daný seriál vôbec existuje. Celé mi to pripadalo nejaké stupídne. A vraj chcú nakrútiť pokračovanie.

plakát

Jak ukrást Dagmaru (2001)

Nebolo to až tak zlé. Blbeček Hruška pobavil práve tou blbosťou a Dagmar nebola zle zahratá Moravcovou. Kvázi akčné scény typu Byl jednou jeden polda som poňala skôr ako satiru. Holt, práve stupídnosť pobaví.

Kameňák 2 (2004)

Rovnaká trapošina ako diel číslo 1 a ostatné. Rozdiel v nich nevidím.

Kameňák (2003)

Pokus o komédiu ale výsledok trapas a nekonečná nuda. Laufer má stále šmrnc. Prečo to furt v TV dávajú, a hlavne cez sviatky, stále dokola? Pýtali sa vôbec divákov, čo oni na to?

Babovřesky (2013)

To bolo myslené vážne? Ani sa mi nechce veriť, že to spísal inač skvelý Troška.

plakát

Co je doma, to se počítá, pánové... (1980)

Ďalšie zdarilé pokračovanie vzájomnej závisti a škodolibosti medzi susedmi. I keď mi viac sadla dvojica Zázvorková s Kopeckým než tu so Sovákom.

Ovládací panel