Mesto tieňov (2008) (seriál)

Výborný a podľa kritikov aj kvalitne natočený seriál. Skvele zahrané postavy, zaujímavé a aktuálne témy.

Policie Modrava (2011) (seriál)

Krásne prostredie, výborný herci a sympatické postavy a krimi zápletky.

Malý pitaval z velkého města (1982) (seriál)

V 80.rokoch sme to všetci hltali. Skvelý herci, zaujímavé témy, ktoré pôsobili aktuálne a vierohodne a Praha. Dnes keď to vidím, pôsobí to trochu zastaralo. Dávam **** za moje pocity voči seriálu, aké som mala v tých rokoch.

Druhý tah pěšcem (1984)

Bavilo ma to. Zápletka síce dosť čudná a nevierohodná, ale herci hrali skvele a páčilo sa mi prostredie, kde sa to odohrávalo. A bohužiaľ, veľa filmov so špionážnou zápletkou u nás nebolo. Výkon pánov Heŕmanka a Pavelky ma bavil, dobrá dynamika medzi nimi. Kto na mňa pôsobil umelo bola Jana Paulová, ale to je mój problém vo všetkých filmoch, kde hrala (ako herečka v čínohrách je super, ale vo filmoch nie). Motív bol však krkolomný a logiku toho celého som moc nepochopila a preto dávam bod dole. Páčila sa mi aj hudba na začiatku filmu. Ja mám skrátka  tieto 80-kové filmy rada.

Anděl blažené smrti (1965)

Mne sa to moc páčilo. Ten dokumentárny doprovod bol super a Markovič tu hral výborne. Akurát ten koniec bol taký neuzavretý. Milujem tieto špionážne krimi z čias socíku.

V službách zákona (1983) (seriál)

Slabota. Nezáživný dej, nezáživné dialógy, i keď herci to hrali dobre. Kriminalista Stehlík, ktorého zahral môj obľúbený Dočolomanský, mi liezol na nervy s tým neustále poučujúcim a neférovým štýlom jednania s kolegami a Dr. Jamborovou. Zo všetkých dielov sa mi najviac páčil Pekný Zoli a V kruhu.

Pražská terčovnica (1982) (TV film)

Dosť nezáživné a málo napätia. Jurištová a Dočolomanský hrali dobre.

Hra na kocúra (1983) (TV film)

Slabota. Dej o ničom, žiadne napätie, nezáživné dialógy. A môj obľúbený Dočolomanský tu hral debila, ktorý každého poučoval ako usmrkanca. Pre mňa trochu nostalgický návrat, scény boli nakrútené v pre mňa známej bývalej kaviarni ako aj v samoobsluhe v priestoroch, ktoré poznám, keďže tam bývam od narodenia a snehom pokrytá Dúbravka z 80 rokov je pre mňa nostalgia, preto dávam **.

Star Trek (1966) (seriál)

U mňa zo všetkých seriálov Star Trek bol tento najlepší. Milovala som to ako dieťa a napriek tomu, že dnes mi to pripadá také zastaralé a nemá to ten náboj ako vtedy, dávam plný počet bodov za to, ako som sa cítila pri sledovaní seriálu v 70.rokoch, keď to u nás bežalo.