Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Akční
  • Dokumentární

Smrt na černo (1976)

Totálne nezaujímavý dej, nudné a nedôveryhodné spracovanie a záver o ničom. Film nezachránili ani špičkový herci.

plakát

Země: Území záhad (2014) (TV seriál)

Témy sú zaujímavé, ale nepáči sa mi spracovanie. A najviac na všetkom mi prekáža ten rýchly komentár, ten to celé úplne poškodzuje.

plakát

Záhady přistání na Měsíci (2019) (TV seriál)

Slabý scénar a spracovanie, nepresvedčivé umelé dialógy. Také typické americké prevedenie. A aj tak sa tam nič poriadne nedozvieme, iba samé kecy a výsledok, neistý a nepresvedčivý pre tých, ktorý tej teórii o nepristátii veria aj pre tých, čo tomu neveria. Záver: strata času.

plakát

Nikdo neměl diabetes (2001) (TV film)

Videla som to dvakrát, raz dávnejšie a teraz znova a stále sa mi to páči. Zaujímavé prostredie, dobre zahraté úlohy dobrými hercami a netradičná zápletka. Malo to všetko, čo má dobrá krimi mať.

plakát

Hit storočia (2007) (TV pořad)

Pani Hargašová je pani Moderátorka! A mnohé pesničky boli výborne zaspievané. Škoda, že na tento štýl nenaviazali Legendy Popu, čo bol prepadák.

plakát

Legendy popu (2011) (TV pořad)

Príšerná réžia a tiež príšerná Farkašová ako moderátorka, ktorá sa na moderovanie (nielen tejto relácie) absolútne nehodí. To STV nikoho iného nemohla zohnať? A zaujímalo by ma, kto vyberal interpretov, ktorý mali naspievať staré hity. Napr. v prípade Patejdla bol Robo Opatovský skvelý, ale tí ostatní tzv. "speváci" Patejdlove pesničky totálne sprznili. To isté v prípade hitov pani Gombitovej, nedalo sa to vôbec počúvať a pílilo to uši. Určite sa nájdu iní speváci, ktorí by to vedeli dobre naspievať a iná moderátorka. Taký Hit storočia z roku 2007 sa pani Hargašovou bol úplne iná kategória, aj speváci tam vedeli poväčšine slušne naspievať tie staré hity.

plakát

Úsmev diabla (1987) odpad!

Niečo tak otrasné, umelé a trápne a hlavne nudné som ešte asi ani nevidela. Ani herecké prevedenia nestáli za nič.

plakát

Živé terče (2019) (TV seriál)

Konečne dobrá krimi v posledných rokoch. Dej, herecké prevedenia, všetko bolo dobré, len ten záver trochu odflákli.

plakát

Mrtvý bod (2015) (TV seriál)

V posledných rokoch konečne nejaký americký film/seriál, ktorý za niečo stojí.

plakát

Místo činu - Smrt na stadionu (1984) (epizoda)

Slabé a trápne. Ešte začiatok bol dobrý, ale potom...nudné a odhalenie ma nijak neprekvapilo. Asi jedna z najslabších epizód.

Ovládací panel