Birdman (2014)

Originální, vtipné a absolutně skvělá práce s kamerou. Play with my balls. [DCA DUNDEE 18/01/15]

Comprar, tirar, comprar (2010)

Výstižný dokument poukazující na nelogičnost současného socio-ekonomického systému, který upředňostuje nekonečný růst namísto ekologické udržitelnosti.

Girl Rising (2013)

Těžko stravitelné příběhy dívek z různých částí světa nám umožňují nahlédnout do životních situací, které si většina z nás nedovede ani představit. Každý příběh je podložen statistikami, které vám vezmou dech.

John Oliver: Co týden dal a vzal (2014) (pořad)

Náhodou jsem na internetu narazil na debatu o globálním oteplování v podání Johna Olivera a okamžitě jsem si tuhle nekompromisně zábavnou, odvážnou a hlavně racionální show oblíbil.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Bizardní snímek napěchovaný akčními scénámi jedoucí podle zaryté šablony s dobře vymyšlenými zvraty. Překvapivě obsazení fungovalo mnohem lépe než jsem čekal a posledních pár minut to byl opravdu nářez. [CINEWORLD DUNDEE 27/01/15]

Mandela: Dlouhá cesta ke svobodě (2013)

Elba jako Mandela nezklamal. Konečně mám ucelenější představu o událostech v JAR. Vkusné prolínání reálných záběrů mě donutilo dát plný počet. [ODEON DUNDEE 8/12/13]

Mi mefahed mezeev hara (2013)

Takovou kombinaci humoru a násilí jsem ještě neviděl. Hlavní představitelé naprosto výborní. [DCA DUNDEE 29/11/13]

Naše dovolená a jiné pohromy (2014)

Svižný snímek propletený nádhernými záběry skotské krajiny, hodně absurdními momenty a skvělými hereckými výkony. [ODEON DUNDEE 21/09/14]

The Fluffy Movie (2014)

Fluffyho neskutečně upřímné vystoupení, plné životních pravd a neuvěřitelných historek.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Nádherná příroda a úžasný soundtrack. Pohodový film, co vykouzlí úsměv na rtech. [ODEON DUNDEE 17/12/13]