Vlčí lov (2022)

Od Vlčího lovu jsem očekával mnohem více! Jako, to ať se na mě nikdo nezlobí, ale tady jde akce a brutální scény tak moc na úkor příběhu až mi to bylo protivné. Provedení sice nebylo zlé, to uznávám, ale koukat celé dvě hodiny na něco tak jednoduchého nebyl uspokojivý zážitek ani náhodou. Největším problémem tak pro mne byla délka vzhledem k originalitě. Dílo tak pro mne představovalo zhruba 2-3 super scény a hromadu nahodilých a zoufale neoriginálních brutálních záběrů, které jako bych už viděl někde jinde. Také jsem se dost nasmálv momentě, jak mu uhryzal tu ruku, ale to mi příjde teda dost málo a myslím, že jsem s hodnocením ještě docela hodný. Přitom pokud bych měl chuť na brutální záběry zajdu si radši na dodirycz a dostanu přesně co hledám a nikdo si nebude hrát na to že je k tomu ještě potřeba nějaký příběh. 35%

Neviditelné zlo (2024)

Zářný příklad toho, že u hororu se nedá vždy spolehnout na hodnocení. Jeden tábor fanoušků bude pokaždé nespokojen. Kdo očekává krvák a nebo psychologický thriller by zde asi neměl ztrácet čas, ale pro mě to byl vcelku fajn originální a strašidelný horor u něhož. Ten si drží solidní atmosféru a zajímavý děj až to parádního finále. To mne odrovnalo až při něm mrazí. 68% PS: Asi jediný problém jsem měl s dětskými herci.

Plnej kotel (2024) (pořad) odpad!

Jelikož se na pořad nedá koukat déle než pět minut bez vážného poškození mozku, trvalo mi nashromáždit potřebné informace pro recenzi déle než obvykle. Je to tak trochu smutně komické dát pořad ,,o autech" dvěma šaškům, kteří o nich nevědí ale vůbec nic. Bohužel, co se tvorby zábavy týče, nejsou na tom o moc lépe a to je možná ještě smutnější. Opět odmítám zbytečně srovnávat se slavným TG, jelikož tyhle televizní braky jsou ve své vlastní kategorii televizního odpadu a nemají tedy společného nic kromě aut. A ani ta se tu moc nevyskytují. Vše co by někdo mohl pokládat za zajímavé bylo již představeno v ukázce a i tak je to neuvěřitelná nuda. Moderátoři: Za celou dobu jsem se ani nepousmál. Náplň pořadu je bez fantazie (pokud tedy nepočítám Suchánka bez podprsenky🤢) a někde u druhé epizody na vrakovišti si pravděpodobně již vyčerpali celý rozpočet pořadu, což dokazuje silnou důvěru produkce. Za zdaleka nejhorší však považuji bezduché tlachání s hostem, s jakousi rádoby celebritou, co vidíte poprvé v životě a to se prostě nedá. PS: Bábovky a plechovky jsou také pěkné hovno, ale oproti kotli jsem to shlédl jedním dechem.

S tebou nikdy (2023)

Líbilo se mi to mnohem více do chvíle, kdy spolu protagonisté nevycházeli. City v tomto filmu nebyly příliš uvěřitelné a nebo spíš byly neuvěřitelně umělé. Další příšernou věcí byli vedlejší postavy. Nejlépe tak dílo hodnotím z hlediska komedie, což bylo s několika úsměvnými momenty vlastně celkem příjemné. Zbytek ale za moc nestál. Závěr mne nechal naprosto chladným, což je ještě horší než kdybych byl naštvaný. 44%

Saw X (2023)

Nechápu jak jsme se už mohli dostat k desítce, ale pořád mě to baví! Zabíjení stále ještě na velmi úctyhodnou úrovni, pak taky skvělý, na několika k úrovních vedený příběh je velkou předností skoro každého Saw. Finále pravděpodobně mohlo přinést i uspokojivější vyvrcholení, ale člověk nemůže pokaždé dostat všechno. Slabší čtyři hvězdy 71%PS: Celkem mne překvapily dvě věci - Skládačkovi už je 81 let a Amanda hrála v každém filmu.

Pobřežní hlídka (2017)

Celkem vtipná blbina, která si dělá legraci z mnoha populárních akčních filmů. Největším kladem je jednoduchost díky níž si dílo vychutnáte klidně i u druhého shlédnutí. 60% PS: Na poprvé jsem byl trochu zklamaný.

Bábovky a plechovky (2022) (pořad)

Pokračovat v tom již sice nebudu, ale překvapivě se ne to i dá koukat. Nebudu to srovnávat s TG, jelikož se mi nedaří nalézt společný jmenovatel. Neubráním se však srovnání s jiným podobně ,,špatným" pořadem, který tu vznikl zhruba ve stejnou dobu a to je Plnej Kotel. Tam bych naopak začal tím, že na to se koukat nedá a jediný důvod, že jsem zatím neudělil odpad, protože je obtížné posbírat dostatek materiálu k hodnocení a shlédnout více jak pět minut vkuse. (Ke srovnání se ještě v budoucnu vrátím)

Land of Bad (2024)

Vlastně je to jen taková ta akční klasika, ale i tak je to celkem zajímavé. Především oceňuji, že jsme měli možnost nahlédnout v čem zhruba spočívá práce operátora s drony v níž věčně nespokojený, skoro až neurotický Russell Crowe vážně zazářil. Závěr možná trochu monotónní  a nudný což zamrzelo, ale jinak dobré. 53%

Srdce na dlani (2022)

Stále si nedokáži vysvětlit jak může většina novodobých českých komedií začínat tak nadějně a stejně to pak končí jako nevýrazný brak. Zprvu to sice vypadá na velmi zajímavou komedii, kouzlo se však velmi rychle vytrácí. Největším úskalím jsou zřejmě seriózní témata, kterými se film začne zabývat v pozdější části příběhu. Záhy se tak dílo mění na vcelku předvídatelné drama s jehož příběhovým vyvrcholením jsem nebyl vůbec spokojen. Navíc, co se té komedie týče, tak drtivou většinu zábavných pasáží má na kontě malý klouček, přičemž jeho část příběhu bych jako jedinou hodnotil lépe. Zbytek žádná sláva........ 50%

Chlap na střídačku (2020)

Jelikož jsem podle ukázek očekával nějakou primitivní blbost, možná i proto to nebylo až tak zlé. Lehký oddechový děj mne zaujal a v mnoha případech i pobavil. Dlouho jsem proto zvažoval 3 hvězdy, to co však fungovalo končí někde v polovině a konec byl tak odflaknutý (retardovaný), až jsem se nakonec rozhodl jinak. Nebudu zabíhat do detailů, ale nejen že by normální člověk v žádném případě nedokázal tak dlouho předstírat postižení pod drobnohledem svých nejbližších, ale zajisté by nějakým trapným výstupem neoblbnul doktory v nemocnici. 45%