Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Krimi

O mně

PopcornMůj filmový koutek

 

2010

Největší překvapení roku 2010:

Časem...

Nejlepší film roku 2010:

Časem...

Největší zklamání roku 2010:

Časem...

Nejlepší seriál roku 2010:

Časem...

Nejlepší kraťas roku 2010:

Časem...

Nejsilnější moment roku 2010:

Dexter - 5.série. NÁŘEZ! Víc než nářez - absolutní dokonalost!

Největší zkurvenina roku 2010:

Lost - Konec tohoto seriálu je prostě jasný vítěz tohoto prestižního ocenění i přes to, že do konce roku zbývá ještě pár měsíců.

PS: Pokud jste seriál nepochopili a unikájí vám ještě některé drobnosti, tak doporučuju shlédnout alternativní konec, který všemu dává konečně smysl - Lost: Dream of the yellow dog

 

2009

Největší překvapení roku 2009:

Frequently Asked Questions About Time Travel - Nečekal jsem nic a dostal perfektní zábavu v minimalistickém provedení ;)

Invention of Lying - Překvapivě dobrá komedie.

Nejlepší film roku 2009:

Rok Avatara ze kterého většina spadla na zadek. Bohužel já už jsem seděl od začátku, takže asi proto se mi Avatarmánie vyhla :( Rok 2009 byl po filmové stránce strašlivě slabý. Jen dva filmy z roku 2009 jsem ohodnotil maximem a to Frequently Asked Questions About Time Travel a Watchmen. První z nich je jen "příjemná odechovka" a ruku na srdce - Watchmen zase taková absolutní špička není, takže místo jednoho "nejlepšího filmu", uvedu seznam několika "lepších" filmů z tohoto roku.

Watchmen, Damned United,Inglourious Basterds, Moon, Nine

Největší zklamání roku 2009:

Avatar - Čekal jsem suprduprmega scifi v revolučním 3D. Dostal jsem hloupou pohádku Pocahontas ve scifi kulisách ve 3D. (film jsem viděl v normálním 3D kině, v Imaxu by to možná mohlo být lepší, ale dá se říct, že se mi více líbila klasická 2D projekce s originálním dabingem než 3D s českým dabingem - dabing ovlivňuje výsledný dojem z filmu víc než nějaké 3D...)

Terminator Salvation - Sice jsem si předtím říkal - nečekej nic, bude to akorát výplachová akce. Od filmu jsem tedy nic nečekal, ale na konci jsem byl stejně zklamanej.

Nejlepší seriál roku 2009:

Community - Tady není o čem diskutovat, opravdu povedená kombinace How i met your mother s the big bang theory.

Další seriály co stojí za shlédnutí: Castle, Archer, Bored to Death, White Collar

Nejlepší kraťas roku 2009:

Největší zkurvenina roku 2009:

 

 

2008

Největší překvapení roku 2008:

Hank and Mike - Asi ne pro každého a ani ne tak "komedie", ale opravdu pěkné pokoukání.

Nejlepší film roku 2008:

In Bruges - Čekali jste Slumdog Millionaire nebo The Curious Case of Benjamin Button?

Gran Torino - po opožděném shlédnutí musím uznat, že nejlepší film roku 2008 bylo Gran Torino.

Největší zklamání roku 2008:

Wanted - Nechápu. Film se snaží být tak extrémně cool, že je maximálně extrémně trapný. Angelina navíc vypadá jak štětka co má svý nejlepší za sebou. (v tomto filmu) V porovnání s Shoot 'Em Up, který si na nic nehraje, tak Wanted dostává extrémně na prdel.

Nejlepší seriál roku 2008:

How Not to Live Your Life - Britcom o jednom č*rákovi (prostě to nejde nahradit jiným slovem - Don je totiž jasný příklad takového č*ráka). Potkat Dona v reálu bych sice nechtěl, ale takhle ho sledovat z povzdálí je děsná sranda. Seriál má stále stoupající kvalitu - druhá série je ještě lepší než první.

Další seriály co stojí za shlédnutí: Breaking Bad, Flashpoint, The Inbetweeners

Nejsilnější moment roku 2008:

Závěr Gran Torina.

Největší zkurvenina roku 2008:

Byla jednou jedna planeta - Je mi špatně, jak někdo může takhle špinit výborný dětský naučný seriál Byl jednou jeden život/člověk/vynálezce/objevitel. Zatímco starší verze dětem rozšiřovaly obzory - ukazovaly jim jak věci fungují, kdo co jak dělal, kdo byl kdo, tak přesně tohle nynější verze nedělá. Ono by chtělo obecně lidem zbořit rovnici ekoaktivista lezoucí na komín = ekolog... 

 

2007

Největší překvapení roku 2007:

Arn - Tempelriddaren- Nečekal jsem, že Švédové setřou Hollywood s takovou lehkostí.

Nejlepší film roku 2007:

Into the Wild - Prostě mě to svým způsobem okouzlilo.

Největší zklamání roku 2007:

Sunshine - Dost slabá záležitost, která ve mě vyvolala stejný pocit na zvracení. Prostě film co je tak hloupý, že mě uráží ho vůbec sledovat.

Nejlepší seriál roku 2008:

The Big Bang Theory

Další seriály co stojí za shlédnutí: Burn Notice, Life, Rules of Engagement

 

Prostě borci: (omlouvám jsem všem na které jsem zapomněl)

Arn MagnussonAsterixGaius BaltarBarney StinsonBenderCordell WalkerDarth VaderDexter MorganDr. Gregory HouseHankHawkeye PierceHercule PoirotIndiana JonesIvan DragoJack O'NeilJames BondJason BourneJohn ConstantineKITTKocourLapenoLudovic CruchotMacGyverRamirezRorschachShawn SpencerSheldon CooperDr. Leo SpacemanSterling ArcherInspektor TequilaTony StarkVictor Creed aka SabretoothWalter WhiteMichael Westen

 


 

Ostatní:

 

 

 

 

 
Traveler IQ

The Traveler IQ challenge ranks geographic knowledge of cities such as: Kansas City, Tampa or Amsterdam by comparing results against 7,838,391 other travelers.

Ovládací panel
1 bod

Reklama

Reklama