Dům II (1987)

Pekelně zabavné fantaskní béčko, ve kterém nechybí skoro nic. Nalaďte se na tu správnou vlnu a užívejte si tuto střeštěnou komedii od začátku až do skončení titulků. A bacha, aby jste se nedostali moc daleko mimo svou realitu.

Stáhni mě do pekla (2009)

Škoda těch extrémně laciných lekaček, slabé atmosféry a vnucovaného humoru. Stáhni mě do pekla měl rozhodně větší potenciál, který však jen probleskuje a nezachrání film od průměru.

Černé Vánoce (1974)

Škoda, že první polovina filmu naprosto postrádá napětí a jakékoliv lákadlo, které by dokázalo udržet pozornost diváka. Závěr už to bohužel nezachrání a vlastně ani nemá čím, jelikož zápletka je silně předvídatelná. Spíše než horor mi Black Chrismas připadalo jako trochu temnější krimi. Alespoň, že John Saxon v roli detektiva velmi potěšil. Očekával jsem víc než jen tento snadno zapomenutelný průměr.

Soumrak mrtvých (2004)

klasické zombie schéma proložené pořádnou dávkou černého (a nejen) humoru....jen krůček od páté hvězdy

V dosahu bestie (1982)

Zatraceně zajímavé, atmosférické i neuvěřitelně zábavné béčko, které si rozhodně zaslouží pozornost. Ať už pro svůj námět, tak i pro pár pěkně šťavnatých scén. V osmdesátejch letech to prostě uměli. Dnes by film s podobným námětem stál každopádně za ho***.

MacGyver - Pilot (1985) (epizoda)

aneb jak Mac zastavil kyselinu čokoládou...

Caravaggio (1986)

Já to prostě nedokážu nijak relevatně okomentovat a úvést argumenty proč tak a né jinak, ale tento film ve mně zanechal hlubokou stopu a jsem si jist, že po několika dalších projekcích, bez kterých by nemělo hodnocení smysl, ji ještě prohloubí. Film, děj, postavy, scény na mě působili přesně tak jako Caravaggiovy obrazy. Skvostné, témné dílo a Dereku Jarmanovi patří můj obdiv.

Dark Ride (2006)

Sešlo se pár klišé, debilní scénář, málo peněz a zatraceně vymakaný domek hrůzy. Ač by se při střízlivém pohledu nedalo ocenit téměř nic, potěšilo mě, že si tvůrci svých nedostatků snad i byli vědomi a nabídli nám neskutečně zábavnou vyvražďovačku se skvělími úmrtími a pekelně předvídatelným "šokujícím" závěrem". Jako bonus okuzlující hlavní záporák. Ano, doporučuju. Je to natolik blbé, že je to třeba náležitě ocenit, teen horory jsou zlo, ale tyhle teenageři vás svou tupostí nemohou nepobavit. Jděte do toho s uvolněnou myslí a užívejte si. Hohohoho.

Constantine (2005)

Pekelně precizně natočená, efektně nadupaná a křečovitě zábavná blbost. Myslím, že tohle pro vystihnutí tohoto snímku postačuje. Ač se na to vskutku velmi dobře dívá, při pomyšlení na děj, pointu a to oč tam vlastně jde, mně v mysli vyvstává prázdnota.