Dexter - Kouřové signály (2021) (epizoda)

Jen bych zde rád napsal, že Dexter pobíhající s bundou a nezachycen kamerami dává smysl. Pokud i přesto, že tím lesem každý den běhal, ho ta kamera zachytila jen na tom místě, a nebyly další záběry jeho ani Matta, třeba když šel dát tu rukavici, tak je snad jasné, že tam kamery nejsou a Dexter s bundou šel jen tím směrem, kde věděl, že ty kamery nebudou. Takže ne, odpad fakt ne :)

Mařenka a Jeníček v lese hrůzy (2020)

Klasická hororová jednohubka, která moc nenadchne, ale na zabití času je to v pohodě...Chvílemi jsem se nudil, ale musím uznat, že se tvůrcům podařilo udržet mě do konce díky otázky toho, zda to skončí, tak jak tato pohádka normálně končí...Konec mě sice zklamal, ale myslím, že mnoho lidí potěší..Alice Krige si jako čarodějka pro sebe krade každou scénu a je skvělá. Sophia Lillis hraje klasicky dobře...2/5

Volejte Saulovi - Pochůzka (2020) (epizoda)

Epizoda, kterou musí člověk vidět vícekrát...Tato epizoda mění všechno, tolik symboliky v jednom díle a většina z nich je vizuálních..Geniální 10/10

Volejte Saulovi - JMM (2020) (epizoda)

Ha, you're sorry? You're sorry? You killed my brother, and you say you're sorry? Let me tell you something. The job offer, it didn't upset me, it amused me. Whew, big job at the illustrious HHM. A chance to play at the palace. Ooh Lil' ole me? You have no idea what's going on. You're a teensy tiny man in a teensy-weensy little bubble. Ohhh don't you fucking "Oh Jimmy" me. You look down on me? You pity me? Walk away. That's right Howard. You know why I didn't take the job? Because it's too Small. I don't care about it. It's nothing to me. It's a bacterium. I travel in worlds you can't even imagine. You can't conceive of what im capable of. I'm so far beyond you. I'm like a god in human clothing. Lightning bolts shoot from my fingertips!

Joker (2019)

Joker je naprosto fenomenální film, je to brutální, emocionální, fantasticky zahrané, skvělá kamera, hudba a mohl bych pokračovat... Za mě 100%. Viděno s titulkama i s dabingem a můžu říct, že dabing je také fenomenální a klobouk dolů před panem Tesařem.

X-Men: Dark Phoenix (2019)

Máme zde poslední Fox X-men film...no a bylo to v poho...Rozhodně to není žádný mega průser, ale ani nic co by mega nadchlo, každopádně chápu lidi, kterým se film líbí a i lidi, kterým ne..Hudba a CGI byly nejlepší aspekty filmy..Zimmer je prostě skvělý a hudba měnila plno nudných scén v zajímavé, dále tu máme souboj ve vlaku, který dopadl vážně skvěle a rozhodně je to nejlepší akční scéna filmu..Herecké výkony McAvoye a Fassbendera jsou jako vždycky mimo tento svět a ani Sophie Turner nebyla strašná..Zbytek postav nic moc..záporáci nudní a scénář byl prostě meh..tak či tak máme zde pěkné zakončení, které mohlo být lepší, ale na druhou stranu na film naštvaný nejsem..6/10

Take me out (2017) (pořad) odpad!

Dlouho jsem se tak nezasmál :D