Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Sci-Fi

Recenze (1 133)

plakát

The Winter King - Episode 1 (2023) (epizoda) 

Za Arthura. Jinak je to vůči mně, milovníkovi předlohy, kterou četl nejméně dvacetkrát, výsměch. Laciný výsměch.

plakát

Spider-Man: Napříč paralelními světy (2023) 

Animace je absolutně špičková, jasnej adept na plešouna. Ke všemu je to dobře napsaný po vyprávěčský stránce, hezká post-moderna ve svým jádru, navíc je to dobře napsaný i co se tempa a emocí týče. Bomba.  Vyhejbal jsem se všem recenzím, protože jsem kino prostě letos fakt nestíhal ani na filmy, který jsem chtěl vidět, a tak jsem ani nevěděl, jaká pumelice do jater mě čeká na konci. On totiž začne třetí akt a já si říkám, jak to skvěle vytempovaný, že teď přijde ten mega boss fight na závěr... a ono nic. On ten film tím svým finálem neskutečně zhořkne. Protože pokud jsem se letos něco naučil, tak to, že umřít můžeme kdykoliv, a já se toho finále ani nemusím dočkat. No. Jinak absolutorium. No. Dneska už holt žijeme v době frančíz a sequelů.

plakát

Tour de France: Bez příkras (2023) (seriál) 

Posledních šest let už nemůžu sledovat Tour denně. Svět cyklistiky už můžu sledovat jen nárazově, a Le Tour jen tehdy, když náhodou nemám směnu. Proto jsou některý příběhy pro mě nový, zajímavý a je pro mě celkem osvěžující vidět, že za tou dřinou se schovávají osobní dramata. Ale to je všechno, co mi tahle série může nabídnout. Nechronologický vyprávění a vynechání dost důležitejch okamžiků... vlastně je to celý spíš pro fanouška, ale zároveň pro aktivního fanouška nemůže série nabídnout nic navíc, než co fanda samotnej už zná. Ale dobrej binge watch.

plakát

Pánský klub (2022) 

To má tak strašně blbý dialogy a má to tak špatně napsaný postavy, až mě děsí, že je to z divadla. Hrušínská je ale kus.

plakát

Vyproštění 2 (2023) 

Jestli jsem dal 5/5 prvnímu, musím dát i druhému. Technicky je totiž Extraction 2 totální terno, hitparáda a perfektně natočená a choreograficky brilantní akční jízda. Definice (akční) zábavy. Takovej Hargravův Wick - takže třetí díl bude ještě víc over the top.

plakát

Případy 1. oddělení - Podnájemníci (2022) (epizoda) 

Jo, k závěru to zasmrdělo pořádným černým humorem. Čočka doma pečenej vařenej, vařím čočku, jojo, oba scénáristi sice taky zestárli o šest let, ale jejich smysl pro humor se nezměnil. Pilka na závěr byla perfektní. "Vy teda musíte mít žaludek." _____ Na Slováka si snad zvyknu, Bočková je kost a kůže. Pan ředitel potěšil. Korejs taky. ____ Osobně se mi líbí naznačenej příklon k osobní rovině dramatu.

plakát

Případy 1. oddělení - Poslední případ (2016) (epizoda) 

Borci nechaj stát neoznačenou služební ofci na chodníku a na žlutý lajně. Jo, policajti. :) Druhá řada zakončená povedeně. I s úsměvem.