freddy

freddy

Jiří Svoboda

okres České Budějovice
sběratel vánočních filmů

homepage

Skype: freddy9951
Facebook: jiri.svoboda.10
Instagram: jiri.svoboda1987

114 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 21.9.2009
  Adrian Rawlins
  (herec)

  Adrian Rawlins se narodil 27. března 1958 v anglickém městě Stoke-on-Trent rodičům Mavis (za svobodna Leese) a Edwardovi Rawlinsovým. O jeho soukromém životě se toho bohužel příliš mnoho neví. Je známo snad jen tolik, že velice obdivuje Roberta De Nira a právě jím se nechal inspirovat k tomu, aby se začal věnovat… (více)

  • 14.9.2009
  Mark Williams
  (herec)

  Mark Williams se narodil 17. června 1959 v anglickém městě Bromsgrove ve Worcestershire. Navštěvoval střední školu na severu Bromsgrove . Poté studoval angličtinu na univerzitě v Oxfordu na Brasenose College. Po promoci nastoupil k divadelní společnosti Mikron Theatre, se kterou byl tři roky na turné. Ne vždy se však živil… (více)

  • 13.9.2009
  Julie Walters
  (herečka)

  Julia Mary Walters se narodila 22. února 1950 v anglickém městečku Smethwick v Západním Midlandu nedaleko Birminghamu. Julie pochází ze tří dětí a narodila se jako nejmladší potomek a zároveň jako jediná dcera do irskokatolické rodiny. Juliino vlastní narození bylo velmi komplikované. Během porodu měla pupeční šňůru ovinutou… (více)

  • 10.5.2008
  Imelda Staunton
  (herečka)

  Imelda Mary Philomena Bernadette Staunton se narodila 9. ledna 1956 na severu Londýna. Její matka Bridie (za svobodna McNicholas) se živila jako kadeřnice a její otec Joseph Staunton se živil jako pomocný dělník při stavbách silnic. Oba její rodiče patří mezi první vlnu imigrantů z řad katolíků z irského okresu County Mayo.… (více)

  • 6.5.2008
  Fiona Shaw
  (herečka)

  Fiona Shaw se narodila 10. července 1958 v irském městě County Cork a její rodné jméno je Fiona Mary Wilson. Narodila se do nábožensky zaměřené rodiny, a proto byla pokřtěna a stala se z ní katolička. Její otec byl oční chirurg a její matka byla fyzička. Ve svých dětských letech se ráda nechávala oslovovat jako „Fe Fe.“… (více)

  • 5.5.2008
  Richard Griffiths
  (herec)

  Richard Griffiths se narodil 31. července 1947 ve městě Thornbaby-on-Tees v Anglii. Jeho otec pracoval jako ocelářský dělník a jeho matka jako úřednice v supermarketu. Dostalo se mu katolické výchovy. Jelikož jeho rodiče byli neslyšící, naučil se v ranném věku znakovou řeč, aby s nimi mohl lépe komunikovat. Ve svém dětství se… (více)

  • 13.4.2008
  Ian Hart
  (herec)

  Ian Hart se narodil 8. října 1964 v anglickém Liverpoolu v katolické rodině a pochází ze tří dětí. Jeho vášní je fotbal, je velkým fanouškem týmu Everton FC. Je ženatý a s manželkou Lynne má dceru Daisy (narozena v roce 1996) a dceru Holly (narozena v roce 2001).

  Poprvé se před kamerou objevil v jedné z epizod televizního… (více)

  • 8.4.2008
  Sean Biggerstaff
  (herec)

  Sean Biggerstaff se narodil 15. března 1983 ve skotském městě Glasgow. Má mladší sestru Jenny, která se narodila v roce 2001. Jako dítě žil s rodiči v malé oblasti Maryhill nedaleko Glasgow. Navštěvoval školu v Milngavie a v sedmi letech se přidal k Maryhillskému mládežnickému divadlu (Maryhill Youth Theatre), poté odešel ke… (více)

  • 28.3.2008
  Christian Coulson
  (herec)

  Tento britský herec ještě před svými prvními hereckými krůčky navštěvoval školu ve Westminsteru, a to za pomoci akademického stipendia, které získal. V letech 1990-1997 byl členem Národního mládežnického hudebního divadla (National Youth Music Theatre). Christian Coulson vystudoval také Cambridgeskou univerzitu, na které… (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace