freddy

freddy

Jiří Svoboda

okres České Budějovice
sběratel vánočních filmů

homepage

Skype: freddy9951
Facebook: jiri.svoboda.10
Instagram: jiri.svoboda1987

113 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 9.6.2012
  iCarly: iGo to Japan (TV film) (2008)

  Trojice kamarádů Carly, Sam a Freddie, kteří společně natáčí webovou komediální show iCarly dostávají pozvánku na udílení cen iWeb, jež je udělována nejlepším webovým pořadům napříč celým světem. Show iCarly je nominovaná v kategorii nejlepší komedie a slavnostní večer udílení cen se koná v japonském hlavním městě Tokiu. Avšak Marissa, přehnaně starostlivá matka Freddieho, odmítá svého jediného syna pustit takhle daleko. Carlyin bratr Spencer tedy dohodne výměnu tří letenek první třídy za pět letenek a s trojicí hlavních hrdinů odlétají do Tokia i Freddieho matka a Carlyin bratr. Po poněkud problematickém letu v nákladním prostoru letadla, v němž jsou přepravovány vačice do Koreje, se hlavní hrdinové ocitají v Tokiu, kde se ubytují v hotelu. Zde se seznámí s japonskou uměleckou dvojicí Kyôko a Yûki, která je stejně jako iCarly se svým webovým pořadem nominována na nejlepší komediální show. A právě tato japonská dvojice způsobí hlavním hrdinům nejeden problém a ti si tak budou muset projít mnoha útrapami, na jejichž konci může čekat sladké vítězství stejně jako diskvalifikace v boji o ocenění.

  • 29.2.2012
  Alf - Alfovy výjimečné Vánoce: část 1. (S02E12) (epizoda) (1987)

  Do Vánoc zbývá jen pár hodin a rodina Tannerových (otec Willie, matka Kate, děti Lynn a Brian) spolu s mimozemšťanem Alfem, který u nich už nějakou dobu žije, přijíždějí do lesní chaty oslavit a užít si Vánoce. Tato chata patří panu Foleyovi. Willie, který zde trávil v dětském věku Vánoce se svými rodiči, si přeje, aby jeho manželka a děti poznaly úchvatnou atmosféru zdejších Vánoc a měly stejně krásné vzpomínky jako má on. Ještě před začátkem štědrovečerní noci se zde zastaví majitel chaty pan Foley, aby popřál rodině Tannerových veselé Vánoce a dal jim svůj dárek, přičemž se zmíní o tom, že ještě jede do nemocnice, kam veze nemocným dětem hračky. To zaujme Alfa, který to zpovzdálí zaslechne a tajně vleze do auta s tím, že z hraček v autě vybere vánoční dárky pro svou lidskou rodinu, jenže než stihne vybrat dárky, vůz se rozjede a Alf tak nechtěně míří do nemocnice, kde o štědrovečerní noci udělá radost malé umírající holčičce, pomůže s porodem dítěte a po cestě z nemocnice také zachrání jeden lidský život. Díky téhle noci Alf pozná pravý smysl a význam Vánoc a uvědomí si, jak malicherné jsou problémy, které musí řešit on v porovnání s těmi opravdovými lidskými tragédiemi.

  • 30.9.2011
  Nejlepší hráč (TV film) (2011)

  Quincy je mladý muž, který bydlí u rodičů ve sklepě a jeho velkou vášní jsou videohry. Mezi ostatními hráči videoher je žijící legendou, která není k poražení. To se ale jednoho dne změní, když je „Q“ (neboli „kjů“), což je Quincyho herní jméno, velmi lehce poražen novým a neznámým hráčem, který si říká „Prodigy“ (neboli „Zázrak“). A aby těch starostí nebylo na hlavního hrdinu málo, tak nejen, že ztratí svou práci roznašeče pizzy, ale také se právě dozvídá od svých rodičů, že prodávají dům a na stáří se stěhují na Floridu, což pro Quincyho znamená, že se musí co nejdříve odstěhovat a postavit se na vlastní nohy. Napadne ho, že by mohl ten dům od svých rodičů koupit, na což by ale potřeboval 175 000 dolarů, které nemá. Naštěstí se nabízí spása v podobě prvního celostátního turnaje ve hraní nové videohry nazvané „Černá díra“, kde vítěz získá 175 500 dolarů. Jenže nad Quincym visí hrozba porážky od neznámého hráče, který ho dokázal nedávno porazit, a pokud nechce skončit na ulici, tak musí tuto hrozbu eliminovat. Za pomoci svého kamaráda Wendella, se kterým dosud komunikoval pouze přes webovou kameru, zjistí adresu svého obávaného soupeře a spolu se za ním vydají, aby objevili jeho slabiny.

  • 8.4.2010
  Malá velká liga (1994)

  Billy Heywood je zcela normální dvanáctiletý teenager. Má dva věrné kamarády, milující matku a milujícího dědečka, který mu nahrazuje otcovskou lásku, jelikož ten již nežije. Jenže Billy se přece jen od svých vrstevníků v jedné věci liší. Miluje totiž baseball, má hluboké znalosti o minulosti i současnosti v baseballovém světě a stejně tak ovládá i herní taktiku a sám také baseball se svými kamarády hraje v malé žákovské lize. Jeho láska k tomuto sportu souvisí i s tím, že jeho dědeček je majitelem prvoligového baseballového klubu Minnesota Twins. Avšak jeho dědeček právě zemřel a svůj klub odkázal vnukovi Billymu. Ten se ujímá funkce majitele klubu a když se nepohodne s trenérem týmu a žádný volný nemá zájem Minnesotu trénovat, Billy se sám ujímá pozice manažera i trenéra. Hráči to přijímají s rozpaky a Billyho vstup do světa profesionálního baseballu není nijak oslnivý. Tým prohrává jeden zápas za druhým. Billy se však nevzdává, bojuje, a rázem přichází první výhra. Jak se ale dvanáctiletý kluk vypořádá se vstupem do světa dospělých a jak dlouho jej bude bavit hrát si na dospělého? A dokáže vůbec v tvrdém světě profesionálního baseballu uspět? Cesta za slávou či neúspěchem, mezi nimiž je jen tenká hranice, může začít.

  • 8.1.2010
  Chasing Christmas (TV film) (2005)

  Jack Cameron je mrzutý chlap ve středních letech, který žije jen se svou dospívající dcerou a už sedm let nesnáší Vánoce. Před sedmi lety na Štědrý den totiž nachytal svou manželku při nevěře a od té doby neslaví Vánoce. A letos si právě tohoto muže vybral Úřad pro vánoční záležitosti, pod který spadají duchové minulosti, současnosti a budoucnosti. Právě tito duchové mají navrátit Jackovi nadšení a víru ve Vánoce. Jako první přichází na řadu duch minulosti, který Jacka zavede jeho dětstvím do roku 1965. Jenže tento duch je v poslední době velmi labilní a najednou se rozhodne, že už nechce být duchem a chce si užívat života, takže rozbije svou sněhovou vločku (zajišťuje mu neviditelnost), omráčí Jacka a začíná žít jako člověk. Jenže Jack je nyní taktéž uvězněný ve své minulosti a zpátky se může vrátit jen za pomoci ducha, který však zmizel neznámo kam. Do minulosti se tedy vydává s povolením svého nadřízeného duch současnosti a je jasné, že chytit a přesvědčit ducha minulosti, aby se vrátil do současnosti, nebude žádný lehký úkol. Ale čas běží a pokud Jack nebude zpátky doma do půlnoci, přestanou existovat všechny Vánoce, které kdy Jack prožil, a navíc přestane existovat i on sám a s ním i jeho dcera. Honička za duchem minulosti, který se letos rozhodl zachovat sobecky, tedy může začít.

  • 29.11.2009
  Santa a Pete (TV film) (1999)

  Tento film nabízí jednu z mnoha hypotéz, jak vznikl Santa Claus a tradice obdarovávání na Štědrý den. Film začíná tím, jak děda vypráví svému vnukovi legendu o Santovi a Peteovi. Santa, v tomto filmu častěji nazývaný svatý Nick, byl původem z Nizozemska, kde obdarovával každý rok na Štědrý den všechny děti. Jenže to nebylo některým lidem po chuti, a tak jednoho dne, když se Santa vracel do Nizozemska, ho ve Španělsku nechali zatknout. A tehdy vstupuje na scénu Pete, který v tamním vězení dělal kuchaře a přinesl Nickovi jídlo. Nick si s ním začal povídat a jejich hovor trval až do rána. A tehdy se Pete rozhodl osvobodit Nicka z vězení a dělat mu doprovod po jeho cestách. Jenže to bylo v době, kdy byl postupně obydlován Nový svět (pozdější Spojené státy americké) a kdy se mnoho obyvatel Nizozemska stěhovalo právě tam. A tak se Nick spolu s Petem rozhodl odjet do Nového světa a začít obdarovávat nizozemské děti právě tam. A právě v Novém světě vzniká legenda o Santa Clausovi, kterým se Nick teprve stane.

  • 19.11.2009
  Věřte, nevěřte (TV film) (2002)

  Malá dívka jménem Judy Emersonová stále ještě věří na Santu. Jenže její o něco starší bratr Mike jí prozradí, že Santa je výmysl a ve skutečnosti neexistuje, a rodiče jí to potvrdí. Ona tomu však nevěří a rozhodne se celé rodině dokázat, že nemají pravdu. A tak na Santu nachystá past. A skutečně když v noci Santa přinese dárky a napije se mléka, tak se ona past spustí a končí to tím, že Santa je uvězněný v šatní skříni. Jenže rodiče Judy nevěří, že je to pravý Santa a zavolají na něj policii, která ho odvede do vězení. Ovšem na střeše domu zůstali Santovi sobi, které zahlédne otec Judy a díky tomu uvěří, že ten Santa je opravdu pravý a vydá se pro něj na policejní stanici. Tam si však mezitím Santa vyměnil šaty s motorkářem jménem Max, který mu slíbil, že se v jeho šatech Santa brzo dostane ven, protože za něj přijde kamarád složit kauci. A tak když přijde pan Emerson pro Santu, je mu vydán právě Max a pravý Santa zůstává v Maxových šatech ve vězení. Na problém je tedy zaděláno.

  • 26.6.2009
  Christmas Blessing, The (TV film) (2005)

  Doktorovi jménem Nathan Andrews právě umřel na operačním sále pacient. Nathan to velmi těžce nese a rozhodne si vzít dovolenou, aby se z toho psychicky dostal. A tuto dovolenou využívá k tomu, aby se vrátil do svého rodného města ke svému otci, který vlastní autodílnu. Nathan mu v ní začne pomáhat a přitom se setkává se sympatickou učitelkou Meghan které však neřekne, že je doktor. A ti dva se do sebe záhy zamilují. Ve stejné době se do města přistěhoval desetiletý chlapec Charlie se svým otcem. Jeho učitelkou je právě Meghan a zároveň se s ním skamarádí i Nathan, který ve volném čase pomáhá ve škole a Charlieho nechá hrát v basketbalovém týmu. Jenže po několika dnech Charlie dostává záchvat, jelikož má nevyléčitelně nemocné srdce. A v tu chvíli Meghan zjistí, že Nathan je doktor, a raní ji, že jí neřekl o sobě pravdu. Má Nathan naději, že mu Meghan odpustí? A uzdraví se Charlie? Jak vlastně takový vánoční zázrak vypadá?

  • 5.5.2009
  Cesta Natty Gannové (1985)

  Natty Gannová (Meredith Salenger) je mladá dospívající dívka, která žije jen se svým otcem v Chicagu. Píše se rok 1935 a v době světové hospodářské krize je obtížné najít práci. A potíže s hledáním práce má i otec Natty. Avšak najednou se na něj usměje štěstí a získává práci v Seattlu. S Natty se bohužel nestihne rozloučit, a tak jí zanechá dopis a požádá svou známou, aby na Natty dohlédla, dokud si pro ní nepošle. Natty však má s touto opatrovnicí neshody, a tak uteče a sama se vydává na dlouhou cestu do Seattlu. Ovšem cestování zadarmo má svá rizika a cesta Natty se neobejde bez problémů. Naštěstí však dívka v průběhu cesty získá kamaráda a chráněnce, kterým není nikdo jiný nežli vlk, a ještě o něco později jí bude na cestě do Seattlu provázet také sympatický mladík Harry (John Cusack). A možná mezi nimi vznikne něco víc, než jen přátelství. Dlouhá a dobrodružná cesta z Chicaga do Seattlu právě začíná, račte nastupovat.

  • 28.4.2009
  Jak zastavit pannu (1991)

  Hlavním hrdinou této teenagerovské komedie je mladík jménem Jerry, který chodí s dívkou Christy. Jerry se snaží posunout jejich vztah do intimní hloubky, ale Christy všechny tyto pokusy odmítá, a tak vše končí u rozepnuté podprsenky. Když pak přijde Christy pozdě večer domů ze schůzky a navíc ještě s rozepnutou podprsenkou, dostanou její rodiče strach, že začíná žít intimním životem a pošlou jí na katolickou školu mimo město, kam nemají chlapci přístup. Když se to dozví Jerry, tak se rozhodne, že se ke své dívce musí dostat. Napadne ho tedy převléknout se za kněze, a skutečně se díky tomuto převleku dostane do prostor církevní školy. Z toho pak vznikají mnohá nedorozumění, ale cesta k Christy je pro tento okamžik volná. Ještě se však musí stát mnoho věcí, aby city své dcery respektovali i její rodiče.

  • 28.4.2009
  Let soba (TV film) (2000)

  Jerry McNeil má z dětství zvláštní zážitek. Když zachraňoval ptáče vypadlé z hnízda tím, že ho vracel zpět, tak začal padat ze stromu. Jenže ke svému překvapení nespadl, ale vznesl se a létal. Když bezpečně přistál na zemi, tak se vedle něj vznesl do vzduchu sob a odletěl. A Jerry na to nikdy nezapomněl. Nyní, po 30 letech, je z něj uznávaný zoolog, který se věnuje zkoumání poletuch, a který přednáší na univerzitě. Jednoho dne mu jeho studentka přinese studii z 19. století, jejíž autor píše o tom, jak viděl na Aljašce létající soby. Jerry je od té doby posedlý zkoumáním létajících sobů a neváhá se vydat na Aljašku a létající soby najít. Vypůjčí si letadlo a neúnavně hledá jakýkoliv náznak, který by mu potvrdil, že létající sobi existují. A najednou se před jeho letadlem právě jeden létající sob objeví. Jerry je fascinován, ale zároveň mu dochází palivo v letadle, a tak s letadlem havaruje a on sám upadá do bezvědomí. A když se probere, tak je tažen jedním elfem až k dílně Santa Clause, kde nachází i létající sobi. Jenže to má háček. Kdo nevěří na Santu, nemůže odtud odejít, a tak je Jerry odsouzen tu navždy zůstat. Nebo snad ne?

  • 28.4.2009
  Babe (1992)

  Film vypráví příběh jednoho z nejlepších hráčů baseballu všech dob. George Herman Ruth, později přezdívaný též Babe, byl rodiči pro svou nezvladatelnou povahu odložen do sirotčince. Zde se projevuje jeho nadání pro baseball, a tak není divu, že o něj projeví zájem manažer týmu z Baltimoru z nižší baseballové soutěže. Po jeho přesvědčivých výsledcích odchází „Babe“ do nejvyšší americké baseballové soutěže MLB, kde se uplatňuje v týmu Boston Red Sox. Zažívá zde úspěchy a slávu, získává si přízeň fanoušků a nachází lásku. Po pěti letech odchází z Bostonu do týmu New York Yankees a vše se zdá být idylické Jenže je tu stále jeho problematická povaha, pro kterou nemají všichni pochopení...

  • 28.4.2009
  Life on a Stick (TV seriál) (2005)

  Ústředními hrdiny tohoto amerického sitcomu jsou dva nejlepší kamarádi Fred a Laz. Zatímco o Fredově rodině se nedozvíme skoro nic, Lazova rodina je tak trochu netradiční. Předně jsou tu Rick a Michelle. Rick je Lazův otec a Michelle je Lazova nevlastní matka. Dále je tu Molly (je to dcera Michelle), která není s Lazem příbuzensky spjata. A pak je tu Gus, jediný společný syn Michelle a Ricka. Tuto dějovou linii doplňuje mladík jménem Jasper, do kterého je zamilovaná Molly. Fred a Laz pracují ve fast-foodu ve zdejším nákupním středisku, který vede pan Hut. Zde se také Laz seznámí se spolupracovnicí Lily, do které se zamiluje a prožívají spolu různé milostné eskapády...

  • 28.4.2009
  Krajina srdce (2002)

  Stačí jeden týden a život se Colinovi změní od základu. Colin byl dosud spokojený muž. Vlastní obchod se smíšeným zbožím, je majitel pěkného domku, jeho velkým koníčkem jsou šipky, které i hraje za místní šipkařský tým, a je šťastně ženatý se Sandrou. Ale právě Sandra je mu nevěrná s jeho kamarádem a vedoucím šipkařského týmu Jeffem, a to Colin neunese. Je vyhozen ze šipkařského týmu, a druhý den zbytek týmu včetně Sandry odjíždí do Blackpoolu na celorepublikový turnaj v šipkách. Colin se rozhodne, že do Blackpoolu odjede také a pokusí se získat Sandru zpátky. A tak se vydává na své motorce na cestu, při níž ho čekají nová setkání, nové zážitky, a hlavně možnost utřídit si své myšlenky a poznat, co vlastně chce...

  • 28.4.2009
  Špioni, hlavouni a drzouni (TV film) (1988)

  Světový mír je ohrožen. Ve Spojených státech amerických řádí tajemná žena, která v muslimském oděvu zabíjí na první pohled neškodnými předměty. Svou dosud poslední oběť zabila formičkou na těsto ve tvaru Santa Clause. A nyní hrozí, že zaútočí i na prezidenta USA. A tomu má zabránit vládní agent, který se vydává za jakéhosi Freddieho, a dopomoci mu k tomu má Freddieho kamarád Alan se svou manželkou Beverly, ke kterým se tento agent nastěhuje, jelikož vražedkyně údajně bydlí ve stejném domě jako oni. A tak se začíná odvíjet řetězec událostí, na jehož konci se objeví nejedno překvapení. V této komediální parodii je totiž možné vše...

  • 28.4.2009
  Tři muži v Las Vegas (1997)

  Melba jednoho dne přistihne svého manžela Flinta při nevěře s jinou ženou a díky tomu se rozhodne dát sbohem svému patnáctiletému manželství a odjede do města rozhodnuta řádně oslavit svoji svobodu. V místním baru potkává tři sympatické mladíky z Las Vegas, kteří sem zabloudili úplnou náhodou díky píchnuté pneumatice u auta. Toto setkání je zajímavé vzhledem k tomu, že karetní věštba Melbě předpověděla, že potká tři krále. Setkání je pro všechny zúčastněné osudové. Trent, Joel a Brad jedou do Vegas, aby vyhráli nějaké peníze, a to hlavně na nájem, na kterém dluží 3 000 dolarů. Netuší ale, že Melba je jejich dáma Štěstěny, a snad proto se s ní rozloučí a pokračují v cestě, Melba se však druhý den vydá za nimi. Tu ale začne hledat její manžel, protože Melba se stala výherkyní jednoho milionu dolarů a pokud je nepřevezme do 72 hodin, peníze propadnou druhému výherci v pořadí, a to on nehodlá dopustit.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace