Temné léto - Motorest (2019) (epizoda)

Spousta cliché a děj bez jakéhokoliv posunu. Pokud rádi trávíte čas bezduchým sledováním band trotlů, co na sebe 40 minut křičí a pak sejmou jednoho mrtváka, tak je to něco pro vás.

Temné léto - Sami (2019) (epizoda)

Tak tohle se nepovedlo. Jestli se Amíci snaží přiblížit k reálné zombie apokalypse, tak jsou dost na omylu, v "americkém snu" možná tak. Pokud se Amíci snaží zparodovat zombie apokalypsu, není to vůbec vtipný a měli by nejdřív vystudovat nějakou filmovou školu, než začnou točit. Nuda, nuda, nuda. Tvůrci asi počítají s tím, že už mám citový vztah k postavě, kterou vidím podruhé v životě, a proto o ní natočí celý díl, where the fuck are we.

Temné léto - Letní škola (2019) (epizoda)

Debilita k zombie filmům/seriálům nejspíš patří, ale i tak. Sere mě to, jak nic nedává smysl.

Temné léto - Jízda (2019) (epizoda)

Tak jo, smířil jsem se s tím, že seriál nebude mít nějak extra promyšlený příběh, protože se zatím jedná čistě o zombie road-movie. Ale baví mě to, je to rychlý, s krví a gorem se nemažou a nějaká přehnaná korektnost ze strany Netflixu není cítit.

Temné léto - Tok lidí (2019) (epizoda)

Dobrý začátek průměrného béčka. Nic extra originálního, žádné soucítění a vžití se do postav, jednoduchý příběh, ale docela fajn atmosféra. Uvidíme, kam se děj posune dál.

Humans - Epizoda 1 (2018) (epizoda)

Napínavé, stejně jako ostatní série. Žádné viditelné zhoršení, jen si člověk už musí zvyknout, že se dívá na silné sci-fi postrádající logiku.

Humans - Epizoda 8 (2016) (epizoda)

Brilantní zakončení druhé série. Do poslední chvíle jsem nečekal, že se stane to, co se stalo. Až po skončení jsem si uvědomil, že je to seriál, a v něm je vlastně možné všechno.

Spider-Man 3 (2007)

Třetí díl pavoučího dobrodružství, který se velmi podobá tomu druhému - taková slátanina. Asi na komiksovky prostě nejsem, protože tohle na mě bylo fantasy akční až moc. Nesmyslní záporáci, kteří se objevili z ničeho nic, cliché momentky pravidelně každé 3 minuty, dnes již ohrané jokes, kterým by se smál snad jen Amík (já vím, je to pro ně určené..), ale nemá to tak vlastně být? Není tohle podstata Spider-Mana? Možná že jo, jen to není nic pro mě.

Humans - Epizoda 3 (2016) (epizoda)

S třetím dílem se konečně dostáváme k více zajímavým myšlenkám, a to konkrétně práva syntetiků v životě na planetě Zemi. Sice se mi zdají všechny emoce, které vykazují jak roboti, tak lidi, docela utlumené, avšak už jsem si docela zvykl na ten sci-fi detektivní žánr, který to má v povaze.

Humans - Epizoda 1 (2016) (epizoda)

S druhou sérií přicházejí i nové postavy! A v témže díle jsou také zapomenuty. Myslím, že tvůrce jednou za čas něco napadne, obalí to nepotřebným gulášem a udělají z toho další epizodu Humans. Už se vytratilo to napětí a ohromenost vůči Ex Machina udělátkům, avšak charakter postav to nenapravil, přeci jen, většina má stále kamenné xichtíky a mluví jako toustovač z transformerů. Nějak mi tu chybí drive, který jsem pociťoval v prvotních dílech první sezóny.