Diktátor (2012)

Joo, tomu říkám kvalitní parodie. Ne žádný Scary Movie, ale originální Diktátor! Scénky vtipnější a vtipnější a já se nestačím divit..

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Pro začátek, abychom si ujasnili.. ta jedna hvězda je ze soucitu. Dámy a pánové, pokud byste měli chvíli čas a chtěli se podívat na nějakou pohodovou, oddechovou komedii, prosím, nekoukejte na tuhle s prominutím sračku. Tenhle "film" se totiž nedá nazývat ani filmem, je to spíše takové zneuctění americké filmografie a názorná ukázka toho, jak vypadá příšerná, nechutná nevtipná "komedie", ve které nenajdete ani špetku hororu, což se zdá divné podle názvu, že? Když už parodii, tak pořádnou, ne tenhle grcanec na podlaze! (recenze ke všem dílům dohromady)

Malá Velká Británie (2003) (seriál)

Epická komedie z britského předměstí. Celý život jsem žil v domnění, že jsou britové celé dny zalezlí ve svých štíhlých domečcích, kde popíjí čaje a chovají se povrchně. Po zhlédnutí pár dílu, no spíš sérií, jsem zjistil, že je to pravda. Tohle není jen klasický britský humor Mr. Beana, ale tvůrce si z Britů udělal takovou srandu, že bych se za sebe i styděl. I když je to všechno zajímavě pravdivé až mrazící po zádech, umírám u toho smíchy. Vůbec nevadí, že jste nebyli v Británii nebo neznáte britskou kulturu, ba naopak vás tento "naučný" komediální sitcom i něco naučí.. V životě jsem se nenasmál více, než u tohohle seriálu, vážně jeden z nejlepších... Kdo jste tento skvost ještě neviděl, tak určitě neváhejte a podívejte se, nebudete litovat!

Muž, který zabil Dona Quijota (2018)

Po tomhle filmu si budete připadat, jako byste si pořádně šlehli. Může být bláznivější a akčnější art, než je tenhle? Já myslím, že teda ne.. Pokud se na tenhle snímek chcete podívat, tak budete muset dvakrát. Je tam totiž tolik detailů a je to tak složité, že se poprvé budete soustředit jen na čistě příběhovou linii a na to, jak to vlastně všechno skončí. Každopádně je to zajímavý film a všem ho mohu doporučit, každý si zde najde tu svojí část, která se mu bude líbit. Já v tom těch 25let natáčení viděl. A pamatujte, na detaily si poprvé sice čas nenajdete, ale napodruhé už jde o úplně jiný pohled! :)

Stranger Things (2016) (seriál)

Může být ještě lepší sci-fi seriál, než je tenhle? Protože já jiný neznám. Naprostá bomba! Jak herecké obsazení a výkony, tak příběhová stránka, hudba a výběr místa. Všechno se mi zamlouvalo. Hlavní postavy jsem si oblíbil a budu je nadšeně pozorovat v jejich dalších dobrodružstvích, budu nadále poslouchat tu báječnou hudbu z intra a myslím, že na tenhle seriál jen tak nezapomenu. Všem co ho neviděli, podívejte se! Já ho strašně odpuzoval a říkal si, jaký to je brak, ale po zhlédnutí prvních dvou dílu jsem nemohl přestat, topovka!

Stranger Things - Season 2 (2017) (série)

Výborná série, naprosto mě odvařila a zjistil jsem, že mám milion důvodů, proč koukat na třetí. První série byla o fousek lepší, ale i tak jsem si tuhle naprosto užil. Jak příběhově, tak jsem prožíval všechny strasti hlavních hrdinů, užíval si skvělou hudbu a v některých chvílích se i lekal. Doufám, že se dočkám i další série!

Stranger Things - Kapitola devátá: Brána (2017) (epizoda)

Jak to popsat, no.. prostě boží! Úžasný zakončení celé série, všechny hrdličky o kterých jsme mysleli, že budou pak spolu si dali hubana a nastal šťastný konec!

Stranger Things - Kapitola osmá: Ovladač mysli (2017) (epizoda)

Epický díl, celou epizodu jsem nemohl odtrhnout oči od obrazovky. SPOILER Sice jsem u Bobovy smrti nebrečel, ale to je jen tím, že nejsem taková citlivka.. Nebo tím, že Bobovi nedali žádnou epickou hudbu při umírání a hodili ji až na konec, kde mi vyhovovala ještě více teda (sorry Bobe). Tenhle díl by se mohl považovat i jako konečný, přijde El a prohodí Demorgona či co oknem a hodí badass pohled, ale zdá se, že v příštím díle uvidíme ještě výpravu za zničením centrálního mozku. Opravdu smekám, bratři Dufferové!