Superpero

Česko
nadbytost

<< předchozí 1 2 3 4 25 50 74 98
    • 11.8.2018  19:56

Příběhově tam jsou hluchý místa, ale ta akce. Asi nejopulentnější festival honiček, bitek, přestřelek, výbuchů od...jakživa. A ty lokace. Fakt to působí strašně bombově a je radost to sledovat. Když akce pomine, tak mi byly dilemata Ethana Hunta srdečně jedno, ale ono se to tam zase začne hned řezat. Vanessa Kirby je sexy.

• 11.8.2018  19:48
    Šéfka (2016)

Zajímalo by mě, kdo má být cílovka. Příběh o skautkách dospěláky nebaví, ale děti na to koukat nemůžou, kvůli sprostým vtipům o kouření čůráků. Je to takové odfláknuté. Vztahy mezi postavami tam prostě jen tak bezdůvodně jsou. Napřklad nechápu, proč Kristen Bell a hlavně ta její dcera měli tak rádi Melissu McCarthy, která se k nim chovala jako kráva. Scénář je nenápaditý a tak nějak mě na tom bavila jen ta Melissa McCarthy, která prostě je dobrá komička. A samozřejmě záporák Peter Dinklage. Jenže ten je tam hrozně málo. Ve finále se to docela zvedne a i jsem se zagebil. 50%

• 5.8.2018  18:37
    Dark - Série 1 (série) (2017)

Kvalitní promyšlená podívaná, která nemá problém zaujmout. Kombinace mysteriózna s ukrytou špínou maloměsta funguje bezvadně. Výhrady mám akorát k přehršli postav, které jsou často nezajmavé (např. děti Ulricha). Závěr mě také zklamal. Čekal jsem uzavřenou linii, ale tvůrci se rozhodli vydat mnohem ambicióznějšm směrem, tak snad se to nerozmělní. Držím palce.

• 31.7.2018  15:51

Takto poctivou dávku napětí pomalu ani nepamatuji. Tvůrci pracují s divákovou fantazií, takže to není příjemný film na koukání, i když žádnou drastickou věc vlastně nevidíme. Oceňuji promyšlenost scénáře. Vždy když jsem si říkal "tohle je divný, a proč támhleto" film to vždy adekvátně zdůvodní.

• 29.7.2018  22:39
    Okja (2017)

Přijde mi super, že takováhle ulítlost vůbec vznikla a dokonce v ní hrají známé hlavy. Kritika masnýho průmyslu, korporací i aktivistů je v tom zřetelná, ale naštěstí se to primárně soustředí na příběh holky, co pro záchranu svého superprasete udělá všechno. To mě na tom bavilo i dojímalo. Maso kvůli tomu sice žrát nepřestanu, ale Netflixu tleskám za podporu takto originálních filmů.

• 28.7.2018  22:33

Buď mi u toho bylo fakt nepříjemně, nebo jsem se nudil. Námět mi přišel hodně zajímavej a určitě by z toho mohl být skvělý celovečerák. Na seriál mi to ale přijde málo, protože se v těch dílech fakt nic neděje. Pokaždý jde nakoupit, pak prcá, tajně hraje scrabble a dostane do držky. Navíc mi ten svět nepřijde úplně důvěryhodnej, ale budiž, beru to. Nejvíc mi vadí, že takto nadějnou látku natahujou a zbytečně rozmělňují. Třeba ta story toho řidiče / donašeče je úplně k hovnu a vyšumí totálně do ztracena. Nebo to s tim odbojem. Člověk furt čeká, že se konečně něco stane a nestane se nikdy nic. Ani ty postavy mi moc nepřirostly k srdci. Ta hlavní je mi nesympatická. Alespoň že je tam famózní teta Lydie. Ta si krade každou scénu pro sebe a asi jediná mě opravdu baví. Druhou sérku asi ani nedám.

• 28.7.2018  22:20
    Psí ostrov (2018)

Opět klasická dávka nenapodobitelné hravosti, kterou prostě nikdo jiný takhle neumí.

• 24.7.2018  19:55

Zábavnější, než jsem čekal. Animace je super a dává tomu punc zajmavosti. Počáteční rozladěnost, že nevím kdo je kdo rychle opadla a já si nerušeně užíval děj, na kterém mě potěšilo, že se nejedná o tradiční povídkový film, ale o celistvý příběh. Vyznění je celkem jasné. V Íránu žít nechcete, ale zase tam maj signál v metru.

• 14.7.2018  23:44

Kdyby se v reálnym životě takhle choval k ženě na prvním rande, tak by ho podle mě podezřívala, že je sériový vrah. Film mě bavil díky skvělému Danielu Day-Lewisovi. Malinko mi drhnul závěr. Jejich tajemství na štěstí ve vztahu mi přišlo úsměvné.

• 1.7.2018  23:14
    Nemilovaní (2017)

Velmi dobře vystihnutá nenávist mezi hlavní dvojicí, pro mne film nespasila. Od zmizení syna mi přišlo, že se děj zastavil. Ano, hledání bylo vyobrazeno velmi podrobně, ale naprosto bez emocí. Vyznělo to do ztracena a jestli to byla symbolika k zobrazení prázdnoty "mobilové" společnosti budiž, ale zábavné to nebylo.

• 1.7.2018  19:47
    Cirkus Humberto (TV seriál) (1988)

Nečekaně chytlavý výlet do časů, kdy prabáby našich pradědů byly ještě dětmi.

• 10.6.2018  01:35
    Pomsta (2017)

Za mě teda super. Krásná dívka ukazuje vnady a zabíjí debily v nečekaně zručně natočeném aranžmá. Třeba ta finální hra na schovku v baráku byla fakt nervydrásající. A celkově mi to v rámci žánru přišlo naprosto v pořádku. Jasně, holka má fakt tuhej kořínek, ale když se probudí a má to logo od piva vypálený do kůže, tak to je prostě badass moment jako svině. A hudba je mega.

• 9.6.2018  22:23
    Network (1976)

Brilantní kritiku hyenismu televizních společností považuji za samozřejmost. Co mě ale dostalo byla linie Williama Holdena s románkem s Faye Dunaway. Scéna, když to oznámil manželce, pro mne byla nejpůsobivější z celého filmu. A nelze nezmínit až komicky do extrému vyhnanou roli Neda Beattyho.

• 4.6.2018  21:54

Nechápal jsem proč vždycky dal na ty podivný nápady svojí ženy. Fakt nedávaly moc smysl. Billy Bob Thorton super.

• 12.5.2018  17:19

Nepřekvapí, ale docela nadchne. Standardní doják, kterému nelze nic moc vytknout.

• 12.5.2018  17:17

Dobrej nervák, ve kterém je lepší se moc nepitvat. Hodně věcí drhne (nezničitelný příšery šly překvapivě lehce zničit, kde jako brala rodinka elektriku atd.) John Krasinski byl překvapivě charismatickej.

• 12.5.2018  17:14

O monumentálnosti filmu svědčí fakt, že když jsem se šel po skončení ve Slováči vychcat, všechny hajzly byly plný.

• 24.4.2018  19:43
    Gomora (TV seriál) (2014)

Drsná sonda do neapolského sídláku a ve třetí sérii i do centra. Je to naprosto profesionálně natočené a má to stále spád. Vraždy jsou na denním pořádku, ale to jsem čekal. Co mě na Gomoře utkvělo nejvíc je velice povedený vývoj postav. Jasně, chcípá to tam hodně a často, ale ti přeživší se musejí měnit, aby přežívali dále. Taky kvituji, že nedošlo k nějakému zromantizování mafie, ale opravdu tu jsou všichni zmrdi. Není tam kladná postava. A i když někomu fandíte, tak byste vedle něj určitě nechtěli bydlet, protože všichni tam páchají nejtěžší zločiny na nevinných lidech. Vztahy mezi hlavnímy protagonisty se divoce mění a já si blahořečím, že žiju v ČR a nemusím tohle řešit. Kdybych žil jejich život, tak dostanu infarkt už ve dvaceti letech.

• 22.4.2018  23:41
    Nepřátelé (2017)

Christian Bale je tu opravdu skvělej. Troufám si říct, že jsem ho ještě nikde neviděl hrát tak dobře. Ona i ta jeho postava je parádní. Voják, jehož prokletím je být tak dobrý v zabíjení, že postupně vidí umírat všechny svoje kamarády a je stále víc a víc sám.

• 22.4.2018  21:14

Fakt jsem si přál, aby se z toho Michael Keaton nějak dostal. Přišel mi jako dobrák, co prostě chce uživit svý chlapy a rodinu. A nechápu, proč udělali z MJ černošku. Jasně, politická korektnost je momentálně velké téma, ale to už rovou mohl bejt Spider Man třeba eskymák. Nebo Black Panther běloch.

• 22.4.2018  21:08

Klasický film o normálním nudném chlápkovi, který najednou změní svůj život, potká zajímavé lidi a najde lásku. Zde byla ta událost, co dala vše do pohybu zmenšení hlavního hrdiny. Je s podivem, že tvůrci přišli s originálním nápadem zmenšování, pojmenují tak celý film a pak to samotné změnšování využijí tak na 30%. Většina filmu se odehrává mezi zmenšenými lidmi, takže to vypadá úplně normálně a fakt tam nejsou téměř žádné kontrasty mezi velkým a malým světem. Mě to nevadilo, ale chápu že hodně lidí bue zklamaných. Já jsem taky čekal něco ve stylu, že tam třeba bude mrňavej banoovní zloděj, nebo že je tam budou zabíjet mravenci, nebo prostě něco. Ale ne, hlavní hrdina jen dumá, k čemu je v životě určen a dělá poskoka beznohý Vietnamce.

• 16.4.2018  21:06

Jako akce je super. Utkvěla mi hlavně ta bitka, kdy Charlize chrání přeběhlíka a vyřídí asi pět KGBáků a rozhodně z toho nevyjde bez šrámu. Co mě ale zklamalo, byla dobová atmosféra. Tvůrci vytvořili jakousi pseudocool verzi osmdesátek, kde všichni vypadají jak hipsteři, mají dnešní tetování, ale jezdí třeba v trabantu za zvuků New Order. Prostě žádná trvalá, kníry a debilní móda. Charlize by v těch hadrech a účesech klidně mohla vylézt dneska. Děj je taky na hovno a vlastně me vůbec nezajímal. Sofia Boutella tam je jen kvůli tomu, aby se mohla poprat v kalhotkách a i ten skvěle hrající McAvoy mi tam vlastně přišel navíc. Samotná Charlize je cool, ale příliš chladná a drsná na to abych jí nějak fandil. Prostě vypadá to hezky, ale jako celovečerák to moc nefunguje.

• 14.4.2018  20:22
    Mayhem (2017)

Zábavná přímočará vyvražďovačka z korporátního prostředí. Dobrej byl ten CEO, měl správně maniakální ksicht.

• 2.4.2018  11:03
    Coco (2017)

Vtípky s kostrami a psem mě nejak nerozesmívaly, ale cca od hudební soutěže se to rozjede a konec mě spolehlivě dojal. Animovaná důchodkyně Coco vypadala megadobrácky.

• 31.3.2018  13:35

Fakt zábavnej film, kterej uteče jako voda. Všechno to tajtrlíkovaní ve virtuální realitě je moc dobře udělaný a prostě jsem se bavil. Děj je jednoduchej a je to něco jako mix Karlíka a továrny na čokoládu a Posledního akčního hrdiny. Herci jsou vesměs sympatičtí, ale opět jim vládně Mark Rylance. Je fakt vtipný, že se takhle megadobrej herec dostal do povědomí, až na starý kolena.

• 30.3.2018  15:20
    Borg/McEnroe (2017)

Není to špatný film, ale strašně se snaží prodat divákům rivalitu, která tam v podstatě není. Oba hlavní hrdinové se setkají vlastně skoro až před zápasem a neustále drzej McEnroe je před Borgem připosranej a plnej posvátný úcty. Neříkám, že je to špatně. Mě se film líbil, jen moc nechápu ty hypeující věty typu "toto změnilo tenis napořád" a "největší nepřátelé, nejlepšími přáteli."

• 25.3.2018  16:57
    The Ritual (2017)

Tohle na výletě nechcete. Film neztrácí čas a téměř hned bandu kamarádů vyprdne v horách, kde to vezmou zkratkou a začnou se dít divné věci. Odsejpá to, je tam fakt dobrej bubák a hezký lesy.

• 25.3.2018  16:52
    Tomb Raider (2018)

Alicia super a vůbec celej Londýn mě fakt bavil. Po příjezdu na ostrov mě ale iritovaly dojemný scény s fotříkem a nějak jsem se začal nudit. Do hrobky se dostali fakt jednoduše, ale tam jsem čekal alespoň pořádnou tajemnou potvoru, ducha, nebo něco. Jenže tvůrci vsadili na reálnou notu a já si přišel ošizenej. Prostě hra je o dost epičtější, než film. Ale jako mám chuť si teď koupit novýho Tomb Raidera, to jo.

• 17.3.2018  19:08
    Annihilation (2018)

Stupiditou si to komando ženskejch nezadá třeba s posádkou z Alien Covenant. Vůbec tam nekoumaj, velitelka nevelí jen jim pořád zdrhá a když najdou video s důkazem něčeho prohnilého (chlapovi se tam hejbou střeva), tak to nechaj ležet s odůvodněním, že za to může světlo. Na základě tohoto erudovaného výzkumu pak černoška jen tak vybleje vysvětlení celého fenoménu, když tam zrovna čumí na kytku. Je to navíc dost nuda a nic se tam neděje. Ke konci naštěstí začne přituhovat a je tam fakt dobrá hororová scéna se zmutovanym mluvícim tapírem, nebo co to bylo. Finální mindfuck s divnostvořením neřešim, bylo to schválně megadivný, ale dělalo to dobrý zvuky. Celkem mi to přijde jako smyslnedávající průměr, co by hrozně moc chtěl být filosoficky na výši. Nemůžu se zbavit dojmu, že tam stačilo poslat myslivce s kanystrem benzínu a bylo by po problému.

• 17.3.2018  17:12
    Já, Tonya (2017)

Zábavný film z, pro mně, nepříliš atraktivního prostředí krasobruslení. Musím uznat, že ty její jízdy byly natočené poutavě. Hlavní tahák je ale buranský prostředí, ve kterém se hlavní hrdinka pohybuje. Fascinoval mě ten špekoun a nechápal jsem proč se furt vracela k tomu manželovi, když jí furt jen dával do držky.

<< předchozí 1 2 3 4 25 50 74 98