Superpero

nadbytost

ICQ: 329689025

<< předchozí 1 2 3 4 25 48 72 95
    • 19.9.2017  21:35

Citlivé, ale ne trapné. O tyto mozaikové filmy se snaží hodně tvůrců, ale málokdy je výsledek takto koukatelný. Sympatickému hereckému osazenstvu jsem vesměs přál, aby se jim dařilo. Akorát psychomatce v podání Jennifer Garner jsem měl chuť vrazit kudlu do hlavy.

• 10.9.2017  12:38
    To (2017)

Oproti geniální předloze osekané a soustředí se to hlavně na patálie s klaunem, což je naprosto v pořádku. To co tam je, je udělané velice dobře a film se mi líbil. Klidně si To ale dovedu představit jako desetidílnou minisérii. Pak by to bylo bez výhrad.

• 9.9.2017  18:28
    Vyšší moc (2014)

Hezky natočená studie, jak rodinu rozhodí, když se otec zachová zbaběle. Tísnivá atmosféra je velmi dobře zachycená stejně jako přehnané vykrucovací kecy o tom, jak kdo danou situaci vnímal. Do zkratu otce, když se rozbrečí na chodbě fakt dobré. Potom už mi to trochu drhlo a vyhlížel jsme konec.

• 3.9.2017  10:57
    Wonder Woman (2017)

Stejně jak u prvního Kapitána Ameriky mě naprosto pohltila komiksová retrostylizace, kde mají zlotřilí Němci nadpřirozené zbraně a kosí je rozličná parta klaďasů. Tohle já prostě můžu. Dr. Poison byla perfektní záporák. Divně vypadala, divně mluvila a byla prostě opravdu znepokojivá. Akční scény jsou taky fajn. Ale hlavně Gal Gadot je naprosto úžasná. Že je nádherná všichni víme, ale ona to i perfektně zahrála a dokázala tuhle vlastně docela debilní postavu prodat takovym způsobem, že jsem jí nepokrytě fandil a věřil jsem jí tu naivitu a dobráctví. To samé Chris Pine. Správnej chlapák dobrodruh s koulema a srdcem na pravym místě. Fakt jsem si tohle dobrodružství moc užil. 90%

• 2.9.2017  20:15

Podivnost u které se nedivím, že nevešla moc ve známost. Gary Oldman je dobrej, ale celej film tam chodí v moc velkym obleku a vypadá upoceně a zkrachovale. Hlavně to má ale strašně divnou zápletku. Jakási nájemná vražedkyně zápasí o moc s bossem mafie a oba využívaj Oldmana, kterej je přitom fakt zkrachovalec. Fakt to moc nedává smysl, ale má to i dobré momenty. Rozhodně vám utkví Lena Olin. Furt se tam svlíká a dělá nadržený ksichty, aby vzápětí s hurónským smíchem někoho zabila. A pak si ňák, nevim proč uřízne ruku. Viděl jsem uncut verzi se stopáží hodinu a padesát minut a bylo to fakt moc. Z neo noirového saxíku, kterej hraje celej film mám teď chuť spáchat sebevraždu. 50%

• 2.9.2017  19:05

Já jsem se bavil. Jackson a Reynolds jsou dobrá dvojka a oba byli vtipní. Fakt jsem se smál docela často a nejlepší byla Salma Hayek, jak šikanovala bachyni ve vězení a všechny furt jen fuckovala. Akční scény nepatří mezi špičku, ale bitka mezi Ryanem Reynoldsem a hlavní gorilou Ivanem byla fakt hodně dobrá. Hodně fyzická a bylo cejtit, že na něj Reynolds nemá a proto používá všechno, co mu přijde pod ruku.

• 20.8.2017  10:52

Mě se to líbilo po celou dobu. Hlavně díky tomu, že i když to ze začátku ukazuje, jak jsou ty děti vytuněný a co všechno uměj, tak v konfrontaci s normálním světem se začnou ukazovat i negativa. Je to moc dobře zahraný a ani jedno dítě mě nesralo.

• 14.8.2017  23:42
    Baby Driver (2017)

Že to bude svěží, akční, zábavné a s dobrou hudbou jsem čekal. Co mě překvapilo byla nefalšovaná romantika. Fakt jsem jim to žral, když tam balil servírku Deboru a přál jsem si ať jim to vyjde. Edgar Wright má akční filmy nakoukané takže ví, jak tnout do živého. Při scéně, kdy si Jamie Foxx vynutil jít do baru, kde Debora pracovala jsem byl podobně napnutej, jako třeba když ve Smrtonosný Zbrani šel pan Joshua po Murtaughově rodině. Všechny postavy byly parádní, ale nejdůležitější je, že hlavní hrdina Baby byl sympaťák. Líbilo se mi, jak si tam tak tancoval a poslouchal hudbu. A skvěle to graduje.

• 13.8.2017  14:24

Dobře natočená zbytečnost, která nepřináší nic nového, jen upoceně odkazuje na první díl. Nebýt božího Roberta Carlyela bylo by to ještě mnohem horší. Děje tam je tak na padesát minut a zbytek je vyplněn vatou, která fungovala v prvním dílu, protože to byla sonda do života feťáků a bylo to zajímavé. Postavy teď ale zestárly a furt jakoby blbnou, ale už jsem jim to nevěřil a byla to jen křeč. Rádoby filosofické monology Ewana McGregora ve mě vzbuzovali leda tak pocit trapnosti. Alespoň, že tam hraje to černovlasé šukátko. Přišlo mi to, jak Sněženky a Machři po dvaceti letech. 50%

• 7.8.2017  05:33
    Shot Caller (2017)

Pár much by se našlo. Občas nepravděpodobné dění, které tam je kvůli žánrovosti látky. Každopádně drsná atmosféra a skvěle zahranej hlavní hrdina to přebijou. Fakt mě to bavilo a uteklo to jako voda.

• 6.8.2017  14:48
    Masaryk (2016)

Z tvůrčího hlediska chápu, že si vybrali jen úsek těsně před válkou, jelikož to filmu dodalo punc světovosti. Mě to přijde malinko škoda. Rád bych viděl události kolem převratu natočené v tomto stylu. Film se mi moc líbil a řemeslně se nemusí za nic stydět. Vizuálně to vypadalo jak libovolná epizoda Boardwalk Empire. Klidně bych si dal Masaryk II - Rise of Communism :)

• 5.8.2017  22:12

V úvodu mě překvapilo, že Clint hraje normálního chlápka. Pak vyšlo najevo, že alespoň klátí statisíce ženskejch, ale stejnak. Jessica Walter je správně vyšinutá a bavilo mě, jak mu dělala ze života peklo. Líbilo se mi uvolněné intermezzo před koncem filmu, kdy si postavy vyrazí na jazzový festival.

• 5.8.2017  18:25

Sympaticky ujeté, kdy normální chlapík, bez větších problémů postupně likviduje celý gang mafiánů. Je tam fajn černý humor. Hlavně cool veganský boss je hodně vtipný. Zároveň tam ale jsou vážnější scény, jako totální rezignace manželky, což mi do toho malinko nesedělo. Nejhorší ale je, že od příchodu srbského gangu na scénu, to začně být zbytečně dlouhé a chvílemi i celkem nuda.

• 30.7.2017  11:51

Za mě teda parádní dobrodružství, které mi chvílemi připomělo amazonské filmy Wernera Herzoga. Charlie Hunnam je skvělej. Charismatickej vůdce, dobrák, gentelman a správnej chlap. Pobavila mě ta konference, kde ohlašoval svoje nálezy a všichni se mu smáli a on se nenchal vyvést z míry. Dvě a půl hoďky mi utekly, jako voda. Btw překvapil mě civilní vousatej Pattinson.

• 24.7.2017  20:23
    Dunkerk (2017)

Další dokonalá šleha. IMAX je povinnost. Totálně intenzivní prožitek, který vás emocionálně rozseká přesně tam, kde Nolan chce. Válka je tu hnusná, zlá a nepříjemná, ale zároveň vidíme i pravou odvahu a rytířství.

• 24.7.2017  20:15

Skvělá a trochu netradiční komedie, která je super ani ne tak kvůli Ferrisovi, ale spíš díky vedlejším postavám. Jeho megadrsná ségra, kterou hraje Baby :) nebo tlustá sekretářka ředitele, ale naprosto nejvíc vládne Jeffrey Jones, jako ředitel Ed Rooney., co se snaží Ferrisovi dostat na kobylku a samozřejmě to celej film kupuje. Fakt mě bavilo, že se film nezalekne ostřejších výrazů a postavy tam pak vždycky ucedí hlášky, jako "what a little asshole" které mají smrtící efekt. Nejlepší je, když Jeffrey Jones pozoruje, jak se Ferris vykousává se svojí holkou a myslí si, že je to její otec. Mno a je tam samozřejmě skvělá hudba s nezapomenutelnou duffmanovou hymnou v čele Oh Yeah!

• 19.7.2017  21:47

Na to, že jde o totální vykalkulovanej produkt, aby bylo na co chodit o vánocích se mi to docela líbilo. Zasmál jsem se a Olivia Munn je sexy. Etudu, kdy Jennifer Aniston mlátí Ruské gorily si ale mohli odpustit.

• 7.7.2017  00:22
    The Visit (2015)

Je to dobrý horor, i když ty děcka byli VELMI tolerantní ohledně podivného chování prarodičů. Každopádně to jede krásně podle pravidel. Vy víte, že bude houšť a houšť a jen se těšíte na způsoby, kterými se to projeví. Mě to teda nezklamalo a musím uznat, že úroveň znepokojivosti byla velmi vysoká. Finále bylo chvílemi až groteskní. Když tomu klukovi nacpal posranou plínu do ksichtu, tak jsem fakt vyprsknul. A byl fakt dobrej nápad postavit proti sobě děti a důchodce, kór když důchodci vlastně ani moc neútočili spíš jen byli strašně, nebezpečně divní. Chápu, že to někomu nesedne a nedá se to brát vážně. Mě se to ale líbilo.

• 5.7.2017  23:10

Plné sympatických herců, ale je to moc dlouhé, nebo spíše bez nápadu. Přestřelka je jen takové ušmudlané pálení na slepo a nevypadá to ani zbla efektně. Prostě jen čumíte jak se válej ve špíně a pálej po sobě, ale je to nepřehledné a je vám celkem jedno, kdo koho sejme. Nápad dobrý, ale na celovečení film to nestačí. 50%

• 2.7.2017  15:24
    Život (2017)

Horší, než všechny příbuzné filmy. Ufon se mi líbil a mělo to dobré momenty, ale bylo mi to tak nějak jedno. "Odpočinkové" scény, jako když recitjou básničku o kravičce byly vyloženě nudné.

• 11.6.2017  17:32
    California (1977)

Kvalitní western, kde není nouze o drsné zvraty. Hlavní hrdina je cool a ani to moc nezestárlo. Akorát pěstní souboje působí trochu směšně, jelikož se tam fakt často prohazujou zdma a jednou dokonce i zdí kamennou. Malinko jsem nepochopil taposvu plukovníka / bounty huntera, kterej lovil další bounty huntery, ale budiž.

• 7.6.2017  08:52

Film s vetřelcem v názvu, kde jsou vetřelci tak nějak navíc. Jedinná opravdu dobrá část je, kdy se vylíhne první nedomrdlý alien a útočí na ženský ve výsadkovym modulu. Jinak je to docela nuda a Fassbender tam hraje sám se sebou na flétnu a líbá se. Posádka je složená z debilů a snad jediná normální osoba je hlavní hrdinka. Postavy se opravdu chovají velice hloupě ale vrchoil byl, když Billy Cudrup věří zjevně zmagořelému Fassbenderovi, že se mu nic nestane a čumí do vajíčka s facehuggerem. Konec byl fajn, ale spíš jsem se u toho vařil, než bavil. 50%

• 30.5.2017  22:53
    Švadlena (2015)

Snaží se to být hravým filmem o svérázné vesničce, do které přivane čerstvý vítr návrat světácké Kate Winslet, která ale chce vyřešit dávné trauma z minulosti. Je to taková ta kritika maloměstkých poměrů, kde pevně sevřená komunita přehlíží šíkanu neoblíbených jedinců .Trochu něco jako Čokoláda. Jenže to zoufale nefunguje. Fakt to nemá ani za mák napětí, dramatu či nedejbože vtipu. Je to obří křeč Troškovských rozměrů, která náhodou hezky vypadá a hrají v ní známí herci.

• 27.5.2017  22:22

Vypadá to jako přímočarý akčňák se sympaticky přestřelenou hlavní postavou. Postupně se ale děj začne zbytečně komplikovat, což je jen na škodu. Musel jsem se smát, když jsem si představil, co se Johnu Lithgow honilo hlavou když tam vystříleli všechny gorily v baráku a začli si povídat. Celá linie s policajtkou a J.K. Simmonsem tam vůbec nemusela bejt.

• 27.5.2017  19:10
    Brimstone (2016)

Ufff. Na mě to bylo moc drsný. Utrpení, kterým si hlavní hrdinka prošla, bylo nereálné a mít takovejhle život, tak by nemohla bejt duševně v pořádku. Přitom se mi líbil způsob jakým je vystavěn děj a i to rozdělení na kapitoly není rušivé a dává smysl. Na co nikdy nezapomenu je neuvěřitelně zlý záporák. Megaperverzní reverend, kterej ženy jakýhokoliv věku bičuje, znásilňuje a s oblibou jim dává železné náhubky. Mezi jeho koníčky také patří incest, určitě je velice dobrý stopař / detektiv a s velkou pravděpodobností je i nesmrtelnej. Mno, Guy Pearce si roli užívá a mě se líbilo, že gradovala i jeho zrůdnost. Na konci to i říká, že spasení už nikdy nedojde, a tak si může dělat co chce. Více se mi líbily pasáže s mladší Joannou, jelikož Emilia Jones hrála výrazně lépe, než Dakota Fanning. Takže určitě dobrý film. Možná jsem jen neměl náladu, ale všudypřítomná krutost a utrpení mi zážitek kazily.

• 21.5.2017  23:29

Naprostá bomba u který jsem se gebil nahlas. Nebojí se to fakt drsných gagů a je vidět, že když je chuť a nápady, tak zombie film má pořád co nabídnout. Navíc hlavní hrdinové jsou fajn a přál jsem jim, aby byli kámoši a zabíjeli zombíky pomocí skautkejch vychytávek. Fakt parádní oddechovka.

• 21.5.2017  12:51

Odvážný mix heroické fantasy a britské gangsterky. V jednu chvíli tam ničí hradby sloni, velcí jak dinosauři, ve scéně, která by se neztratila ani v Hobitovi, načež dostaneme dravou koláž o Artušově vyrůstání v bordelu. Oboje je cool, ale působí to jak ze dvou různých filmů. Každopádně jsem se bavil naprostou neúctou k legendě. Artuš tam nosí hadry, že by v tom skoro mohl vylízt na ulici i dneska a Jude Law tam běhá v sáčku. Všichni mluví a chovají se, jak třeba v Podfu(c)ku a rytíři jsou černoši a kung fu číňan. Znova už bych na to nekoukal ale bylo to fajn. Hudební doprovod hodně pomáhá.

• 15.5.2017  23:04

Úplně vidím, jak to dávaj o víkendu v deset ráno na Primě. Jednoduchý příběh o chlapečkovi co kamarádí s orlem mi ale nijak nevadil. Co ten film šlechtí jsou záběry, za které by se nemusel stydět leckterý dokument. Takovej lov na kamzíka byl opravdu působivej.

• 15.5.2017  11:13

Zpočátku je to asi stejná taškařice, jako Babovřesky, ale jak holka vyroste tak se na to dá koukat. Začne to hrát na vážnější notu a hrdiny začnete mít rádi. Divné bylo, že později jejich rodina fakt prochází dost vážnými dramaty a nemá to absolutně dopad na to dítě. Tý holčičce je všechno šumák. Hodně tomu pomáhá Omar Sy, kterej má ryzí komediální talent.

• 13.5.2017  21:11

Opět parádní zábava jedoucí na stejné vlně jako jednička. Drax je o hodně vtipnější a v podstatě si krade film pro sebe. S kamennym ksichtem cedí nejujetější hlášky a pokaždé je to sranda. Chris Pratt je taky furt cool a potvrzuje, že je asi nejzábavnější herec současnosti. Momenty jako "I'm gonna build some weird shit" umí prodat, jako nikdo jinej. Nejlepší na téhle sérii je, že si můžou vymyslet v podstatě cokoliv. Záporák, kterej je planeta. Rasa zlatých lidí s videoherníma stíhačkama, nebo scéna kde se hledá izolepa. Vše je dovoleno a James Gunn toho umí využít. Malinkej Groot byl megaroztomilej. A finální titulky se taky moc povedly.

<< předchozí 1 2 3 4 25 48 72 95