Superpero

nadbytost

<< předchozí 1 2 3 4 27 52 78 103
    • 31.5.2020  21:56
    Bomb City (2017)

Banda nesympatických kreténů bojuje proti jiné bandě nesympatických kreténů. První banda jsou shodou okolností punkáči a tak s nima máme prej sympatizovat. Sorry, ale nejde to. Je to úplně nefunkční v souznění s jakoukoliv postavou. Díky tomu chybí napětí, protože mi prostě bylo totálně u prdele, co se komu stane. Film, tak špatný až mám chuť ho rozmlátit flaškou od piva, rozdupat, pochcat, poblít, usnout na něm a ve spánku posrat.

• 24.5.2020  10:15

Chlapáckej film o hasičích požárů v přírodě, což jsou vlastně spíš takoví dřevorubci. Odnesl jsem si z toho, že Jennifer Connelly táhne na padesát a je furt neuvěřitelně půvabná žena.

• 23.5.2020  20:12
    Suspiria (2018)

Z originálu mi utkvěl jen divnej sluha a skvělá hudba, takže jsem se na předělávku v rukou schopného režiséra těšil. Mno a musím říct, že mi to sedlo. Jen mi dost vadily odkazy na politickou situaci a na nacisty. Úplně bych to vyhodil a soustředil se jen na mysteriózní znepokojivou stránku. Závěr je bomba. Matka Marcosová mě nadchla.

• 23.5.2020  20:05

Uteklo to jako voda. Pete Davidson je objev jak sviňa. Hrozně přirozenej a zábavnej. Jakejkoliv humor jsem mu okamžitě věřil a ten film naprosto vyzdvihl. Na druhou stranu, hlavní hrdina mi až zas tak nesedl. Ale stejně se mi to líbila taková ta upřímnost, když přerostl zaseklýho kámoše. A hraje tam Allan z Dva a půl chlapa a je plešatej a neni lůzr.

• 23.5.2020  11:11
    1917 (2019)

Působivý výlet válečnou Francií. Mám rád tyhle filmy, kde hrdina jde a na každé zastávce se mu dějí zvláštní věci. Na mě asi nejvíc zapůsobil zpěv před útokem a příchod vojáka v nočním městečku. Malé role známých ksichtů jsou fajn, konec emocionální, hudba super a jednozáběrové frajeřiny bych si asi ani nevšiml, kdyby se to všude nepsalo. Beru to jako důkaz, že ten film je prostě dobrej a vtáhnul mě.

• 11.5.2020  22:18

Je to správně sedmdesátkově divné a hnusné. Benátky mimo sezónu působí nehostinně a sesterské důchodkyně nesympaticky. Největší horor je ale stejně Donaldův účes a knír. Julie Christie je naopak zlatíčko. Děj je poněkud řídký a skoro nic se neděje, jenže mi to kupodivu nevadilo. Odhalení postavičky s kapucí top. 70%

• 11.5.2020  20:11

Slušela by tomu max hodinová stopáž. Pak už to prostě nemá co nabídnout a neustále se to opakuje. On ten příběh je cool, když ho budu ve zkratce vyprávět kámošům. Koukat na to sto minut je ale za trest.

• 11.5.2020  20:09
    Neortodoxní (TV seriál) (2020)

Moc zajímavá sonda do uzavřené komunity, kterou nijak nedémonizuje, ale prostě ukazuje, jak její členové žijí. Svazující pravidla jsou pro inteligentní a sebevědomou hlavní hrdinku příliš málo, a proto se rozhodne utéct do Berlína. Kvituji, že to má jen čtyři díly a drama je díky tomu funkční. Žádná vata, jen flashbacky z NY a postupné oťukávání svobody v Berlíně. Hlavní herečce jsem to žral i s navijákem a její zpěv na konci mě opravdu dojal.

• 6.5.2020  22:23
    Smyčka (2014)

Zajímavý nápad a to jak lidé vypadají a chovají se po x letech vám určitě utkví. Bohužel konec je laciný a fakt debilní. Tvůrci chtějí vyrukovat s šokujícím vysvětlením, jenže to postrádá jakýkoliv smysl. Katarze ani "ty pičo" pocit se u mě nedostavil. Naopak jsem byl tak znechucenej, že jsem ztratil zájem a šel se radši vychcat.

• 4.5.2020  21:33
    Mr. Robot (TV seriál) (2015)

Hodnotí se mi to špatně, jelikož mě celý seriál, až na pár zakopnutí velice bavil. Bohužel ukončení je přinejmenším rozpačité a mám z něj hořkou pachuť. Zbytečné pózerství irelevantní k celému ději. Zbytku ale tleskám. Líbilo se mi, že to není jednoduchá anarchistická agitka, ale jde to mnohem dál a ukazuje důsledky spáchaných činů. A samozřejmě je to strašně sebejistě natočené, dobře to vypadá, dobře se to poslouchá a na frajeřiny jako němý díl, nebo psychoanalýza pod dohledem zfetovaného gangstera nezapomenu. Rozhodně to utkví. Vývojem charakterů, přítomností svérázných postaviček a nečekanými pointami mi to chvílemi připomínalo takový hackerský Breaking Bad.

• 4.5.2020  21:21
    Repo Man (1984)

Punk. S ničim se to nesere a má to velice zvláštní, zkrachovale pohodovou atmosféru. A ta hudba.

• 2.5.2020  15:50
    Sex Drive (2008)

Mě to přišlo super. Od komedie vyžaduju, abych se zasmál a to mi Sex Drive poskytl vrchovatě. Navíc jsem u toho měl takovej ten dobrej pocit. A Seth Green coby Amiš vyvolávající v lidech pocit viny byl super.

• 25.4.2020  22:31

Bavilo mě to jako parodie na detektivky. Bohužel Sandler a Aniston nebyli až tak vtipný pár. Naopak byli občas otravní. 50%

• 25.4.2020  19:37

Akční náhul s chlapáckým Hemsworthem. Jeho postava a pak ještě jeden slizkej Ind jsou spíš takoví terminátoři, než lidi. Množství zabitých přesahuje populaci české vesnice, zároveň ale sami dostávaj po čuni. Padaj z balkónů, sráží je auta a tak. Na konci jsou sympaticky zkrvavení. Akce je super. Choreografie je nápaditá jak v přestřelkách, tak v bitkách a všechno to působí tvrdě. Líbil se mi minipříběh indického výrostka, co si uřezal prst.

• 24.4.2020  22:02
    Dycky Sunderland (TV seriál) (2018)

Dobrá náhražka fotbalu do koróny. Přál jsem jim ať udělaj ňáký body.

• 24.4.2020  21:57

Má to vtip, koule a standardně psychotického Nicolase Cage. Sedlo mi to do nálady a pobavilo mě, jak to bylo brutální a podvratné. Asi nejlepší role, co jsem kdy viděl pro Selmu Blair, která dokázala s Cagem držet krok.

• 19.4.2020  22:28

Krásně natočená romance, která je bohužel teplá. Fakt mě to bavilo do doby, než spolu začali šukat. Poté už je to jen jedna homo či broskvo sexuální scéna za druhou a já naprosto ztratil zájem. Třeba když je rodiče vyslali na ten výlet a jeho matka pak pozvala jejich holky na večeři, tak bych mnohem raději viděl, co se odehrávalo tam, než zamilované tajtrlikování u vodopádu. Zmínit musím ještě hypertolerantní rodiče. Až to zavánělo návodem, jak se chovat k případné gay ratolesti.

• 17.4.2020  23:15
    Pán tygrů (TV seriál) (2020)

Sledovat ty lidský zrůdy, jak proti sobě kujou pikle a neustále si vrážej kudly do zad je opravdu zábava. Slovy to nejde moc popsat, to se musí vidět. Kdo má rád americký burany, ten si přijde na svý.

• 12.4.2020  21:45

Počáteční panika je ultrapůsobivá. Rány, zděšení, lidi zdrhaj, nikdo neví, co se děje. Z toho fakt mrazí. Pak už je to ukrývání trochu dlouhé, ale stejnak, jako rekonstrukce, jak se lidi mohli cítit maximálně funkční.

• 8.4.2020  20:00

Nějak mi to sedlo. Všechny ty mystické události mě bavily a i když to věru nebyla racionální pohádka, na mě zafungovala.

• 30.3.2020  22:34
    Díra (2019)

Uteče to rychle a je to dostatečně zajímavé, aby to člověk moc neřešil. Akorát mě sralo, že se to snažilo být chytré a předávat poselství. To se podle mě moc nezdařilo. Originální nápad ale cením. 70%

• 30.3.2020  22:30
    Vlastníci (2019)

Myslel jsem, že to bude veselohra, ale spíše jsem byl znechucenej. Je to vlastně stejně ubíjející a otravné, jako ty schůze, což je samozřejmě záměr. Palec nahoru.

• 21.3.2020  00:29
    See (TV seriál) (2019)

Je strašně jednoduché se do toho strefovat a instantně hejtit, že je to nelogická blbost. Z fleku jde vyjmenovat milion věcí, co by nešlo. Já se rozhodl to ignorovat a pouze se bavit. Důvod? Hned první scéna. Prostě mě to okamžitě zaháčkovalo neotřelou atmosférou, originálním světem, rozmanitými charaktery, naprostou řemeslnou sebejistotou a hlavně Jason Momoa vládne, jak ještě nikdo nevládnul. Ztělesněnej badass. Mega sympaťák, ale dlouho nepamatuju, že by někdo takhle stylově rozséval smrt.

• 19.3.2020  21:50

Od setkání s Alicí je to velmi dobrý, příjemně melancholický film. Bohužel onomu setkání předchází dost dlouhá doba naprosto o ničem. Začátek je fakt nuda a přišlo mi, že tam je pouze díky Wendersově fascinaci Amerikou a její kulturou, která je cítit z celého filmu.

• 17.3.2020  13:00
    Beze stop (2018)

O mnoho realističtější a v hereckém minimalismu i překvapivě citlivější, než tématicky příbuzný Tohle je náš svět s Viggo Mortensenem. Ben Foster, zde není hurá excentrik, ale traumatizovaný veterán, který nesnese lidskou společnost. Uvědomuje si, že dceru do takto extrémního životního stylu nemůže nutit, ale ona jediná mu zbyla a s ní se cítí fajn. Kvituji, že to není agitka a "systémové" postavy jsou zobrazeny vlastně velice mile. Nenápadný, ale dobrý film. Thomasin McKenzie má talent.

• 13.3.2020  22:20

Pohodový film z atraktivního prostředí. Wrestling jsem na základce fakt žral, takže jsem si to užil.

• 13.3.2020  18:31
    Outsider (TV seriál) (2020)

Byl by to určitě skvělý film, ale je to jen nudný seriál. První dva díly jsou perfektní a slibují velké věci. S třetím dílem přichází na scénu jakási detektivka o které ostatní postavy mluví, jak je strašně divná, ale vlastně nic z toho nikdy neukáže a nejdivnější na ní je, že se sblíží s nesympatickým sekuriťákem. Co je ještě horší, že od třetího dílu se tam prostě NIC neděje. Asi jsem neviděl seriál, který by byl uměle natahovanější.

• 13.3.2020  18:03
    Ixcanul (2015)

Zajímavá sonda mezi indoše v guatemalském prdelákově. Žijou v chýši, pěstujou kakao, chlastaj v nejbližší "hospůdce" a mladí chtějí šukat. Bohužel výběr není veliký, tak se hlavní hrdinka spustí s nejbližším, poblitým debilem. No udělá se do ní no. Takže problém, protože amant, kterému je ofiko zaslíbená, místní předák plantáže, nebude chtít vychovávat cizího haranta a tak může celu famílii s klidem vyhostit. Na následujících událostech se tvůrcům daří zobrazit, jak jsou indiáni v Guatemale podřadní. Stále jsou velice pověrčiví, z čehož proudí problémy a když už by chtěli využít výdobytků civilizace, tak je zradí jazyková bariéra. Neumí španělsky a "normální" obyvatelstvo zase indiánsky. Líbilo se mi, že rejža občas přeskočil vyhrocené scény. Jsou tam přece jenom většinou neherci, kteří svoje party zvládají, ale lepší se nepouštět do ňákých větších akcí. Přišlo mi to vlastně jako hranej dokument a to myslím v nejlepším smyslu.

• 2.3.2020  22:56

A mě to prostě zahřálo na srdíčku. Hlavní hrdina je megasympatickej vitální důchodce, kterýho maj všichni rádi a s kterym je sranda. Navíc jede přes půl světa překonat rychlostní rekord se svojí obstarožní mašinou. No, jak to asi dopadne :) Je fajn, že samotné závody jsou jen tak třetina filmu, protože pro páprdu Hopkinse je malým vítězstvím, už jen to, že se tam dokázal včas dopravit. Ta road movie část mi taky sedla. Ukázala nám, že Bertovo charisma funguje i na drsné Amíky. 9/10

• 29.2.2020  16:44
    Léto 84 (2018)

Snaha imitovat tajemné filmy ze sousedství je chvályhodná, ale něco mi tu chybělo. Ústřední čtyřka zdaleka nebyli takoví sympaťáci, jak by tvůrci asi chtěli a celkově to bylo takové instantní. Všechny povinné atributy tam jsou, jen tvůrcům asi chyběl talent je mistrně použít.

<< předchozí 1 2 3 4 27 52 78 103