Superpero

Česko
nadbytost

<< předchozí 1 2 3 4 26 50 75 99
    • 17.12.2018  23:06

Pokus o lehce mysteriózní Wind River, který nevyšel. Má to jakous takous atmosféru a příroda je hezká. Špatné je, že to vůbec nedává smysl. Scénář je opravdu velice chabý. Děj se k ničemu nedobere a navíc je to dlouhé. Jeremy Saulniera nebrat, protože po třetím zářezu dokázal, že nelogické dění a chování postav je v jeho filmech zajetým vzorcem.

• 16.12.2018  00:14

Atmosférou a vizuálem srovnatelné s jedničkou. Bavilo mě to, ale přišlo mi, že ke konci děj nedával smysl. Benicio Del Toro používá cheaty na nesmrtelnost a ještě se pravděpodobně umí teleportovat.

• 10.12.2018  22:10

I přes spoustu slz a plkání o bohu a bibli se mi to líbilo. Vraždící buran Sean Penn je strašně cool a stejně tak dobrácká sestra Susan Sarandon. Oceňuji, že hodně prostoru dostali rodiny pozůstalých a k celé situaci se přistoupilo střízlivě a bez laciného ždímání. Dojatý jsem opravdu nebyl.

• 1.12.2018  21:48

Boží hudba. Ústřední melodie je skvělá a vždy, když se rozezní, tak to má fakt koule. Je tam jedna naprosto boží scéna v domě chovatelky ptáků, kdy právě začne hrát hudba a my vidíme tmavý obrys vraha za obětí. Fakt bomba. Jinak děj nedává moc smysl a vlastně nechápu proč to hlavní hrdina vyšetřoval. Davida Hemmingse mám ale nějak zvráceně rád, takže mi to nevadilo. Líbilo se mi, že to občas Argento dokázal i odlehčit (hrdinové jezdí v komicky debilním autě, nebo třeba telefonát při kterém Hemmingse vždy opaří kávovar). Za mě až nečekaná paráda.

• 26.11.2018  22:28

Atmosféru to má. Hlavní hrdina s ikonickým účesem čumí jak puk, tak dokonale, jak to jen jde. Příšerka je správně hnusná. A to je tak všechno. Je úplně jedno o co tam jde a jestli na to koukáte naráz, nebo po libovolných úsecích. Dění je totiž totální random a i když mě to chvílemi bavilo, tak jsem ve zbytku málem usnul.

• 26.11.2018  22:25
    Požáry (2010)

Kvalita, kde scénář sice poněkud sází na náhodu, ale to filmu pranic neubírá na působivosti. Osud hlavní hrdinky zažít nechcete a mě nezbývá, než konstatovat, že to je velice půvabná žena.

• 20.11.2018  23:20

Za mě teda dost unylá podívaná. Přišlo mi to příliš jednoduché a jelikož postavy z Ku Klux Klanu byly vylíčeny, jako karikatury, tak to nebylo ani napínavé. Prostě jste věděli, že jim nic nemůže vyjít a působily jen komicky. Tím více se do toho nehodily agitační části s Harry Belafontem, nebo jakási anti Trump koláž na konci. Film s poselstvím by neměl působit trapně, nebo příliš chtěně. Spike to dříve uměl, ale tohle silně neukočíroval. Průměr.

• 17.11.2018  23:18
    Outlaw King (2018)

Solidní řežba. Dobrý bitky, ve kterejch vyčníval Aaron Taylor-Johnson. Fakt berserk. Nejcharismatičtější byl ale o parník před všema Stephen Dillane, coby anglickej král. Klidně bych si dal delší verzi, páč mi to chvílema přišlo takové useklé, zrychlené a jaksi nevyladěné.

• 17.11.2018  09:38

Šílená haluz, která má něco do sebe. Hudba a kreslené miničásti tomu dodávají až takovou fantasy atmosféru, každopádně jsem u toho ze začátku málem usnul. I když kvituju dobře vybrané ksichty u té sekty. Každý je zajímavý a odpudivý svým vlastním způsobem. Od scény, kdy Cage řve na hajzlu ve slipech a chlastá vodku mě to začalo bavit. Musím zmínit souboj s jakýmisi cenobitími motorkáři, nebo co to bylo. To byl fakt úlet. Samotná likvidace sekty mohla být delší, ale zase je tam souboj na motorovky, což jsem neviděl snad od Phantasmu 2 :)

• 4.11.2018  23:16
    Searching (2018)

Zvolená forma mi nevadila. Bavilo mě to a fakt jsem byl napjatej, jak se to nakonec vyvrbí. Přišlo mi vtipný, že zrovna John Cho tam je konsternovanej, že lidé z jeho okolí hulí.

• 4.11.2018  23:12

Život mezi spodinou brán z převážně dětského pohledu. Děj jde vpřed velice volným tempem, ale není to jen nezávislácká onanie. Sean Baker ví co točí a velice umně vykresluje epizody z motelu. To vše navíc v líbivém vizuálu. Největší achievement je, že mě to po dvou hodinách "strávených" s těmi smrady nefalšovaně dojalo.

• 3.11.2018  22:40
    Případ SK1 (2014)

Nejzajímavější na tom je, jak to klame tělem a mlží. Jinak je to vcelku standardní podívaná, kde je hlavní hrdina asi nejméně výrazná postava. Naopak zatčenej černoch hraje velice dobře. 70%

• 2.11.2018  21:07
    Dogman (2018)

Má to skvělýho hlavního hrdinu. Hubenej skrček a dobrák od kosti, co se prostě musí vyrovnat s nelehkou situací. Fakt mi ho bylo líto. Zároveň je to precizně natočené a napínavé.

• 29.10.2018  20:37
    Máš ji! (2018)

A mě to bavilo. Přišla mi sranda, jak jim Jeremy Renner vytuněně utíkal. Akorát bych to nechal celé v komediální notě a vystřihl vážnější scény. 70%

• 20.10.2018  23:40
    Wolf Creek 2 (2013)

John Jarratt naprosto vládne celýmu filmu. Hláškujícího australskýho burana si neskutečně užívá a posouvá celej film na další level. Často jsem se naprosto upřímně smál, i když tam někoho zrovna brutálně vraždil. Scéna s klokanama je asi komediální vrchol filmu. Ke konci dost přituhne a je to fakt horor. Stejnak tvůrci ale pomrkávají na diváka a v mučící scéně propašují do filmu regulérní rychlokurz o Austrálii.

• 20.10.2018  21:35
    Potvora (2017)

Spš než potvora by se to mělo jmenovat Podpantoflák.

• 17.10.2018  22:56
    U nich doma (2012)

Tak hodinu velmi vynalézavá a napínavá podívaná. Pak bych ale, coby sultán, usekl Ozonovi hlavu.

• 17.10.2018  20:15

Charaktery nejsou zdaleka tak dobře napsané jako v Office a jejich chování bylo trochu nelogické. Kapela Brenta celej film dissuje, aby na konci z ničeho nic všichni otočili a bezdůvodně začali říkat, že je to vlastně dobrák. Navíc se mi ty jeho písničky líbily. Každopádně David Brent je furt perfektně zahranej a z jeho konání mi bylo stále stejně trapně.

• 15.10.2018  23:02

Je to můj problém, ale prostě jsem se nudil. Bylo to na mne příliš technické a vesmírné záběry mi přišly nekonečné. Vždy když jsem dlouhé minuty čuměl na roztřesené kontrolky, tak jsem fakt chcípal. Rodinná linka mi nevadila, ale ta jeho žena mi přišla divná. Hodila by se mi třeba do Osvícení. Nejvíc se mi líbila hudba. Prostě mi více sedí styl do detailu vymazlené Gravitace, mysteriózního Interstellaru, nebo divácky přístupnějšího Apolla 13, než tento "špinavý," zádumčivý přístup.

• 14.10.2018  10:38
    Pozůstalí - Série 2 (série) (2015)

Zklamání.Nové postavy z černošský rodiny jsou dobré a perfektně se povedlo vystihnout a zahrát jistou znepokojivost v nich. Jinak mi ta série přišla totálně o hovně a i když je to stále dobře natočené a zahrané, tak mě zobrazované dění vůbec nepřesvědčilo a hlavně dost dílů ani nebavilo.

• 14.10.2018  10:35
    Pozůstalí - Série 1 (série) (2014)

Správně divné, ale rozhodně si to umí získat pozornost. Dva díly byly fakt perfektně vypointované (to s tim kostelem, a pak jako Nora jela na tu konferenci). Hodně pomáhají skvělí herci. Justin Theroux zvládá archetyp drsnýho poldy, kterýmu se kurví rodinnej život až s willisovskou grácií. A hodně mě taky baví Ann Dowd. Vyvrcholení s master plánem Guilty Remnants byl správně over the top.

• 14.10.2018  10:28
    V domě (2016)

Průměr ňák ve všem, ale musím uznat, že vymysleli skvělýho záporáka. Tak bizarní kombo psychóz a skillů se jen tak nevidí :)

• 14.10.2018  10:26
    Odnikud (2017)

Nějak mi neseděla kombinace ideologie atentátníků a způsobu jakým atentát provedli. Každopádně film mě bavil. Diane Kruger byla výborná a hodně se mi líbil i ten soudní proces. Je vidět, že kde je um, tak lze poutavě natočit cokoliv. Dovětek v Řecku byla ale rozhodně nejlepší část filmu.

• 26.9.2018  22:09

Ten herec ho zahrál fakt dobře a bavil mě. Jinak mi to ale přišlo jaksi nedomrdlé. Bitevní scény vypadaly jak z první světový a do SW se mi to vůbec nehodilo. Vlastně mi bylo celkem jedno, co se tam děje a některé zvraty byly vyloženě blbé. Např. celej film je honí a sabotuje hrozivej a dle vzhledu opravdu zlej bojovník, díky kterému jim při heistu umřel pilot. Ale jakmile si sundá helmu a zjistí se, že je to vlastně mírumilovně vypadající osmnáctiletá zrzka, tak je všechno v pohodě a hned se kámošej. Jako wtf? Nebyl to špatný film, ale působil na mě jako splněná povinnost, a ne jako produkt tvůrčího zápalu.

• 15.9.2018  21:21
    Kancl (TV seriál) (2001)

Ne že byste se úplně chlámali, spíše vám bude chvílemi trapně za hlavní postavu Davida Brenta. Sráče, který udělá cokoliv, aby byl oblíbený. Překvapilo mě, že se to nebojí i vážnějších momentů. Nejlepší byl asi Gareth a jeho cáklí kámoši Oggmonster a Jimmy the Pervert.

• 10.9.2018  00:37
    Upgrade (2018)

Nářez. Dobrý nápad, skvělé zpracování a dvojník Toma Hardyho.

• 9.9.2018  22:52
    Scanners (1981)

Za mě solidní sci-fi thriller. Občas je úsměvné, jak tam všechno příliš snadno exploduje (včetně lidských hlav), ale mě to prostě bavilo. Hlavní hrdina sice čumí, jak puk. Nedostatek jeho charismatu však bohatě vykompenzuje Michael Ironside. Klidně si dovedu představit, že někdo udělá mainstreamovější remake.

• 9.9.2018  22:42
    Deadpool 2 (2018)

Mě se to asi líbilo víc než první díl. Bylo mi ňák jedno, co se tam děje a jen jsem si užíval humory a necenzurovaný násilí. Přístup dát do dvojky všeho více se tentokrát vyplatil. Potěšil mě tlusťoch z Honu na Pačlověky.

• 2.9.2018  11:50

I přes impozantní délku je to občas zkratkovité a musel jsem malinko číst mezi řádky, jelikož román jsem nečetl. Každopádně jsem si film užil. Bavilo mě to celou dobu a díky sebejisté režii, hereckým výkonům a silnému příběhu to nezestárlo ani o den.

• 1.9.2018  19:58

Nijak objevná romantika i survival. Takovej ten film, jak zapomenete, že jste ho vlastně viděli. Shailene Woodley mi tu byla hrozně nesympatická a přišlo mi, že i nějak zošklivěla.

<< předchozí 1 2 3 4 26 50 75 99