Superpero

nadbytost

<< předchozí 1 2 3 4 25 50 74 98
    • 17.10.2018  22:56
    U nich doma (2012)

Tak hodinu velmi vynalézavá a napínavá podívaná. Pak bych ale, coby sultán, usekl Ozonovi hlavu.

• 17.10.2018  20:15

Charaktery nejsou zdaleka tak dobře napsané jako v Office a jejich chování bylo trochu nelogické. Kapela Brenta celej film dissuje, aby na konci z ničeho nic všichni otočili a bezdůvodně začali říkat, že je to vlastně dobrák. Navíc se mi ty jeho písničky líbily. Každopádně David Brent je furt perfektně zahranej a z jeho konání mi bylo stále stejně trapně.

• 15.10.2018  23:02

Je to můj problém, ale prostě jsem se nudil. Bylo to na mne příliš technické a vesmírné záběry mi přišly nekonečné. Vždy když jsem dlouhé minuty čuměl na roztřesené kontrolky, tak jsem fakt chcípal. Rodinná linka mi nevadila, ale ta jeho žena mi přišla divná. Hodila by se mi třeba do Osvícení. Nejvíc se mi líbila hudba. Prostě mi více sedí styl do detailu vymazlené Gravitace, mysteriózního Interstellaru, nebo divácky přístupnějšího Apolla 13, než tento "špinavý," zádumčivý přístup.

• 14.10.2018  10:38
    Pozůstalí - Série 2 (série) (2015)

Zklamání.Nové postavy z černošský rodiny jsou dobré a perfektně se povedlo vystihnout a zahrát jistou znepokojivost v nich. Jinak mi ta série přišla totálně o hovně a i když je to stále dobře natočené a zahrané, tak mě zobrazované dění vůbec nepřesvědčilo a hlavně dost dílů ani nebavilo.

• 14.10.2018  10:35
    Pozůstalí - Série 1 (série) (2014)

Správně divné, ale rozhodně si to umí získat pozornost. Dva díly byly fakt perfektně vypointované (to s tim kostelem, a pak jako Nora jela na tu konferenci). Hodně pomáhají skvělí herci. Justin Theroux zvládá archetyp drsnýho poldy, kterýmu se kurví rodinnej život až s willisovskou grácií. A hodně mě taky baví Ann Dowd. Vyvrcholení s master plánem Guilty Remnants byl správně over the top.

• 14.10.2018  10:28
    V domě (2016)

Průměr ňák ve všem, ale musím uznat, že vymysleli skvělýho záporáka. Tak bizarní kombo psychóz a skillů se jen tak nevidí :)

• 14.10.2018  10:26
    Odnikud (2017)

Nějak mi neseděla kombinace ideologie atentátníků a způsobu jakým atentát provedli. Každopádně film mě bavil. Diane Kruger byla výborná a hodně se mi líbil i ten soudní proces. Je vidět, že kde je um, tak lze poutavě natočit cokoliv. Dovětek v Řecku byla ale rozhodně nejlepší část filmu.

• 26.9.2018  22:09

Ten herec ho zahrál fakt dobře a bavil mě. Jinak mi to ale přišlo jaksi nedomrdlé. Bitevní scény vypadaly jak z první světový a do SW se mi to vůbec nehodilo. Vlastně mi bylo celkem jedno, co se tam děje a některé zvraty byly vyloženě blbé. Např. celej film je honí a sabotuje hrozivej a dle vzhledu opravdu zlej bojovník, díky kterému jim při heistu umřel pilot. Ale jakmile si sundá helmu a zjistí se, že je to vlastně mírumilovně vypadající osmnáctiletá zrzka, tak je všechno v pohodě a hned se kámošej. Jako wtf? Nebyl to špatný film, ale působil na mě jako splněná povinnost, a ne jako produkt tvůrčího zápalu.

• 15.9.2018  21:21
    Kancl (TV seriál) (2001)

Ne že byste se úplně chlámali, spíše vám bude chvílemi trapně za hlavní postavu Davida Brenta. Sráče, který udělá cokoliv, aby byl oblíbený. Překvapilo mě, že se to nebojí i vážnějších momentů. Nejlepší byl asi Gareth a jeho cáklí kámoši Oggmonster a Jimmy the Pervert.

• 10.9.2018  00:37
    Upgrade (2018)

Nářez. Dobrý nápad, skvělé zpracování a dvojník Toma Hardyho.

• 9.9.2018  22:52
    Scanners (1981)

Za mě solidní sci-fi thriller. Občas je úsměvné, jak tam všechno příliš snadno exploduje (včetně lidských hlav), ale mě to prostě bavilo. Hlavní hrdina sice čumí, jak puk. Nedostatek jeho charismatu však bohatě vykompenzuje Michael Ironside. Klidně si dovedu představit, že někdo udělá mainstreamovější remake.

• 9.9.2018  22:42
    Deadpool 2 (2018)

Mě se to asi líbilo víc než první díl. Bylo mi ňák jedno, co se tam děje a jen jsem si užíval humory a necenzurovaný násilí. Přístup dát do dvojky všeho více se tentokrát vyplatil. Potěšil mě tlusťoch z Honu na Pačlověky.

• 2.9.2018  11:50

I přes impozantní délku je to občas zkratkovité a musel jsem malinko číst mezi řádky, jelikož román jsem nečetl. Každopádně jsem si film užil. Bavilo mě to celou dobu a díky sebejisté režii, hereckým výkonům a silnému příběhu to nezestárlo ani o den.

• 1.9.2018  19:58

Nijak objevná romantika i survival. Takovej ten film, jak zapomenete, že jste ho vlastně viděli. Shailene Woodley mi tu byla hrozně nesympatická a přišlo mi, že i nějak zošklivěla.

• 1.9.2018  19:55
    Šaráda (1963)

Už to zestárlo. Audrey Hebpurn je roztomilá, ale té romanci s důchodeckym Cary Grantem jsem moc nevěřil. A ani ta pointa nebyla věru šokující.

• 26.8.2018  22:21

Rodinný problémy a vtipy nic moc. Co se ale povedlo byla linka se stárnoucíma bitkařema, kteří se stále perou o svoje místo na výsluní. Postava Lieva Schreibera mě bavila asi víc než samotnej Dougie.

• 11.8.2018  19:56

Příběhově tam jsou hluchý místa, ale ta akce. Asi nejopulentnější festival honiček, bitek, přestřelek, výbuchů od...jakživa. A ty lokace. Fakt to působí strašně bombově a je radost to sledovat. Když akce pomine, tak mi byly dilemata Ethana Hunta srdečně jedno, ale ono se to tam zase začne hned řezat. Vanessa Kirby je sexy.

• 11.8.2018  19:48
    Šéfka (2016)

Zajímalo by mě, kdo má být cílovka. Příběh o skautkách dospěláky nebaví, ale děti na to koukat nemůžou, kvůli sprostým vtipům o kouření čůráků. Je to takové odfláknuté. Vztahy mezi postavami tam prostě jen tak bezdůvodně jsou. Napřklad nechápu, proč Kristen Bell a hlavně ta její dcera měli tak rádi Melissu McCarthy, která se k nim chovala jako kráva. Scénář je nenápaditý a tak nějak mě na tom bavila jen ta Melissa McCarthy, která prostě je dobrá komička. A samozřejmě záporák Peter Dinklage. Jenže ten je tam hrozně málo. Ve finále se to docela zvedne a i jsem se zagebil. 50%

• 5.8.2018  18:37
    Dark - Série 1 (série) (2017)

Kvalitní promyšlená podívaná, která nemá problém zaujmout. Kombinace mysteriózna s ukrytou špínou maloměsta funguje bezvadně. Výhrady mám akorát k přehršli postav, které jsou často nezajmavé (např. děti Ulricha). Závěr mě také zklamal. Čekal jsem uzavřenou linii, ale tvůrci se rozhodli vydat mnohem ambicióznějšm směrem, tak snad se to nerozmělní. Držím palce.

• 31.7.2018  15:51

Takto poctivou dávku napětí pomalu ani nepamatuji. Tvůrci pracují s divákovou fantazií, takže to není příjemný film na koukání, i když žádnou drastickou věc vlastně nevidíme. Oceňuji promyšlenost scénáře. Vždy když jsem si říkal "tohle je divný, a proč támhleto" film to vždy adekvátně zdůvodní.

• 29.7.2018  22:39
    Okja (2017)

Přijde mi super, že takováhle ulítlost vůbec vznikla a dokonce v ní hrají známé hlavy. Kritika masnýho průmyslu, korporací i aktivistů je v tom zřetelná, ale naštěstí se to primárně soustředí na příběh holky, co pro záchranu svého superprasete udělá všechno. To mě na tom bavilo i dojímalo. Maso kvůli tomu sice žrát nepřestanu, ale Netflixu tleskám za podporu takto originálních filmů.

• 28.7.2018  22:33

Buď mi u toho bylo fakt nepříjemně, nebo jsem se nudil. Námět mi přišel hodně zajímavej a určitě by z toho mohl být skvělý celovečerák. Na seriál mi to ale přijde málo, protože se v těch dílech fakt nic neděje. Pokaždý jde nakoupit, pak prcá, tajně hraje scrabble a dostane do držky. Navíc mi ten svět nepřijde úplně důvěryhodnej, ale budiž, beru to. Nejvíc mi vadí, že takto nadějnou látku natahujou a zbytečně rozmělňují. Třeba ta story toho řidiče / donašeče je úplně k hovnu a vyšumí totálně do ztracena. Nebo to s tim odbojem. Člověk furt čeká, že se konečně něco stane a nestane se nikdy nic. Ani ty postavy mi moc nepřirostly k srdci. Ta hlavní je mi nesympatická. Alespoň že je tam famózní teta Lydie. Ta si krade každou scénu pro sebe a asi jediná mě opravdu baví. Druhou sérku asi ani nedám.

• 28.7.2018  22:20
    Psí ostrov (2018)

Opět klasická dávka nenapodobitelné hravosti, kterou prostě nikdo jiný takhle neumí.

• 24.7.2018  19:55

Zábavnější, než jsem čekal. Animace je super a dává tomu punc zajmavosti. Počáteční rozladěnost, že nevím kdo je kdo rychle opadla a já si nerušeně užíval děj, na kterém mě potěšilo, že se nejedná o tradiční povídkový film, ale o celistvý příběh. Vyznění je celkem jasné. V Íránu žít nechcete, ale zase tam maj signál v metru.

• 14.7.2018  23:44

Kdyby se v reálnym životě takhle choval k ženě na prvním rande, tak by ho podle mě podezřívala, že je sériový vrah. Film mě bavil díky skvělému Danielu Day-Lewisovi. Malinko mi drhnul závěr. Jejich tajemství na štěstí ve vztahu mi přišlo úsměvné.

• 1.7.2018  23:14
    Nemilovaní (2017)

Velmi dobře vystihnutá nenávist mezi hlavní dvojicí, pro mne film nespasila. Od zmizení syna mi přišlo, že se děj zastavil. Ano, hledání bylo vyobrazeno velmi podrobně, ale naprosto bez emocí. Vyznělo to do ztracena a jestli to byla symbolika k zobrazení prázdnoty "mobilové" společnosti budiž, ale zábavné to nebylo.

• 1.7.2018  19:47
    Cirkus Humberto (TV seriál) (1988)

Nečekaně chytlavý výlet do časů, kdy prabáby našich pradědů byly ještě dětmi.

• 10.6.2018  01:35
    Pomsta (2017)

Za mě teda super. Krásná dívka ukazuje vnady a zabíjí debily v nečekaně zručně natočeném aranžmá. Třeba ta finální hra na schovku v baráku byla fakt nervydrásající. A celkově mi to v rámci žánru přišlo naprosto v pořádku. Jasně, holka má fakt tuhej kořínek, ale když se probudí a má to logo od piva vypálený do kůže, tak to je prostě badass moment jako svině. A hudba je mega.

• 9.6.2018  22:23
    Network (1976)

Brilantní kritiku hyenismu televizních společností považuji za samozřejmost. Co mě ale dostalo byla linie Williama Holdena s románkem s Faye Dunaway. Scéna, když to oznámil manželce, pro mne byla nejpůsobivější z celého filmu. A nelze nezmínit až komicky do extrému vyhnanou roli Neda Beattyho.

• 4.6.2018  21:54

Nechápal jsem proč vždycky dal na ty podivný nápady svojí ženy. Fakt nedávaly moc smysl. Billy Bob Thorton super.

<< předchozí 1 2 3 4 25 50 74 98