estik97

2 body

<< předchozí 1 2
    • 17.1.2019  22:18
    Skleněný (2019)

Eh.. na obsazení člověk nemůže říct ani popel, všichni to tam hrajou dobře, obzvlášť Patricia od McAvoye je kouzelná. Ale celkově mě film neuspokojil. Je to takové nemastné, neslané.. vadí mi některé zarážející věci v léčebně.. jakože má to dobře vymyšlené, ale v něčem pochybil, tudíž to pro mě ztrácí hodnotu.. Za zhlédnutí to asi stojí, ale že bych z toho byla úplně nadšená se říci nedá.. škoda!

• 16.1.2019  15:08

Asi více méně to co jsem od toho očekávala, první polovina velmi povedená, ale po téhle pasáži se to nějak zpomalí a celkem to zabíjí písnička. Aspoň tedy pro mě. Samotné finále filmu je opět povedené, takže to stačí na finální čtyři hvězdičky. Bylo miloučké opět vidět Vanilopku a zapracování ostatních Disney postaviček suprové.

• 3.1.2019  22:18

Práce kameramana je krásná. To jak si hraje s každým záběrem, jak se mazlí se světlem. Timothée má obrovský talent a už po několikáté mě nezklamal. Steve Carell v této roli obstál velmi velmi dobře. V celku to pak vytváří příjemný film, ke kterému se určitě budu vracet :-)

• 3.1.2019  15:16
    Bird Box (2018)

Wow. Jakože dost silný film. Nevím kde začít. Malkovich skvělý, Hollander perfektní, Bullock? Dobře si to tam všichni zandali. Trochu mě neuspokojil konec, proto pouze čtyři hvězdičky. Jako by už jim nakonec došel nápad, tak to ukončili takto. Ale jinak k tomu úplně moc výhrady nemám. Dvě hodiny velmi rychle odtikaly a já se skvěle a hlavně napjatě bavila!

• 13.12.2018  22:12

Jeden z mých nejoblíbenějších vánočních filmů, nikdy jsem to neviděla s českým dabingem, vždy originální znění, protože tak je to prostě lepší. Super herci, krásná hudba, vtip a romantika. Tohle se sousedům velmi povedlo :-)

• 12.12.2018  17:52

Takhle nějak by romantické komedie měly vypadat. Má to všechno, co je potřeba. Navíc k tomu perfektní Woody Harrelson, kterého já prostě žeru :-)

• 4.12.2018  22:42
    Vdovy (2018)

Celkem průměrný film, nic závratně oslavného. Myslím si, že stopáž až zbytečně moc dlouhá. V první polovině filmu se vlastně toho moc nestane. Samozřejmě, že Violka to hraje dobře, ale jako celek to úplně světové není. A na to, že Hans Zimmer dělal hudbu, tak teda mohl dostat více prostrou.. ale i to trochu, co tam vytvořil, bylo krásné. Je to někde mezi 3-4 hvězdami, ale spíše blíže k těm finálním 3.

• 14.11.2018  21:38

Zatímco mnoho diváků hodnotí průměrně/podprůměrně, mě se to líbilo. Každý díl rozvíjí něco jiného, což ovšem můžeme chápat i z názvu filmu. Nerozumím tomu, když někdo říká, že je tenhle díl bez akce a táhne se, osobně mi přijde, že snad první díl měl ještě méně akce, než má tento. Pro mě to funguje, příběh se rozvíjí, postavy taktéž. Viděno ve 3D, čehož jsem se strašně bála. Ano, místy až moc tmavé, ale jinak za mě 3D super!

• 9.11.2018  00:29

Po velmi velmi dlouhé době pořádný správně "Grey's Anatomy" díl. <3

• 4.11.2018  20:58

Pět hvězd. Protože to bylo nabité. Emočně, hudebně, herecky. Pět hvězd protože Rami Malek. Pět hvězd protože Queen. Finále absolutně bez komentáře. Snažíš se, ať tě to nesemele, ale nedokážeš to udržet. Film, který se rozhodně musí vidět na plátně. Jsem ráda, že i já jsem se toho mohla účastnit.

• 3.11.2018  13:07

Už bych se i začala bát, když tu náhle to začne být příjemně vtipné. Na jedné straně roztomile rozjařená Anna Kendrick, na straně druhé ostrá božská Blake Lively. Pro mě to funguje a výborně jsem se bavila. Mělo to pro mě všechno.. i to, co jsem nečekala. Jo a playlist filmu? Paráda!!

• 25.10.2018  18:53
    Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

Právě jsem dokončila všech sedm sérií. Už asi po stopadesáté. A nikdy toho nebudu mít dost. Vždy jsem chtěla žít (nebo se aspoň podívat) ve Stars Hollow, zažít všechny akce od 24hod tanečního maraton, přes Life and Death Brigade, po maratón pletení. Být opklopena lidmi, kteří jsou jako ti ze Stars Hollow, okusit kávu od Luka, dát si něco dobrého od Sookie. Každá postava je jedinečná a všechny do sebe perfektně zapadají. Vztah Lorelai a Rory je to, co si každý rodič přeje. Při sledování finále jsem pokaždé tak šťastná a tak dojatá. Srdeční záležitost <3

• 13.10.2018  23:39

Naprosto úžasná podívaná!! Délka filmu mi nevadila, ani jsem si toho nevšimla. A i když jsem věděla, že na ten Měsíc fakt doletí, pořád jsme seděla a čekala, zda se náhodou něco nezvrtne, vtáhlo mě to ohromně. K tomu brilantní hudební doprovod a jako kontrast scény s úplným tichem, krása. Za sebe Ryana Goslinga moc nemusím, z toho důvodu jsme se úplně netěšila, ale zde se naprosto hodil a zahrál to úžasně.

• 20.9.2018  22:57

Po strašně dlooouhé době pro mě velmi perfektní česká komedie. Kinosál propukal v histerický smích. Anna Polívková úžasně ztvárnila muže.. opravdu klobou dolů! Langmajer v této chvíli trochu ostrouhal, ale jeho šarm tomu prostě dodává to pravé. Hlášky perfektní, ztvárnění bezkonkurenční a herci famózní :-) na večerní zábavu tak akorát. Doporučuju!!!

• 15.9.2018  21:36

Super oddychová komedie :) i když bych nějaké chyby určitě našla - třeba úplně prázdné dialogy a herecké výkony.. ale celkový dojem byl skvělý, strašně jsem se nasmála spolu s celým kinosálem. Určitě doporučuju! .....a Elyas je prostě sexy!!!

• 12.7.2018  02:14

Na to že se děj odehrává v roce 1983, tak to z filmu vůbec nešlo poznat. Několikrát jsem si za film řekla "proč to jako dělá" nebo "to tam jako neproletělo ani jedno letadlo/vrtulník/žádná loď" atp. Musela mi vždy připomenout kamarádka, že je to vlastně z toho roku 83, tudíž to nebylo, jako dnes. Štvalo mě střídání se děje před/po bouři. Herci mi nijak nevadili, ale ani neoslnili. Nejlepší pasáž asi ze samotné bouře.

• 10.7.2018  19:24

Ač jsem člověk, který Sci-Fi nesleduje jako svou první volbu, tento film jsem již po zhlédnutí traileru musela vidět. Bohužel se nám nenaskytla verze 3D titulky, ale jsem pořád přesvědčena, že 3D by tento zážitek vyšperkovalo. Pro mě to byla neskutečná jízda, kde se vystřídalo spoustu lichotivého faktoru, ať už jde o samotný příběh, tak animace ve filmu a hudbu. Famózní podívaná, která nezklamala :-)

• 10.7.2018  19:19
    13 Reasons Why - Série 2 (série) (2018)

Pro mě byla druhá série překvapením asi stejně, jako ta první. Cítila jsem obrovské zlepšení v chování postav, vývoji postav a celkovém ději. Je cítit napětí a pomalu vás to začíná vtahovat do děje. Zatímco byla pro mě první série obrovské zklamání, druhá série byla super a jsem zvědavá, kam tohle povede!

• 13.6.2018  23:42
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Seriously? Kdo tohle vymyslel? Pro mě zatím největíší zklamání, co jsem v poslední době viděla. Vím, že to má pomoci lidem, kteří jsou šikanováni a také pozvednout vědomí o tom, jaké to může být.. ale takové nesmyslné situace, za které si většinou může Hannah sama? Když by se sama nechovala jako husa, možná by se k ní i ostatní nechovali, jako k huse. UPRAVENO: První série je pro mě teda hrozivé zklamání. Ke konci (cca poslední dva díly) se to však vylepší. Sledovala jsem dále, jelikož jsem byla zvědavá, jak tohle dopadne. Druhá série je pro mne zcela jiné kafe, seriál se o 100% zlepšil, takže pro mě druhá série moc super! Postavy se nechovají jako kreténi, vše je více racionální, než tomu bylo. Díly jsou napínavější a více vás to vtáhne do děje.

• 13.6.2018  23:35

Pro mě zatím nejlepší díl, jinak je to hrozné zklamání. Líbí se mi Kate Walsh a Christian Navarro, ale jinak je to pro mě zbytečné, koukám se už jenom z povinnosti, abych věděla, jak se to doklepe. Nijak zvlášť se mi nelíbí ani hudební doprovod. Celá ta situace mi přijde hloupá a nesmyslná, Hannah si za většinu situací může sama a všichni se chovají, jak úplní idioti. Vím, že má tohle upozornit na šikanu a pomoci to lidem, kteří jsou šikanováni, ale přijde mi to jako hrozná volovina.

• 27.5.2018  13:46

Na horory nekoukám, ale po shlédnutí traileru jsem tento prostě musela vidět. Čekala jsem hodně, ale tak moc ne. Opravdu perfektně zpracováno. Páry "logických" chybiček by se tam našlo, ale v celkovém hodnocení. mi nijak nevadí. Pokaždé když jsem se mohla zleknou, tak jsem se zlekla, tajila jsem dech do poslední scény a slzy taky padaly. Výborné herecké výkony od manželského páru Krasinski-Blunt. Perfektní hudební doporvod. Za mě plný počet :-)

• 25.5.2018  16:47
    Chirurgové (TV seriál) (2005)

Co na to říci, jak píše KevSpa patří to i k mé srdeční záležitosti. Tento seriál sleduji již několik let a nenechám si ho nikým pošpinit. První série byly úžasné, perspektivní, vtipné. Pak se začali ve větší míře obměňovat herci, ale pořád to bylo perfektní. S 9. sérií, kdy nám přišlo mladá kůže v podobě nových stážistů se mi to zprvu nezalíbilo, ale poté jsem si na ně zvykla. Momentálně jsme po finiši 14. série a já si tak trochu říkám, jestli už není čas to zastavit? Ano, miluju to a pořád se k tomu budu vracet a budu se koukat na epizody, které jsem viděla už stokrát.. ale nechci, aby se to překotilo v seriál, který točí stejné situace pořád dokola a vztahy se mění v otřesné a nepochopitelné. Mimo tyto aspekty jsou zde perfektní herci, nejlepší hudební výběr a perfektní střih.

• 25.5.2018  16:32
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

Perfektní, dokonalý, bombový seriál. Příběh, herecké obsazení a jejich výkony, kamera a neustále napjatá atmosféra. Není díl, kdy by se mi netajil dech nebo bych nebyla překvapená. Sedím s otevřenou pusou dokořán a pořád si to užívám. Knihu jsem nečetla, ale po zhlédnutí každé episody mám nutkání se do toho pustit. Úžasná Elisabeth Moss je perfektní snad ve všem, co natočí. A za hudební doprovod a soundtracky, které se zde objeví je to jasný plný počet!

• 25.5.2018  16:28

S každým dílem si tenhle seriál víc a víc užívám. Neustále tajím dech a zírám s otevřenou pusou. I tento díl je mi toho důkazem!

• 16.5.2018  01:13
    Taxi 5 (2018)

Čekala jsem zklamání, ale k mému překvapení jsem se příjemně bavila :-) samozřejmě, chybí tomu Samy Naceri a Fréderic Diefenthal.. ale nově obsazení herci jsou celkem fajn - ve smyslu k pobavení. Jestli by uvažovali o šestém dílu, to už by fakt průser být mohl, nicméně pětka na tom není tak špatně. Humor tak akorát, zápletka klasická, možná až moc rychle vyřešená/rozuzlená. Každopádně na příjemný oddych večer je to tak akorát.

• 13.4.2018  11:09

Moc mě to nenadchlo. Zasmát jsem se zasmála, ale příběh strašně slabý.Je to vyloženě taková oddechovka, když si chcete udělat pěkný klidný večer. Dialogy na houby.. zachraňovala to hudba.. a rapující ptáčci :-)

• 2.4.2018  03:06

Kdyby byla "cesta do minulosti" zpracována jinak, myšleno lépe, bylo by hvězdiček určitě pět. Tohle mi na celém filmu opravdu nejvíce vadilo. Mimo tyhle scény se mi film líbil, ráda se k němu vracím a vždy se pobavím.

• 2.4.2018  02:24

Asi jeden z mých nejoblíbenějších španělských filmů. Almodóvar je láska, jehož styl mě nejspíš nikdy nepřestane bavit. Antonio Banderas se mi tam perfektně hodil, i ostatní odvedli skvělou práci. Pořád se k tomuto budu vracet. Viděno v originále s cz titulky.

• 2.4.2018  02:06

Neřadím se mezi fanoušky fantasy žánru, ale v tomhle filmu si každý najde to své. Ať už je to romantická, dobrodružná či neustálá komediální část. Pokud se někomu tento snnímek nelíbí, musí však ocenit nejlepší scénu s Robertem de Nirem. Můžu ji vidět tisíckrát a pořád se budu válet smíchy. Za mě plných 100% :-)

• 21.3.2018  22:03
    Ma Ma (2015)

Zpívající gynekolog? Jedině když vypadá jako Asier Etxeandia! Zprvu mě průběh filmu trochu překvapil, kdyby to bylo od Almodóvara, asi by mi to přišlo normální, ale jelikož neznám tvorbu Julia Medema, tak jsem si říkala, co to sakra.. ve finále se mi ale film moc líbil a doporučuju zhlédnutí :-)

<< předchozí 1 2