estik97

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 5.11.2019  17:52
    Abstinent (2019)

Josef Trojan se potatil, líbí se mi, jak postavu Adama ztvárňuje a věřím, že o něm ještě v budoucnu uslyšíme. Celkově jsem od filmu čekala asi trochu víc, místy na mě působí příběh trochu neprovázaně a některé scény mi přijdou nedotažené, střihnuté moc brzy. Jak tady komentuje Matty, mě se naopak podkreslení Čajkovským a Mozartem líbí velmi a beru to jako originální nápad. Jediná věc, která ve mě zůstala, jsou stovky otázek na průběh takovéto léčby, které bych položila Petru Harazinovi.. věřím, že pro všechny abstinenty to musí být mnohem intenzivnější podívaná. Určitě doporučuji zhlédnutí, ať si v tom najde každý kousek sebe nebo svého okolí ;-)

• 12.4.2020  10:58

Černý, drsný humor mám ráda, ale stejně tak mám ráda, když se k pointě komik dopracuje a vy ji nevidíte už od začátku. V tomhle speciálu se to povedlo pouze párkrát, což mi na hodinový speciál nestačí. Vtipy to jsou dobré, to každopádně, ale chybí mi utvoření celku.

• 3.1.2019  22:18

Práce kameramana je krásná. To jak si hraje s každým záběrem, jak se mazlí se světlem. Timothée má obrovský talent a už po několikáté mě nezklamal. Steve Carell v této roli obstál velmi velmi dobře. V celku to pak vytváří příjemný film, ke kterému se určitě budu vracet :-)

• 4.11.2018  20:58

Pět hvězd. Protože to bylo nabité. Emočně, hudebně, herecky. Pět hvězd protože Rami Malek. Pět hvězd protože Queen. Finále absolutně bez komentáře. Snažíš se, ať tě to nesemele, ale nedokážeš to udržet. Film, který se rozhodně musí vidět na plátně. Jsem ráda, že i já jsem se toho mohla účastnit.

• 26.4.2020  02:40
    Chalífát (TV seriál) (2020)

Jakože halo, tohleto se moc povedlo!! Ovšem pokud máte, promintě mi ten výraz, v hlavě nasráno a jediné co si z toho odnesete je: "No tak tady to máš, to si tady do Evropy chceme jako pustit jo", tak se prosím nedívejte a jdetě se radši zakopat pod zem. Pro mě to je první seriál s takovouhle tematikou, takže neumím posoudit, zda ja něco lepšího. Tudíž ani herce neznám, nikdy jsem je neviděla ani v ničem jiném, ale tady se mi moc líbily jednotlivé výkony. Seriál vytváří perfektní atmosféru a pohraje si s vašimi nervy. Najde se i pár chybiček, ale zatím jsem tolerantní. Pokud bude druhá série, tak už by si ale měli dávat větší pozor :-)

• 25.5.2018  16:47
    Chirurgové (TV seriál) (2005)

Co na to říci, jak píše KevSpa patří to i k mé srdeční záležitosti. Tento seriál sleduji již několik let a nenechám si ho nikým pošpinit. První série byly úžasné, perspektivní, vtipné. Pak se začali ve větší míře obměňovat herci, ale pořád to bylo perfektní. S 9. sérií, kdy nám přišlo mladá kůže v podobě nových stážistů se mi to zprvu nezalíbilo, ale poté jsem si na ně zvykla. Momentálně jsme po finiši 14. série a já si tak trochu říkám, jestli už není čas to zastavit? Ano, miluju to a pořád se k tomu budu vracet a budu se koukat na epizody, které jsem viděla už stokrát.. ale nechci, aby se to překotilo v seriál, který točí stejné situace pořád dokola a vztahy se mění v otřesné a nepochopitelné. Mimo tyto aspekty jsou zde perfektní herci, nejlepší hudební výběr a perfektní střih.

• 9.11.2018  00:29

Po velmi velmi dlouhé době pořádný správně "Grey's Anatomy" díl. <3

• 27.9.2019  13:24

už pár dílů (sezón?) mi Maggie strašně leze na nervy.. s její postavou si neumím potykat. A tenhle díl je pro ní jenom další hřebíček do rakve :-D jinak díl takový průměrný, na můj vkus to všechno moc utíkalo, velmi rychle a jednoduše si vyřešili, co potřebovali. Prozatím bez hodnocení, až budu mít s čím porovnat, tak pak možná doplním.

• 19.3.2018  21:50

Filmy by to nebyl špatný, kdyby to totálně nepokazili scénou s vykolejením vlaku. Tím to pro mě neskutečně kleslo a zkazilo celý dojem.

• 19.3.2018  08:04
    Coco (2017)

Pohádka, která by měla vzít každého za srdce. Motiv svátku "el Día de los Muertos", které bylo úžasně zpracováno - od vysvětlení základních informací o tomto svátku, po úžasné detaily ve filmu. Barevnost, šmrnc a spousta kvítků cempasuchil. Pohádku jsem viděla v AJ verzi, ale také s dabingem. Osobně se přikláním k dabingu, klučina má úžasný hlas, který vyniká v písničkách. Tvůrci si s tím krásně pohráli a dle mého názoru si to určitě zasloužilo Academy award!

• 12.12.2018  17:52

Takhle nějak by romantické komedie měly vypadat. Má to všechno, co je potřeba. Navíc k tomu perfektní Woody Harrelson, kterého já prostě žeru :-)

• 14.11.2018  21:38

Zatímco mnoho diváků hodnotí průměrně/podprůměrně, mě se to líbilo. Každý díl rozvíjí něco jiného, což ovšem můžeme chápat i z názvu filmu. Nerozumím tomu, když někdo říká, že je tenhle díl bez akce a táhne se, osobně mi přijde, že snad první díl měl ještě méně akce, než má tento. Pro mě to funguje, příběh se rozvíjí, postavy taktéž. Viděno ve 3D, čehož jsem se strašně bála. Ano, místy až moc tmavé, ale jinak za mě 3D super!

• 25.10.2018  18:53
    Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

Právě jsem dokončila všech sedm sérií. Už asi po stopadesáté. A nikdy toho nebudu mít dost. Vždy jsem chtěla žít (nebo se aspoň podívat) ve Stars Hollow, zažít všechny akce od 24hod tanečního maraton, přes Life and Death Brigade, po maratón pletení. Být opklopena lidmi, kteří jsou jako ti ze Stars Hollow, okusit kávu od Luka, dát si něco dobrého od Sookie. Každá postava je jedinečná a všechny do sebe perfektně zapadají. Vztah Lorelai a Rory je to, co si každý rodič přeje. Při sledování finále jsem pokaždé tak šťastná a tak dojatá. Srdeční záležitost <3

• 27.11.2019  12:40

Geniálni Forman! Hasiči, kteří říkají, že to takhle není, lžou.. ;-)

• 21.3.2018  08:48
    Hunger Games (2012)

Nemůžu zhodnotit z pohledu podobnosti s knížkou. Podle mě úžasně zpracované, člověk je napjatý a překvapený, jak Hunger Games probíhají. Pro mě skvělé obsazení v čele s Jennifer Lawrence a úžasným Woody Harrelsonem. Kostýmy/masky boží, hudba bez komentáře - perfektní!

• 21.3.2018  08:50

Nejslabší ze všech dílů Hunger Games, né že bych se úplně nudila, ale zkrátka to není tak dobře zpracováno jako předchozí dva díly. Jediné co zůstává jsou dobré herecké výkony a úžasná hudba.

• 21.3.2018  08:59

Oproti první části je tohle zcela jiné kafe. Návrat napětí a překvapení je zpátky, do toho opravdu nejdrsnější zpracování ze všech dílů. Je to o trošku slabší než druhý díl, takže pouze 4*, ale na poslední díl je to zatraceně kvalitní! Bavila jsem se královsky, naposledy zmíním úžasné herecké výkony a perfektní hudební doporvod!

• 21.3.2018  08:44

Za mě osobně asi nejlepší díl z Hunger Games (opět nečetla jsem knihy!). V druhém díle už víme, jak takové Hladové hry vypadají, tudíž nejsme z průběhu překvapení, ale Hry byly posunuty na vyšší level. Film jsem si užila, vyvrcholilo to perfektními soundtracky u titulků!

• 2.4.2018  02:06

Neřadím se mezi fanoušky fantasy žánru, ale v tomhle filmu si každý najde to své. Ať už je to romantická, dobrodružná či neustálá komediální část. Pokud se někomu tento snnímek nelíbí, musí však ocenit nejlepší scénu s Robertem de Nirem. Můžu ji vidět tisíckrát a pořád se budu válet smíchy. Za mě plných 100% :-)

• 28.12.2019  20:44
    Klaus (2019)

Velmi pěkná pohádka spíše možná pro větší děti, ale vydržela u toho i má sestra (3 roky). Je to krásně poučné, vtipné a místy i "strašidelné". Od všeho něco a v té pravé míře :-) vřele doporučuji!

• 13.4.2018  11:09

Moc mě to nenadchlo. Zasmát jsem se zasmála, ale příběh strašně slabý.Je to vyloženě taková oddechovka, když si chcete udělat pěkný klidný večer. Dialogy na houby.. zachraňovala to hudba.. a rapující ptáčci :-)

• 2.4.2018  02:24

Asi jeden z mých nejoblíbenějších španělských filmů. Almodóvar je láska, jehož styl mě nejspíš nikdy nepřestane bavit. Antonio Banderas se mi tam perfektně hodil, i ostatní odvedli skvělou práci. Pořád se k tomuto budu vracet. Viděno v originále s cz titulky.

• 25.11.2019  21:38

Čarokrásná pohádka, která lahodí oku. Dle mého názoru se animace vydařily a jsou opravdu potěšením pro lidský zrak. Příběh milý, ale lehký na odhalení. Nebýt Olafovy postavy, asi je to trochu i nuda, ale vše do sebe zapadlo a tak je tady fajn pokračování :-)

• 3.8.2019  23:03
    Lví král (2019)

Pro mě je to někde mezi 3 a 4 hvězdičkami.. první třetinu filmu mi připadalo, že se dívám na dokument od National Geographic, kde si pěkné hopsají antilopky a další zvířátka.. pak už se to zlepšilo, když si zvířátka začali tancovat. Párkrát jsem se i od srdce zasmála a film uměl vytvořit i husí kůži. Úplně na větvi z toho ale nejsem, čekala jsem nejspíš trochu víc :-) ale určitě stojí za zhlédnutí a pro děti si myslím ideálka :-)

• 21.3.2018  22:03
    Ma Ma (2015)

Zpívající gynekolog? Jedině když vypadá jako Asier Etxeandia! Zprvu mě průběh filmu trochu překvapil, kdyby to bylo od Almodóvara, asi by mi to přišlo normální, ale jelikož neznám tvorbu Julia Medema, tak jsem si říkala, co to sakra.. ve finále se mi ale film moc líbil a doporučuju zhlédnutí :-)

• 31.3.2020  17:35
    Mečiar (2017)

Je to někde mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, ale dávám tři, protože na čtyři mi tam asi něco chybí. Chybí tomu všemu nějaké spojení, něco, co mi u toho vyrazí dech a odliší se to od ostatních dokumentů.. ale líbí se mi práce s kamerou :)

• 21.3.2018  12:38
    Mimi šéf (2017)

Pro mě, jako milovníka animovaných filmů, je to dost zklamání. Viděno 2x a to pouze pro připomenutí, i tak jsem se utvrdila v tom, že se tahle věc nepovedla. Pár scén vtipných, ale zbytek se táhl. Viděno v AJ i s dabingem.

• 1.5.2019  01:05

líbí se mi tempo, jakým se seriál nastartoval :)

• 13.4.2020  18:51

Nic, nic, nic .. *boom* Uf, jsem zvědavá, kam se tohle ubere.

• 8.5.2019  14:40

v minulém díle jsem chválila tempo, jakým je série rozjetá. Tenhle díl to pro mě ale úplně zabil. Žádné napětí, žádný děj, celkem nuda... škoda!

<< předchozí 1 2 3