estik97

okres Ostrava

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 26.4.2020  02:40
    Chalífát (TV seriál) (2020)

Jakože halo, tohleto se moc povedlo!! Ovšem pokud máte, promintě mi ten výraz, v hlavě nasráno a jediné co si z toho odnesete je: "No tak tady to máš, to si tady do Evropy chceme jako pustit jo", tak se prosím nedívejte a jdetě se radši zakopat pod zem. Pro mě to je první seriál s takovouhle tematikou, takže neumím posoudit, zda ja něco lepšího. Tudíž ani herce neznám, nikdy jsem je neviděla ani v ničem jiném, ale tady se mi moc líbily jednotlivé výkony. Seriál vytváří perfektní atmosféru a pohraje si s vašimi nervy. Najde se i pár chybiček, ale zatím jsem tolerantní. Pokud bude druhá série, tak už by si ale měli dávat větší pozor :-)

• 28.12.2019  20:44
    Klaus (2019)

Velmi pěkná pohádka spíše možná pro větší děti, ale vydržela u toho i má sestra (3 roky). Je to krásně poučné, vtipné a místy i "strašidelné". Od všeho něco a v té pravé míře :-) vřele doporučuji!

• 27.11.2019  12:40

Geniálni Forman! Hasiči, kteří říkají, že to takhle není, lžou.. ;-)

• 16.8.2019  21:22

Jako na horské dráze, ale aspoň si opravdu úctyhodný díl nechali na závěr! Velmi podařená hodinka, konečně do toho dostali zase šťávu, napětí, naději. Mám tam trochu výhrady k počtu dětí, protože mi přišlo, že v každém záběru jich je mnohem víc a víc, později jich zase bylo málo atp., ale jinak za mě top :) co mě trošku mrzí u třetí série je vytracení postavy Nicka, ale tak kdo ví, co se ještě bude dít, že jo :)

• 5.8.2019  18:24
    Orange Is the New Black (TV seriál) (2013)

Umí být brutální, umí být vtipný, umí být smyšlený a umí být velmi reálný a poučný. Jenji Kohan mi dala druhý seriál, ke kterému se budu vracet.. a ráda :-) díky za vše! A pro ostatní - určitě stojí za to! Má to svoje ups and downs, ale být vámi, jdu do toho ;-)

• 5.8.2019  18:19

finále za mě mezi 4-5 hvězdičkama, nakonec jsem se přiklonila k plnému počtu, protože si to seriál za celou jejich práci zaslouží. Pro mě finále uspokojivé v některých věcech i překvapivé. Děkuji za vše <3 Ještě dodatek a trochu spoiler(!): jsem ráda, že už se více nerozmmazávala kauza MeToo!

• 6.6.2019  23:21

Nejlepší zakončení seriálu/mini série jaké jsem zatím zažila. Nemůžu tomu vytknout nic. Běžte a koukněte se sami, nechci tady spoilerovat. Tohle je prostě velmi vydařené dílo.

• 22.5.2019  20:01

Maskéři se opravdu vyřádili, tleskám! Vykreslení doby Sovětského svazu a doby KGB je na facku, ale velmi dobře zobrazené...

• 19.5.2019  23:08
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Dneska mi to došlo. Teď. Po konci seriálu, kdy skončily poslední vteřiny finálového dvoudílu. Došlo mi, jak moc pro mě seriál znamená. A měl své pro a proti, své vrcholy a pády, já asi ale nezám seriál, který by měl každý díl opravdu našlapaný a každou sérii hvězdnou. Podle mě jde o celek, když si to celé shrnete a uvědomíte si, co to pro vás znamená a co to ve vás zanechalo. Kdysi, když jsem začala seriál sledovat, byl pro mě oblíbenou postavou Leonard. Avšak díl od dílu jsem si zamilovávala Howarda, protože jeho vtipné hlášky tomu dávají to správné kouzlo. Finále seriálu ve mě zanechá stopu podobně jako Gilmore girls, myslím tím finále v podobě potoků slz, protože to bylo krásně uděláno. K Teorii velkého třesku se budu pořád a pořád vracet a budu to předávat dále. Díky za všechno!!! <3

• 19.5.2019  22:54

Děkuji za krásné roky. Rozlučka jak se patří!

• 14.5.2019  15:00

rozmýšlím co napsat, je to obrovská síla.. chce se mi brečet, křičet, házet věcmi a zároveň aplaudovat tvůrci tohoto díla.

• 9.5.2019  00:06
    Šílenci z Manhattanu (TV seriál) (2007)

Mad Men je seriál, který si to všechno, co se o něm říká, zaslouží. Ať už to začíná vykreslením doby, hereckými výkony, provedením, hudbou, obsazením.. je to zkrátka a jednoduše brilantní a vždy se k tomu budu velmi ráda vracet! Mezi oblíbené si řadím Elisabeth Moss, jelikož se ji podařilo ztvárnit Peggy výborně. Bez vtipu, sarkastických poznámek a chování Sterlinga by to nešlo, navíc se na Johna Slatteryho strašně dobře kouká, takže to je druhá osoba. Mezi další, bez kterých by to pro mě nešlo se řadí samozřejmě Don, Stan Rizzo, Joan a Sally. Kiernan tímto seriálem vyrostla a otevřela si dveře do světa.

• 1.5.2019  01:05

líbí se mi tempo, jakým se seriál nastartoval :)

• 13.12.2018  22:12

Jeden z mých nejoblíbenějších vánočních filmů, nikdy jsem to neviděla s českým dabingem, vždy originální znění, protože tak je to prostě lepší. Super herci, krásná hudba, vtip a romantika. Tohle se sousedům velmi povedlo :-)

• 9.11.2018  00:29

Po velmi velmi dlouhé době pořádný správně "Grey's Anatomy" díl. <3

• 4.11.2018  20:58

Pět hvězd. Protože to bylo nabité. Emočně, hudebně, herecky. Pět hvězd protože Rami Malek. Pět hvězd protože Queen. Finále absolutně bez komentáře. Snažíš se, ať tě to nesemele, ale nedokážeš to udržet. Film, který se rozhodně musí vidět na plátně. Jsem ráda, že i já jsem se toho mohla účastnit.

• 25.10.2018  18:53
    Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

Právě jsem dokončila všech sedm sérií. Už asi po stopadesáté. A nikdy toho nebudu mít dost. Vždy jsem chtěla žít (nebo se aspoň podívat) ve Stars Hollow, zažít všechny akce od 24hod tanečního maraton, přes Life and Death Brigade, po maratón pletení. Být opklopena lidmi, kteří jsou jako ti ze Stars Hollow, okusit kávu od Luka, dát si něco dobrého od Sookie. Každá postava je jedinečná a všechny do sebe perfektně zapadají. Vztah Lorelai a Rory je to, co si každý rodič přeje. Při sledování finále jsem pokaždé tak šťastná a tak dojatá. Srdeční záležitost <3

• 13.10.2018  23:39

Naprosto úžasná podívaná!! Délka filmu mi nevadila, ani jsem si toho nevšimla. A i když jsem věděla, že na ten Měsíc fakt doletí, pořád jsme seděla a čekala, zda se náhodou něco nezvrtne, vtáhlo mě to ohromně. K tomu brilantní hudební doprovod a jako kontrast scény s úplným tichem, krása. Za sebe Ryana Goslinga moc nemusím, z toho důvodu jsme se úplně netěšila, ale zde se naprosto hodil a zahrál to úžasně.

• 20.9.2018  22:57

Po strašně dlooouhé době pro mě velmi perfektní česká komedie. Kinosál propukal v histerický smích. Anna Polívková úžasně ztvárnila muže.. opravdu klobou dolů! Langmajer v této chvíli trochu ostrouhal, ale jeho šarm tomu prostě dodává to pravé. Hlášky perfektní, ztvárnění bezkonkurenční a herci famózní :-) na večerní zábavu tak akorát. Doporučuju!!!

• 10.7.2018  19:24

Ač jsem člověk, který Sci-Fi nesleduje jako svou první volbu, tento film jsem již po zhlédnutí traileru musela vidět. Bohužel se nám nenaskytla verze 3D titulky, ale jsem pořád přesvědčena, že 3D by tento zážitek vyšperkovalo. Pro mě to byla neskutečná jízda, kde se vystřídalo spoustu lichotivého faktoru, ať už jde o samotný příběh, tak animace ve filmu a hudbu. Famózní podívaná, která nezklamala :-)

• 27.5.2018  13:46

Na horory nekoukám, ale po shlédnutí traileru jsem tento prostě musela vidět. Čekala jsem hodně, ale tak moc ne. Opravdu perfektně zpracováno. Páry "logických" chybiček by se tam našlo, ale v celkovém hodnocení. mi nijak nevadí. Pokaždé když jsem se mohla zleknou, tak jsem se zlekla, tajila jsem dech do poslední scény a slzy taky padaly. Výborné herecké výkony od manželského páru Krasinski-Blunt. Perfektní hudební doporvod. Za mě plný počet :-)

• 25.5.2018  16:47
    Chirurgové (TV seriál) (2005)

Co na to říci, jak píše KevSpa patří to i k mé srdeční záležitosti. Tento seriál sleduji již několik let a nenechám si ho nikým pošpinit. První série byly úžasné, perspektivní, vtipné. Pak se začali ve větší míře obměňovat herci, ale pořád to bylo perfektní. S 9. sérií, kdy nám přišlo mladá kůže v podobě nových stážistů se mi to zprvu nezalíbilo, ale poté jsem si na ně zvykla. Momentálně jsme po finiši 14. série a já si tak trochu říkám, jestli už není čas to zastavit? Ano, miluju to a pořád se k tomu budu vracet a budu se koukat na epizody, které jsem viděla už stokrát.. ale nechci, aby se to překotilo v seriál, který točí stejné situace pořád dokola a vztahy se mění v otřesné a nepochopitelné. Mimo tyto aspekty jsou zde perfektní herci, nejlepší hudební výběr a perfektní střih.

• 25.5.2018  16:32
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

Perfektní, dokonalý, bombový seriál. Příběh, herecké obsazení a jejich výkony, kamera a neustále napjatá atmosféra. Není díl, kdy by se mi netajil dech nebo bych nebyla překvapená. Sedím s otevřenou pusou dokořán a pořád si to užívám. Knihu jsem nečetla, ale po zhlédnutí každé episody mám nutkání se do toho pustit. Úžasná Elisabeth Moss je perfektní snad ve všem, co natočí. A za hudební doprovod a soundtracky, které se zde objeví je to jasný plný počet!

• 25.5.2018  16:28

S každým dílem si tenhle seriál víc a víc užívám. Neustále tajím dech a zírám s otevřenou pusou. I tento díl je mi toho důkazem!

• 2.4.2018  02:24

Asi jeden z mých nejoblíbenějších španělských filmů. Almodóvar je láska, jehož styl mě nejspíš nikdy nepřestane bavit. Antonio Banderas se mi tam perfektně hodil, i ostatní odvedli skvělou práci. Pořád se k tomuto budu vracet. Viděno v originále s cz titulky.

• 2.4.2018  02:06

Neřadím se mezi fanoušky fantasy žánru, ale v tomhle filmu si každý najde to své. Ať už je to romantická, dobrodružná či neustálá komediální část. Pokud se někomu tento snnímek nelíbí, musí však ocenit nejlepší scénu s Robertem de Nirem. Můžu ji vidět tisíckrát a pořád se budu válet smíchy. Za mě plných 100% :-)

• 21.3.2018  08:48
    Hunger Games (2012)

Nemůžu zhodnotit z pohledu podobnosti s knížkou. Podle mě úžasně zpracované, člověk je napjatý a překvapený, jak Hunger Games probíhají. Pro mě skvělé obsazení v čele s Jennifer Lawrence a úžasným Woody Harrelsonem. Kostýmy/masky boží, hudba bez komentáře - perfektní!

• 21.3.2018  08:44

Za mě osobně asi nejlepší díl z Hunger Games (opět nečetla jsem knihy!). V druhém díle už víme, jak takové Hladové hry vypadají, tudíž nejsme z průběhu překvapení, ale Hry byly posunuty na vyšší level. Film jsem si užila, vyvrcholilo to perfektními soundtracky u titulků!

• 19.3.2018  08:04
    Coco (2017)

Pohádka, která by měla vzít každého za srdce. Motiv svátku "el Día de los Muertos", které bylo úžasně zpracováno - od vysvětlení základních informací o tomto svátku, po úžasné detaily ve filmu. Barevnost, šmrnc a spousta kvítků cempasuchil. Pohádku jsem viděla v AJ verzi, ale také s dabingem. Osobně se přikláním k dabingu, klučina má úžasný hlas, který vyniká v písničkách. Tvůrci si s tím krásně pohráli a dle mého názoru si to určitě zasloužilo Academy award!

• 13.4.2020  18:51

Nic, nic, nic .. *boom* Uf, jsem zvědavá, kam se tohle ubere.

<< předchozí 1 2 3