estik97

Ester Illichmannová

okres Ostrava

3 body

• 14.11.2018  21:38

Zatímco mnoho diváků hodnotí průměrně/podprůměrně, mě se to líbilo. Každý díl rozvíjí něco jiného, což ovšem můžeme chápat i z názvu filmu. Nerozumím tomu, když někdo říká, že je tenhle díl bez akce a táhne se, osobně mi přijde, že snad první díl měl ještě méně akce, než má tento. Pro mě to funguje, příběh se rozvíjí, postavy taktéž. Viděno ve 3D, čehož jsem se strašně bála. Ano, místy až moc tmavé, ale jinak za mě 3D super!

• 13.4.2018  11:09

Moc mě to nenadchlo. Zasmát jsem se zasmála, ale příběh strašně slabý.Je to vyloženě taková oddechovka, když si chcete udělat pěkný klidný večer. Dialogy na houby.. zachraňovala to hudba.. a rapující ptáčci :-)

• 3.11.2018  13:07

Už bych se i začala bát, když tu náhle to začne být příjemně vtipné. Na jedné straně roztomile rozjařená Anna Kendrick, na straně druhé ostrá božská Blake Lively. Pro mě to funguje a výborně jsem se bavila. Mělo to pro mě všechno.. i to, co jsem nečekala. Jo a playlist filmu? Paráda!!

• 12.7.2018  02:14

Na to že se děj odehrává v roce 1983, tak to z filmu vůbec nešlo poznat. Několikrát jsem si za film řekla "proč to jako dělá" nebo "to tam jako neproletělo ani jedno letadlo/vrtulník/žádná loď" atp. Musela mi vždy připomenout kamarádka, že je to vlastně z toho roku 83, tudíž to nebylo, jako dnes. Štvalo mě střídání se děje před/po bouři. Herci mi nijak nevadili, ale ani neoslnili. Nejlepší pasáž asi ze samotné bouře.

• 21.3.2018  12:44
    Noční hra (2018)

Po dlouhé době super komedie, ve které dojde k tolika zvratům, které vůbec nečekáte. Bála jsem se, že trailer odhalil všechny vtipy, ale bavila jsem se od začátku do konce. Doporučuju!

• 20.9.2018  22:57

Po strašně dlooouhé době pro mě velmi perfektní česká komedie. Kinosál propukal v histerický smích. Anna Polívková úžasně ztvárnila muže.. opravdu klobou dolů! Langmajer v této chvíli trochu ostrouhal, ale jeho šarm tomu prostě dodává to pravé. Hlášky perfektní, ztvárnění bezkonkurenční a herci famózní :-) na večerní zábavu tak akorát. Doporučuju!!!

• 10.7.2018  19:19

Pro mě byla druhá série překvapením asi stejně, jako ta první. Cítila jsem obrovské zlepšení v chování postav, vývoji postav a celkovém ději. Je cítit napětí a pomalu vás to začíná vtahovat do děje. Zatímco byla pro mě první série obrovské zklamání, druhá série byla super a jsem zvědavá, kam tohle povede!

• 13.10.2018  23:39

Naprosto úžasná podívaná!! Délka filmu mi nevadila, ani jsem si toho nevšimla. A i když jsem věděla, že na ten Měsíc fakt doletí, pořád jsme seděla a čekala, zda se náhodou něco nezvrtne, vtáhlo mě to ohromně. K tomu brilantní hudební doprovod a jako kontrast scény s úplným tichem, krása. Za sebe Ryana Goslinga moc nemusím, z toho důvodu jsme se úplně netěšila, ale zde se naprosto hodil a zahrál to úžasně.

• 25.5.2018  16:28

S každým dílem si tenhle seriál víc a víc užívám. Neustále tajím dech a zírám s otevřenou pusou. I tento díl je mi toho důkazem!

• 16.1.2019  15:08

Asi více méně to co jsem od toho očekávala, první polovina velmi povedená, ale po téhle pasáži se to nějak zpomalí a celkem to zabíjí písnička. Aspoň tedy pro mě. Samotné finále filmu je opět povedené, takže to stačí na finální čtyři hvězdičky. Bylo miloučké opět vidět Vanilopku a zapracování ostatních Disney postaviček suprové.

• 10.7.2018  19:24

Ač jsem člověk, který Sci-Fi nesleduje jako svou první volbu, tento film jsem již po zhlédnutí traileru musela vidět. Bohužel se nám nenaskytla verze 3D titulky, ale jsem pořád přesvědčena, že 3D by tento zážitek vyšperkovalo. Pro mě to byla neskutečná jízda, kde se vystřídalo spoustu lichotivého faktoru, ať už jde o samotný příběh, tak animace ve filmu a hudbu. Famózní podívaná, která nezklamala :-)

• 19.3.2018  21:39

Komentář zcela upraven: Jelikož mám velmi ráda Jennifer Lawrence, chtěla jsem se na volavku podívat znovu. Po prvním zhlédnutí jsem dala dvě hvězdičky a z filmu jsme měla špatný dojem. Po dnešním opakování mám na film zcela odlišný názor. Pochopila jsem děj více, spojily s emi věci, které mi chyběly předtím. Chválím scény, kde masakrujou lidi, hudba super, ústřední herci skvělí. Určitě se budu k filmu ještě vracet.

• 16.5.2018  01:13
    Taxi 5 (2018)

Čekala jsem zklamání, ale k mému překvapení jsem se příjemně bavila :-) samozřejmě, chybí tomu Samy Naceri a Fréderic Diefenthal.. ale nově obsazení herci jsou celkem fajn - ve smyslu k pobavení. Jestli by uvažovali o šestém dílu, to už by fakt průser být mohl, nicméně pětka na tom není tak špatně. Humor tak akorát, zápletka klasická, možná až moc rychle vyřešená/rozuzlená. Každopádně na příjemný oddych večer je to tak akorát.

• 27.5.2018  13:46

Na horory nekoukám, ale po shlédnutí traileru jsem tento prostě musela vidět. Čekala jsem hodně, ale tak moc ne. Opravdu perfektně zpracováno. Páry "logických" chybiček by se tam našlo, ale v celkovém hodnocení. mi nijak nevadí. Pokaždé když jsem se mohla zleknou, tak jsem se zlekla, tajila jsem dech do poslední scény a slzy taky padaly. Výborné herecké výkony od manželského páru Krasinski-Blunt. Perfektní hudební doporvod. Za mě plný počet :-)

• 3.1.2019  15:16
    V pasti (2018)

Wow. Jakože dost silný film. Nevím kde začít. Malkovich skvělý, Hollander perfektní, Bullock? Dobře si to tam všichni zandali. Trochu mě neuspokojil konec, proto pouze čtyři hvězdičky. Jako by už jim nakonec došel nápad, tak to ukončili takto. Ale jinak k tomu úplně moc výhrady nemám. Dvě hodiny velmi rychle odtikaly a já se skvěle a hlavně napjatě bavila!

• 4.12.2018  22:42
    Vdovy (2018)

Celkem průměrný film, nic závratně oslavného. Myslím si, že stopáž až zbytečně moc dlouhá. V první polovině filmu se vlastně toho moc nestane. Samozřejmě, že Violka to hraje dobře, ale jako celek to úplně světové není. A na to, že Hans Zimmer dělal hudbu, tak teda mohl dostat více prostrou.. ale i to trochu, co tam vytvořil, bylo krásné. Je to někde mezi 3-4 hvězdami, ale spíše blíže k těm finálním 3.

• 4.3.2019  13:30

Obsazení je světové. Provedení je krásné, ale příběh vázne. Pak to z toho dělá zbytečně dlouhý průměrný film.. škoda!

• 19.3.2018  08:04
    Coco (2017)

Pohádka, která by měla vzít každého za srdce. Motiv svátku "el Día de los Muertos", které bylo úžasně zpracováno - od vysvětlení základních informací o tomto svátku, po úžasné detaily ve filmu. Barevnost, šmrnc a spousta kvítků cempasuchil. Pohádku jsem viděla v AJ verzi, ale také s dabingem. Osobně se přikláním k dabingu, klučina má úžasný hlas, který vyniká v písničkách. Tvůrci si s tím krásně pohráli a dle mého názoru si to určitě zasloužilo Academy award!

• 31.3.2020  17:35
    Mečiar (2017)

Je to někde mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, ale dávám tři, protože na čtyři mi tam asi něco chybí. Chybí tomu všemu nějaké spojení, něco, co mi u toho vyrazí dech a odliší se to od ostatních dokumentů.. ale líbí se mi práce s kamerou :)

• 21.3.2018  12:38
    Mimi šéf (2017)

Pro mě, jako milovníka animovaných filmů, je to dost zklamání. Viděno 2x a to pouze pro připomenutí, i tak jsem se utvrdila v tom, že se tahle věc nepovedla. Pár scén vtipných, ale zbytek se táhl. Viděno v AJ i s dabingem.

• 13.6.2018  23:42
    Proč? 13x proto (TV seriál) (2017)

Seriously? Kdo tohle vymyslel? Pro mě zatím největíší zklamání, co jsem v poslední době viděla. Vím, že to má pomoci lidem, kteří jsou šikanováni a také pozvednout vědomí o tom, jaké to může být.. ale takové nesmyslné situace, za které si většinou může Hannah sama? Když by se sama nechovala jako husa, možná by se k ní i ostatní nechovali, jako k huse. UPRAVENO: První série je pro mě teda hrozivé zklamání. Ke konci (cca poslední dva díly) se to však vylepší. Sledovala jsem dále, jelikož jsem byla zvědavá, jak tohle dopadne. Druhá série je pro mne zcela jiné kafe, seriál se o 100% zlepšil, takže pro mě druhá série moc super! Postavy se nechovají jako kreténi, vše je více racionální, než tomu bylo. Díly jsou napínavější a více vás to vtáhne do děje.

• 13.6.2018  23:35

Pro mě zatím nejlepší díl, jinak je to hrozné zklamání. Líbí se mi Kate Walsh a Christian Navarro, ale jinak je to pro mě zbytečné, koukám se už jenom z povinnosti, abych věděla, jak se to doklepe. Nijak zvlášť se mi nelíbí ani hudební doprovod. Celá ta situace mi přijde hloupá a nesmyslná, Hannah si za většinu situací může sama a všichni se chovají, jak úplní idioti. Vím, že má tohle upozornit na šikanu a pomoci to lidem, kteří jsou šikanováni, ale přijde mi to jako hrozná volovina.

• 25.5.2018  16:32
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

Perfektní, dokonalý, bombový seriál. Příběh, herecké obsazení a jejich výkony, kamera a neustále napjatá atmosféra. Není díl, kdy by se mi netajil dech nebo bych nebyla překvapená. Sedím s otevřenou pusou dokořán a pořád si to užívám. Knihu jsem nečetla, ale po zhlédnutí každé episody mám nutkání se do toho pustit. Úžasná Elisabeth Moss je perfektní snad ve všem, co natočí. A za hudební doprovod a soundtracky, které se zde objeví je to jasný plný počet!

• 15.9.2018  21:36

Super oddychová komedie :) i když bych nějaké chyby určitě našla - třeba úplně prázdné dialogy a herecké výkony.. ale celkový dojem byl skvělý, strašně jsem se nasmála spolu s celým kinosálem. Určitě doporučuju! .....a Elyas je prostě sexy!!!

• 12.4.2020  10:58

Černý, drsný humor mám ráda, ale stejně tak mám ráda, když se k pointě komik dopracuje a vy ji nevidíte už od začátku. V tomhle speciálu se to povedlo pouze párkrát, což mi na hodinový speciál nestačí. Vtipy to jsou dobré, to každopádně, ale chybí mi utvoření celku.

• 21.3.2018  08:59

Oproti první části je tohle zcela jiné kafe. Návrat napětí a překvapení je zpátky, do toho opravdu nejdrsnější zpracování ze všech dílů. Je to o trošku slabší než druhý díl, takže pouze 4*, ale na poslední díl je to zatraceně kvalitní! Bavila jsem se královsky, naposledy zmíním úžasné herecké výkony a perfektní hudební doporvod!

• 21.3.2018  22:03
    Ma Ma (2015)

Zpívající gynekolog? Jedině když vypadá jako Asier Etxeandia! Zprvu mě průběh filmu trochu překvapil, kdyby to bylo od Almodóvara, asi by mi to přišlo normální, ale jelikož neznám tvorbu Julia Medema, tak jsem si říkala, co to sakra.. ve finále se mi ale film moc líbil a doporučuju zhlédnutí :-)

• 21.3.2018  08:50

Nejslabší ze všech dílů Hunger Games, né že bych se úplně nudila, ale zkrátka to není tak dobře zpracováno jako předchozí dva díly. Jediné co zůstává jsou dobré herecké výkony a úžasná hudba.

• 21.3.2018  08:44

Za mě osobně asi nejlepší díl z Hunger Games (opět nečetla jsem knihy!). V druhém díle už víme, jak takové Hladové hry vypadají, tudíž nejsme z průběhu překvapení, ale Hry byly posunuty na vyšší level. Film jsem si užila, vyvrcholilo to perfektními soundtracky u titulků!

• 5.8.2019  18:24
    Orange Is the New Black (TV seriál) (2013)

Umí být brutální, umí být vtipný, umí být smyšlený a umí být velmi reálný a poučný. Jenji Kohan mi dala druhý seriál, ke kterému se budu vracet.. a ráda :-) díky za vše! A pro ostatní - určitě stojí za to! Má to svoje ups and downs, ale být vámi, jdu do toho ;-)