estik97

3 body

1 2 3 následující >>
    • 21.3.2018  08:48
    Hunger Games (2012)

Nemůžu zhodnotit z pohledu podobnosti s knížkou. Podle mě úžasně zpracované, člověk je napjatý a překvapený, jak Hunger Games probíhají. Pro mě skvělé obsazení v čele s Jennifer Lawrence a úžasným Woody Harrelsonem. Kostýmy/masky boží, hudba bez komentáře - perfektní!

• 2.4.2018  03:06

Kdyby byla "cesta do minulosti" zpracována jinak, myšleno lépe, bylo by hvězdiček určitě pět. Tohle mi na celém filmu opravdu nejvíce vadilo. Mimo tyhle scény se mi film líbil, ráda se k němu vracím a vždy se pobavím.

• 2.4.2018  02:24

Asi jeden z mých nejoblíbenějších španělských filmů. Almodóvar je láska, jehož styl mě nejspíš nikdy nepřestane bavit. Antonio Banderas se mi tam perfektně hodil, i ostatní odvedli skvělou práci. Pořád se k tomuto budu vracet. Viděno v originále s cz titulky.

• 13.12.2018  22:12

Jeden z mých nejoblíbenějších vánočních filmů, nikdy jsem to neviděla s českým dabingem, vždy originální znění, protože tak je to prostě lepší. Super herci, krásná hudba, vtip a romantika. Tohle se sousedům velmi povedlo :-)

• 2.4.2018  02:06

Neřadím se mezi fanoušky fantasy žánru, ale v tomhle filmu si každý najde to své. Ať už je to romantická, dobrodružná či neustálá komediální část. Pokud se někomu tento snnímek nelíbí, musí však ocenit nejlepší scénu s Robertem de Nirem. Můžu ji vidět tisíckrát a pořád se budu válet smíchy. Za mě plných 100% :-)

• 19.5.2019  23:08
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Dneska mi to došlo. Teď. Po konci seriálu, kdy skončily poslední vteřiny finálového dvoudílu. Došlo mi, jak moc pro mě seriál znamená. A měl své pro a proti, své vrcholy a pády, já asi ale nezám seriál, který by měl každý díl opravdu našlapaný a každou sérii hvězdnou. Podle mě jde o celek, když si to celé shrnete a uvědomíte si, co to pro vás znamená a co to ve vás zanechalo. Kdysi, když jsem začala seriál sledovat, byl pro mě oblíbenou postavou Leonard. Avšak díl od dílu jsem si zamilovávala Howarda, protože jeho vtipné hlášky tomu dávají to správné kouzlo. Finále seriálu ve mě zanechá stopu podobně jako Gilmore girls, myslím tím finále v podobě potoků slz, protože to bylo krásně uděláno. K Teorii velkého třesku se budu pořád a pořád vracet a budu to předávat dále. Díky za všechno!!! <3

• 9.5.2019  00:06
    Šílenci z Manhattanu (TV seriál) (2007)

Mad Men je seriál, který si to všechno, co se o něm říká, zaslouží. Ať už to začíná vykreslením doby, hereckými výkony, provedením, hudbou, obsazením.. je to zkrátka a jednoduše brilantní a vždy se k tomu budu velmi ráda vracet! Mezi oblíbené si řadím Elisabeth Moss, jelikož se ji podařilo ztvárnit Peggy výborně. Bez vtipu, sarkastických poznámek a chování Sterlinga by to nešlo, navíc se na Johna Slatteryho strašně dobře kouká, takže to je druhá osoba. Mezi další, bez kterých by to pro mě nešlo se řadí samozřejmě Don, Stan Rizzo, Joan a Sally. Kiernan tímto seriálem vyrostla a otevřela si dveře do světa.

• 25.5.2018  16:47
    Chirurgové (TV seriál) (2005)

Co na to říci, jak píše KevSpa patří to i k mé srdeční záležitosti. Tento seriál sleduji již několik let a nenechám si ho nikým pošpinit. První série byly úžasné, perspektivní, vtipné. Pak se začali ve větší míře obměňovat herci, ale pořád to bylo perfektní. S 9. sérií, kdy nám přišlo mladá kůže v podobě nových stážistů se mi to zprvu nezalíbilo, ale poté jsem si na ně zvykla. Momentálně jsme po finiši 14. série a já si tak trochu říkám, jestli už není čas to zastavit? Ano, miluju to a pořád se k tomu budu vracet a budu se koukat na epizody, které jsem viděla už stokrát.. ale nechci, aby se to překotilo v seriál, který točí stejné situace pořád dokola a vztahy se mění v otřesné a nepochopitelné. Mimo tyto aspekty jsou zde perfektní herci, nejlepší hudební výběr a perfektní střih.

• 25.10.2018  18:53
    Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

Právě jsem dokončila všech sedm sérií. Už asi po stopadesáté. A nikdy toho nebudu mít dost. Vždy jsem chtěla žít (nebo se aspoň podívat) ve Stars Hollow, zažít všechny akce od 24hod tanečního maraton, přes Life and Death Brigade, po maratón pletení. Být opklopena lidmi, kteří jsou jako ti ze Stars Hollow, okusit kávu od Luka, dát si něco dobrého od Sookie. Každá postava je jedinečná a všechny do sebe perfektně zapadají. Vztah Lorelai a Rory je to, co si každý rodič přeje. Při sledování finále jsem pokaždé tak šťastná a tak dojatá. Srdeční záležitost <3

• 12.12.2018  17:52

Takhle nějak by romantické komedie měly vypadat. Má to všechno, co je potřeba. Navíc k tomu perfektní Woody Harrelson, kterého já prostě žeru :-)

• 27.11.2019  12:40

Geniálni Forman! Hasiči, kteří říkají, že to takhle není, lžou.. ;-)

1 2 3 následující >>