Avengers: Infinity War (2018)

Fuuu... No tak to bolo niečo. Nastala u mňa obrovská zmena v rebríčku filmov. Čo sa týka žánru sci-fi som obrovským fanúšikom sveta Star Wars, ale toto prekonalo všetko, čo som doteraz videl. Thanos je pre mňa novou modlou a absolútne top záporákom. Naozaj som takéto niečo nečakal a odporúčam každému. Som aj celkom zvedavý na akých percentách to tu na čsfd skončí. Môj tip je tak okolo 87%. K filmu samotnému nemám takmer žiadne výhrady, sedelo mi všetko cez hudbu, famózny vizuál ako aj príbeh. Z postáv top hlavne Thanos, Thor a Drax, jeho hlášky boli naozaj skvelé. Celkovo konfrontácia jednotlivých charakterov bola super a ani na chvíľu som sa nenudil. Ani sa mi nechce veriť, že to malo dve a pol hodiny. Určite to je treba vidieť viac krát. Ja na to ešte minimálne raz pôjdem plus doma BD keď bude dostupné je povinnosť.

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Celkom dobré fantasy spracovanie legendy, v ktorom mi vyhovovali jak herci, tak hudba a vizuálne spracovanie. Jediné mierne sklamanie bol pre mňa nezáživný záver. Pokračovanie by som si rád pozrel, škoda že asi reálne nebude pri takom obrovskom finančnom prepadáku.

Trosečník (2000)

Naozaj skvelý film. Bez slov, ale zábavné a dojímavé. Jedinou záhadou mi je, že tento film nie je vyššie v hodnotení tu na ČSFD.

Starship Troopers: Záchrana Marsu (2017)

Fascinuje ma, že v roku 2017 je niekto schopný natočiť sci-fi film, ktorý po grafickej stránke vyzerá horšie, ako niektoré hry na konzolách. A pri tomto žánri si myslím, že je kvalitné grafické spracovanie alfou a omegou.

Legenda o Tarzanovi (2016)

Pred zhliadnutím som bol pomerne skeptický a nerobil som si nádeje. A to je asi dobre, lebo som zostal milo prekvapený. Naozaj dobrý výpravný film so skvelým hereckým obsadením a hudbou, jedine triky boli na nižšej úrovni.

Pixely (2010)

Po pozretí filmu Pixely so Sandlerom mi tu na csfd ukázalo toto dielko. Tak som to na YT našiel a naozaj je to príjemné kratučké dielko so zaujímavou myšlienkou a hlavne asi veľkou mierou nostalgie pre všetkých, ktorí zažili časy starých videohier.

Pixely (2015)

Nečakal som to, ale príjemne ma to pobavilo. Sandlerov humor je naozaj fajn a celý film príjemne ubehol a zabavil. Len ma viac bavil skôr začiatok filmu, ako finálny boj s emzákmi. Ale nápad je to super.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Najkrajšie spomienky sa mi spájajú s pozeraním tohto seriálu ešte začiatkom 90-ich rokov s otcom a jeho naozaj úprimné zabávanie sa na bláznovstvách, ktoré títo dvaja blázni spolu vyvádzali. To, že to bavilo mňa ako malého fagana je snáď samozrejmé...

Máša a medvěd (2009) (seriál)

Veľmi príjemný seriál. Pointa je väčšinou veľmi dobrá a poučná a zabaviť sa pri tom určite dokáže do istej miery aj dospelý. Mojej malej ratolesti sa tento seriál neskutočne páči a ja s ňou súhlasím. Je to až neskutočné čo tá malá Máša dokáže vymyslieť... Oceňujem aj to, že krajinou pôvodu je Rusko... kto by to čakal. Jedine mi vadí málo častí, snáď pribudnú aj ďalšie než malá úplne vyrastie.

Ovládací panel