Elán - Od Tatier k Dunaju (1989) (hudební videoklip)

Takové efetkní klipy jako tenhle jsou přesně můj styl. Byť je pravda, že ty záběry kapely jsou až moc mrňavý, a ta holka je tam vlastně zbytečná. Velmi zajímavá je i erotická scéna, na kterou by se měli podívat zejména všichni ti, co myslí, že za komančů byl v televizi celibát. Jediný mínus je, že klip neobsahuje ani jeden záběr z filmu Rabaka.

Peter Nagy a Jožo Ráž - Psi sa bránia útokom (1987) (hudební videoklip)

Jeden z nejpovedenějších klipů z hitparády Triangel, i obou dvou intrepretů. A to stačilo vyjet si s automobilem Lada Niva a pár pejsky do přírody.

Elán - Čaba neblázni (1989) (hudební videoklip)

Nejd o klip, jen o vystoupení, takže nehodnotím. Píseň rozhodně výborná.

Elán - Smrtka na Pražskom orloji (1987) (hudební videoklip)

Jediné, co tomu klipu chybí k dokonalosti, je ten orloj. Ale chápu, že se jim asi nechtělo jen kvůli němu jet z Bratislavy do Prahy a zpátky. Mimochodem, kdo tam proboha napsal ten rok 1992?! Píseň i klip je z roku 1987.

Elán - Zaľúbil sa chlapec (1985) (hudební videoklip)

Jeden z nejprvnějších opravdových klipů vzniklých pro Triangel (předtím to byly jen vystoupení), a už na jedničku. Navíc jeden z nejprvnějších klipů, co v Československu vešly ve známost jako víc než pouhý obraz na písničku. O písni samotné snad ani není co říct, to je jedna z jejich vůbec nejlepších.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Mírovi podle mě už definitivně hráblo. To se už ani nedá vysvětlit jako že se s někým vsadil, že dokáže celou televizi utáhnout sám. Námět mi připomíná Úřad Vládi z časů již pomalu upadajícího TELE TELE, ale když ty dvě věci porovnám, je to nebe a dudy. Tady člověk nevidí nic jinýho, než to, co Soukup v jednom kuse omílá ve svých publicistických a zpravodajských pořadech. Za chvíli tam nejspíš nebude mít ani tu ženskou a i ty vedlejší role bude hrát sám. Je nejvyšší čas, aby mu Zeman konečně pořádně vyhuboval. P.S: Nejsem pravdoláskař, se Soukupovými názory na ČT nebo na tu malou hysterku souhlasím, a na jeho rozhovory s prezidentem se podívám rád. O to víc mě štve, že ze sebe dělá čím dál většího idiota. P.P.S: Tohle by nemělo být nejhorší seriál všech dob. Byť je to opravdu příšerný, tak pravdoláskařská obdoba Goebbelse jménem To se ví je mnohem horší.

Volejte řediteli (1994) (pořad)

Přijít s pořadem, ve kterém sám šéf televize odpovídá na divácké dotazy, byl rozhodně dobrý nápad, a jak se ukázalo, povedl se na výbornou. Vladimír Železný je rozporuplná osobnost, a o tom, že se občas chová jako pěkný narcis, není pochyb. Ale nikdo mu nemůže upřít charisma a zejména talent na vedení televize - jediný stejně dobrý ředitel byl Zelenka ještě v dobách socialistické ČST, žádný další mu nesahá ani po kotníky, Míru Soukupa nevyjímaje. Je pravda, že s postupem času se z pořadu stala spíš přehlídka názorů pana generálního na politiku, život a vesmír, a programové dotazy ustoupily do pozadí. Ale i tak to bylo nesčetněnásobně lepší, než od samého začátku páchnoucí promo-hnůj jménem Volejte Novu, který Železného nahradil po jeho protiprávním vykopnutí. Ať si říká kdo chce, co chce, ale mně se dodnes stýská po jeho: "Pěkné sobotní poledne, dobrou chuť, pokud právě obědváte."

Žena za pultem (1977) (seriál)

Seriál mě sice moc nenadchl, protože na můj vkus je narozdíl př. od Sváti Kuřátka až moc "ze života", tedy spíš pro ženské publikum. Na druhou stranu ale v životě nepochopím, proč má tak nízké hodnocení. To opravdu jen proto, že prý toho v obchodech nebylo tolik, jako u Anny Holubové? Podle toho bychom mohli plivat na všechny detektivky, vždyť zejména u nás po devětaosmdesátém není zdaleka taková úspěšnost odhalování pachatelů závažných trestných činů včetně vražd, jakou mají poručík Columbo, Bodie a Doyle, nebo Jake a tlusťoch. Takže zde nejde o nic jinýho než o další příklad fanatických antikomunistů, kteří si vylívají zlost na úspěšných socialistických dílech. A mimochodem, ten seriál je rozhodně blíž pravdě, než současná antikomunistická propaganda. Moje mamka mi nejednou říkala, že v těch letech chodila u nás v Brně do lahůdek na Náměstí Svobody, a tam měli stejně bohatý výběr jako Jiřina Švorcová (a sám jsem viděl klip Elánu z Pionýrské vlaštovky, ve kterém nakupujou v obchodě v centru Bratislavy plném zboží). Samo o sobě je to na 3 hvězdičky, ale vzhledem k hoře antikomunistických pitomců, kteří zde onanují, zvedám ještě o jednu výš.

To se ví (2019) (pořad) odpad!

Tahle propagnda, které se rovná snad už jenom Goebbels, si jiné hodnocení nezaslouží. Háma a Halina už na tom musí být fakt dost špatně, když se snižujou k takovýhle mediální prostituci.

My z Kačerova - Srdce nad zlato (1987) (epizoda)

Jeden z mála dílů, ke kterým už dělalo animaci studio Wang Film, ale který byl stále ještě ve stylu první série zejména o dobrodružství, a ne o hláškách, byť těch je zde taky nemálo. Zejména excelujou po přeložení do češtiny: "Rampo, tys viděl harpyje, opravdové harpyje?" "Ne, to jsem fantazíroval. Doktor mě přesvědčil, jsem cvok." "O to se nehádám. Ale jestli byly opravdové, znamená to, že zlaté rouno existuje!" "Zlaté ho*no? Fuj, k čemu by vám bylo?"