Matky (2021) odpad!

Tragicky, debilni. 1) starej na me leta sere, pak se pohdame a ups, vsechno spoko, tak urcite! 2) starej mi dluzi balik na alimentech, zkrat, dava mi nejaky susne a ja je nechci, potrebuje novy zuby vole, ikdyz mam doma hladovy deti, neasi! 3) seru na svyho staryho, kterej se nuti trochu snazit, muj svet je net, sem uplne blba krava, tak se odstehuju na vikend ke kamosce a kdyz se vratim, ceka me tam starej s prstenem, tak jo! 4) zbytecna postava. Melo se to jmenovat Kravy

Dokonalý smysl (2011)

Famózní, výborně zahraný námět. To, jak se do sebe postupně zamilovávali jsem jim naprosto věřila, oba to zahráli bravurně. Originální pojetí konce světa bylo taky bez chyby a je vidět, že kdo umí, vykreslí atmosféru skrz pár geniálních a přitom komorních nápadů (pláč). Bohužel, chvílemi až příliš patetismu a hudba, ktera tlačí až moc na pilu, to sráží minimálně o jednu. Víc nechutnou scénu konzumace potravin, následně čehokoliv jsem ještě neviděla, prvotřídní ekl. Jinak spokojenost, 3 a půl *

Mapy ke hvězdám (2014)

Dokanalá úchylárna. Ale v tom špatném smyslu slova.

Kedarnath (2018)

Viděno v kině v Dillí. A nemůžu jinak! Čistokrevnej Bollywood až na půdu, láska, zrada, intriky a ke všemu ničivá přírodní katastrofa v jinak ospalém horském městečku, s nezbytnou indickou písničkou a davovým tancem. Herci dokonale přehrávají, tak jak se na Bollywood sluší a patří. Nejvíc hlavní hrdina, jehož výraz ve tváři v závěrečné chvíli, by rozhodil i robota. Umocněno atmosférou indického multiplexu, kde se před každým promítáním vzdává hold povstáním za zvuků hymny, kdy na plátně vlaje indická vlajka.