Káronoš

okres Liberec
student/ Smithofil

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 14.9.2016  19:30

Řemeslně na jedničku. Scénář vede diváka krásně za ručičku a skvěle časuje sdělování informací. Parádně se buduje napětí. Scéna s chytaním blesku je napětím vyšperkovaná až do nebe. Retrofuture Auto nemá chybu! Zamotanost časových nástrah je dobře zvládnutá. Nic nepůsobí zmateně a nejednoznačně, příběh je detailně propracován a dávkován s usměvnou lehkostí, ač se jedná o nemyslitelně složitou vědu. Zkrátka přesná filmová práce, která měla dostatečnou přípravu a vsechny aspekty spolu hrajou stejnou píseň. Viděno v roce 2016 a ochuzen o moderní efekty jsem si nepřišel. ***** šlape to jak digitální hodinky v analogové době *****

• 12.9.2016  13:20

*****Budování děje a postav. Široký záběr napětí. Chytrá zápletka. Styl anglického jazyka, poetičnost. Pohledy, gesta, rozhovory. Vyobrazená brutalita. Nespěchavost. Umělecké cítění*****

• 12.9.2016  12:50

Ikdyž už nejsem gamer jako v dětství, tak bych si to radši prošel a prostřílel se dějem s joystickem v ruce. Hry jsou hry a filmy... Nicméně slušná stylová jízda, vyždímanej potenciál, ale já radši crank kdybych si musel vybrat jiný, podobný snímek. FPS po celou dobu mě otravovalo, ale chápu že to sloužilo účelu. Chybělo mi tam napětí, bylo tam moc toho umělého, tkz to pravé jsem ani nevnímal. Možná se tvůrci snažili o konkrétní odkazy a tributes, já z toho vyčetl pouze celkovou parodičnost, která ve mě vyvolávala trochu lhostejnosti k osudům hrdiny. ***solidní inovátorský Bčko, pseudo-nesmrtelný krypl, ženuška byla sexy, hezký kills a scéna na motorce s kulometem, typické herní zákonitosti a vsuvky, včetně hlášek***

• 12.9.2016  12:41

Scéna s obrazem jeptišky mě ještě pár nocí strašila. Kvalitně odvedené řemeslo se vším co od hororu očekávám, jak je u Pana Wana zvykem. Jediná věc co mi trochu vadila byla divná stylizace Cricketmana, ale nijak zásadně to můj hluboký požitek v kině neovlivnilo. *****napětí, strach, ale v malém měřítku i zamilované a hřejivé scény a pár hlubokých rozhovorů. Beru to jako příjemný bonus k výtečnému hororu*****

• 12.9.2016  12:31

Pěkně udělané "pet story", zvířátka si zachovaly typické rysy a grimasy. Škoda, že trailer byla nejzábavnější scéna z filmu. *** zlý králíček, jestřáb na dietě, párková továrna na sny, loučení a vítání s páníčky, hadí heslo, pudl metalista***

• 27.3.2016  10:59

Dobře kořeněná zábava. Kostra příběhu již stokrát řečena, ale originálních komediálních vsuvek tam bylo dostatečně. Stylová nenarocna slátanina a.k.a moderní roadmovie které jsou pravě v kurzu, tak proč ne?

• 27.3.2016  10:55

Není to žádná hitparáda, ale pár gegů se vyřadilo. Nástup Marka a wrestlingovýho Johna do filmu byl parádní. U scény kdy farrel na basket. zápase střílí na koš jsem si malém cvrnknul. Starý-mladý pes bezdomovec taky pobavil. Slušná nenáročná komedie s poučným morálním základem.

• 19.1.2016  15:51

Povrchní blbost, který jsem nevěřil ani titulky. Dieselova monotónní póza jenž předvádí ve všech svých filmech je už ohraná.

• 19.1.2016  11:51
    Orange Is the New Black (TV seriál) (2013)

Nevypadalo to špatně. Přišlo mi to ale moc komorní a nucené tak sem sledování po pár dílech přenechal pouze manželce

• 19.1.2016  11:49
    Temný případ (TV seriál) (2014)

První série: spousta silných momentů, hlášek a úvah. Opravdu true detective story. Každým coulem masterpeace.

• 19.1.2016  11:43
    The Visit (2015)

Chytré, zábavné a rafinované. Ústřední mladá dvojce byla sympatická a chemie fungovala. uvěřitelný a napínavý thriller.

• 22.7.2015  12:04

dojemné, strující, mrazivé, okouzlující

• 14.7.2015  23:04

záporák + společné bitky, vizuál, akce, bad trip looking batman u vrtulníku, příběh

• 14.7.2015  14:02
    The Battery (2012)

parádní, nízkorozpočtový filmeček. Dobře zahraný, originální s krásnou přírodou. Celou dobu jasno, občas zombík. Zajímavě natočené, dobrá hudba, povedlo se to

• 13.7.2015  18:00

Hart to drží nad vodou, Gad se snaží (jak je možný, že si tohoto obtloustlého herce pamatuji z filmů jen podle jeho holčičího pištění či zpívání...zvláštní). Celý wedding gang si vystřihne nějakej ten šprým, je to svěží, je to sranda, co víc od toho čekat? asi nic

• 12.7.2015  22:11

Hezká, milá, vtipná a výchovná komedie. Některé vtipy byly opravdu drsné v porovnání z očekáváním podle obsazení a hollywoodského pozlátka, ale proč ne? :) Někdy sem to hercům moc nevěřil, sem tam děravý scénář, celkově jsme spokojený a úvodní přebalování chlapečka z dvojčat byla opravdu zapamatováníhodná jednohubka.

• 6.7.2015  22:06
    Mr. Orgazmo (1997)

Hey, I don't wanna sound like a queer or nothin', but I think unicorns are kick ass! Jesus and I love you orgazmo

• 6.7.2015  00:12
    Backcountry (2014)

Realisticky podaný malý film. Scéna ve stanu byla super. Do lesa vždy připraven, kdyby to hlavní hrdina ctil, mohlo to dopadnout jinak, beztak mohl mít za pasem aspoň lovečák. Další upozornění pro mě abych tu svou devítku tahal všude, i když na medvěda by to chtělo asi jiný kalibr (lepší než pepřák). Holka měla víc štěstí než rozumu (snad mě za toto tvrzení nezažaluje).

• 5.7.2015  15:42
    Městečko South Park (TV seriál) (1997)

Přeskočim všechny vychvalující superlativy a půjdu rovnou k samotný podstatě SP, která mě nikdy nepřestane udivovat,naplňovat a bavit a to je: vzít globální problém (senzaci) - zasadit ho do naprosto stupidních souvislostí - nafouknout ho jako balon stupidity a pomalu ufukovat reálný dopad problému - když je balon uplne vyfouknutý nasadit ho Kennymu na hlavu, nechat Kennyho udusit (you bastards), simulovat balon na hlavě jako kondom na penisu a omrdat prdel velikonočnímu zajíčku na velikonoční svátek - vše provést nejvíce vulgárním a kontroverzním stylem = I'm goin' down to South Park gonna have myself a time, (Kyle + Stan) Friendly faces everwhere humble folks without temptation, I'm goin' down to South Park gonna leave my woes behind, (Cartman) Ample Parking Day or Night, people spouting, "Howdy, Neighbor" I'm headin' down to South Park gonna see if I can't unwind, (Kenny) I like girls with big vagina, I like girls with big fat titties So come on down to South Park, and meet some friends of mine.

• 5.7.2015  00:22

Svěží a originální přírůstek do kategorie zombie filmů (bylo na čase). Má to náboj, důvtip, styl, skvělou kameru a střih. Nejedná se o horor jako spíš o akční black & bloody komedii. Great britain zombie mad Max, mate

• 4.7.2015  20:24
    Spiderman (TV seriál) (1994)

Fox Kids a moje dětství!

• 4.7.2015  00:14

Krásný film, krásně zahraný a skvělý Ryan. Poslední uvědomující přednáška neměla chybu. Malý velký film o životě a o lásce, která je silnější než rozum a intelekt. O lásce, která nás drží ve světě chaosu tam, kam patříme.

• 3.7.2015  22:13
    Bez kalhot (2012)

Kromě několika tanečních čísel (hlavně Tatuma), falešných policajtů a hezkejch koziček to bylo o ničem.

• 3.7.2015  15:59
    John Wick (2014)

Bojová choreografie, stylovost, Keanu still badass Reeves.

• 3.7.2015  15:49

Nebylo to špatný, pár lekaček, pár slušných pohledů a zjevení démona, ale opravdu jen pár... Film měl krátkou stopáž přesto mi přišel dlouhý. Možná by filmu slušelo ve chvíli přechodu na žánr hororu, přejít na fantasy superhrdinský mindfuck. Olivia mi přišla sexy i jako démon, nemůžu si pomoct.

• 3.7.2015  01:13

Dobrá komedie, bavili jsme se. Byli tam scény a hlášky super směšný, některý zase slabý a nudný. Celkový dojem neurazí. *Scéna s penisem, schovávání předmětů do jámy zapovězené, černošský gang a majonéza...*

• 2.7.2015  14:43

Stylizace, kamera, drajf, tajůplný hrdinové, akční sekvence, neustále trvající akční sekvence, masky, kostýmy, noční záběry, futuristická víra a ztvárnění... je to cool je to nářez a otočky si to drží skoro pořád před bodem varu. Jen mezi tím "plným plynem" všechny akční sekvence splynou v jednu dlouhotrvající a člověk si po odchodu z kina už ni nevybaví půlku děje filmu. Nějak v tom roztřiku tekutýho dusíku do krabice soleného popkornu tvůrce zapomněl na jedno podstatné ochucovadlo - duši. Do kina paráda, lze jen doporučit.

• 30.6.2015  23:52

Neurazí, slabší atmosféra a vůbec celá chemie snímku než první díl. Trikově parádní a cení se, že namísto remaku (jenž jsou dnes tak populární a dost často zbytečné) se vytvořil počátek, ikdyž nepřinesl nic co bychom si v lepším obalu neužili už předtím.

• 29.6.2015  08:41

Dostali jsme víc, než jsme očekávali. Bylo to dobře zahraný, napínavý (!), vtipný s parádními over the top scénami, které jen tak z hlavy nedostanu. Příšery taky ok, je to krutopřísný Bčko, ale pro Béčka to určitě není, je třeba ustát pár wtf pohledů. Jason Mewes

• 2.6.2013  11:24

Nebylo to špatný. Detektivní pojetí pekelníkovi slušelo. Mohlo to být ale víc dotažený. Přidávám hvězdu za děsivé finální rozuzlení, to dalo snímku další rozměr.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12