Káronoš

Tomáš Kohút

okres Liberec
student/ Smithofil

• 3.10.2009  11:58

Největším kladem této něžné korejské romance je velice příjemné a sympatické herecké obsazení. Ústřední páry si zde doslova zamilujete. Jediná záporně laděná myšlenka v mé hlavě směřuje k faktu, že film neměl o hodinu díl, tak jsem si hrdiny snímku zamiloval, že mě skutečnost konce nepříjemně ranila=)

• 21.9.2009  00:01
    Věc (1982)

6*!!!!!

• 18.8.2009  10:20

Strašná ptákovina, Will umí zahrát naprostého idiota...

• 7.8.2009  09:50

Jednička si mě svou zběsilou jízdou s absencí jakýchkoli retardací děje dostala, zaujímala mě svou originalitou a přímočarým dějem, avšak "dvojka" pouze kopíruje vše co jsme v jedničce viděli či přímo vykrádá. Rádoby cool>/i> Chev "jsem chodící loutka a pozemský brácha termoše" Chelios s trapnými fóry a dementním příběhem, s kterého se tvůrci v každé minutě snaží udělat koulervoucí

• 30.7.2009  22:15

Není to sice čistě na výbornou, avšak i přes slabší konečnou půlhodinku filmu (hlavněposlední epizodě trochu docházele šťáva) jsem se nesčetněkrát z plných plic nasmál. Jedná se o jednu z mých prvních zkušeností s Italským filmem, proto možná lehce "zaujaté" hodnocení z mé strany.

• 25.7.2009  11:31

Velice depresivní podívaná...občas jsem měl pohnutky k ukončení nesnesitelného "mučení" (hlavně v první polovině filmu), ale zvědavost byla silnější.

• 19.7.2009  23:36

Filmová blbinka, která chce jen pobavit a také pobaví. Na parodii slušná porce "kvalitní" zábavy. I přes pár hluchých míst si snímek drží stravitelnou koukatelnost a dokáži diváka solidně zaskočit zajímavým a vkusným vtipem. Útočných narážek na slavné hudebníky je tu požehnaně a sexu, drog a rock&rollu také. Experimentující bubeník, který "nerad" tahá své známé do světa drog, hudebník, jenž za vším hledá dobrý námět na píseň a duch mrtvého bratra, co dodává zpěvákovi kuráž (pokuď ovšem neúčinkuje po králi rock'n'rollu =) ...bavil jsem se

• 14.7.2009  15:55

Velkolepé a naprosto famózní představení rockových titánů v plné, čarovné kráse. Hrůza vůbec pohledět na rychlost prsťíků neprůstřelného Jimmyho " narodil jsem se s kytarou v ruce" Page. Každý člen Zeppelinů je kouzelníkem ve svém oboru a spolu tvoří jednu z nejvlivnějších, nejnepochopitelnějších a vůbec nejlepších rockových skupin historie.

• 10.7.2009  01:35
    Sloní muž (1980)

Kdyby se přitažlivost a zkrášlený zevnějšek odvíjeli od velikosti srdce, John Merrick by byl nejpohlednější mládenec v celém Londýně. Příběh mladého nešťastného muže, který byl celý život trestán za svoji jedinečnost "zrůdami", až poznal, že i mezi zrůdami žijí laskaví a čestní lidé, v kterých může najít oporu, či dokonce přátelství... THE ELEPHANT MAN je ukázkovým příkladem pro filmovou harmonii a dokonalost, úžasný emotivní prožitek.

• 9.7.2009  19:23
    Taxikář (1976)

Travis je prostě sympaťák. Po shlédnutí jsem chtěl snímek ohodnotit 4-mi hvězdy, ale s chladnější hlavnou a po vážnějším rozmyšlení uděluji 5*.

• 9.7.2009  19:20

Výborné mozaické drama, skvělá kamera, brilantní propojení příběhů a velice zajímavé nahlédnutí do krutého světa drog. Co jsem očekával, to jsem dostal (o nic míň, o nic víc).

• 7.7.2009  00:45

KISS!!!! Je to taková energetická jízda, plná dobrých fórků a skvělé hudby.

• 6.7.2009  21:57
    The Doors (1991)

Velkolepé, odzbrojující, fascinující, avšak kontroverzní filmové zpracování hudební geniality a (z větší části hlavně) záhadného (nepochopeného) umělce, jenž bruslil na tenkém ledě až se šeredně probořil (no spíše uchlastal a ufetoval). Oliver odvedl výbornou práci, nicméně obdiv patří hlavně fenomenálnímu Kilmerovi, protože pochopil Jimovo skryté poselství a jeho ohromné kouzlo osobnosti znamenitě napodobil! Mystická hudba Doorsů, jenž diváka probouzí do vášnivého a divokého snu a dává mu maximum pozemské energie si nepochybně zaslouží za svůj filmový příběh plnou nádrž.

• 3.7.2009  17:11

Úžasný zážitek, dokonalá atmosféra, skupina v nejlepší formě, výběr z největších hitů kapely (většína písní je zremixovaná o pár chytlavějších riffů) a hlavně ohromná podpora s hlediště...spokojenost

• 2.7.2009  23:12

Satan junior je dosti provokativní a úderná komedie s oplzlím a nemorálním humorem (nemysleno záporně). Pod hromadou nevkusných, suchých a nevydařených fórků se najde pár trefných a velice zábavných, které rozdráždí bránici. Sandler očividně ovládá role retardních blbečků a lopatou by ho měli po hlavě práskat jak je den dlouhý, avšak trochu se stopáží strácel na kouzle. Komedie se kromě svého poněkud zajímavého tématu neliší od tisícovky dalších, ale za Hitlera (vyhulený "666" metalisty) a hlavně za Ozzyho a jeho legendární číslo v praxi musím zvednout hodnocení o stupínek. BTW: kéž by všichni ďáblové v pekle poslouchali heavy metal=)

• 1.7.2009  18:17
    Rolling Stones (koncert) (2008)

Stouni možná fyzicky stárnou, ale srdcem a hlavně svou osobitou prezentací na show jsou to pořád páni rockeři. Nezáleží kolik před vystoupením vyšňupou koksu, vyhulej jointů nebo vypijou brendy pro zahnání problémů postarších "mládenců", Rolling stones již skoro 50 let ukazují pravej Rock&roll a pořád jim to kurevsky jde.

• 30.6.2009  12:05
    Po hlavě (2007)

Nic nového, ani neočekávaného, přesto líbivá a zábavná komedie, nikterak vybočující s žánrového průměru. Nevím, co mě přinutilo 120 min. sledovat tento snímek, zřejmě mě řešení problémů sympatické hrdinky přišlo zajímavé a typický koloběh událostí vyvažovala dobrá atmosféra a příjemné herecké obsazení. Když neuvidíte, o nic nepříjdete, v opačném případě je to solidní zábava.

• 27.6.2009  23:13

Yellow submarine je barevně vypointovaná psychodelická noční můra, jenž se prokousává do mozku a plní ho láskou. Tato LSD jízda snad vším a zároveň ničím spolu s geniálními písněmi od brouků, co více si přát? Ponorka není nic jinýho než koš plný houbiček ve filmové podobě.

• 23.6.2009  20:38

Roztomilá, extrémně zábavná, napínavá, moralizující a velice slaďoučká filmová bonboniéra s pilulkou "dobré nálady" uvnitř. *MŇAM*.

• 18.6.2009  17:36
    Stmívání (2008)

Ničím výjmečný, řadový snímek s pěkným ústředním párem. Přišlo mi to trochu pro teen publikum, krása Pattinsona se řeší snad na všech základních školách a jeho plakát z BRAVÍČKA má nad postelí vylepena nejedna poblázněná dívčina. Avšak aby film obstál u tohoto publika, musí být svým způsobem "hloupý" a přehnaně sladký, což přesně "twinlight" je. Jedná se o další komerční shit s vkusnou tématikou, jenž z filmového hlediska nemá co nabídnout. Hodnocení: 4/10.

• 10.6.2009  23:44

Forma skvělá, obsah průměrný, shocking scény opravdu šokující a konečný "bod zlomu" chvalitebný. V žánru vypointovaných skládaček nikterak zásadní, však zábavný, chytrý a "akorát dlouhý" snímeček, jenž překvapí i vyděsí. Hodnocení: 6/10. (BTW: nikdy, opakuji NIKDY nebudu močit za jízdy s okínka)

• 6.6.2009  21:16

Pohled na dětské oči plné radosti a spokojenosti...pro mě (jakožto diváka) vrcholný pocit sebeuspokojení a naplnění emotivních orgií... nemám slov. Hodnocení: 10/10.

• 6.6.2009  21:14
    Sex Drive (2008)

Looser se stává mužem...co s tím pořád mají? (jinak další naprosto ulítlá komedie, nic víc). Hodnocení: 5/5.

• 6.6.2009  21:08

Slabší komedie s vkusnými i méně vkusnými vtipy. Charaktericky se jedná o naprosto typickou a všední americkou komidii, která v sobě nenese žádný věrohodný odkaz či vypointovanou zápletku. Hodnocení : 4/10.

• 31.5.2009  12:25

Vskutku zábavná a příjemná komedie, vhodna pro každý věk (však s lety klesá hodnocení i úžas). Eddie zase jednou chytl povedenou roli, v které mohl předvést své komické vlohy a bezduché obličeje. Lepší část filmu "poznávání" i moralizující a pozitivně laděný konec plný vzájemné tolerance a lásky si zaslouží alespoň průměrné hodnocení, ale věřím, že u mladšího publika bude Eddie slavit úspěch. Hodnocení: 5/10.

• 18.5.2009  23:19

Co dodat? Emotivně podané autentické drama o bludách a fantaziích matematického génia, jeho neúprosném boji s omámenou myslí a zaslouženém uznání. Samotná realizace snímku včetně hereckých výkonů a způsobu přiblížení Johnova imaginárního světa divákovi si zaslouží hlasitý aplaus. Hodnocení: 10/10.

• 17.5.2009  11:45
    Proč? (1987)

Vkusně natočené, šokující a bohužel pořád se dějící fanouškovské vandalství. Ta myšlenka zdělit divákovi všechny podměty včetně zaujatých i nezaujatých rozhovorů a nechat rozhodnutí o pravosti "viny" na něm, se mi moc líbila

• 16.5.2009  19:53
    Keurosing (2008)

Crossing je pozlacená vařečka s pružnou rukojetí, jenž oplácává divákovo srce až do emotivního výbuchu, plného smutku, lítosti, soucítěnosti a nářku. Příběh je krutý a žádnou pozitivní linku za účelem radosti či optimismu zde nenajdete, což napomáhá uvěřitelnosti a diváckému udivení s bezohlednoti drsné komunistické doby a aktů v ní prováděné (páchané).Inu Kim Tae-gyun prostě dokáže člověka dojmout, ikdyž tomu občas napomáhá či spíše přinucuje kýčovitostí retrospektivních záběrů a nelítosnou kamerou (je to snad špatně?). Prostě další citová vyděračka na korejský způsob, ale určitě ne tuctová, naopak jedna z nejlepších a nejsmutnějších. Hodnocení: 10/10.

• 5.5.2009  14:22
    Chingoo (2001)

Co je to přátelství a jaký má vlastně význam?...

• 5.5.2009  14:11

Dalších 130 min v Miyazakiovém světe, spíše ve sladké a příjemné fantazii plné pohádkových bytostí a chrabných hrdinů, jenž touží po míru mezi přírodou a lidskou paličatostí. Skvělý příběh a postavy, úžasná animace (hlavně tedy okolí, které bere dech), dobrá prvotní myšlenka a úžasná atmosféra. Přišlo mi to trochu slabší nežli "cesta do fantazie", ale pořád stejně geniální. Hodnocení: 9/10