soukyd33

okres Příbram

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 26.6.2019  16:53
    Glimmer Man (1996)

Super film s akcí a humorem ohledně hlášek (CZ dabing). 😁👍 Akce, střídá napětí a děsivé scény se tam docela hodí. Poznámka: Doplnil bych ještě žánr komedie. Doporučuji, jde o dobrý a akční film. Hvězdiček 4****

• 26.6.2019  14:45

Velmi dobrý akční film. Akce, ukázka bojových technik a příběh dělají z tohoto filmu dobrý biják. Záchrana světa, a ukázka toho že některé zbraně by se neměli vyrábět ani na ně myslet. Doporučuji. Hvězdiček 4****

• 24.6.2019  15:12

Film není pouze o akci a cíli vše zničit, ale také o zamyšlení. Jak už ale bylo řečeno, to nikoho nezajímá. Né, pokud už vážně nejde o život. Příběh poukazuje na ropné společnosti, které ničí životní prostředí a zastaví každého kdo jim vleze do cesty. Vysoké hodnocení dávám proto, že není moc takových filmů, které se snaží ukázat i něco víc. Filmy Stevena Seagala nejsou vždy pouze o akci, ale některé i o naší planetě a její záchraně. A o tom tento film je. Jinak co se akce týče, Steven Seagal zde opět ukazuje své bojové techniky. Poznámka: Doporučuji shlednout film s dabingem TV Nova a forced titulky. Hvězdiček 4****

• 21.6.2019  04:44

Luxusní a emocemi narvaný bojový film. Každý chlap si přijde na své! 👍 No, možná i ženy. 😀 Akce střídá akci! V tomto vězení by asi nechtěl být nikdo ani hodinu. Doporučuji! Hvězdiček 5*****

• 21.6.2019  01:06

Tohle jsem ještě Black Widow dělat neviděl. 😀 Sranda musí být, i když to už ani není vtipné. Vlastně je to návod na to, jak se zbavit těla. Konec vlastně ani nepřekvapí. Hvězdiček 4****

• 21.6.2019  00:31
    Predátor 2 (1990)

Jako já jsem se bavil. Ale měli by k tomu přidat žánr komedie. 😀 No je to hrozná blbost, a porušují vše, co bylo v prvním díle. A fyzikální zákony také. Hvězdiček 4****

• 19.6.2019  00:48

Bez nápadu, a vlastně i humoru se film vleče celou dobu. Akce moc není, pak přijde romantika a emoce z jiného života, a pak už vlastně téměř konec. Poznámka: 1. díl jsem neviděl, protože není v CZ dabingu. Nic měně asi ani není moc potřeba. Hvězdiček 2**

• 17.6.2019  02:39
    Nahá bomba (1980)

No není tohle blbost? Akce střídá akci, ale ty scény jsou občas trošku přes čáru. Po třetím shlédnutí je to už kravina! Místo abych se smál, už jsem jenom tupě koukal. Hvězdiček 3***

• 15.6.2019  01:09

No, nic extra to není. Příběh o vlastně o ničem. Akce celkem 2. Film jsem viděl mockrát, ale pouze kvůli poslední scéně s indiány na kopci. Nový hrdina Old Surehand se tady ukazuje jako Mistr, a Vinnetou zase téměř nic nedělá. Je to vlastně taková komedie. Hvězdiček 3***

• 9.6.2019  13:57

Lidstvo se zase předvedlo, ukázka síly za každou cenu. Úžasný film, ale ten kluk mě tam trošku štve. Všechno ale nakonec dobře zapadne. Poznámka: Tento film doporučuji shlédnou s titulky forced, v místech kde se mluví cizím jazykem. Hvězdiček 5*****

• 6.6.2019  00:41

Do kosmu, co tohle je? 😁👍 Z tohohle bych zešílel. To s čím nesouhlasíte, je to co se stane. 100% voloviny, ale vtipná. Doporučuji. Dokonalý závěr 12. Série. Hvězdiček 5*****

• 2.6.2019  02:35

Dokonalá komedie z 80. let. Příběh nás provází dvěma časovými liniemi, a to současnost a minulost v roce 1989. V této době se totiž objevil někdo, pro koho se i v čase vrátíte. O zábavu se zde stará herec Jiří Mádl a jeho vtipné situace v roce 1989. Doporučuji všem. Rodinná zábava zaručena, děti do 12 let ale nechte stranou. Hvězdiček 5*****

• 29.5.2019  18:05

To je ale magor. 😁 Napravení jednoho člověka, který nemá rád lidi a nic tak, že ho potrestáte jeho vlastními chybami. Tak to je super nápad. Komedie s kouzelným dědečkem funguje dobře. Konec je zajímavý a nečekaný. Cholerický a sprostý člověk Miloš Kopecký byl TOP. Hvězdiček 4****

• 29.5.2019  15:44

O dost slabší. Pouze modrý džin to drží na 50%. Vtipu zde moc není. (Modrý džin je vyjímka) Zlý džin má zde příliš volnosti a moci vše zničit. To mi přijde nereálné. 👎 Hvězdiček 3***

• 29.5.2019  14:02
    Aladin (1992)

To je tak blbý, až je to dobrý. 😁👍 Ukázka toho, že kouzla můžou vyvolat záchvaty smíchu, musíte ale mít džina co je trošku na hlavu. 😁 Doporučuji. Disney zkrátka umí. 😊 Příběh jednoho obyčejného člověka se zlatým srdcem, kterému se naskytne prožít život jako v pohádce. A to vše díky kouzelné lampě s kouzelným džinem. Zpěv je jediná věc, která to brzdí. Hvězdiček 5*****

• 29.5.2019  10:08

1. díl ze série filmů Četník... Humor, a scénky dobré, ale NIC nenahradí Louis de Funèse a jeho super gesta a mluvu. 😁 Doporučuji. Poznámka: Na začátku je film černobílí a až později barevný. Je to schválně, tak se nelekněte. 😃 Myslím že herci co hráli mladé delikventy to mohli zahrát lépe. Hvězdiček 4****

• 27.5.2019  13:51

Zakončení filmů Doba ledová tímto a posledním filmem nebylo vůbec špatné. Veverka zde byla tolikrát, že se člověk směje vlastně pořád. Naše trhlá rodinka skončila dobře. Příběh o záchraně planety byl vymyšlený dobře, a celkem i po logické stránce reálně. Konec doby ledové. 😀 Hvězdiček 3***

• 27.5.2019  07:26

No to je ale blbost. Moc nových postav a zamotaný příběh. Zbytečně dlouhý film. Soundtrack je dobrý. Veverka opět jediná TOP Zasmál jsem se pouze dvakrát, což je problém. Hvězdiček 2**

• 26.5.2019  21:04
    Aladin (2019)

Až na ten zpěv to bylo super, a bavilo se celé kino. 😁 Will Smith jako džin je super, a dokonale mu to sedlo. Na začátku než se džin objeví je nuda, ale s ním je pak super zábava. Počítačové efekty jsou super. Herečka Jasmíny (Naomi Scott) je zde vážně nádherná. 👍😊 Doporučuji. Poznámka: Myslím že může být i pokračování. Opět je to něco nového. Hvězdiček 5*****

• 26.5.2019  10:03

Nádherně zakončená teriologie. 😊👍 Ten drak ve stylu drona mě vážně dostal. 😁 Záporák byl pěkný hajzl, a dostal co proto.A tak to má být. 👍 Ve filmu poznáme spousty nových draků, ale také novou lásku Bezzubky a Škyťák také nepřijde zkrátka. Konec filmu je dojemný, a věřím tomu, že nejeden divák v kině utrousil slzu. Opravdu dokonale zakončené. Doporučuji všechny díly. Poznámka: Další díl už asi není možný, tento to uzavřel. Hvězdiček 5***** 100%

• 22.5.2019  01:47

lepší než 2. díl, ale přesto drží rekord 1. díl. Příběh nás zavede tam, kde neměl nikdo co dělat. Jenomže naše podivná parta má problém. Tím problémem je Sid, ten našel něco co mu nepatří, a ten někdo komu to patří to chce zpátky. O akci a napětí se stará náš tým, a o zábavu a humor klasicky veverka. Poznámka: Veverka je opět TOP. Hvězdiček 4****

• 21.5.2019  04:03

Příběh kravina, ale nechybí zde humor. Zpěv by si mohli odpustit. Horší než 1. díl. Animace mi přišli jiné a horší. Hlavně pak voda. Poznámka: Veverka je pořád TOP! 😁 Hvězdiček 3***

• 20.5.2019  22:02
    John Wick 2 (2017)

Skvělé pokračování s nečekaným koncem. (Nebo očekávaným?) Akce, napětí, drama, vítězství a prohra. To vše je John Wick 2! Doporučuji. Poznámka: Doporučuji shlédnou s titulky forced. Hvězdiček 5*****

• 19.5.2019  02:01

Super parodie na Robina Hooda. Konec padouchů v Anglii. 😁 Chce si hlídat skryté prvky, co tam být normálně nemohli. Kafe, letadlo, žokejové, RAP (Hip Hop), Kmotr, kamerový štáb a další. 😁 Doporučuji, určitě se zasmějete. Hvězdiček 4****

• 19.5.2019  00:08
    Robin Hood (2018)

Hudba příšerná, efekty dobré, OST nic moc k této době. Lec kdo už mohl čekat i tank. 👎 Herecké výkony za 3 Příběh je někde úplně jinde, ale výsledek stejný. V zásadě přehnané zbraně byli dost mimo. Nemyslím ale luk Hooda. Hvězdiček 3***

• 18.5.2019  22:13
    Doba ledová (2002)

Opět něco nového. Velké přátelství nás doprovází celým filmem. Humor a hlášky jsou zde dobře načasované. Veverka je TOP, a to v každé scéně. Hodnocení je vysoké, ale v dalších dílech už nikoli. Hvězdiček 5*****

• 17.5.2019  14:35

Velmi pěkný příběh plný kouzel a lásky. Mladému chlapci se zanedlouho změní celý svět. Zlo vs. dobro. Kdo vyhraje. Nicolas Cage jako vždy super. Teresa Palmer je sexy v každé scéně, což se tam moc nehodí. Odvádí pozornost. 😁 Doporučuji. Hvězdiček 4****

• 13.5.2019  13:05
    Kameňák (TV seriál) (2019)

Hlavní děj se točí už od prvního dílu kolem soutěže o sto miliónů korun českých, které chce starosta města vyhrát. A tak dělá město co nejvíce pozitivním. To se ale neobejde bez těch nejstupidnějších nápadů. Čeho je moc, to už není vtipné. Chuck Norris je zde jmenován v každém vtipu od Martina Dejdara, a to se prostě nedá. Hodnocení je za všechny vtipné scénky a pár vtipů co ještě neznám. Herečka Lucia Bugalová která je zde jako sekretářka pana starosty Václava Vydry, je asi nejlepší. V každém díle ukázala, jak jsou blondýnky blbé, protože je to už taková vtipná tradice. Nic od toho nečekejte, a pouze se zasmějte když to na vás přijde. Hvězdiček 3***

• 13.5.2019  06:20

No nevím co si o tomhle díle mám myslet. Ale označení Kalhotkový fantom je TOP. Hvězdiček 1*

• 13.5.2019  05:24

Tak 3. díl je vážně ujetý. Opět jsem se zasmál. bylo zde dost vtipných míst. Hvězdiček 2**

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9