soukyd33

okres Příbram

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22
    • 9.8.2020  04:37

No, tohle by se klidně obešlo bez bojové legendy Stevena Seagala. 🙄 Film se příliš táhne, a vlastně až na pár mrtvol, se nic neděje. Nedoporučuji. Hvězdiček 2

• 9.8.2020  03:44
    Můj obr (1998)

Přátelství, to tu je asi nejvíce vidět. Poznámka: Steven Seagal zde hraje jen jako v Hollywoodu. Malá ukázka toho, co umí velmi dobře. Příběh se děsně táhne, a až je konci jsem hodnocení změnil k lepšímu. Přesto se na tento film asi už nepodívám. Poznámka: Život člověka nad 210 cm není tak úžasný, jak si každý myslí. Hvězdiček 2

• 7.8.2020  23:38
    Drž hubu! (2003)

TOP hlášky. TOP herecké výkony. TOP humor. Doporučuji. Hvězdiček 5

• 7.8.2020  20:57

Protože jsem film ani pořádně nepochopil, hodnotím nízko. Komedie, ale u téhle jsem se nesmál. 🤔 Nedoporučuji. Hvězdiček 2

• 5.8.2020  20:13

Zapojit Johnyho Englishe do moderní doby je dobrá volba. Opět jsem se zasmál. Další díl už nebude, ale mě by další díl určitě nevadil. 🙂 Poznámka: Scéna s VR je TOP. Doporučuji. Hvězdiček 4

• 5.8.2020  18:55

Geniální agent, Edy až do příjezdu v Londýně. 😀 Pak je tu známí smolař Johnny English v plné parádě. Všechny scény opět super. Film je dobrý i jako celek. Herecké výkony hlavního hrdiny jsou opět TOP. Doporučuji. Hvězdiček 4

• 5.8.2020  18:12

Občas se zasmějete, ale to je tak všechno. Jako celek je to dost uhozené. Jednotlivé scény jsou ale dobré. 😀 Herecké výkony jsou super, ale hlavní hrdina (agent) je prostě TOP. Doporučuji. Hvězdiček 3

• 4.8.2020  23:34
    Tetovaný (1968)

Úžasný film, plný zábavy. O tu se starají dva hlavní hrdinové. Dokonale vymyšlené. 👍 Doporučuji. Hvězdiček 5

• 4.8.2020  23:26

Strhující drama s romantickým příběhem. Herecké výkony super, a ostatní také. Jiný podobný film by mohl být Zakletý v čase. Poznámka: Film má děsivé zakončení. Doporučuji. Hvězdiček 5

• 30.7.2020  13:57
    Cable Guy (1996)

Hlavní hrdina Jim Carrey zde exceluje. 🤔👍🙂 Herecký výkon je až neuvěřitelný. Film je spíše drama než komedie. Zasmál jsem se pouze párkrát, a vlastně ani nevím proč. Hvězdiček 3

• 26.7.2020  21:19

Poznámka: Paul Walker by zíral, ostatní zírají doteď, co to tu vzniklo. 😀 Já se bavím od začátku až do konce. 😂 Herci si to užívali. Herecké výkony 👍😀 Skvělé hlášky, a skvělý český dabing. Doporučuji. Hvězdiček 4

• 19.7.2020  04:42
    Pařmeni (2011)

Alkohol a drogy. No hrozná zábava. Jinak se už prostě bavit neumíme. Zasmál jsem se, ale je to vlastně trapné. Poznámka: Přátelství zde hraje opravdu velkou roli. 👍🙂 Nedoporučuji. Hvězdiček 2

• 13.7.2020  23:38

Co vám zaručeně půjde na nervy, je to mimino. Protože ho uvidíte ve všech scénách. Co vás ale zaručeně pobaví, je trio padouchů, kteří to s ním nebudou mít vůbec lehké. 👍😁 Film se skládá později s velmi vtipných scén, které trošku připomínají filmy Sám doma. 😁 Herci se zde opravdu vyblbli. 👍 Poznámka: Scéna se zapalovačem v parku, mě málem zabila. Nemohl jsem se nadechnout smíchy. 👍😂😂😂😂 Doporučuji. Hvězdiček 3

• 13.7.2020  05:00
    Zálesák (1996)

Poznámka: Film má na něco poukázat. Na co, to už máte zjistit samy. Velmi zajímavý film, plný krásných příběhů. 🤔👍🙂 Určitě stojí za shlédnutí. Postavit se proti bezpráví. Film má zajímavou atmosféru, a ta se táhne celý film. 👍 Poznámka: Přesně takové ochránce bychom dnes potřebovali. Doporučuji. Hvězdiček 4

• 9.7.2020  13:16

Poznámka: Přidal bych ještě žánr komedie. Ne proto že se budete smát, ale protože se budete smát scénám. Už první přestřelka je blbost. Profesionálové netrefí cíl na 12 metrů? Herecké výkony dobré. Hudba přijatelná. Zvuky podprůměrné. Pokud film pustíte jako kulisu, nic se nestane. Nedoporučuji! Hvězdiček 2

• 8.7.2020  20:04

Poznámka: Je to parodie na náš stát. 🤔 Poznámka: Nic ve filmu neberte vážně. Pouze jako scény. Pak se bavit budete. Dohromady to nespojujte. Super jsou ty vtipy. Udělat ale z vtipů celý film, a hned 5 těchto filmů. To nemohlo dopadnout dobře. Určitě se pobavíte, ale spíše ve více lidech. Poznámka: Taneční Vánoční píseň se tam vůbec nehodí. Hvězdiček 1

• 7.7.2020  18:59
    Kameňák 4 (2013)

Poznámka: Scéna na pohřbu je dokonalá kravina. 👍😂 Poznámka: Hodnotťe to jako komedii! Né jako akční film. 🙄 Už to, že s Pepana je dospělý člověk, je problém pro celý film. Tohle by nikdy nemělo zestárnout. 🤔👎 A co jako bude dál? Určitě se zasmějete, ale tohle je už moc. Hlášky: Číšník "Máte rezervaci?" Rom: "Co rezervaci, vypadáme jako indiáni!" 😂 Soundtrack 👍 Hvězdiček 2

• 5.7.2020  18:20

Hvězdné obsazení. 😳👍 Hlášky 👍 (dabing) Herecké výkony TOP. 👍 Akce střídá akci. Dokonce i záporáci jsou tu super. Poznámka: Dochází zde k parodiím na různé postavy. Například: Chuck Norris, Arnold Schwarzenegger, Silvester Stallone a další. 🙂 Doporučuji. Hvězdiček 4

• 5.7.2020  17:47

Akční od začátku do konce, a ke konci dvojitá akce. Poznámka: Neberte film vážně, některé scény snad není možné přežít. Pohodlně se usaďte, a užijte si to. Doporučuji. Hvězdiček 4

• 5.7.2020  11:58

Poznámka: Je možné, že stereo zvuk (originál), by mé hodnocení změnilo. 🤔 Třeba příště. Poslední Mohykán: Zvuk: Dolby Digital 5.1 (remasterovaná verze), je opravdu špatný. Hlasy se ztrácí, zvuky jsou nečekaně useknuté. Například výbuchy jsou jen bum, ale ihned se zvuk ukončí. Také dochází k přechodům mezi dialogy. (Hlavně pak český dabing) 🙄👎 Herecké výkony jsou dobré. V příběhu jsem se trošku ztratil. 🤔 Scény dobré. Hudba super. Soundtrack: 👍🙂 Nominace na Oskara. Hvězdiček 4

• 5.7.2020  07:41

Slušným výrazem se nedá říct, jaké zlo bylo pácháno v tomto filmu na nevinných lidech. Hrůzy a utrpení, bez možností záchrany. Představte si jen zlomek v realitě, a zaručeně se bavit nebudete. Film ukazuje na to, jak někteří mocní své moci využívají proti slabším. Smrt, utrpení, oběti, válka, týrání a žádná pomoc. Jen jeden člověk je pro ně možnou záchranou. Akční film se vším všudy. Doporučuji. 👍😳 Hvězdiček 5

• 4.7.2020  21:41
    Rambo III (1988)

Přesila proti Rambovi nic nezmůže. Je to akční, svižný a vůbec dobrý film. 👍 Doporučuji. Hvězdiček 4

• 4.7.2020  20:07
    Rambo II (1985)

Akční pecka. Reálné scény. Hlavní hrdina zde vystupuje jako neporazitelný. 👍 Silvester Stallone ukázal excelentní výkon. Doporučuji. Hvězdiček 4

• 3.7.2020  03:23
    Jurský park (1993)

Po všech stránkách úžasné. Scény, herci, dinosauři, hudba, děj. 👍 Nejlepší film s dinosaury do dnes! Soundtrack 👍 Doporučuji všem. Hvězdiček 5

• 2.7.2020  23:39

Poznámka: Velmi to připomíná film 96 Hodin. Bohužel, ale dnešní filmy už nemají vlastní nápady, a jen kopírují ty staré. Elitní voják Zelených baretů je zpět! 👍 Až od téměř konce filmu to začne být zajímavé. Konec je doslova, no Rambo. 👍😳 Závěrečné scény jsou jako nostalgie. Doporučuji. Hvězdiček 4

• 2.7.2020  04:18
    Mezi supy (1964)

Pěkná westernová klasika. Film je založený hlavně na pomstě. Jsou zde ale i dobré scény. Hvězdiček 4

• 29.6.2020  01:28

Ke konci to měla i docela napětí. Vlastně nevím, jak bych to shrnul, ale není to úplně odpad. Je ale potřeba, hodnotit to jako dítě maximálně 14 let staré. Pro dospělé je to ztráta času. Hvězdiček 2

• 28.6.2020  02:31

Musím dát tohle hodnocení, prostě musím. 🤔 Komedie to byla, ale jen jako scény a hlášky. Jako film to nestojí za nic. Už v polovině jsem věděl vše podstatné. Poznámka: Trošku to připomíná Růžového pantera, a trošku je to na hlavu. Poznámka: Češi prostě natočí každou kravinu. Hvězdiček 3

• 23.6.2020  22:37
    Super mazlíčci (2019)

Poznámka: Tohle by se mělo zakázat! Proč? Už na první pohled to ukazuje na velký problém. Grafika je příšerná. Řekl bych, že to ani pro děti není. Poznámka: Já nevím, ale z tohoto musí být i děti úplně pitomý. 🤔🙄 Nedoporučuji! 👎 Hvězdiček 0

• 23.6.2020  22:06
    Old Surehand (1965)

Mě se to líbilo, a tak dávám i vyšší hodnocení. Je pravda, že hlavní hrdina je zde spíše komediant, a v reálu by asi neobstál. Narozdíl od Old Shatterhanda nemá ani noc co do filmu nabídnout. Zatímco Old Shatterhand měl respekt všeho kolem, a i divák ho prostě musel pořád vidět, tak Old Surehand to tak nikdy neměl. Herecké výkony dobré. Soundtrack 👍 Poznámka: Je to spíše komedie, kterou z toho dělá právě hlavní hrdina. Doporučuji. Hvězdiček 4

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22