• Fantasy
  • Pohádka

Sněhurka a kouzelní trpaslíci (2019) (TV film)

Remake známé pohádky o Sněhurce, ale úplně jinak. Ze začátku mě to netáhlo, ale ke konci dobrý závěr. Trpaslíci byli divní. Královna pěkně zákeřná. Sněhurka (herečka) byla dobrá volba. Hvězdiček 2

Pařba o Vánocích (2016)

Tuhle párty by jste asi sotva uspořádali v práci. Pěkná divočina za záchranu společnosti. Tak kdo nakonec utře? Vedení či zaměstnanci? Poznámka: Ke konci se to trošku zbrzdí. Poznámka: Jennifer Aniston je nejen sexy ale i parádní herečka. Zahraje cokoli. 😀 Hvězdiček 4

Paví pírko (1987) (TV film)

Princezna je krásná, a je i velmi rozumná. Bratři jsou hodně rozdílný. Tento příběh je velmi zajímavý. Hvězdiček 4

Princezna na hrášku (1976)

Ta princezna od pasáčka táhne celý první děj sama. A je celkem hezká. Druhá princezna je na hlavu. Třetí princezna je asi blázen. 🤔 Poslední princezna je také velmi hezká a něžná. Princ je místy úplně zbytečný. Herecké výkony nic moc. Hudba příliš hlasitá. Poznámka: Pohádka sice není naše, ale kromě titulků, to není naštěstí poznat. Poznámka: Jen posledních 10 minut souvisí s filmem. Hvězdiček 1

Červená Karkulka (2011)

Pohádka? Ani náhodou. Příběh je jiný, a rozhodně se neřídí původním scénářem. Z vlka je zabijácké monstrum, a nejlepší postavou zde není Červená Karkulka. Nějak nevím čím by tento film zaujmul. 🤔 Asi tyto filmy nechápu, ale vlastně nevím proč tam byla postava Červené Karkulky. Je tam v podstatě zbytečná. Hvězdiček 2

Slepičí úlet: Zrození nuget (2023)

Slepice na dovolené? I tak by se to dalo shrnout. Tak tyhle slepice už znáte, ale tady je to zase o level výš. Je to slušná podívaná pro celou rodinu. Humor zde nechybí ale ani to jim nepřetejká. Chvílemi je to drama, a chvílemi napětí. Animace je známá, a vše funguje dobře. Dialogy jsou super. Příběh je opět o záchraně slepic, ale je tu i jedna známá slepice, co má vedoucího ducha. Hudba je dobrá, ale zaregistroval jsem ji až v závěrečných titulcích. Hvězdiček 4

Partička Nová krev (2023) (pořad)

Má to být casting na Partičku, ale lidé tam chodí jak do talentu. Že tohle lidi nechápou? Asi chtějí být v televizi, a mít to na DVD v šuplíku. Nikdo by se na to už nikdy nepodíval. Zatím to tedy úspěch u poroty nemá. Podle mě, by si měl každý zahrát jednu dvě hry, a žádné přípravy. Poznámka: Vítěze jsem tipoval už od začátku. Pecka.

Silák Honza (2020) (TV film)

Princezna je super a má odvahu. Všechno ostatní je průměrné až podprůměrné. Zvláštní pohádka, kde se moc nestane. Hvězdiček 2

The Swan Princess: Far Longer Than Forever (2023)

Zajímavý příběh, a dobrodružný animovaný film. Je to téměř celé o vyšetřování, ale funguje je to. Závěr je skvělý. Vymyšlené je to dobře. Animace super. Hvězdiček 4

Tři přání pro Popelku (2021)

Moderní Popelka se pyšní novými triky a moderním zapojením teplích osob a postižených do pohádky. Nebýt té herečky co by Popelky a herečky co by macechy, nemá to důvod nikdo sledovat. Pro děti to rozhodně není. Herecké obsazení a postavy jsou šílené. Dobré postavy jsou jen: Popelka, macecha, dora, král, královna a další. Nevhodné postavy jsou: Dva teplí blbečci od prince, bez ruký muž, učitel tance a princ. Herecké výkony spíše průměrné. Hudba dobrá. Atmosféra dobrá. Hvězdiček 3