OzzyCobain

Bush Vohne Tyč

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 13.10.2018  19:14

Důstojné zakončení jedné z nejlepších herních postav vůbec. S Eziem jsem strávil mnoho času a právě nyní, když jsem se rozhodl, že znovu rozehraju AC2, rozhodl jsem se, že znovu očekuju tento film. A moje hodnocení se moc nezměnilo. Pořád si myslím, že příběh se žluťačkou byl zbytečný a film se měl víc soustředit na Ezia. Nic to ale nemění na tom, že Eziova smrt je šíleně smutná a jedná se o moment, kdy jsem slzy nezadržel. Requiescant in pace, Ezio Auditore da Firenze.

• 25.9.2018  15:24
    Cry-Baby (1990)

Muzikály moc nemusím, tudíž když se mi nějaký líbí, tak musí být výborný. Přesně takový je Cry Baby, který svým odlehčeným pohledem na léta padesátá chrlí jeden rock'n'rollovej song za druhým. Což není ani trochu na škodu. Jo, jen tak mimochodem, Depp je dokonalý.

• 19.9.2018  21:12

Hermiona se může jít bodnout.

• 1.9.2018  20:57

The Last Jedi je výsměch. Je to výsměch všemu co Star Wars bylo. Je to jednoduše katastrofa která zničila všechno co jsem miloval na této sérii. Jiné špatné Star Wars produkty, jako Skrytá Hrozba, Klony Útočí, The Force Awakens nebo Rebels mě nedokázaly od ságy rodu Skywalkerů odradit (o tomhle více později), ale tomuhke filmu se to podařilo. Ale nejdříve nějaké ty pozitivní věci. Vizuálně, je tohle nejkrásnější film jaký jsem kdy viděl, to se musí nechat. Soundtrack byl taky výborný, i přesto že jsem nebyl spokojený s provedením soundtracku v minulém filmu, tady dokázali muziku využít výborně. A to je všechno. Pozitiva tady končí. Jak jsem řekl, The Last Jedi je výsměch všemu co jsem na Star Wars miloval. Je zde šíleně hodně Plot Holes, motivace charakterů jsou nejisté a málokdy dávají smysl. Je zde několik vedlejších příběhů (Rose a Finn v kasínu, které očividně kopírovalo kasíno z Dědice Impéria) které jsou pro celkový děj naprosto zbytečné. Je tady na fialovo obarvená feministka jejíž jediný důvod existence je, aby udělala z Poea idiota a všem dokázala, že má pravdu. Protože né! Nemůže přece existovat muž, který dokáže vymyslet dobrý plán! Postavy přestaly fungovat, např. Kylo Ren je takovej neskutečně otravný, ubrečený, uřvaný emař, který se choval tak nelogicky, že jsem prosil, aby tam někdo přišel a usekl mu tu jeho hnusnou hlavu! Logika byla kompletně vyhozena z okna hned v několika případech, na několika klíčových místech a nedávají absolutně žádný smysl a nemají žádné vysvětlení. Postavy nemají žádné backstory a je s nimi zacházeno jako kdyby to byli nemyslící roboti, kteří můžou měnit svou motivaci jak se jim zachce. A nebo jsou tak zbytečné, že jsem se vážně zamyslel nad tím proč v tomto filmu vůbec byly. Před tím než film vyšel, všichni neustále mluvili o Rose (jen kvůli tomu, že to je první tlustá asiatka ve Star Wars), někteří říkají,že to je nový Jar Jar Binks. Já si to nemyslím, jako charakter mi nevadila, ale neznamená to, že se nechovala jako totální kravka. Věc co mě, ale opravdu nehorázně nasrala, bylo to co udělali Lukovi Skywalkerovi, Rey, Snoekovi, Kylovi a Leie. Kylo Ren mění svou osobnost v každé jedné scéně, je to tak strašně špatné napsaná postava, že Rey v porovnání s ním je nový Geralt z Rivie. Snoke byl zase tak strašně nevyužitá, promarněná příležitost. V těch pár scénách kde se nachází, je ukázáno, že používá sílu způsobem který by zahanbil i filmového Palpatina (knižního díky dějové lince Dark Empire ne). Z tohohle chlapa se mohl stát opravdu výborný záporák. Ale jeho backstory jednoduše neexistuje. Odkud přišel? O co mu jde (kromě toho, že chce dobýt galaxii)? Jaké jsou jeho motivace? Jak kontaktoval Kylo Rena? Jak je mocný? Jak převzal velení nad Prvním Řádem? Rey je stejná Mary Sue, jako v minulém díle. A ne, žádné backstory se nekoná. Je prostě řečeno, že její rodiče ji prodali, aby se mohli opít... Výborně. A proč že je ve všem tak perfektní? Proč je tak dobrá se světelným mečem? Jakto že dokáže používat sílu tak dobře? Protože to je Mary Sue! Film se ani trochu nepokouší napravit její neskutečně špatný charakter. Popravdě je v určitých místech tohoto filmu ještě horší než byla v minulém. Leiu měli po pravdě zabít. Hrála v tomto filmu tak strašně nedůležitou roli, že kdybyste ji vymazali , nic se nestane. A co Luke? Ten byl vymazán. Charakter, který byl hlavní postavou ságy, který prošel zážitky jež ho změnily jako osobu. Který se stal hrdinou když tak musel učinit. Sice nebyl perfektní, ale v tom byla jeho síla. S postavou, jež není perfektní se lépe ztotožníme. Byla o něm natočena celá trilogie, kdy se vypracoval z farmáře k rytíři řádu Jedi. Je to nezapomenutelná story, která se mnou, a mnoha dalšími, zůstane navždy. Ale hádejte co? To všechno je zahozeno v tomhle filmu! Nikdy jsem za svůj život neviděl, že by se s nějakou postavou takhke vyjebalo! Luke ovšem není v tomhle filmu jenom špatně napsaný. Je to úplně jinej člověk. A i když se Mark Hamill pokusil zahrát Luka co nejlíp (a že byl úžasný), nedalo se přehlédbout, že Luke prostě už není Luke. Luke dělá věci co by nikdy neudělal. Dělá pravý opak toho co dělal v celé svoji trilogii. Změnili Luka na charakter, kterým nikdy neměl být. A to je neodpustitelné. Tenhle film mě nasral jako nic jiného předtím. Odteď už pro mě není nic od epizody VI. kánon, kromě starých knih. Thrawn, Yuzhann Vongové, Jacen Solo, Darth Kryat. Toho všeho jsme se zbavili, abychom se mohli dívat na negra a tlustou asiatku jak se líbají mezitím co kolem nich je nepřátelská armáda, která je z nějakého důvodu okamžitě nezastřelí? Tohle odmítám, nemám už žádný důvod se o další filmy dál zajímat. A pokdud se vám film snad líbil, tak doporučuji abyste si přečetli knihy. A až potom zkuste přijít s argumenty proti mě. Jak by řekl Luke, skutečný Luke: "Nechť vás provází síla." Btw, smrt tý obarvený feministky byl nejlepší moment filmu!

• 30.8.2018  22:18

Geniální... Nic víc nemusí být řečeno než prostě geniální. Bravo!

• 1.8.2018  09:32

Originální nápad ze kterého se dalo vytříslat víc. Přesto si film udržel svoji kvalitu a nutno říct že zde byla jedna část která mě dokázala i viděsit. Pozdější část filmu bohužel začala až moc spoléhat na lekačky, což hodnocení srazilo. Dávám tudíž lehký nadprůměr.

• 28.7.2018  22:36
    Ant-Man (2015)

Nejlepší konec v historii Marvelovských filmů.

• 27.7.2018  21:16
    System Of A Down: Chop Suey! (hudební videoklip) (2001)

Z uměleckého hlediska se jedná o jedinečný masterpiece. Klip tomu samozřejmě odpovídá!

• 24.7.2018  23:48
    Méďa (2012)

Tak promiň Marsijeto😂😘

• 24.7.2018  20:14

Výborný melodický song pojednávající o smutném osudu válečných veteránů. Klip není zbytečně akční a spíše se soustředí na příběh a přátelství mezi vojáky. Což je výborné.

• 24.7.2018  00:15

Komentuju jenom proto abych upozornil na to, že Vinnetou nemusel vůbec zemřít, kdyby ten kdo velel válečné strategii apačů se nebál zabíjet. Jak jsme mohli vidět tak apačové měli možnost pozabíjet všechny bandity hned dvakrát. Poprvé když jeli k řece a podruhé když byli na těch vorech. Tahle inkompetence ze strany Vinnetoua a Old Shetterhanda zavinila nakonec i smrt náčelníka apačů. Film jsem si ale jinak užil a vřele doporučuji!

• 23.7.2018  12:59
    Honest Trailers (TV seriál) (2012)

Myslím že stačí říct že z tohoto pořadu se stala moje droga.

• 23.7.2018  12:58
    One Man Show (TV pořad) (2008)

Kazma je zhovadělej psychopat a myslím že to něco ukazuje o naší společnosti když někoho takového necháme dělat nelegální činnost jako kdyby se o nic nejednalo.

• 15.7.2018  14:48

Jedna z pohádek mého dětství s neskutečně silnou atmosférou, smutnou zápletkou a dojemným koncem.

• 13.7.2018  20:10

Na "moderní" pohádku obdivuhodný výkon. (I když ten čert mi nesedl).

• 13.7.2018  14:39

Koukám že Český internet jaksi nepochopil o co tady jde. Tohle není satira přátelé. Tohle je míněno vážně! Každopádně Alex Jones je šéfis správného kalibru, který, ačkoliv to rád přehání s konspiračními teoriemi, je schopen vytvořit správné regresivní zpravodajství.

• 8.7.2018  12:20

Cynickost😏😏😏

• 3.7.2018  13:49
    Epic Rap Battles of History (TV seriál) (2010)

Samotná myšlenka je geniální. A zpracování? Řekněme že poprvé v životě se mi líbil rap, a to díky mistrům Loydovi a Peterovi. Nejlepší rap battle je rozhodně Bill Gates vs. Steve Jobs. Dále doporučuji Mozart vs. Skrillex, Adolf Hitler vs. Darth Vader a Rasputin vs. Stalin. Pokud umíte třeba jen trochu anglicky tak se budete řehtat jak hovado, to vám zaručuji.

• 3.7.2018  06:42
    Metallica: Enter Sandman (hudební videoklip) (1991)

Jeden z nejlepších songů od Metallicy. Ovšem zde se hodnotí klip, ze kterého jsem div neměl epileptický záchvat. Myšlenka sice zní dobře na papíře, ale po čase to začne být silně otravné. Přesto ta konkrétní čast klipu po kytarovém sólu je vynikající.

• 2.7.2018  23:18
    Partička (TV pořad) (2011)

Řehtám se vždycky jak kripl. Vcelku chápu proč to tolik lidí hejtí, ale když jde o komediální content, tak se nikdy nijak extra nestarám o originalitu či snad inteligenci čehokoliv co je v pořadu přítomno, dokud se směji.

• 1.7.2018  18:26
    Eminem - Rap God (hudební videoklip) (2013)

Muzikálně průměr. Vizuálně to ovšem jede jiné bomby!

• 1.7.2018  08:55

Na prvorepublikový film se nejedná o vůbec špatný kousek komedie, který s lehkostí sobě vlastní, poráží v ringu vtipu všechny ostatní "komedie" století jednadvacátého.

• 30.6.2018  12:53
    Chutně a levně s Láďou Hruškou (TV pořad) (2014)

Děkuji ti Kovy. Bez tebe bych nikdy nedostal chuť podívat na originál.

• 29.6.2018  21:03

Nebudu se tady zdržovat dlouhým komentářem. Řeknu prostě jen to že se jedná o nejlepší dokument o 2. Světové válce vůbec.

• 29.6.2018  19:00
    Trpaslík (TV seriál) (2016)

Na poměry ČT se nejedná o vbec špatný seriál. Komedie je tady víc než dost a i když nesouhlasím s některými detaily (glorifikace hip hopu a celé zakončení seriálu) jsem toho názoru aby se udělala 2.série.

• 28.6.2018  18:39
    Black Sabbath - Paranoid (hudební videoklip) (1970)

Muzika výborná, ba co! Geniální! Ovšem klip je tak podprůměrný jak to jen jde.

• 27.6.2018  14:17
    Linkin Park: In The End (hudební videoklip) (2001)

Definitivně nejlepší song kapely. Ale klip tomu zas tolik neodpovídá. Řekl bych že to bude použitím špatné animace. Ale co? Byla to raná léta století jednadvacátého.

• 25.6.2018  22:16
    Grimsby (2016)

Tohle byla ta nejhorší, ale zároveň nejlepší komedie jakou jsem viděl za poslední dobu. Ani jednou za celý snímek jsem se nezasmál protože by to co se dělo by bylo legrační. Ale prorotože ty situace byly tak debilní, absurdní a nechutný až to bylo vtipný. Slavná scéna se sloním sexem mi přišla nechutná, a popravdě jsem se musel otočit aby se mi neudělalo ještě víc blbě než už mi bylo. Ale zároveň jsem se celou dobu histericky smál, ne vtipnosti situace. Smál jsem se tomu jak někoho mohlo napadnout něco takového. Jak na to mohl vůbec pomyslet? A jak si kurva mohl myslet že by to byl dobrý nápad dát do filmu? A takhle to bylo snad u většiny situací kdy jsem se smál. Důvod proč se na mé tváři oběvil úsměv by ten že mi přišla směšná existence těchto vtipů. Ale... Od čeho je komedie? Od toho aby se člověk zasmál. A to tady bylo splněno bravurně! Ale aby jsme se pochopili. Tenhle film je sračka. Každému kdo o tom bude chtít něco vědět budu tvrdit že to je sračka. A byl bych rád kdyby tenhle snímek nikdy nevznikl. Přesto se na to podívám znovu. A znovu mě dostane čistý kreténismus. Veškeré vtipy tohoto filmu, jako by vymyslel volič Pirátů. A právě proto se mi to tak líbilo. Proto jsem se tak bavil. Zaujímavý komentář od uživatele "verbal"

• 22.6.2018  22:07

Na animák to je šílená kvalita. Animace, dialog, příběh i soundtrack se spíše hodí do seriózního filmu. Jo... A momochodem, Tai Lang neudělal nic špatně, ten chlap si svitek zasloužil!

• 21.6.2018  15:51
    Mrazivá tajemství (TV pořad) (2016)

Tyhle šílené konspirační teorie, které si dělají prdel jak samy ze sebe, tak z naší společnosti dávají až děsivý smysl.

<< předchozí 1 2 3