OzzyCobain

Bush Vohne Tyč

Česko

<< předchozí 1 2
    • 1.8.2018  09:32

Originální nápad ze kterého se dalo vytříslat víc. Přesto si film udržel svoji kvalitu a nutno říct že zde byla jedna část která mě dokázala i viděsit. Pozdější část filmu bohužel začala až moc spoléhat na lekačky, což hodnocení srazilo. Dávám tudíž lehký nadprůměr.

• 28.7.2018  22:36
    Ant-Man (2015)

Nejlepší konec v historii Marvelovských filmů.

• 27.7.2018  21:16
    System Of A Down: Chop Suey! (hudební videoklip) (2001)

Z uměleckého hlediska se jedná o jedinečný masterpiece. Klip tomu samozřejmě odpovídá!

• 24.7.2018  23:48
    Méďa (2012)

Tak promiň Marsijeto😂😘

• 24.7.2018  20:14

Výborný melodický song pojednávající o smutném osudu válečných veteránů. Klip není zbytečně akční a spíše se soustředí na příběh a přátelství mezi vojáky. Což je výborné.

• 24.7.2018  00:15

Komentuju jenom proto abych upozornil na to, že Vinnetou nemusel vůbec zemřít, kdyby ten kdo velel válečné strategii apačů se nebál zabíjet. Jak jsme mohli vidět tak apačové měli možnost pozabíjet všechny bandity hned dvakrát. Poprvé když jeli k řece a podruhé když byli na těch vorech. Tahle inkompetence ze strany Vinnetoua a Old Shetterhanda zavinila nakonec i smrt náčelníka apačů. Film jsem si ale jinak užil a vřele doporučuji!

• 23.7.2018  12:59
    Honest Trailers (TV seriál) (2012)

Myslím že stačí říct že z tohoto pořadu se stala moje droga.

• 23.7.2018  12:58
    One Man Show (TV pořad) (2008)

Kazma je zhovadělej psychopat a myslím že to něco ukazuje o naší společnosti když někoho takového necháme dělat nelegální činnost jako kdyby se o nic nejednalo.

• 15.7.2018  14:48

Jedna z pohádek mého dětství s neskutečně silnou atmosférou, smutnou zápletkou a dojemným koncem.

• 13.7.2018  20:10

Na "moderní" pohádku obdivuhodný výkon. (I když ten čert mi nesedl).

• 13.7.2018  14:39

Koukám že Český internet jaksi nepochopil o co tady jde. Tohle není satira přátelé. Tohle je míněno vážně! Každopádně Alex Jones je šéfis správného kalibru, který, ačkoliv to rád přehání s konspiračními teoriemi, je schopen vytvořit správné regresivní zpravodajství.

• 8.7.2018  12:20

Cynickost😏😏😏

• 3.7.2018  13:49
    Epic Rap Battles of History (TV seriál) (2010)

Samotná myšlenka je geniální. A zpracování? Řekněme že poprvé v životě se mi líbil rap, a to díky mistrům Loydovi a Peterovi. Nejlepší rap battle je rozhodně Bill Gates vs. Steve Jobs. Dále doporučuji Mozart vs. Skrillex, Adolf Hitler vs. Darth Vader a Rasputin vs. Stalin. Pokud umíte třeba jen trochu anglicky tak se budete řehtat jak hovado, to vám zaručuji.

• 3.7.2018  06:42
    Metallica: Enter Sandman (hudební videoklip) (1991)

Jeden z nejlepších songů od Metallicy. Ovšem zde se hodnotí klip, ze kterého jsem div neměl epileptický záchvat. Myšlenka sice zní dobře na papíře, ale po čase to začne být silně otravné. Přesto ta konkrétní čast klipu po kytarovém sólu je vynikající.

• 2.7.2018  23:18
    Partička (TV pořad) (2011)

Řehtám se vždycky jak kripl. Vcelku chápu proč to tolik lidí hejtí, ale když jde o komediální content, tak se nikdy nijak extra nestarám o originalitu či snad inteligenci čehokoliv co je v pořadu přítomno, dokud se směji.

• 1.7.2018  18:26
    Eminem - Rap God (hudební videoklip) (2013)

Muzikálně průměr. Vizuálně to ovšem jede jiné bomby!

• 1.7.2018  08:55

Na prvorepublikový film se nejedná o vůbec špatný kousek komedie, který s lehkostí sobě vlastní, poráží v ringu vtipu všechny ostatní "komedie" století jednadvacátého.

• 30.6.2018  12:53
    Chutně a levně s Láďou Hruškou (TV pořad) (2014)

Děkuji ti Kovy. Bez tebe bych nikdy nedostal chuť podívat na originál.

• 29.6.2018  21:03

Nebudu se tady zdržovat dlouhým komentářem. Řeknu prostě jen to že se jedná o nejlepší dokument o 2. Světové válce vůbec.

• 29.6.2018  19:00
    Trpaslík (TV seriál) (2016)

Na poměry ČT se nejedná o vbec špatný seriál. Komedie je tady víc než dost a i když nesouhlasím s některými detaily (glorifikace hip hopu a celé zakončení seriálu) jsem toho názoru aby se udělala 2.série.

• 28.6.2018  18:39
    Black Sabbath - Paranoid (hudební videoklip) (1970)

Muzika výborná, ba co! Geniální! Ovšem klip je tak podprůměrný jak to jen jde.

• 27.6.2018  14:17
    Linkin Park: In The End (hudební videoklip) (2001)

Definitivně nejlepší song kapely. Ale klip tomu zas tolik neodpovídá. Řekl bych že to bude použitím špatné animace. Ale co? Byla to raná léta století jednadvacátého.

• 25.6.2018  22:16
    Grimsby (2016)

Tohle byla ta nejhorší, ale zároveň nejlepší komedie jakou jsem viděl za poslední dobu. Ani jednou za celý snímek jsem se nezasmál protože by to co se dělo by bylo legrační. Ale prorotože ty situace byly tak debilní, absurdní a nechutný až to bylo vtipný. Slavná scéna se sloním sexem mi přišla nechutná, a popravdě jsem se musel otočit aby se mi neudělalo ještě víc blbě než už mi bylo. Ale zároveň jsem se celou dobu histericky smál, ne vtipnosti situace. Smál jsem se tomu jak někoho mohlo napadnout něco takového. Jak na to mohl vůbec pomyslet? A jak si kurva mohl myslet že by to byl dobrý nápad dát do filmu? A takhle to bylo snad u většiny situací kdy jsem se smál. Důvod proč se na mé tváři oběvil úsměv by ten že mi přišla směšná existence těchto vtipů. Ale... Od čeho je komedie? Od toho aby se člověk zasmál. A to tady bylo splněno bravurně! Ale aby jsme se pochopili. Tenhle film je sračka. Každému kdo o tom bude chtít něco vědět budu tvrdit že to je sračka. A byl bych rád kdyby tenhle snímek nikdy nevznikl. Přesto se na to podívám znovu. A znovu mě dostane čistý kreténismus. Veškeré vtipy tohoto filmu, jako by vymyslel volič Pirátů. A právě proto se mi to tak líbilo. Proto jsem se tak bavil. Zaujímavý komentář od uživatele "verbal"

• 22.6.2018  22:07

Na animák to je šílená kvalita. Animace, dialog, příběh i soundtrack se spíše hodí do seriózního filmu. Jo... A momochodem, Tai Lang neudělal nic špatně, ten chlap si svitek zasloužil!

• 21.6.2018  15:51
    Mrazivá tajemství (TV pořad) (2016)

Tyhle šílené konspirační teorie, které si dělají prdel jak samy ze sebe, tak z naší společnosti dávají až děsivý smysl.

• 18.6.2018  17:00
    Nirvana: Smells Like Teen Spirit (hudební videoklip) (1991)

I přes fakt že se jedná o můj nejoblíbenější song. Musím bohužel udělit nižší hodnocení, jelikož klip není v ničem zvláštní.

• 17.6.2018  13:19

Děcka. Já nevím, Anglosaské fantasy mi nikdy nijak zvlášť nesedělo. Přesto jsem schopen si ho užít. Ale tohle fantasy? Nedokážu to nikam pořádně zařadit. Warcraft založil vlastní typ fantasy (do kterého můžeme třeba zasadit ještě Warhammer), který nejen že nerespektuji. Nýbrž jím hluboce pohrdám. Rád bych si o této divné píčovině popovídal s mistrem Sapkowskim. Myslím že bychom se oba shodli na tom jak je mytologie tohoto světa špatná. O této mytologii navíc sám něco vím, jelikož jsem se jednu dobu o tohle zajímal. Každopádně, zpátky k filmu. Příběh není nijak dobrý, je zde jeden, dva zvraty, ale jinak je poměrně předvídatelný. Postavy jsou navíc nudné a špatně zahrané (mluvím na tebe mr. Jesus). Navíc na to že se film jmenuje Warcraft, tady není téměř žádná war. A finální CGI bitva to rozhodně nezachraňuje. Plus dávám snad jen za vizuály. A za to že, ačkoliv to nerad přiznávám, se zatím jedná o nejlepší film podle videohry.

• 17.6.2018  13:07
    Cyanide & Happiness (TV seriál) (2005)

Černý humor? Máme! Rychlá výprava? Máme! Sprostá mluva? Máme! Primitivní animace? Máme! Když se zrovna někam chystáte a máte ještě 5 minut volného času tak určitě jeden díl shlédněte. (Doporučuji: Muž který mohl sedět kdekoliv, SPAM, Tvrdý Rudy, Kniha komiksů, Zbraně, Ochrana, Ted Bear 1 a 2.) Jen tak mimochodem, Fénix ProDabing předabovali většinu dílů. A přiznám se že si myslím že český dabing zní mnohem lépe než originál.

• 17.6.2018  00:01
    Cobra (1986)

Osmdesátky, Stallone a béčková akce! Co víc bych si mohl přát?

• 16.6.2018  12:36
    Pečený sněhulák (TV pořad) (2014)

Za pozornost to nestojí. Situace kterými se seriál zabývá jsou sice jako dělané pro komické scénky (neonacisti v pekle, co kdyby Česko napadlo Rusko apod.) ovšem potenciál těchto scénářů není ani trochu využit.

<< předchozí 1 2