Hekman

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 10.12.2019  21:48
    Ad Astra (2019)

Podprahova agitka proti fenomenu dnesni doby - samotarstvi. Dal bych 4*, kdyby dej dostal hlubsi smysl a nebylo tam par hloupych detailu.

• 3.12.2019  23:15
    Zabiják Joe (2011)

Zabavna sonda mezi vidlaky. Vyborne herecke vykony.

• 2.12.2019  18:17
    1984 (1984)

Kniha patri k mym nejoblibenejsim, i kdyz me pokazdy uvrhne do depky. Film je film, tak clovek nemuze cekat zazraky oproti knize, ale myslim si, ze to dopadlo docela obstojne.

• 1.12.2019  14:21
    Sedmikrásky (1966)

Nuda o dvou slepicich.

• 24.11.2019  10:33

Kamo, kdyz sedis pod posteli s pripoutanyma rukama nad hlavou, tak se zvedni a prelez pres abys sedel na posteli. Osvobozovani ti pujde mnohem lip, ty vypatlanej vole.

• 23.11.2019  11:11

Fakt je ten, ze to klidne muze byt i naopak. Ale jinak zajimavy dokument, s par nechutnymi detaily / napr. face off bracha z vesnice /.

• 17.11.2019  13:44
    Po životě (TV seriál) (2019)

Pedofil ! Co ? Pedofil ! Ja nejsem pedofil a i kdybych byl, tak tebe bych usetril ty mala tlusta zrzava pico ! :D

• 6.11.2019  18:38
    Král (2019)

At radsi natoci novou serku Rome.

• 3.11.2019  23:56
    Joker (2019)

Nejnudnejsi film roku s extra nechutnym Phoenixem, ktery urcite dostane Oskara v kategorii Slizoun roku. Trapna zapletka, minimum akce, spatni herci, divna kamera, nelogicke zvraty. Dalsi priklad toho, ze se dnes filmy propaguji placenymi recenzemi. Nekdo cenik ?

• 3.11.2019  00:50
    The Boys (TV seriál) (2019)

What ? Skvela kamera a vybornej soundtrack.

• 27.10.2019  16:44

Nezajimava nuda.

• 27.10.2019  12:06

Je to jiz psano v knizce Rady babky Bety - Nepolykej seme cizincovo !

• 27.10.2019  00:34
    Blázinec (1988)

Jako dite me vzdy hrozne rozesmal ten pes, jak jen pokazdy probehl zkontrolovat situaci.

• 25.10.2019  18:00

Spoilers ! " I WONT BE BACK ... " Treti dil trochu pripomina triologii Kmotra, kde pokud je prvni Terminator originalni a druhy detailne vymazlenej, tak tenhle dil je treti Kmotr. Tento dil tak nejak stylem patri k prvnim dvoum a navazuje na ne. Taky je ale vykrada a nektere casti / imigrantska zachytna stanice, Arnolduv konec ... /, jsou vylozene poctou prvnim dvoum dilum. Arnold ve filmu neni celou prvni pulku, ale kdyz prijde na scenu, tak si hrde krade cely film pro sebe a je ho vsude plno. Ma tam nekolik skvelych vtipku a v zaveru slavnostne prinese obet nejvysi pro vyssi princip mravni. Druha pulka filmu mi dost pripadala jako urcity druh louceni s Arnoldem. Arnold pusobi misty starecky a jeho vysvetleni, proc se rozhodnul pomoci mlade La Senorite, je ponekud dosti prustrelne a na konci je z nej jiz jen jakysi zachrance, ktery se vynori v poslednim okamziku, jen aby zabranil tomu nejhorsimu. Mexikancu je ve filmu plno. Ne, to je lez. Skoro vsichni ve filmu jsou Mechikanci. Bilou tlamu ma jen Arnold, Linda a vetsina z tech, kteri ve filmu umrou. Linda ma hluboke vrasky, ale jinak je videt, ze si nataceni uzivala stejne jako Arnold. Jeji drsnou image jsem ji moc neveril a radsi bych videl v jeji roli misto ni, Cersei. Hlavni nepratelsky Terminator je slozenim nej casti predeslych dvou zabijaku, takze tekuta slitina na pevne kostre. Terminatorka Grace Terminatorka neni. Je to posileny clovek, takze da obcas pultekutakovy pekne pres drzku. Nektere akcni sceny jsou povedene, jine zbytecne, stejne jako misty delsi filosoficke zastavky o byti a nebyti. Skvela je cast, kde proti sobe stoji Arnold, Grace a Mexinator. Pral jsem si temnou trojku, podobnou prvnimu dilu a bohuzel ji nedostal. Nejvetsi slabinou filmu je podle me obraz, ktera nekdy vypada prilis levne. Hned uplne prvni zaber na lebku v pisku, ktera se postupne odkryva, mi vyhodil v hlave napis " Hur tohle uz naaranzovat neslo ?" Takovych mist ma film pomerne mnoho a vznitilo se ve me presvedceni, ze Miller byl pro tenhle film hodne spatna volba. Mozna jeste zajdu na IMAX a pak ze slabych 4*, dam silne 4*. Tenhle film neni spatny, ale ani vyborny. Pro fanouska Terminatoriho sveta je vsak povinnosti. Scena po titulkach neni.

• 21.10.2019  19:02
    Annabelle 3 (2019)

Ed a Lorraine Warrenovi vlastni sbirku nejvic prekletych veci. Tou nejprokletejsi ze vsech je ... pouzita vlozka ...

• 19.10.2019  23:42
    Syn temnoty (2019)

No a pak si vezmete domu treba decko z babyboxu ! Kdyz nevite, jakemu satanasovi se narodilo ! Ale Liza je nadhernaaaa.

• 18.10.2019  15:34
    Too Old to Die Young (TV seriál) (2019)

Pusher Trilogy patri k tomu nejlepsimu, co jsem mel moznost ze sveta filmu videt a prave kvuli tomu dam Refnerovi sanci vzdy, kdyz neco noveho natoci. Pomalejsi rozjezd mi taky ze zacatku vadil, ale kdyz clovek kouka dal, tak se do tohoto serialu zamiluje. Zatim serial roku. Pro me urcite lepsi, nez napr. prvni rada Temneho pripadu. Naloz dalsi Nicku !

• 13.10.2019  14:40

As jedinej zpusob, jak si ta pavouci zruda muze zaprcat. Skvelej dil.

• 12.10.2019  18:48

Takze flashbacky a hledani penez. Presne co jsem rikal, ze doufam, ze to nebude. Zajimavy z hlediska zjisteni, co se stalo s Pinkmanem, ale jinak celkem nezazivny a az na souboj dost nudny. Skoda.

• 12.10.2019  12:31
    Aladin (2019)

Tupa kravina.

• 11.10.2019  19:48

Napis mu, at sunda Burta Raynoldse ! :D Nej zombie film.

• 11.10.2019  14:54
    Premiér (TV seriál) (2019)

Ble ble bleeeeeeeee ... grrrc .... bleeeeee bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ....

• 5.10.2019  22:06

Vypada to moc hezky.

• 5.10.2019  20:22

Jako kluk jsem to miloval. Ted si uz mslim, ze je to slatanina.

• 5.10.2019  17:21

Mnohem lepsi, nez Tazni ptaci, nebo Ikaruv pad. Vybornej Knazko a Hrusinsky. Dobre se na to kouka.

• 29.9.2019  20:59

Zde hraje Keanu obzvlaste spatne. Alice nadherna.

• 29.9.2019  09:31

Totalni hovadina. Na cem asi Robert zrovna frcel ?

• 21.9.2019  12:19
    Interstellar (2014)

Miluju tu cast, kde pristanou na planete jen s vodou a ozyva se duc duc zvuk, ktery znaci den na Zemi. Vyborny !

• 12.9.2019  22:31
    Občan Kane (1941)

Dost precenovany movie, ale na destive odpoledne OK.

• 8.9.2019  14:22

Chodil jsem s podobnym typem holky jako je Jasmine a musim rict, ze me konec az tak neprkvapil.

<< předchozí 1 2 3