451 stupňů Fahrenheita (2018) (TV film)

Hodně slabé a nevydařené. Pár scén bylo dobrých, ale s těch by se dal udělat 10 ti minutoví sestřich. Shannon mi byl nesympatický a B.Jordan vše zachraňoval. Konec hodně divný, ale tak už to někdy chodí! 40%

Bunkry pro soudný den (2012) (pořad)

Viděl jsem díl záchrana před katastrofou. Američani holt mají na tyhle věci prachy a hlavne se bojí, protože jim hrozi hurikán s tornádo, jaderne elektrárny včetně zemětřesení a v neposlední řadě útoku teroristu. S toho těží firma zabývající se stavbou bunkru na přání! Asi bych si radši koupil peknej dům a užíval života, než přežíval a cekal až něco takového za X let vypukne. Ale prepeři na to mají jiný názor! 50%

10 konců světa (2016) (seriál)

Po shlédnutí dílu katastrofa pod hladinou, se jedná o pěkně zpracovany dokument o katastrofach a nebezpečí naší zemi, místy i s dobrými efekty. 70%

Rampage Ničitelé (2018)

Rampage jsem prosvihl v kině, ale o to víc si ho následně uzil. Musím říct že první hodina mě bavila a jelo se trochu na vážno, až na pár vtipných a odlehčených momentu. Po scéně, kdy byl Davison postrelen, uz to sklouzlo do gigantických bitev a velkolepých efektu. Zaporaci absolutně o ničem, ale na takovouhle roli koho vybírat ze. Ostatní obsazení super, Dwayne nezklamal, ikdyz tentokrát jako cíťa se svou opici. Efekty suprove, vtipná gesta s Georgem taky, ve finále příjemná akční oddychovka. 70%

Vražda v Orient expresu (2017)

Pro mě byl jediným trefnym Poirotem vždy David Suchet. Očividně jde o remake z roku 1974 s Finneym. Každopádně Branagh roli zvládl na výbornou a jeho vizáž dokonalá! Hvězdné obsazené a ikdyz se jedná o detektivní krimi, tak mi tu prostě něco scházelo. Výraznou akci by moc nikdo nečekal a tak je tu přesně zápletka kolem půl hodiny a poté odhalení stopy a vraha po hodině. Ve zbytku se už řeší a vyslicha jeden pasažér po druhem. Knižní předlohu jsem nečetl, ale film mi přijde povedený, jen mě tolik neoslovil. 65%

Anihilace (2018)

Mlade biolozce Portman se vrátí po roce ztracený muž, který odešel za zeď ekosystémů, kterou se vláda pokouší probadat ve snaze zachránit naší zemi. On jako jediný záhadne přežil, ale jeho chováni je značně odlisne . Začíná další výprava, tentokrát ženské mise, aby pochopili co se stalo a zkusili mimozemskou erupci zastavit. Efekty slušné i mutujici okolí, příběhove slabší a zbytečně nevyužitý potenciál jinak kvalitního scifi. Lepší 3*

Fakjů pane učiteli (2013)

Prvotřídní komedie z prostredi skoly, kde nám pan Müller, propuštěny zlodějicek z basy, který nastoupí jako suplujici učitel, aby získal zakopaný peníze pod školou.. ukáže jak by to nemělo vypadat. Co víc, svým přístupem změní chování pár grazlu a Vy se rozhodne budete řezat smíchy. 80%

Fakjů pane učiteli 3 (2017)

Poslední a kvalitou nejhorší díl suvereniho učitele, který opět zápasí nevšedními metodami se svými žáky, tentokrát aby je dovedl ke zkouškám na jejich budouci profesi. Vtipných momentu a hlasek sice pár bylo, ale přehnana demence jeho třídy a některých zbytečných scen už byla moc! 40%

Winchester: Sídlo démonů (2018)

Winchester je pro mnohé zklamáním a kdyby byl film natočen před 20 lety, byl by to trhák. Nicméně skoro hodinu se nic neděje, což srazí kvalitu i potenciál filmu. Ve zbytku už se dostává tempo tam kde melo byt minimálně od poloviny! Jako celek to s ohledem na shlédnutí a postupnou atmosféru s duchy a celým rozuzlením funguje. Konec se hřebíky možná poodkryl, že by se mohlo natočit pokračování a tam by se tvůrci mohli vyradit a tohle bejt jen prolog, ale to ukáže až čas. Každopádně tady se nejedná na dnešní dobu o top horor a už vůbec ne na nejstrasidelnejsi pojetí prokletí domu vdovy Winchestrove. Obsazení Helen a Jasona trefné! Lepší 3*

Anon (2018)

Vydařená scifi krimoška od Netfixu, ve které si to doslova rozdávají Owen s Amandou Seyfried na straně policie a hekerky, která nelze dopadnout díky svým vymazaným vzpomínkam a anonymite. Nápad dobrej, svět je propojen pomocí oči, díky kterým můžete vidět co potřebujete vidět, ale i to co by jste v nejhorších murach nechtěli zažít. Zápletka jednoduchá, někdo vraždí a maže za sebou stopy, vyšetřování začíná.. Úhly kamery, pohled z očí a střih super. Za mě 80%